X
© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

08-14 Ekim 2018 haftalık burç yorumları

08-14 Ekim 2018 haftalık burç yorumları

Koç Burcu:


Haftaya özel hayatınıza ve iş ilişkilerine yönelerek başlayacaksınız. Haftanın başında, duygusal anlamda sıkıntı hissedebilirsiniz. Mutlu olmakta zorlanacak ve daha fazla sorumluluk altına girmek istemeyeceksiniz. Akşam saatlerinde rahatlayacaksınız. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, ikili ilişkilerinizde ve özel hayatınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Ayrıca bu kararları alırken maddi unsurlardan etkilenebilirsiniz. Yeniay’ı yöneten Venüs geri gidecek, bu sebeple kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. İnsan içinde ve sosyal ortamlarda, karşı cinsle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Özellikle bu açıdan, Perşembe günü dikkatli olmalısınız.

Çarşamba günü Merkür’ün gerilemesiyle birlikte, maddi gelir ve harcama konusunda çözüm üretebilirsiniz. Bir borcun altından kalkabileceğiniz gibi, karşılaştığınız sorunlara karşı agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Eğer sorumluluk alırsanız ve disiplinli olursanız, Cuma günü gerginlikler ortadan kalkabilir. Maddi anlamda güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Haftaya günlük yapılması gereken işlerinizi hallederek başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde bu açıdan daha aktif olacaksınız. Moraliniz çabucak bozulabilir ancak öğleden sonra, toparlanacaksınız. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, kariyer anlamında yeni adımlar atmak isteyeceksiniz. İş başvuru yapacaksanız veya işe başlayacaksanız, sağlığınızla ve işinizle ilgili adımları daha sonra atmaya çalışın. Yeniay’ı yöneten Venüs gerilediği için, bu alanda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Daha önceden iş yaptığınız veya tanıştığınız biriyle tekrardan iş yapabilir veya bir araya gelebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür, özel ilişki ile ilgili hareketlenmeler yaşamanıza neden olacak. Çözüm bulmak için çaba sarf ettiğiniz sorunların üzerine gidebilirsiniz ve üstesinden gelebilirsiniz. Çabuk sinirlenmemeye, gergin olmamaya ve sıkılmamaya çalışmalısınız. Çarşamba günü kendinize hakim olun. Perşembe günü özel hayatınızla ilgili daha dikkatli olmalısınız, kalabalık ortamlarda enerjinizi kontrol edemeyebilirsiniz. Özel hayatınızda ve kariyerinizde gerginlik yaşayabilirsiniz. Cuma günü iş konusunda destek göreceksiniz ve verdiğiniz sözleri tutabileceksiniz. Ancak bazı insanlarla sürtüşmelere açıksınız, bu sebeple hareketlerinize dikkat edin.

İkizler Burcu:

Haftaya ailenize, çocuklarınıza ve aşk konularına yönelerek başlayacaksınız. Hafta başında harcamalarınız sebebiyle moraliniz düşebilir ancak daha sonra önemli konulara odaklanacaksınız. Ayrıca çok enerjik hissedeceksiniz. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, aşk ve aile hayatında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı konulara ve sanatla ilgili işlerinize odaklanabilirsiniz. Yeniay’ı yöneten Venüs gerilediği için, daha önceden tanıdığınız insanlarla iletişime geçebilir ve bu şekilde bazı sorunları kolaylıkla çözebilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür’ün iş alanınıza geçmesiyle, karşılaştığınız aksiliklere daha çözüm odaklı yaklaşabilirsiniz. Ancak aynı zamanda, sakin kalmakta zorlanacaksınız. Umulmadık şartların sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Çabuk sıkılmaya yatkın olacaksınız. Perşembe günü, iş yerinde ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Ayrıca karşı cinsle anlaşmanız da zor olabilir. Cuma günü, maddi konularda düşüncelerinizin desteklendiğini görebilirsiniz. İş yerinde sorumluluk sahibi davranacaksınız. Cuma günü riskli işlerden kaçının.

Yengeç Burcu:

Haftaya aile ve ev hayatına yönelerek başlıyorsunuz. Haftanın başında moraliniz bozuk olacak ama yine de evle ilgili işlerinizi halledebilirsiniz. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, ailevi işlere yönelebilir, taşınabilir, emlak alabilir veya satabilirsiniz. Ancak Venüs bu alanda gerilediğinden, bu işlerle uğraşırken daha önceden aldığınız kararlara uymalı ve ona göre davranmalısınız. Yeni karar almamaya çalışın.

