© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

14-20 Mayıs 2018 haftalık burç yorumları

14-20 Mayıs 2018 haftalık burç yorumları

Image Bu yazıyı 8 dakika 1 saniyede okuyabilirsiniz.

Koç Burcu:

Haftaya yarım kalan işlerinizle başlayacaksınız. Sizi eğlendiren konulara yoğunlaşacak ve yeni kararlar alacaksınız. İş konularında duygularınız yoğun olacak. Salı günü Boğa burcunda oluşan yeniayla, maddi konulara yöneleceksiniz. Yatırım yapabilir ve para harcayabilirsiniz. Bu dönemde düşünmeden attığınız adımlar sizi zorlayabilir. Salı günü Uranüs para alanına geçecek.

Önünüzdeki 7 yıl boyunca Uranüs yatırımlarınızı hareketlendirebilir. Bu tarih sonrasında elinize büyük paralar geçebilir veya anlık para kayıpları yaşayabilirsiniz. Farklı ve değişik olan her şeye kapınızı açmalısınız. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor. Sosyal hayatınıza odaklanacaksınız. Grup çalışmalarında enerjiniz yüksek olabilir ama bazı arkadaşlarınızla aranızda sürtüşmeler yaşanabilir. Çarşamba ve Perşembe günleri maddi konularda dikkatli olun. Cuma günü maddi anlamda plan yaptığınız konuları uygulamaya koyabilirsiniz. Cumartesi gününden sonra aile ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Vaktinizin çoğunu evinizde harcayabilir, misafir ağırlayabilirsiniz. Evinizde değişim yapmak istediğiniz konularla uğraşabilirsiniz. Boya, badana, tadilat, tamirat için uygun zamanlar.

Boğa Burcu:

Haftaya önemli gelişmelerle başlıyorsunuz. Salı günü sizin burcunuzda bir yeniay oluşuyor. Kafanızdaki planları hayata geçirmek için Salı günü oluşacak yeniayı beklemeli ve Pazartesi günü yarım kalan işlerinizi halletmelisiniz. Yeniayla birlikte, kafanızdaki planları devreye sokabilirsiniz. Hızlı adım atmaktan kaçınmalı, planlarınızı enerjinizi kontrol ederek uygulamalısınız. Kasım ayına kadar Uranüs sizin burcunuza geçiyor. Önemli değişimlere açık olacağınız ve dış dünyayla olan ilişkilerinizde değişimler yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. Yeni maceralar yaşayabilir ve yeni keşifler yapabilirsiniz. süreç olabilir. Bu dönemde yenilikler için esnek olmalısınız. Çarşamba gününden sonra, iş hayatına yöneleceksiniz. Ayrıca eşinizin ailesiyle  bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü gelecekle ilgili aldığınız sorumlulukların karşılığını görebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz güçlenecek. İletişim, satış, teknoloji, ulaştırma ve kısa vadeli seyahate dayalı işiniz varsa güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Haftaya şimdiye kadar ciddiye almadığınızı fark ettiğiniz konulara odaklanarak başlayacaksınız. İşlerinizi düzene koymaya çalışacaksınız. Salı günü kader alanında oluşacak yeniayla birlikte, bilinçaltı temizliği yapmak ve kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Büyük girişimler yapmaktan kaçının. Salı günü Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Kasım ayına kadar beklenmedik ani olaylar yaşayabilir ve çevrenizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bilincinizin açıldığını fark edebilirsiniz.

Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi sosyal ortamlara yönlendireceksiniz. Hukuki meselelerle uğraşabilirsiniz. Enerjinizi kontrol etmeye çalışın. Çıktığınız seyahatlerde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde hızlanma yaşayabilirsiniz. Başkalarının parasal sorumluluklarının manevi konularda sizi güçlendirdiğini göreceksiniz.

Cumartesi gününden sonra maddi konulara odaklanacaksınız. Bu döngüde kuracağınız ilişkiler sizi olumlu etkileyecek. Para kazanma beceriniz artarken, ailenize ve sevdiklerinize yapacağınız harcamalarınız da artabilir.

Yengeç Burcu:

Haftaya ideallerinize yönelerek başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar harekete geçmenizi sağlayabilir. Ama Salı günü oluşacak yeniaydan sonra harekete geçin. Yine çevrenizle beraber yapacağınız işlerinizde manipülasyonlara dikkat edin.

