Gezegensel kaleydoskop dönerek Boğa ve Balık’ta yeni örüntüler oluştururken bu hafta iyileşme ve yenilenmeye doğru geçiş olmasını bekleyebilirsiniz. Mayıs ayı, Dünya’nın üçüncü gözü ile Buda’nın burcu olan Boğa burcunun ayıdır. Aşırı düşünmeye ve boş sanal gerçeklerin dikkat dağınıklığına çekilmeyi bırakmanın ve kalbinizi iyileştiren ve sizi benliğinize geri döndüren projeler ile yatırımlar yaratacak yeni gerçekliklere odaklanmanın zamanı geldi.

11 Mayıs Salı günü Boğa burcundaki yeniay hem Caput Algol sabit yıldızıyla (Dünya’nın üçüncü gözü) hem de dirilişin arketipi olan Sedna ile kavuşuyor. Yeniayın Kova burcundaki Jüpiter ve Satürn’le, Oğlak burcundaki Plüton’le ve Balık burcundaki Neptün’le hizalanması ile fiziksel ve somatik şifa ile iyileştirmeyi önceliğiniz haline getirmelisiniz. İnisiyasyonlarınız ya da ektiğiniz tohumlar, 2021-2023 yılları arasında Boğa ve Akrep eksenini harekete geçirmek için yeni bir tutulma serisinin ilki olan 19 Kasım Boğa burcundaki dolunay tutulmasına kadar somut sonuçlar elde etmenizi sağlayacak.

Gaz devi Jüpiter, 13 Mayıs 2021’de Balık burcuna geçecek ve ardından 29 Temmuz’da Kova burcuna geri dönecek. 28 Aralık 2021’den 10 Mayıs 2022’ye kadar ise Balık burcunda kalacak. Jüpiter, Neptün’ün sularına daldıkça yeni yeni bir tür umut ortaya çıkacak. Balık burcu, Aşkın ve Sevginin ışını olan İkinci Işın ile İdealizm ve Adanmanın ışını olan Altıncı Işın’ı yayar. Jüpiter, 13 Mayıs’tan 27 Temmuz’a kadar en iyi konumlarından birinde olacak ve Neptün’le hizalandığı 2022 yılına kadar yeni ilhamlar verecek.

Bu dönemde Kova sanata ve müziğe yönelmeyi, romantizmi yeniden elde etmeyi, tarihten ders almayı, atalarınızla bağlantı kurmayı, sezgisel yeteneklerinizi geliştirmeyi, hayallerinizle birlikte çalışmayı, tüm düzeylerdeki yaraları iyileştirmeyi, spiritüel uğraşları ciddiye almayı ve ihtiyaç duyulan her şekilde hizmet etmeyi bekleyin.

10-17 Mayıs Koç burcu haftalık tahmin

Yaşadığınız yeri geliştirmeye ve evinizi mutlu bir yer haline getirmeye yönelik tüm vurgular muhtemelen para harcamayı gerektiriyordu. Önümüzdeki iki hafta boyunca Boğa yeniayının ışıkları altındayken verdiğinizden daha azını kazanıp kazanmadığınıza daha gerçekçi bir şekilde yaklaşın. 11 Mayıs’tan itibaren gelir akışınız ile tasarruflarınıza eklemeler yapmak için uygulanabilir bir plan oluşturun. Gaz devi Jüpiter’in, 13 Mayıs’tan itibaren haritanızın merkezine geçmesiyle son zamanlarda yaşadığınız stresten kurtulabilirsiniz.

10-17 Mayıs Boğa burcu haftalık tahmin

Yönetici gezegeniniz olan Venüs’ün Boğa burcunda olmasında fayda sağlıyordunuz. 9 Mayıs itibariyle Venüs’ün İkizler’e geçmesiyle gelir ve kaynaklarınız bu gezegenin açısından çıkıyor. Daha fazla müşteri çekmek ya da maaş artışı istemekle ilgili düşünceleriniz varsa bununla ilgili olarak hafta başlarında bir şeyler yapın. Yıllık sıfırlanma ve enerjinizi yeniden toparlama gününüz 11 Mayıs’taki yeniayla birlikte geliyor. Görünüşe göre önümüzdeki yıl becerileriniz ile tutkularınızı daha da fazla bütünleştirerek yüksek düzeyde şifa ve yaratıcılıkla çalışabilirsiniz. Jüpiter’in 13 Mayıs’tan Temmuz ayının sonuna kadar kariyer alanınızdan çıkması stresinizi azaltacak ve biraz rahatlamanızı sağlayacak. Toplumdaki rolünüz açısından büyük bir yıl olan 2021’de destekleyici arkadaşlıkların ve sosyal ağların önemi artacak.

10-17 Mayıs İkizler burcu haftalık tahmin

9 Mayıs Pazar günü itibariyle Venüs’ün sizin burcunuza geçmesiyle yeni bir saç modeli denemek, yeni kıyafetler almak ya da evinizi yenilemek gibi dürtüler hissederseniz bunları takip edin. Jüpiter, 13 Mayıs’tan Temmuz’un sonuna kadar burcunuzda kalarak toplumdaki itibarınızı arttıracak ve sizi daha görünür kılacak. 11 Mayıs’taki Boğa yeniayı, haritanızın merkezi olan 12. evinizi aydınlatacak. Ruhunuzu yenilemek ve kendinizi toparlamak için doğum gününüze kadar olan zamanı değerlendirin. Dağınıklıkları ortadan kaldırın ve ajandanız ile iletişimde olduğunuz kişileri temizleyerek yükünüzü hafifletin.

10-17 Mayıs Yengeç burcu haftalık tahmin

Bu haftanın astrolojisi sizin için ruhu yenileyici bir niteliğe sahip. 11 Mayıs’taki Boğa yeniayı sosyal ağınıza, gruplarınıza ve arkadaşlıklarınıza ışık tutuyor. Kısıtlama dönemi, önceliklerinizi değiştirmiş olmakla birlikte moralinizi yükselten bağlantılarınızı gözden geçirin ve sizi tüketen ya da artık size olmayan şeyleri serbest bırakın. Sonrasında ise 13 Mayıs-29 Temmuz arasında Jüpiter’in Balık burcuna geçmesini karşılayın ve seyahat ya da öğrenme yoluyla ilgi alanlarınızı genişletmeye çalışın.

10-17 Mayıs Aslan burcu haftalık tahmin

Güneş burcu Aslan olanlar için özellikle de kişisel ya da profesyonel anlamda uzun dönemli ilişkiler söz konusu olduğu zaman, Satürn’ün 23 Mayıs’ta 5 aylığına karşıt burcunuzda gerilemeye başlamasıyla arka planda çok fazla şey meydana geliyor. Duygusal ya da ticari sözleşmeler, bugün ila Mart 2023 arasında sona erecek ve diğerleri ise bu arada güçlenmeye devam edecek. Salı günü gerçekleşecek olan Boğa yeniayı, kariyerinizi sizin için yeniden ayarlayacak; bu nedenle önümüzdeki 12 ay içinde ne için tohum ekmek istediğinizi düşünmeye başlayın. Şimdi ekmeye başladığınız şeyler Kasım’daki Boğa tutulmasında gerçek olacak. Jüpiter, 13 Mayıs’ta ortaklıklar, ekonomi ve hayatla ilgili büyük konularla ilgili olan 8. evinize girecek ve 29 Temmuz’da ayrılacak. Gizli olan tüm sorunlar ortaya çıkacak. Böylece bu sorunları çözebileceksiniz.

10-17 Mayıs Başak burcu haftalık tahmin

Bu hafta gerçekleşecek olan iki büyük gezegenin hizalanması ile destekleneceksiniz ve moraliniz düzelecek. Öncelikle 11 Mayıs Salı günü, bir diğer Toprak burcu olan Boğa’daki yeniay ile maceracı ruhunuz canlanacak. Yılın ilerleyen dönemleri için seyahat planları yapın, gitmeden önce araştırmalarınızı yapın ya da ilginizi çeken bir alanla ilgili bir şeyler öğrenmeye başlayın. Jüpiter, 13 Mayıs’ta karşıt burcunuz olan Balık burcuna geçecek ve 29 Temmuz’a kadar orada kalacak. 2022 yılında Jüpiter ile Neptün’ün kavuşmasının neler getireceğine dair önceden bir deneyime sahip olabileceksiniz. Yeni insanlarla tanışmak, sizi tüketen kişileri geride bırakmak ve önemli bir ilişkiyi daha büyülü hale getirmek için harika bir dönem olacak.

10-17 Mayıs Terazi burcu haftalık tahmin

11 Mayıs’taki Boğa yeniayı, 8. evinizdeki büyük sorunları yeniden ortaya çıkaracak. Bu yeniay, halının altına süpürdüğünüz şeyleri açığa çıkarmanızın ya da para veya ortaklıkla ilgili devam etmekte olan sorunlarla yüzleşmenizin zamanının geldiğini söyler. Gizlenmekte olan her şey su yüzüne çıkma eğiliminde olacak. Bu dönemde bir ilişkinin açıklanması gerekebilir, bu nedenle dengesiz dinamikler hakkında bazı zor gerçekler duyarsanız şaşırmayın. Bunu birkaç gün düşünmeye bakın. 13 Mayıs’ta Jüpiter’in iş ve rutin bölgenize girmesiyle birlikte bunlarda köklü değişiklikler yapma ve işleri halletmek için yeni yollar bulma zamanınız geldi.

10-17 Mayıs Akrep burcu haftalık tahmin

İyimserliğiniz ile moralinizi arttırmak için güzel bir hafta. 11 Mayıs Boğa yeniayı, karşıt burcunuzda olacak ve yakın bir ilişkiyi yeniden canlandırarak sevginin ve arkadaşlığın, sizin mutluluğunuz için önemli olduğunu hatırlatacak. Bu yeniay aynı zamanla sonlarla da ilgili olacağı için bir ilişki sona geldiyse onu yavaşça serbest bırakın ve yolunuza devam edin. Jüpiter, 13 Mayıs’tan 29 Temmuz’a kadar Balık burcunda olacak ve eğlence, boş zaman aktivitesi, yaratıcılık ve çocuklar ya da torunlarla geçirilecek oyunlar gibi fırsatlar getirilecek. İki hizalanma da size haritanızın tabanındaki Satürn’ün getirdiği kısıtlamalar boyunca yardımcı olacak.

10-17 Mayıs Yay burcu haftalık tahmin

Salı günü gerçekleşecek olan güçlü Boğa yeniayı işinizi, çalışma alanınızı ve rutinlerinizi sıfırlayacak. Karmaşıklığı ortadan kaldırarak, kayıtlarınızı ya da klasörlerinizi güncelleyerek, iletişiminizi düzene sokarak ya da iş yerinde bir türlü bitmeyen bir projeyi bitirerek bu yeniayı değerlendirin. Eskiden çalışmakta olduğunuz yer artık eskisi gibi olmayabilir ve şimdilerde en azından bir süreliğine evde oturuyor olabilirsiniz. Bu ise moralinizi çiçekler ve parlak renklerle arttırmanız daha da önemli hale gelecek. Bunu, Jüpiter’in iki ay boyunca 4. evinizde olması sayesinde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

10-17 Mayıs Oğlak burcu haftalık tahmin

Diğer bir Toprak burcu olan Boğa’da gerçekleşecek olan yeniay, eğlence eviniz olan beşinci evinizde olacak. Bu sayede daha mutlu, daha dengeli ve çok daha tatmin edici bir yaşam için tohumlar ekebileceksiniz. Gezegenler size uygun şartları yaratsa da bunu ancak siz başarabilirsiniz. Yaratıcı olun, sıra dışı düşünün ve kendinize, kalbinizin ne istediğini sorun. Daha ileri aşamalara taşımak istediğiniz hobileriniz, eğlenceleriniz ya da tutkularınız varsa bunlarla ilgilenmenizi tam zamanı. Yöneticiniz Satürn, Mayıs ayı sonlarında geri gitmek için yavaşlayacak ve mali durumunuz yeniden yapılandırılacak. Jüpiter’in 13 Mayıs’ta İkizler burcuna geçmesi ve çabalarınıza destekçi olacak insanlar getirmesiyle nasıl yeni gelir akışları yaratabilirsiniz?

10-17 Mayıs Kova burcu haftalık tahmin

11 Mayıs Boğa yeniayı, haritanızın tabanında bulunuyor. Bu nedenle eviniz, kalbinizin olduğu yerdedir. Boğa, pratik bir burç olduğundan dolayı dağınıklıkları gidermek, bahar temizliği yapmak ya da yalnızca yaratıcı projelerle uğraşmak için mükemmel bir burçtur. Yeniaylar, sonlarla birlikte sistemlerin yeniden yüklenmesini de getirir. Bu nedenle yaşadığınız yerden taşınmayı istiyorsanız, biraz araştırma yapın ve işe koyulun. Jüpiter’in 13 Mayıs’tan 29 Temmuz’a kadar para açınızda bulunmasıyla parasal olarak destekleniyorsunuz. Ancak para geldiği gibi hızlı bir şekilde gidecek.

10-17 Mayıs Balık burcu haftalık tahmin

Bu hafta, özellikle de erken doğan Balıklar için büyük bir hafta olacak. Jüpiter 2009’dan beri ilk defa burcunuza dönüyor. Jüpiter’in ziyareti yalnızca 13 Mayıs-29 Temmuz arasında sürüyor olsa da potansiyelini hissetmek için bu süre yeterli olacak. Bunu, önümüzdeki yılın bir ön izlemesi olarak görün. Fırsatlar, fikirler ve yeni insanlar konusunda uyanık olun ve bunlar ortadan kaybolmadan önce yakalayın. Bunu özellikle de 11 Mayıs Boğa yeniayının arkadaşlıklarınızda, gruplarınızda ve ortak girişimlerinizde yeni bir döngü başlatırken yapmanız en iyisi olacaktır.