© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

06 – 12 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

06 – 12 Ağustos 2018 haftalık burç yorumları

Image Bu yazıyı 7 dakika 20 saniyede okuyabilirsiniz.

Koç Burcu:

İletişiminiz yüksek şekilde başladığınız bu hafta, tutulmaya doğru, maddi harcamalardan ve abartılı iyimserlikten kaçının. Salı gününden sonra, özel hayatınıza yöneleceksiniz. Sevgilinizle veya eşinizle olan paylaşımlarınız ve popülerliğiniz artabilir.
Çarşamba günü ikili ilişkilerinizde hareketlenmeler olabilir, hayatınızda kimse yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz. Cuma günü dikkatli olmalısınız. Göz önünde bulunduğunuz ortamlarda, sorumluluk gereken konularda zorluklar yaşayabilirsiniz.

Karşınızdaki insandan ilgi göremeyebilirsiniz. Cumartesi meydana gelecek Güneş tutulmasıyla aşk hayatınız hızlanacak. Yarım kalmış bir gönül meseleniz varsa, onunla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. Ayrıca varsa, çocuklarınızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Tutulma sebebiyle oluşabilecek abartı hissinden sıyrılmanız gerekebilir. Risk almamalı ve egonuzu bir kenara bırakmalısınız. Size değer veren insanlarla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz, alttan alma sırası sizde olabilir. Gururlu ve kibirli davranmamaya çalışın.

Boğa Burcu:

Haftaya mantığınızla yapacağınız maddi harcamalarla başlayacaksınız. Kendi eğitiminizle ve kişisel gelişimle ilgili işlerinizde, gerilim yaşayabilirsiniz. Özel ilişkinizde cesur davranacaksınız. Salı gününden sonra, kendinizi çalışmaya vereceksiniz ve bundan mutlu olacaksınız. Ayrıca iş arkadaşlarınızla aranız iyi olacak. Önünüzdeki 3 haftalık süreçte, tatlılardan uzak durmalı ve sağlığınıza odaklanmalısınız. Çünkü kilo almaya müsait olacaksınız. Çarşamba günü, iş hayatında hayat sizi destekleyecek. Ancak Cuma günü, önemli bir iş yapmayı ya da seyahat düşünüyorsanız, ertelemek isteyebilirsiniz. Bu alanda zorluklar oluşabilir ve moralinizi bozulabilir. Ailenizle olan ilişkilerinize yönelmek isteyeceksiniz. Cumartesi günü öğle vakti oluşacak Güneş tutulmasıyla, ailenizle ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Taşınma, alım-satım ve kiralama gibi konulara yönelin ama fazla abartmayın. Ayrıca fazla iyimser olmamaya dikkat edin. Tutulma ile birlikte davranışlarınıza dikkat etmeli ve egolu davranmamaya çalışmalısınız. Ailenizdeki insanlara sivri çıkışlar yapmayın ve verdiğiniz sözlere uymaya çalışın.

İkizler Burcu:

Bir yandan kendi isteklerinize odaklanırken bir yandan da duygusal anlamda iniş çıkışlar yaşayarak başlayacağınız bu hafta, eğer çalışıyorsanız coşkulu ve abartılı tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Kibirli olmamaya ve kıskançlık yapmamaya çalışmalısınız. Maddi konulardaki sorumluluklarınız yüzünden gerilebilirsiniz. Salı gününden sonra, aşk hayatınızda dengeli olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sosyal ortamlara girecek ve ilgi çekmeye bayılacaksınız. Hayatınızdaki insanla ve varsa çocuğunuzla, paylaşımınız artacak. Hayatınızda kimse yoksa, seyahat esnasında biriyle tanışabilirsiniz. Cuma günü, hem maddi hem de duygusal yönden zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü öğlen oluşan Güneş tutulması, çevrenizle ilişkilerinizi hızlandırabilir. Satış, pazarlama ve reklam ile ilgili konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Yeni başlangıçlardan ziyade, yarım kalan işlerinize yönelin. Tutulma yaklaşırken bu hafta çevrenizdekilerle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Kibirli davranmamaya ve gereksiz kahramanlık yapmamaya çalışın. Çevrenizdeki insanlar sizi güçlendirecektir, bunu aklınızdan çıkarmayın.

Yengeç Burcu:

Haftaya iş yaparak değil de, kendi zevklerinize yönelerek başlayacaksınız. Yurt dışı ile ilgili bağlantınız varsa, bu işlere yöneleceksiniz. Maddi konularda açılmayın ve adımlarınızı sağlam atmaya çalışın. Özel hayatınız ve ortaklı işleriniz, gerginliğinizi artırabilir.

Başkalarına verdiğiniz sözler üzerinden kendinizi çok fazla zorlamayın. Salı gününden sonraki 3 hafta boyunca ailenize ve sevdiklerinize zaman ayıracaksınız. Dekorasyon ve tadilat işlerine yöneleceksiniz. Ailenizle vakit geçirmeyi sevebilir ve evinizde misafir ağırlayabilirsiniz. Çarşamba günü, evinizle ilgili ödeme yapabilirsiniz. Cumartesi günü oluşan meydana gelecek Güneş tutulması ile maddi anlamda güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu zaman diliminde esnek olursanız, bunun karşılığını olumlu olarak alacaksınız. Yine maddi konulardaki atılımlarınızda, abartılı davranmaktan veya iyimserlikten kaçının. Bu hafta sevgilinizin, sizi yönlendirmesine aşırı tepki verebilirsiniz. Egonuzu kontrol etmeye ve kibir ve gururdan uzak durmaya çalışın.

Aslan Burcu:

Haftaya başlarken, sosyal anlamda hareketlilik yaşayacaksınız. Sağlığınız ve işinizle ilgili üstlendiğiniz sorumluluklar, hayattan keyif almanızı engelleyebilir ve stresli hissetmenize neden olabilir. Bu hafta aile hayatında aşırı iyimser davranmaktan kaçının. Salı gününden sonra, yakınlarınızla bağlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan insanlarla yaptığınız etkinliklerden, keyif alacaksınız. Ayrıca eğitimle ilgili konularda, istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili önemli kararlar vereceksiniz. Reklam, satış ve tanıtım işindeyseniz, girişimci tavırlarınızın hayat tarafından desteklendiğini görebilirsiniz.

Cuma günü, beraber çalıştığınız insanlara sakin davranın ancak dikkatli olun. Kendinizi kalabalıklar içinde yalnız hissedebilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Güneş tutulmasıyla, hayatınızda çok önemli değişiklikler başlayacak. Özellikle 11 Ağustos’a yakın bir zamanda doğduysanız, değişime hazır olun. Hayatınızda köklü bir değişiklik olabilir. Planlayıp da yarıda bıraktığınız işlerinize yöneleceksiniz ve önemli kararlar alacaksınız. Tutulmaya yaklaşırken, çevrenizdeki insanlarla sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca kontrolcü bir tavır takınacaksınız.

Başak Burcu:

Haftaya kariyer planlarınıza yönelerek başlayacaksınız. Özel hayatınızdaki sorumluluklar, stresinizi artırabilir. Çevrenizdeki insanlar girişimleriniz için sizi destekleyecek, kendinizi hayatın akışına bırakmalısınız. Salı gününden sonraki birkaç ay boyunca kariyer konusunda yaşadığınız değişimler yavaşlayacak. Ancak maddi konularda güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Maddi kazancınız artarken, giyim ve sanata dair harcamalarınız da çoğalacak.

Özellikle Cuma günü maddi konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Cumartesi günü meydana gelecek Güneş Tutulmasıyla, olayların kontrolünü kaybedebilirsiniz. Bu dönemde sağlıkla ilgili konuları aksatmayın. Kontrolünüz dışında gelişecek olaylar canınızı sıkabilir. Tutulma yaklaşırken, tavırlarınızı ve düşünceleriniz gözden geçirmelisiniz. Hatalarınızı kabullenmeye çalışın.

Gurur ve kibirden uzak durmalı ve affedici olmalısınız. Geçmişe takılı kalmayın. Başkalarının yaptıklarına değil, kendinize odaklanmalısınız.

Terazi Burcu:

Haftaya seyahatle başlayabilirsiniz. Çevrenizdekilerle ilgili içerisinde bulunduğunuz planlar, strese girmenize sebep olabilir. Salı gününden sonra kendinizi önemsemeye başlayacaksınız. Dış görünüşünüzde bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Sosyal anlamda etkinliğiniz artabilir ve kendinizle ilgili konulara yoğunlaşabilirsiniz. Herkesin ilgisini çekeceğiniz ve gözlerin üzerinde olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çarşamba günü, özellikle karşı cinsle ilişkilerinizi güçlendirirken, Cuma günü sağlığınıza ve aile ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sorumluluklarınız ağırlaşabilir ve beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Güneş tutulmasıyla, sosyal çevreniz ve arkadaş ortamınız değişecek. Hayatınızda biri yoksa, arkadaş çevrenizin de işin içine girmesiyle biriyle tanışabilirsiniz. Bu dönemde birden fazla iş yapabilir ve kazancınızı artırabilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde kibirden ve intikamdan uzak durun. İşle ilgili tutamayacağınız sözler vermekten kaçının ve aşırı iyimserlikle hareket etmeyin.

Akrep Burcu:

Haftaya ödemeniz gereken ufak tefek borçlarınıza yönelerek başlıyorsunuz. Üstlendiğiniz sorumluluklar, hareketlerinizi engelleyebilir. İç dünyanızdaki gerilimler sizi yorabilir. Salı gününden sonra, özel ilişkinizde karşılıklı olarak geri çekilebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyeceksiniz. Ayrıca platonik aşk yaşayabilir ve melankolinin esiri olabilirsiniz. Bilmediğiniz yerlere gidip, tanımadığınız insanlarla tanışabilirsiniz. Cuma günü, iş ilişkilerinize dikkat edin. İnsanlarla aranıza koyduğunuz mesafeleri artırmayın. Cumartesi günü meydana gelecek Güneş tutulmasıyla, kariyerinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi ya da zam gündeme gelebilir. Daha önce yarım bıraktığınız işlerinizi, tamamlamak isteyebilirsiniz. Hızlıca yaşanacak değişimlere hazır olun. Bu hafta kalabalık ortamlarda ve iş yerinde, abartılı tavırlardan ve iyimser yaklaşımlardan uzak durun. Yanlış anlaşılmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Egonuzu bir kenara bırakmalı ve köşeye sıkıştığınızda çirkinleşmekten muhakkak kaçınmalısınız. Küstahça davranmak sizi zor duruma düşürecektir.

Yay Burcu:

Haftaya özel ilişkilerinize yoğunlaşarak başlayacaksınız. Yaptıklarınız ve düşündükleriniz için onay görmek isteyebilirsiniz. Gezerek ve alışveriş yaparak zaman geçirmek isterken, maddi konular sizi engelleyecek ve stres yaşamanıza neden olabilir. Salı gününden sonra, gireceğiniz ortamlarda, insanlarla aranızı iyi tutmak isteyeceksiniz ve enerjik olacaksınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Yeni ilişkiler kuracaksınız. Ayrıca gelirinizi artırabilirsiniz. Çarşamba günü herkesin ilgisini üzerinize çekeceksiniz, ayrıca yakınınızda bulunan bir insan hoşunuza gitmeye başlayabilir. Cuma günü, kalabalık içinde sıkıntı yaşayabilirsiniz, ayrıca arkadaşlarınızla maddi konularda sürtüşme yaşamaktan kaçının. Soğukkanlı olun. Cumartesi günü meydana gelecek Güneş tutulmasıyla, yabancı ortaklı hukuki ve ticari alanlarda yarım kalan işlerinize yöneleceksiniz. Farklı fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çok da yakınınızda olmayan insanların ve akrabalarınızın hayatında gerçekleşecek yenilikler, sizi de etkileyecek. Tutulma yaklaşırken, kibirden ve gururdan kaçının. İyimser tavırlarınız, hayallerinize odaklanmanıza neden olacak. Fevri aldığınız kararlardan pişmanlık duyabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Haftaya mantıklı tavırlarınızla ve gündelik işlerinizle başlayacaksınız. Kontrolü ele almaya çalışırken, maddi konularda yaşadığınız aksilikler, stresinizi artırabilir. Salı gününden sonra, ilginizi ve dikkatinizi kariyerinize yönlendireceksiniz. Adaletli ve sağduyulu yaklaşımınızla, herkesin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Tatil yapacaksanız, kısa olmasına özen gösterin çünkü bu dönem kariyer alanındaki fırsatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Çarşamba günü maddi konularda, sağlam adımlar atacaksınız ancak, Cuma günü kariyerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek Güneş tutulmasıyla, maddi konularda farklı ve beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca hayatınızdaki insanın da maddi konuda önemli gelişmeler yaşayacağını görebilirsiniz. Tutulmadan sonra, kredi, borç, vergi ve miras gibi konular gündeme gelebilir. Merkür gerilediği için adım atarken dikkat edin. Aşırı iyimserlikten uzak durun ve hayatınızın kontrolünü bırakmayın. Kibir ve gururdan uzak durmalısınız. Egonuzun sizi yönetmesine izin vermeyin.