Sakin ve hesaplayarak adım atmalısınız. Salı günü, Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Sosyal çevreniz değişmeye başlayacak, yeni ve farklı ortamlara girecek ve olaylara farklı gözlerle bakacaksınız. Önünüzdeki 7 yıllık dönemde farklı arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Bu etkiyi Kasım ayına kadar üzerinizde hissedeceksiniz. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi parasal konularda harcamaya başlıyorsunuz. Sosyal ortamlarda maddi konularda çabuk tepki vermekten ve risk almaktan kaçının. Cuma günü arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda olumlu geri dönüşler alacaksınız. Ortaklaşa işlerinize dair sorumluluklar üstlenmeniz, güvenilirliğinizi artırmanıza yardımcı olabilir. Cumartesi gününden sonra kendinizi, ailenizi ve çevrenizi seveceksiniz. Görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz, yapacağınız ufak tefek değişikliklerle moral bulabilirsiniz. Kendinizi ve yapacaklarınızı önemseyeceğiniz bir dönemdesiniz. Alışveriş yapabilirsiniz.

Aslan Burcu:

İş alanında konuşmalarınız artarken, işlerinizi hemen halledeceksiniz. Bu aralar aklınızda bir sürü fikir olacak. Salı günü oluşacak yeniayla birlikte kararlarınızı uygulamaya geçirebilirsiniz. Kariyerinizde yeni rotalar çizebilirsiniz. Önemli adımlar atmaya başlamadan önce iyi düşünün ve hayalperest girişimlerde bulunmamaya çalışın. Sakin olmanız gerekiyor. Salı günü Uranüs kariyer alanınıza geçecek, kariyerinizde önemli değişimlere açık bir döneme giriyorsunuz. Önünüzdeki dönemde iş hayatınızda, ani değişimler olabilir. 23-24-25 Temmuz doğumluysanız, değişimlere direnmeyin. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor.

Enerjinizi ilişkilerinize yönlendireceksiniz. Eşinizle olan ilişkinizde bazı sürtüşmelere hazırlıklı olun. Demokratik olmalısınız.

Çarşamba sevdiğiniz insanlarla ters düşmemeye çalışın. Çabuk tepkiler vermeye müsait olabilirsiniz. Cuma günü işle ilgili konuşmalarınızı ve fikirlerinizi olumlu sonuçlarla birleştirebilirsiniz. Sosyal çevrenize verdiğiniz sözleri tutacaksınız ve girişimlerinizin desteklendiğini göreceksiniz. Cumartesi gününden sonra, kariyer ve iş alanında 3 haftalık bir yavaşlama yaşayacaksınız. Yalnızlığı seveceğiniz bu dönemde yazmaktan ve duygularınızı yazarak ifade etmekten mutluluk duyacaksınız.

Başak Burcu:

Geleceğe yönelik adımlarınız hızlanıyor. Fikirlerinizi uygulamaya geçirmeden önce üzerinde düşünmelisiniz. Maceraya atılma hevesini bir kenara bırakın. Salı günü Boğa burcunda oluşan Yeniayla seyahat, eğitim, hukuk, satış ve medya alanında yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni işlerinizi bu yeniay sonrasında devreye sokun. Eğitim konularında düşünmeden hareket etmemelisiniz. Salı günü Uranüs, Boğa burcuna geçiyor. Seyahat, eğitim ve hukuk konularında önemli değişimler yaşanabilir.

Uranüs bu alanlarda ilerlerken önemli değişikliklere hazır olmalısınız. Beklenmedik seyahatlere çıkabilirsiniz. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor. Daha fazla çalışacak ve sürtüşmelere açık olacaksınız. Dolaşım sisteminizi çok fazla zorlamamaya çalışın. İş ortamında, çok tanımadığınız insanlarla olan diyaloglarınıza dikkat edin. Cuma günü, eğitim konularında ve gelecek anlamında alacağınız kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Hem özel ilişkinizde, hem de iş alanında kalıcı ve uzun soluklu anlaşmalar yapabilirsiniz. Cumartesi gününden sonra, güzel ilişkiler kuracağınız bir dönem başlıyor. Yeni tanışacağınız insanlar size şans getirebilir. Arkadaşlarınızın sorunlarına anaç ve sevecen şekilde yaklaşacaksınız.

Terazi Burcu:

Sevdiğiniz insanla beraber önemli kararlar alabilirsiniz yalnız bu kararları Salı günü oluşacak yeniaydan sonra yapmalısınız. Bu dönem değişimler konusunda aceleci olmayın. Salı günü Boğa burcunda oluşan Yeniayla maddi konularda önemli kararlar alabilirsiniz. Kredi almak istiyorsanız bu tarihten sonra yapmaya çalışın ama düşünmeden hareket etmeyin. Salı günü değişimlerin gezegeni Uranüs, para alanına geçiyor. Kasım ayına kadar eşinizin veya ortağınızın maddi durumunda ani değişimler olabilir. Kredi, faiz ve ödemelerle ilgili alanlarda iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor.

Enerjinizi aşk hayatınıza ve varsa çocuklarınıza harcamaya başlıyorsunuz. Hobilerinizle uğraşabilir ve sportif aktivitelere yönelebilirsiniz. Riskli işlerden kaçının ve spor yaparken dikkat edin. Cuma günü ailenizdeki insanlara verdiğiniz sözleri yerine getirebilirsiniz. Parasal sorumluluklar alabilirsiniz. Cumartesi gününden sonra, kariyer ve iş hayatınızdaki ilişkilerden fayda sağlayacaksınız. Kuracağınız ilişkiler işinizde sizi ileriye taşıyacak. Toplum önü işlerinizde duruşunuzla insanların kalbini kazanacaksınız. Patronunuzla olan bağlantınız kuvvetlenebilir.

Akrep Burcu:

Bu hafta özel hayatınız ve ilişkileriniz için önemli kararlar vereceksiniz. Değişim rüzgarı sizi saracak ve bu değişimlere vereceğiniz tepkiler çok önemli olacak. Salı günü oluşan Yeniay ile birlikte, evliliğe adım atabilirsiniz ve ortaklı işlerinize yönelebilirsiniz.

Taşınma konuları gündeme gelebilir. Etraflıca düşünmeye özen gösterin. Salı günü Uranüs Boğa burcuna geçiyor. Evliyseniz veya uzun süreli ilişkiniz varsa ani değişimlere açık olmalısınız. Evliliğe ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Kasım ayına kadar hızlı ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi ailenize harcayacaksınız. Özel hayatınızda riskli adımlar atmaktan kaçının. Yapılan herşeyi özgürlüğünüze bir engel olarak algılayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın değişik davranışları üzerinizde gerginlik yaratabilir ve istenmedik tepkiler verebilirsiniz. Cuma günü özel hayatınızda alacağınız kararlar uzun soluklu olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan destek alacaksınız. Girişimlerinizde kalıcı adımlar atabilirsiniz.

Cumartesi günü itibarıyla değişik yerler görmek isteyebilirsiniz. Farklı kültürlerle olan bağlarınız kuvvetlenebilir. Sizi daha az tanıyan insanlarla daha rahat anlaşacaksınız. Medya, ticaret, yurtdışı bağlantılı işlerinizde olumlu gelişmeler olabilir.

Yay Burcu:

Bu dönemde sağlığınıza özen göstermeyi unutmayın. İşlerinizi parasal sorumluluklarınıza göre ayarlayacaksınız. Salı günü Boğa burcunda oluşan yeniay, karşınıza iş alanında yeni fırsatlar çıkarabilir. Nisan sonu yaşadığınız dolunaydan sonra toparlamak istediğiniz işleriniz için önemli adımlar atabilirsiniz. Yeniayla beraber beslenme şeklinizi değiştirebilir ve egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz. Kasım başına kadar Uranüs, iş alanını etkileyecek. Uranüs’ün etkisiyle işle ilgili bir takım değişimler ve beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. Bu da sizi farklı alanlara yönlendirebilir, yeni sorumluklara açık olacaksınız. Uranüs’ün sağlık evinizde dolaşmasıyla beraber yüksek tansiyon, kalp çarpıntısı, hormonal dengesizlikler ve sinirsel sorunlar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi yakın çevrenizdeki kişilere yönlendireceksiniz. Bir yandan çevrenizdekileri ve ailenizdekileri hareketleriniz ve eylemlerinizle etkileyebilir, diğer yandan ukala davranışlarınızla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü iş alanında önemli konuşmalar yapabilir ve uzun vadeli kalıcı sonuçlar alabilirsiniz. Cumartesi itibariyle, tutumlu yönlerinizi devreye sokabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Hayattan keyif alacağınız bir döneme giriyorsunuz. Atmanız gereken adımlar varsa, Salı günü oluşacak yeniayı beklemeye özen gösterin. Aile yaşantınızda daha sakin olmalısınız. Salı günü Boğa burcunda oluşan Yeniayla birlikte, istediğiniz bir ilişkiye başlayabilir ve yeni bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. Düşüncesiz hareket etmemeye özen gösterin. Salı günü aşk evinize giren