Çarşamba günü Merkür, aşk hayatındaki sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak. Çözüme yönelik hareket edeceksiniz, iletişim kurmak isteseniz de, hızlıca fikir değiştirdiğiniz için sevdiğiniz insana karşı zor durumda kalabilirsiniz. Canınızın istediğini yapmaktan ve çabucak sıkılmaktan kaçınmalısınız. Olayları daha yumuşak başlı karşılamaya çalışın. Perşembe günü riske girmeyin ve tehlikeli adımlar atmayın. Düzenli olarak kazanç sağladığınız bir kaynakla ilgili sorun çıkabilir. Bunların yanı sıra, yoğun olmaktan kaçının ve tutkularınıza göre hareket etmenin, sizi sevdiğiniz insanla ters düşürmesine izin vermeyin. Karşı cinsle anlaşmanız kolay olmayacak. Cuma günü sevdiğiniz kişiden destek göreceksiniz. Birbirinize verdiğiniz sözleri hatırlayacak ve yerine getirmeye çalışacaksınız. Ailenizle ilgili konularda yaşadığınız sorunları çözmeye çalışabilirsiniz.

Aslan Burcu:

Haftaya iletişiminizi artırarak başlıyorsunuz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınız ve günlük konular sizi yorabilir. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, ticaret ve medya alanlarında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeniay’ı yöneten Venüs gerilediğinden, iş ilişkilerinize ve tavırlarınıza dikkat etmelisiniz. Akrabalarınızın hayatındaki sorunlar ya da aile içindeki problemler, kararlar almanıza neden olabilir. Yakınınızdaki insanlarla aranızdaki meselelere ışık tutmak, ikili ilişkilerinizi yenileyip güçlendirebilir ve sizi bir sonraki aşamaya taşıyabilir.

Çarşamba günü iletişim gezegeni olan Merkür, sorunlarınızı konuşarak çözmenize yardım edecek. Laf sokmadan durabilirseniz, şans sizden yana olabilir. Gün içinde gergin olabilir ve aile içinde; anne ve babanızla ya da eşiniz ve çocuklarınızla; tartışabilirsiniz. En ufak bir şeye bile çabuk alınabilirsiniz. Perşembe günü, özel hayatınızda ve aile içinde kavga etmekten kaçının ve sakin kalın. Karşı cinsi anlamanız kolay olmayacak. Cuma günü, aile içinde konuştuğunuz konuları ve aldığınız kararları hayata geçirmek isteyeceksiniz ve olumlu sonuçlar alacaksınız. Yakınlarınızla aranızdaki anlaşmazlıkları çözmeye çalışabilirsiniz ve bunun için bazı sözler verebilirsiniz.

Başak Burcu:

Haftaya maddi konulara odaklanarak başlayacaksınız. Sabahleyin karşılaştığınız sorunlar sizi sinirlendirebilir ama günün geri kalanında rahat edeceksiniz, yalnız riskli işlerden uzak durmalısınız. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, önünüzdeki 15 gün boyunca maddi konulara ve mal varlığınıza yönelebilirsiniz. Venüs gerilediği için, maddi anlamda dikkatli olmalı ve parasal işlere temkinli yaklaşmalısınız. Alım satım yapacaksanız iyice araştırmalı ve tedbiri elden bırakmamalısınız.

Çarşamba gününden sonra, yakınlarınızla iletişiminiz artabilir. Problemlerinize çözüm bulacak ve bunun yanı sıra, lafınızı kimseden esirgemeyeceksiniz. Çabuk sıkılacaksınız ve tepkileriniz yüksek olacak, bu nedenle bazı ilişkileriniz bozulabilir. Özellikle

Çarşamba ve Perşembe günü dikkatli olun. Perşembe günü de insanlarla iletişim kurmayabilir ve yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Tolerans göstermeye çalışmalısınız. Cuma günü ise düşündüklerinizi hayata geçirmek ve sorumluluk almak isteyeceksiniz. Ters giden bir iş konusunda yakınlarınızdan destek görebilirsiniz ve böylece çabucak üstesinden gelebilirsiniz.

Terazi Burcu:

Haftaya duygusal kararlar alarak başlıyorsunuz. Sabahleyin, üstlendiğiniz sorumluluklar sizi aşağıya çekecek ama gün içinde şans sizden yana olacak. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, kişisel anlamda yeni başlangıçlar yapmak isteyeceksiniz ve bu anlamda hayat sizi destekleyecek. Ancak Venüs’ün gerilemesiyle, çok para harcamaktan kaçınmalısınız. Çünkü atacağınız adımlar, size pahalıya patlayabilir. Daha önceden tanıdığınız ve maddi anlamda bağlantınız olan insanlarla yeniden karşılaşabilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür’ün para alanınıza girmesi, sorunlarınıza çözüm üretmenizi kolaylaştırabilir. Maddi işlerde çabuk karar almayın ve sıkılgan yaklaşmayın. Riskli harcamalardan uzak durun. Perşembe günü karşı cinsle anlaşmanız çok zor olabilir.

Maddi işlerinizle ilgili şeyler, karşı cinsle sorun yaşamanıza neden olabilir. Alttan almayacağınız için, hiç değilse karşınızdaki insana yüklenmemeye ve zorlamamaya çalışmalısınız. Cuma günü aile bireyleriyle veya sevdiğiniz insanlarla aranızdaki problemleri aşabilir ve bozulan ilişkilerinizi maddi anlamda doğru adım atarak düzeltebilirsiniz. Cuma günü bir cihazınız bozulabilir.

Akrep Burcu:

Haftaya geri plandan devam edeceğiniz şeylerle başlıyorsunuz. Haftanın başında önemli konularla uğraşmaktan kaçınacaksınız ve aldığınız bir haber moralini bozacak. Her şeyi kafanıza takmayın. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, eğer varsa kötü bir alışkanlığınızdan kurtulmak için adım atabilirsiniz. Hipnoz, bilinç altı, ruhani konularla ilgilenebilir ve yurt dışına gitmek istiyorsanız, Yeniay sonrasında gidebilirsiniz. Venüs’ün gerilemesiyle, büyük değişikliklerden ve yeni adımlar atmaktan bir süreliğine kaçınmalısınız.

Çarşamba günü Merkür’ün sizin burcunuza geçmesiyle, kendinizi daha rahat anlatmaya başlayacaksınız. Ancak özel hayatınızda ve yaşadıklarınızda, çok aşırı ve ani tepki vermekten kaçınmalısınız. Çarşamba gününe kadar yaptığınız ve yapacağınız konuşma ve görüşmeler için temkinli davranmalısınız. İlişkilerinizdeki gerginlikler sizi yorabilir. Yaşananları anlamak konusunda zorlanabilirsiniz. Perşembe günü karşı cinsi anlamanız kolay olmayacak. Alttan almayı öğrenmeli ve sabırlı davranmalısınız.

Cuma günü işle ilgili girişimlerinizde çok şanslı olacaksınız ve hayatın sizi desteklediğini göreceksiniz. Özel hayatınızdaki sorunları, işlerinize yönelerek aşabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki önemli bir insanla yaşayacağınız anlaşmazlığı kafanıza takmamaya çalışın.

Yay Burcu:

Haftaya arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız programlara yönelerek başlayacaksınız. Gün içinde alacağınız haberler, enerjinizi artırabilir, başka insanların sizin enerjinizi çalmasına izin vermeyin. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, deneyimlerinize de dayanarak, yeni kararlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yeni bir işe başlayabilir veya ilişkinizi tamamen bitirebilirsiniz. Çarşamba gününden sonra, özel hayatınızda ve kariyerinizde bazı geri çekilmeler oluşabilir. Arkanızdan konuşan insanlara aldırmamaya çalışın ancak görmezden gelmeyin ve asla bir sırrınızı açık etmeyin. Planlarınıza odaklanmalı ve sakin kalmalısınız.

Çarşamba ve Perşembe günü, kariyer alanındaki değişimler yakınlarınızla olan bağlantınıza zarar verebilir. Ani karar almayın ve düşünmeden adım atmayın. Cuma günü maddi konularda zorlanacaksınız. İş arkadaşlarınızla ve maddi ilişkiler içinde olduğunuz insanlarla sürtüşmelerden kaçının. Planlarınızın yolunda olduğunu görecek ve mutlu olacaksınız.

Oğlak Burcu:

Haftaya kariyerinize ve iş hayatınıza yönelerek başlıyorsunuz. Sabahleyin, üstünüzdeki sorumluluklar sizi zorlayabilir. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, kariyer ve iş anlamında yoğun olacaksınız. Ancak bu yoğunlukta ailenizle ilişkileriniz bozulabilir ve farklı adımlar atmak size yaramayabilir. Kariyer evinizi yöneten Venüs’ün gerilemesiyle, sosyal ilişkilerinizi düşünerek alacağınız bir karar, iş ilişkilerinizi etkileyebilir. Daha önceden beraber çalıştığınız arkadaşlarınızla yeniden karşılaşabilir veya iş yapabilirsiniz.

Çarşamba günü Merkür’ün etkisiyle, arkadaşlarınızla ve sosyal çevrenizle ilişkiniz artacak. Çabuk sıkılmamaya ve fevri davranmamaya çalışın. Perşembe günü maddi harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ayrıca her konuda dengeli olmakta zorlanabilirsiniz. Cuma günü analitik ve hızlı düşünce yapınızla, sorunların ve aldığınız sorumlulukların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz. Daha önceden bozulan bir işiniz, haftanın son iş gününde çözüme kavuşabilir. Ayrıca yeni anlaşmalar yapabilir ve belirsiz kalan konuları netleştirebilirsiniz.

Kova Burcu:

Haftaya çok tanımadığınız insanlarla birlikte vakit geçirerek ve iş yaparak başlayacaksınız.
Planlarınızın yürümediğini düşünebilirsiniz. Öğleden sonra ise enerjiniz düzelecek ve her şeyi yoluna koyabileceksiniz. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, seyahat, eğitim ve yurt dışı ile ilgili konularda aldığınız kararları uygulayabilirsiniz. Gelecekle ilgili plan yapmaya başlıyorsunuz ancak daha önceden yaşadığınız sorunları düşünerek adım atmaya çalışmalısınız.

Çarşamba günü Merkür’ün kariyer evinizi etkilemesiyle, işle ilgili görüşmeleriniz artarken, karşılaştığınız sorunlara çözüm üretmekte zorlanmayacaksınız. Ancak sinirli davranmayın ve sıkılgan halinizle işleri kontrolden çıkarmayın. Ailevi meseleler ve değişiklikler, iş hayatında veya topluluk içinde sizi zorlayabilir. Perşembe günü, genel anlamda istekleriniz ve önünüze sunulanlar arasındaki uçurum, isyan etmenize ve gergin olmanıza neden olabilir. Kadın erkek ilişkilerinizi hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda dengede tutmalısınız. Cuma günü stratejik davranarak işle ilgili karşılaştığınız aksaklıkların üstesinden gelebileceksiniz. Ayrıca kendinize yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Çabuk pes etmeye yatkın olsanız bile, hırsınız ve azminizi doğru yönetirseniz, istediğiniz alabilir ve ilerleyebilirsiniz.

Balık Burcu:

Haftaya ortaklı maddi konulara yönelerek başlıyorsunuz. Ödeme ve harcamalarla ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra sezgilerinizi kullandığınızdan rahatlayacaksınız. Salı günü oluşan Yeniay’la birlikte, ortaklı maddi konularda çözüm odaklı olabilirsiniz ve sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca borç almak isteyebilirsiniz, kredi başvurusunda bulunabilirsiniz ama

Venüs’ün gerilediğini unutmadan hareket etmelisiniz. Yeni adımlar atmaktan ve yeni sorumluluklar almaktan kaçınmalısınız.

Daha önceden iş yaptığınız kişilerle yeniden karşılaşabilir ve birlikte iş yapabilirsiniz.

Çarşamba günü tanımadığınız ve pek samimi olmadığınız insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Seyahat, eğitim, medya, ticaret ve hukuk konularında sorunla karşılaşsanız bile üstesinden gelebileceksiniz. Çarşamba günü çözüm odaklı yaklaşmanıza rağmen sıkılgan yapınızla insanların tepkisini üzerinize çekebilirsiniz. Perşembe günü önemli işlerde öfke patlamalarına karşı dikkatli olmalısınız. Çabuk parlamayın ve ılımlı yaklaşmaya çalışın. Karşı cinsle anlaşmanız zor olabilir. Cuma günü bazı insanlarla aranızda fikir çatışmaları yaşanabilir ancak bazı kişiler sizi destekleyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir