Salı günü gerçekleşecek olan Balık dolunayı, Terazi ekinoksundan yalnızca saatler önce parlamaya başlayacak. Bu dolunay Neptün ve Pallas ile kavuşum yaparken Galaktik Merkez-Ixion kavuşumu ile kare yapacak ve Zodyak’ın sonundaki son burcun anaretik derecesinde olacak. Bu Alfa ve Omega’dır, başlangıç ve bitiştir, kadim ezoterik Ouroboros’tur (kendi kuyruğunu yutan, maddi ve manevi her şeyin bütün olduğunu ifade eden, asla kaybolmayan, sonsuz bir yıkım döngüsünde sürekli olarak biçim değiştiren yılan) ve yeniden yaratmadır.

Güneş ve Mars ile Balık burcundaki Ay-Neptün kavuşumunun karşıtlığı zor bir enerjidir. İllüzyon, gerçeklerden kaçma, sosyal medya komploları ve dezenformasyon bu dolunaya bağlı olduğu için muhakeme yeteneğinize ve topraklanmış kalmaya dikkat edin.

Her şeyden kaçma isteğine ya da hayatın olduğu halinden daha farklı olmasını isteme ve bekleme dürtünüze, gerçeğe karşı kurguyu seçmeye ve büyük hayal kırıklıkları ile sonuçlanabilecek yanılsamalara dikkat edin. Bundan kurtulmanızın tek yolu merak etmek ve soru sormak olacaktır.

Mabon gününde Kuzey Yarımküre’de günler ve geceler eşit uzunlukta olurken Büyük Çark kutsal geometride, astrolojide ve doğada bulunur; matematiksel, ruhsal, dünyevi olarak yer alır; hiçlikten yaşamaya, maddeden ruha ve tekrar geriye döner.

Merkür’ün 26-27 Eylül’den 16 Ekim’e kadar Oğlak’taki Plüton ve Koç’taki Eris’le Kardinal T Karesi yaparken bilmeme konusunda huzurlu olun. Daha önce gizlenen bilgilerin gün ışığına çıkmasını bekleyin.

Merkür’ün 2021 yılı için son Retrosu gerçekleşecek. İlginç bir şekilde bu üç Retro da Hava burçlarında gerçekleşti. Merkür’ün bu son Retrosu alıştığınız düşünme ve etkileşim biçiminizi sıfırlamak, sözlerinizin gücü konusunda daha dikkatli olmak ve kendinizle 7/24 konuşurken daha bilinçli ve daha nazik olmak gibi konular için bir fırsat olacak.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

koç burcu
koç burcu

Eylül’ün son on günü sizin için hem kişisel hem de profesyonel ilişkilerle ilgili olacak. Başkalarıyla birlikte çalışıyorsanız, ekip çalışması ve işbirliği ön plana çıkacak. Karşıt burcunuzda bulunan Merkür, gruplar ve ittifaklar bölgenizde bulunan Jüpiter ile hizalanarak geriye dönmek üzere yavaşlayacak. Derin duygular ve bilinçdışının bulunduğu 12. evinizde Neptün ışığı yansıdığı için dolunay sırasında gün ışığının zihninizde erişemediği bazı şeyler rüyalarınızda ortaya çıkabilir. Rüya günlüğü tutmaya başlamanız faydalı olacaktır.

Ne bildiğiniz değil, kimi bildiğiniz önemlidir.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Bu hafta eski arkadaşlarınızla iletişim kurmak, sosyalleşme ve iş hayatında öne çıkmak için güzel bir hafta olacak. Salı günü gerçekleşecek olan Balık dolunayı, burcunuzla ve Akrep burcundaki yönetici gezegeniniz Venüs ile Boğa burcundaki Uranüs karşıtlığı ile uyum içindedir. İşleri yoluna koyun ve bir şeylerin olmasını sağlayın. 22 Eylül ekinoksunda Güneş’in iş ve hizmet ile ilgili altıncı evinize girmesiyle meşguliyetiniz artacak. Eylül’ün ilk üç haftasını güncellenmek, dağınıklıklardan kurtulmak ve ofisinizi yeniden düzenlemek için kullanmışsanız, tüm sistemleriniz çalışır durumda olacaktır. Merkür’ün 25-26 Eylül’de iş bölgenizdeki geri hareketinde yavaşladığını unutmayın ve değişen koşullara uyum sağlamaya hazır olun.

Olasılıkların gerçekleşme zamanı geldi.

İkizler Burcu haftalık Tahmin

Salı günü Balık dolunayı haritanızın zirvesinde bulunacak, çekicilik katsayınızı arttıracak ve yaptığınız her şeyin görünür olmasını sağlayacak. Ay ve Neptün kavuşumu gerçekleşirken yapabileceğinizden fazlasını söz vermekten kaçının. Bunun yerine bu kavuşumun enerjisini yaratıcı bir ifadeye aktarın. Şansınız, kişisel gezegeniniz Merkür ve Jüpiter ile birlikte artmaktadır. Kendinizi yakın hissettiğiniz bir şeyi dünyaya sunmanızın zamanı geldi. 22 Eylül ekinoksunda Güneş, koşturmacanızdan çıkmanız ve hayatın tadını çıkarmanız için beşinci evinize geçiyor.

Her şey yolunda.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

Salı günü gerçekleşecek olan Balık dolunayı ile enerjiler bu hafta belirgin bir şekilde değişecek. Aidiyet ve ailenizle ilgili olan dördüncü evinizde Mars ve Merkür nedeniyle oldukça duygusal veya nostaljik hissedebilirsiniz. Ayın 22’sinde yaşadığınız yer ya da hayatınızı paylaştığınız insan ile ilgili her şey merkezinizde olmaya başlayacak. Merkür’ün ayın 27’sinde geri harekete geçmesinden önce evdeki onarım işlerini tamamlayın ve dağınıklıkları giderin. Akrep burcundaki Venüs 23 Eylül tarihinde sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte heyecan verici, yeni ve beklenmedik şeyler denemeniz için Boğa burcundaki Uranüs ile aynı hizaya gelecek.

Büyük maddi harcamaları Ekim’in ortasına erteleyin.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

Balık dolunayında mevsim değiştiğinden dolayı enerjilerde fark edilir değişimlerin olacağı bir haftadayız. Güneş haritanızda Ay ve Neptün ekonominiz, borçlarınız ya da kişisel sırlarınız gibi genelde görmezden geldiğiniz konulara ışık tutuyor. Merkür ise Kasım ayına kadar bağlantılarınızın ve iletişiminizin evi olan üçüncü evinizde kalarak normaldekinden çok daha uzun zaman bulunmuş olacak. Merkür 27 Kasım’da geri hareketine başlamadan önce bu hafta internet sitenizi, telefonunuzu ve diğer online platformlarınızı güncellemelisiniz. Mars da etkisini gösterirken çok aşırı davranmamaya ve parlak fikirlerinizle diğer insanları bunaltmamaya özen gösterin.

Konuştuğunuzdan çok dinleyin.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

Mevsimin değişmesiyle birlikte enerjilerdeki değişimi bu hafta kesinlikle hissedeceksiniz. Bu yılın Balık dolunayı, hayatınızdaki önemli insanlara onların sizin için ne kadar önemli olduklarını göstermenizle ilgili olacak. 22 Eylül ekinoksundan itibaren Güneş’in Mars ve Merkür’e katılmak üzere Terazi burcuna geçmesiyle kaynaklarınıza dikkat etmeniz gerekecek. Merkür, haritanızın bu bölümünde normalden fazla zaman harcayacak ve Kasım ayına kadar burada kalacak. Ekonomik durumunuzu ayrıntılı bir şeklide gözden geçirin, gelir kaynaklarınıza bakın ve banka hesabınızdan çıkan parayı değil, hesabınıza giren parayı arttırmanın yollarına bakın. Hak ettiğiniz kadar mı kazanıyorsunuz yoksa az mı kazanıyorsunuz?

Yapmanız gereken işler ve kendinize çekmeniz gereken gelirler var.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

terazi burcu
terazi burcu

Mevsimlerin değişmesine uyum sağlamak için bu hafta her şey değişiyor. Salı günü güzel bir Balık dolunayı gerçekleşecek ve gece gördüğünüz rüyalara ve içgüdülerinize dikkat etmeniz gerekecek. Burcunuzda bulunan Merkür ve Jüpiter arasındaki bağlantı, uçup gitmeden yakalamanız gereken bir şans ya da tesadüf anlamına gelmektedir. Ayın 22’sinde kişisel yeni yılınız başlıyor ve Güneş, 21 Ekim’e kadar kalmak üzere Terazi’ye dönüyor. Pillerinizin yeniden şarj olduğunu hissedin. Gelir ve para bölgenizdeki Venüs’ün Uranüs ile hizalanmasıyla bonus ya da hediye alabilirsiniz. Merkür, Kasım ayına kadar tüm iletişim kanallarınızı parlatarak burcunuzda kalacak. Yılbaşından önce piyasaya sürmeye hazırlandığını bir kitap, internet sitesi, oyun ya da film gibi bir projeniz varsa buna kendinizi vermeye başlayın.

Yeniden elementinizdesiniz.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

Salı günkü muhteşem Balık dolunayından en iyi şekilde yararlanarak yaratıcı, romantik ve yaşamı zenginleştiren eğlenceler yaşayın. Çekicilik katsayınızı arttıran Venüs’ün Uranüs ile hizalanmasıyla size zevk veren şeyleri yapmanız gerekir. 22 Eylül ekinoksunda Güneş, haritanızın en derin kısmında Mars ve Merkür’e katılıyor. Merkür ise 27’sinde gerilemeye başlamak üzere yavaşlıyor ve Kasım ayına kadar sırları, motivasyonları ve uzun süredir kayıp olan hayalleri açığa çıkarmak için çabalıyor. Sürekli olarak bir şeyler yapmaktan çekilmeye ve bazı içsel maceralar ve keşifler için yapmaya adım atma zamanınız geldi.

Dışa bakan düş görür, içe bakan uyanır.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

Salı günü Balık dolunayı evinize, ailenize ve topluluğunuza ışık tutar ve size ne kadar sevildiğinizi ve takdir edildiğinizi hatırlatır. Mümkünse kutlama düzenleyin ya da sevdiklerinizle bir araya gelerek anın tadını çıkarın. 22’sindeki ekinokstan itibaren Güneş, Mars ve Merkür’ün hayatınıza daha fazla insan getirmesiyle işler daha da yoğun hale gelecek. Yıl sonuna kadar başkalarına bir şeyler öğretmek, onlara yol göstermek ve rehberlik etmek için yeni fırsatlar yolda olacak. Bu nedenle tüm parlak fikirlerinizin ve içgörülerinizi kaybolup gitmeden önce not alın. Ayın 27’sinde Merkür geri hareketine başlayacağı için iletişimde yapacağınız hatalara ve aksaklıklara dikkat edin.

Şansınız açık.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

Bu hafta mevsimlerin değişmesiyle birlikte ruh halinizde iyileşme fark edeceksiniz. 21’indeki Balık dolunayı ile birlikte diğer insanlara ne kadar önem verdiğinizi gösterebilir ve karşılığında sevgiyi hissedebilirsiniz. 22’sinde Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle ve 21 Ekim’e kadar haritanızın zirvesinde olacak olan Mars ile kavuşmasıyla kariyer fırsatlarınız ön plana çıkacak. Ancak bir şeye dikkat etmeniz lazım: Merkür de Terazi burcunda ve Kasım ayına kadar ileri ve geri hareket edecek. Merkür ayın 27’sinde geri hareketine başlamak üzere yavaşlayacağı için beklenmedik aksaklıklara hazırlıklı olun. Konuşmadan önce dikkatli bir şekilde düşünün. Gördüğünüz şey, anladığınız şey olmayabilir.

Temponuzu arttırırken bir sonraki hamlenizi planlayın.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

kova burcu
kova burcu

Bu hafta mevsimler değişiyor ve enerji değişimi fark ediliyor. Güneş Kovası olarak Salı günü gerçekleşecek olan Balık dolunayı ile öz değeriniz ve öz saygınız artacaktır. Ayın 23’ünden itibaren Güneş, Mars ve Merkür’e katılmak üzere Terazi’ye dönerken öğretme, çalışma, öğrenme, seyahat ya da yayınlama gibi konular ön plana çıkıyor. Eski akıl hocalarınız ya da destekçilerinizle tekrar iletişime geçin ya da yarım bıraktığınız eski bir ilgi alanınıza odaklanın. Şu anda çok nadir bir şekilde hem Satürn’e hem de Jüpiter’e ev sahipliği yapıyorsunuz. Bu da size kişisel deneyiminize dayalı bilgeliğin yanı sıra esneklik ve tutunma gücü veriyor. Bunu boşa harcamayın ve istediğiniz bir şeye aktarın.

Merkür geri hareketine hazırlanırken araştırmanızı iyi bir şekilde yapın.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

Hassas bir Balık burcu olarak bu hafta mevsimlerin değişimiyle birlikte enerji değişimi hissedeceksiniz. Burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay, Neptün ile kavuşum gerçekleştirecek. Bu nedenle normalden daha duygusal ve hatta daha nostaljik olabilirsiniz. Diğer insanların duygularına ne kadar kolay uyum sağlayabildiğinize dikkat edin. Bu etki 22’sindeki ekinokstan sonra Güneş, Mars ve Merkür’ün sekizinci evinizde toplanmasıyla artacak. Merkür’ün 27 Eylül’de geri harekete geçmek üzere yavaşlamasıyla sırlarınızdan bazılarını ortaya çıkarmanızın zamanı geldi. 25 Eylül’de Mars-Satürn üçgeniyle sizi sabote eden ya da takılıp kalmanıza neden olan şeylerin derinine inmek için psikoterapiye başlamayı düşünebilirsiniz.

Her şeyde bir çatlak vardır ve ışık bu sayede içeri girer.