Uranüs, karşınıza farklı kişiler çıkarabilir. Kasım ayına kadar, aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda ve sanatsal ve kreatif işlerinizde beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor. Enerjinizi parasal konularda göstereceksiniz, riskten kaçının, çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız. Cuma günü özel ilişkilerinizde önemli kararlar alabilir ve uzun vadeli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kreatif işlerinizde sorumluluklarınızı bilecek ve güzel anlaşmalar yapacaksınız. Cumartesi gününden sonra sevdiğiniz insanla ilişkinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz ve anlayışlı davranarak sorunlarınızı kolaylıkla aşabilirsiniz. Önemli iş birlikleri, yeni sözleşmeler, kontratlar yapmak için harika bir dönemdesiniz.

Kova Burcu:

Aile hayatında sevdiklerinize yardımcı olmak isteyeceksiniz. Verilmesi gereken önemli kararlarınızda düşünmeden hareket etmeyin ve Salı günü oluşacak yeniayı bekleyin. Sizi kontrol etmek isteyen insanlara karşı tepkiniz yüksek olabilir. Salı günü Boğa burcunda oluşan yeniay, aile hayatınızı olumlu etkileyecek. Bu yeniayda hayalperest adımlardan uzak durmalı ve enerjinizi kontrol etmelisiniz. Kasım başına kadar Uranüs aile alanına giriyor. Aileniz ve ilişkilerinizde önemli değişikliklere açık olmalı ve sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Çarşamba günü Mars, Kova burcuna geçiyor. Amaçlarınız ve yapacaklarınız doğrultusunda adım atacağınız için bencil gibi algılanabilirsiniz. Ev ortamında ve aile ilişkilerinizde kazalara açık olacaksınız. Enerjinizi kontrol etmeye çalışın. Cuma günü aile hayatınızda fikir birliğine varılmış konularda, organize olmuş bir biçimde hareket edebilirsiniz.

Cumartesi gününden sonra, ilginizi iş konularına kaydıracaksınız. Korumacı ve sevecen yanlarınızla yanınızda çalıştırdığınız kişilerle veya beraber çalıştığınız insanlarla bağınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Bu dönemde yemeye ve içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir. Kilo almaya yatkın bir dönemdesiniz.

Balık Burcu:

Haftaya iletişime yönelik işlerinize yönelerek başlıyorsunuz. Çevrenizdekilerin hayatındaki önemli kararlarda onlara destek olacaksınız ama çevrenizi manipüle etmemeye çalışın. Salı günü Boğa burcunda oluşan Yeniay, girişimciliğinizi artırabilir. Acele kararlardan uzak durmalı, hayalperestliği bir kenara bırakarak, gerçekçi adımlar atmalısınız. Kasım başına kadar akrabalarınızın ve kardeşlerinizin hayatında ani ve sürpriz gelişmeler oluşabilir. Çarşamba gününden sonra enerjinizi rahat kullanamayacağınız bir döneme gireceksiniz. Maddi konularda da yavaşlamalar oluşabilir. Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendirin, vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Ayrıca yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde enerjinizi kontrol edin.

Çarşamba günü dikkatli olmalı ve sorunlardan uzak durmalısınız. Cuma günü iletişimsel konularda, planladığınız şeyleri rahatlıkla uygulamaya geçirebilirsiniz. Organizasyona yönelik işlerinizde kalıcı ve uzun soluklu adımlar atacaksınız. Cumartesi günü itibarıyla çocuğunuza, aşkınıza, eğlenceli konu ve olaylara ilginiz artabilir. Sevmekten ve sevilmekten mutluluk duyacağınız bu dönemde, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir