Bu hafta, Yengeç yeniayının büyümekte olan ışığının altında spiritüel Güneş-Sirius kavuşumunun arkadan aydınlatmasıyla şu anki gerçekliğin içine ve dışına açılan geçitle ruhumuzun amacı ortaya çıkıyor. Yengeç burcunun mantrası, “Işıkla dolu bir ev inşa ediyorum ve orada yaşıyordum”dur.

İnşa ettiğiniz ev ışıklar içinde mi yoksa karanlık bir hapishane mi? Evin tüm odalarında mı yaşıyorsunuz yoksa yalnızca tek bir odasında mı? Benliğiniz düzeyinde mi yoksa ruhunuzun istediği gibi mi yaşıyorsunuz? Eviniz/Ruhunuz ne kadar aydınlatılırsa Maya illüzyonlarını o kadar net bir şekilde görürsünüz.

11 Temmuz itibariyle Merkür, büyük resme bakmamızı sağlamak için Balık burcundaki Jüpiter ile hizalanarak Yengeç burcuna geçti. Salı günü Venüs ile Aslan burcundaki Mars’ın kavuşması ve Perşembe günü Yengeç burcundaki Güneş ile Balık burcundaki Neptün’ün üçgen yapması ile vizyonlarınızı, hayallerinizi, içgörülerinizi ve sezgilerinizi yakalayın. Onları boyayın, çizin, onlarla dans edin, haritalarını çıkarın ve onları yontun… Onları kalbinize, ruhunuza, özünüze ve hafızanıza yerleştiren ve damgalayan neyse keşfedin.

17 Temmuz günü Güneş, Plüton-Eris karesi ile karşıt açı yaparken ruhunuzdaki tüm odaları aydınlatacağınıza söz verin.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

Salı günü Aslan burcunda Mars ve Venüs’ün buluşmasıyla sizin için çok güzel bir hafta olacak. Bu iki gezegen 2015’ten Aslan burcunda ilk kez karşılaşıyor ve Mars sizin yönetici gezegeniniz. Üstelik bu enerji sizin yaratıcılık ve kendini ifade etmeyle ilgili eviniz olan 5. evinizi aydınlatıyor. Size zevk, tatmin ve anlam veren her şeyi yaparak bu enerjinin tadını çıkarın. Haritanızın tabanındaki Güneş ve Merkür, Balık burcundaki Neptün ve Jüpiter ile bağlantıya geçerken içgüdüleriniz ve sezgileriniz son derece uyumlu olacak.

Hayat, yaşamak içindir.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Hem eviniz hem de sosyal hayatınız, iletişim açınızda bulunan Güneş ve Merkür’ün arkadaşlıklarınız, ağlarınız ve gruplarınız ile ilgili olan 11. evinizde Aslan burcundaki Venüs ve Mars’ın buluşması ile desteklenecek. Yaşadığınız yeri olduğunuz kişiyi yansıtacak şekilde yeniden dekore etmek, yenilemek, mobilyaların yerini değiştirmek veya renkli ve anlam dolu sanat eserleri satın almanız için mükemmel bir zaman. Dostlarınız ve destekçilerinize vakit geçirmek için planlar yapın. Zevkleriniz ve ilgi alanlarınız değiştiği için yeni bağlantılar kovalayın ve kendinize güvenin. 10 Temmuz’da gerçekleşen Yengeç yeniayı size yeni bir yön gösteriyor.

Denemeler yapma zamanı.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

Cumartesi günü Yengeç burcundaki yeniay sizi mali durumunuza, özellikle de kazandığınız gelire bakma konusunda dürtüyor. Kişisel gezegeniniz olan ticaret gezegeni Merkür, kar ve zararlarınızı kontrol ettiğiniz, ödeme yaptığınız ve borcunuzu ödediğiniz sürece destekleyicidir. Paranın gittiği yerleri ve aşırı harcamaları inceleyin ve sonrasında eksikleri kapatmak için pratik bir şeyler yapın. Venüs ve Mars’ın 2015’ten beri Aslan burcunda ilk kez bir araya geldiği 13 Temmuz’dan en iyi şekilde yararlanın. Bu aralar maaşınıza zam istemek için pazarlık yapmak ya da serbest meslek sahibiyseniz ücretlerinizi yükseltmek için güzel bir zaman.

Para eşittir özgürlük.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

22 Temmuz’a kadar burcunuzda olacak olan Güneş, yeni bir 12 aylık döngünün başlangıcıdır. Ara verme, durum değerlendirmesi yapma ve yenileme düğmesine basma zamanı geldi. Geçtiğimiz yılı atlatırken gösterdiğiniz direnci takdir etmeyi unutmayın ve eksikliklerinizi gidermek için kendinize zaman tanıyın. 11 Temmuz’da Merkür size çok daha net bir bakış açısı kazandırarak burcunuzda hızla ilerleyecek. Mars ve Venüs ise 13 Temmuz’da 6 yıldır ilk kez Aslan burcunda bir araya gelecek ve mali durumunuza büyük bir destek sağlayacak. Çalışıyorsanız, maaşınız için zam isteme zamanınız geldi. Serbest meslek sahibiyseniz, az kazanmayı bırakın ve ücretlerinizi yükseltin.

Değerinizi bilin.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

Bu hafta sizin parlama zamanınız. 13 Temmuz’da Venüs ve Mars’ın Aslan burcunda buluşması ile 2015 yılından beri hiç görmediğiniz şekilde çekicilik ve karizmanızda artış yaşayacaksınız. Ve aynı zamanda şansınız da dönüyor. 22 Temmuz’da Venüs ve ardından 29 Temmuz’da ise Mars Aslan burcundan ayrılacak ve sonraki dört hafta yöneticiniz Güneş burcunuza geçecek. Enerji seviyeleriniz yüksek ve damga vurmak istiyorsunuz. Sizinle aynı gücü hissetmeyenleri bunaltmamaya dikkat edin. Onları büyük planlarınıza dahil edin. 12. evinizde hem Güneş hem de Merkür bulunuyorken içgüdülerinize ve sezgilerinize güvenin, çitleri onarın, köprüler inşa edin ve ilerleyin.

Yolunuzu aydınlatın.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

Cumartesi günü gerçekleşen Yengeç yeniayı ile 12 aylık sosyal döngü başladı ve sizi gelecek yıl boyunca zamanınızı ve enerjinizi kime harcamanız gerektiği konusunda düşünmeye teşvik etmeye başladı. Toplum, hayatınızın daha büyük bir bölümünde rol oynamaya hazır. İlgi alanlarınız ve zevkleriniz değiştikçe ağlarınız da değişecek. İlginç ve yeni insanlar arayın, girişken ve açık fikirli olun. 13 Temmuz’da 12. evinizde bir araya gelecek olan Venüs ve Mars özellikle de kişisel ilişkiler konusunda içgüdüleriniz ve duygularınızla uyumlu olacak. Şunu mantranız yapın: Kalp, beyinden önce gelir.

Tutkularınızı takip edin ve yapılacaklar listenizi gerçekleştirin.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

Temmuz ayı özellikle de grup etkinlikleri söz konusu olduğunda sizin için dışa dönük ve sosyal bir ay olacak. Yardım amacıyla para toplayan hayır kurumları ya da yerel etkinlikler ön plana çıkıyor. 13 Temmuz’da Mars ve Venüs’ün Aslan burcunda bir araya gelmesiyle sizinle benzer düşünen insanlarla ve hatta özel bir insanla tanışabilirsiniz. Geçtiğimiz Cumartesi Yengeç burcundaki yeniay haritanızın zirvesini aydınlattı. Şu andan itibaren 22 Temmuz’a kadar olan süreçte iş profilinizi güçlendirme ya da daha talepkar bir role sahip olma zamanınız geldi.

Engelleri aşmak için çekiciliğinizi ve ikna kabiliyetinizi kullanın.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

Kişisel gezegeniniz Mars haritanızın zirvesinden geçerken muhtemelen enerji dolusunuz ve hareketli bir haldesiniz. Mars, kariyeriniz ve profiliniz için ateş yakıyor ve bu ateş Venüs’ün gelişiyle daha da alevlenmek üzere. Bu geçiş, 2015’ten beri gökyüzünün bu bölümünde gerçekleşmeyen bir geçiş olduğu için bundan en iyi şekilde yararlanın. Bir yarışma kazanabilir, terfi edebilir ya da zam alabilirsiniz. Hayalinizde bir iş varsa buna başvurmanızın zamanı geldi. Tek sınır gökyüzü… Geçtiğimiz Cumartesi gerçekleşen Yengeç yeniayı ufkunuzu genişletmek ve zihninizi çalıştırmak için 12 aylık yeni bir öğrenme döngüsü başlattı. İlginizi çeken yeni bir alana dair meslek sahibi olmak için mükemmel bir zaman.

“Yarının küçük bir kısmının dünün tamamının yerini alabilmesi ne kadar da şaşırtıcı.” John Guare

Yay Burcu Haftalık Tahmin

Geçtiğimiz Cumartesi Yengeç burcunda gerçekleşen yeniay sizin için yeniden başlatma düğmesine bastı. Sizin için neyin ve kimin gerçekten önem taşıdığını düşünmek için biraz zaman ayırın. Sonrasında bir hafta ya da bir ay boyunca zamanınızı, sevginizi ve emeğinizi gerçekten nasıl harcadığınıza bakın… Bunlar, önceliklerinizle eşleşiyor mu? Eşleşmiyorsa bu konuda ne yapacaksınız? Pusulasız bir şekilde sürüklendiğinizi ve eski hayallerinizin siz farkına varmadan güçlerini kaybettiklerini görebilirsiniz. Durum böyleyse cesaretinizi toplayın. 13 Temmuz’da Venüs ve Mars’ın Aslan burcunda bir araya gelmesiyle moraliniz yükselecek ve ortaya keşfetmeniz için heyecan verici yeni fikirler çıkacak.

Kendinize yeni bir harita çizin.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

22 Temmuz’a kadar Güneş’in karşıt burcunuz Yengeç’te seyahat etmesiyle ilişkiler hayatınızın tam merkezine geri dönüyor. Umuyorum ki geçtiğimiz cumartesi yeni bir ortaklığı ya da ilişkiyi yeniden canlandırmıştır. Böyle olmadıysa Güneş ve burcunuzdaki Plüton’un karşı karşıya gelmesiyle kişisel ya da profesyonel anlamda bir ilişkiye nokta koymaya karar verebilirsiniz. Bunu hızlı ve temiz bir şekilde, ikinci bir kez düşünmeden yapın. 13 Temmuz’da Venüs ve Mars’ın 2015’ten beri Aslan’da ilk kez bir araya gelmesiyle moraliniz yükselecek. O gün iyi haberler alacak ve yalnızca hayatta olmaktan dahi mutluluk duyacaksınız.

Kalp, beyinden öce gelir.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

Bu hafta 2015’ten beri Aslan burcunda ilk kez buluşan Venüs ve Mars sizin için sıcak bir ortam yaratacak. 22 Temmuz’a kadar Aslan’da kalacak olan iki gezegen sayesinde sevdiklerinize onlara ne kadar önem verdiklerini söyleyebilirsiniz. Hatta onlara bunu söylemektense birlikte gezi planlayarak sevginizi gösterebilirsiniz. Geçtiğimiz Cumartesi gerçekleşen yeniayın ardından Güneş Yengeç burcuna ilerlerken yaşadığınız yerde yenileme tuşuna basın. Dağınıklıkları kaldırın, çalışma alanınızı düzenleyin, pencereleri açın ve artık olduğunuz kişiyi yansıtmayan her şeyi atın ya da satın. Sağlığınıza ve iyilik halinize dikkat edin ve yapmanız gerekenleri yapın.

Temiz bir sayfa açın.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

Cumartesi günü Su burcunda gerçekleşen yeniay hayatın sunduğu şeylerin tadını çıkarmak için biraz daha zaman ayırmanız adına sizi dürtüyor. Çocuklar, hobiler, romantik ilişkiler, geziler ya da tatiller ön planda olacak. Sevdiğiniz şeyleri daha fazla ve sevmediğiniz şeyleri daha az yapmak için kendinize izin verin. 13 Temmuz’da Venüs ve Mars’ın 2015’ten beri ilk defa Aslan burcunda olmasıyla kendinizi iyi hissedeceksiniz. 22 Temmuz’a kadar duygusal ve fiziksel sağlığınıza önem verin, beslenme düzeninizi ve egzersiz rutininizi değiştirin ve mümkün olduğunca dışarı çıkın.

Vücudunuz sizi istediği yöne götürüyor.