Kova Burcu:

Haftanız özel hayatınıza yönelerek başlayacaksınız. Kendinizi istediğiniz gibi ifade edemediğiniz için, gerilebilirsiniz. Sorunları bir kenara bırakmalı ve motive olmalısınız.

Salı gününden sonra, seyahat ve sanat ile ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tanımadığınız insanlarla vakit geçirebilir veya iş anlaşması yapabilirsiniz. Ayrıca yurt dışına gidebilirsiniz. Çarşamba günü seyahatte, tanıdığınız biriyle karşılaşabilirsiniz.

Hayatınızda kimse yoksa, yine bu seyahatler esnasında gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Cuma günü, olumsuz düşüncelerden uzak durmaya ve sizi aşağıya çekecek olaylara karşı sakin kalmaya çalışın. Cumartesi günü meydana gelecek Güneş tutulmasıyla, özel hayatınızda önemli değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bu tutulma sırasında, önemli kararlar verebilir, yarım kalmış işlerinizi halletmeye odaklanabilir veya taşınma konularını gündeminize alabilirsiniz. Ayrıca eşinizin veya sevgilinizin hayatındaki gelişmeler de sizi etkileyecek. Tutamayacağınız sözler vermeyin ve iyimser tavırlardan kaçının. İkili ilişkilerinizde, kibirli ve gururlu davranmamaya çalışın.

Balık Burcu:

Haftaya aile hayatınıza yönelerek başlayacaksınız. Arkadaş çevrenize verdiğiniz sözler ve sorumluluklarınız, gündelik hayatla mücadele ederken sizi yorabilir. Stres yapmayın. Ayrıca karşınızdaki fırsatlara odaklanın ve iyimserlikten kaçının. Salı gününden sonra, maddi konularda şans yüzünüze gülebilir. Hem ruhani hem de cinsel konulara yoğunlaşabilirsiniz. Çarşamba günü, sürekli düşündüğünüz o kişiyle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü, maddi konularda dikkatli olmalısınız. Borç veya ödeme gibi bir durumla uğraşabilirsiniz ya da arkadaşlarınızla maddi sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü meydana gelecek güneş tutulmasıyla, kariyer ve sağlık konusunda farklı durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşiniz yoksa işe başlayabilir veya terfi edebilirsiniz.

Merkür’ün gerilediği bu dönemde, ertelediğiniz işlerinize odaklanacaksınız ve onları tamamlamak isteyeceksiniz. Günlük işleyişiniz ve iş rutininiz değişebilir. Güneş tutulması sağlığınızı da etkileyecek ve beklenmedik bir durumla karşılaşmanıza neden olacak. Tansiyon, sırt ağrısı, bel fıtığı veya dolaşım sisteminizle ilgili problemleriniz varsa, bu dönemde dikkatli olmalısınız. Her şeyi kafanıza takmayın. İş hayatınızda karşılaştığınız sıkıntılar, sağlığınızı bozabilir. Tutamayacağınız sözler vermeyin ve kibirli tavırlardan ve gururdan kaçının. Egonuzun sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir