20 muhteşem kahverengi saç rengi - Ayşe Tolga İyi Yaşam

20 muhteşem kahverengi saç rengi

20 muhteşem kahverengi saç rengi

Sarışınlar eğlenceli olabilir, ancak esmerler dünyayı yönetir. Kahverengi, dünyadaki kadınların sahip olduğu en yaygın görülen saç rengidir ve tamamen klasik bir renktir. Bu monoton süper çekici görünse de, esmer saçlarınızı şekillendirirken gidebileceğiniz farklı tonlar da var. Çikolata, bronz, kestane ve kahve, aklınıza gelebilecek pek çok tondan sadece birkaçıdır. Zarif ama şık saç görünüm oluşturmak için bu rengi balyaj ve ombre gibi saç stilleri ile eşleştirin. Evet şimdi kahverengi saçlar için farklı stillere bir göz atabiliriz.

1. Parlak Çikolata Balyaj


Saç görünümü bir parça sanat olarak kabul edilirse, o zaman bu bir başyapıt olurdu. Koyu bir maun kahverengi taban üzerinde yapılan bu zengin ve parlak çikolata kahverengi balyaj, doğrusunu söylemek gerekirse çok havalı görünüyor.

2. Kestane Kahverengi Saçlarda Altın Bronzluk

Siyaha yakın kahverengi saçlarınıza yumuşak bir altın sarısı gölgeler ve bazı vurgular yaparak biraz doku ve hareket ekleyin. Bu narin vurgular, koyu kestane kahverengi saçlarınızı kusursuz bir şekilde sıralar ve çok fazla meydan okumadan parlaklık katar.

3. Derin Kızıl Kahverengi

Kızıl kahverengi, kırmızı ile kahverengi arasındaki çizgiyi aydınlatan tonlardan biridir. Belki de bunu açıklamak için en iyi yol, kırmızı tonlar içeren zengin bir kahverengi renktir. Bu muhteşem görünüm, tonlarca derinliği ve saçınıza hacim yanılsaması eklemek için mükemmeldir.

4. Açık Kahverengi Ombre

Koyu kahverengi saç stilinizi yumuşatmak mı istiyorsunuz? O zaman hafif kahverengi gölge verebilecek olan bir ombre, ihtiyacınız olan şey olabilir. Köklerde zengin bir çikolata kahverengi gölge ile başlayan ve uçlara doğru yumuşak altın kahverengi bir gölgede kaybolan bu genel görünüm, genç bir stil elde etmek için idealdir.

5. Rose Gold ve Kahverengi Balyaj

Metal tonlu saç rengi, monoton saç görünümünüze biraz ışık ve parlaklık katmanın harika bir yoludur. Yumuşak kahverengi saçlarla yapılan bu rose gold balyaj vurguları, saçlarınıza çarpıcı boyut ve hareket tonları katmakta ve özellikle plaj dalgalarına uygun tarzda zahmetsizce şık görünmesini sağlamaktadır.

6. Kahverengi ve Bakır Ombre

Saçınızın doğal koyu kahverengi tonunu vurgulamanın en iyi yolu açık tonda ombre tarzına geçmektir. Bu durumda sıcak bir bakır gölge parlaklıkla çalışır; köklerdeki koyu kahverengi gölge ile göz kamaştırıcı bir kontrast oluşturur.

7. Çikolata Kahve

Stil söz konusu olduğunda Priyanka Chopra’nın hiçbir yanlış yapamayacağını kabul edebiliriz. Bu esmer bomba, çok yönlü kahverengi saç görünümünden dolayı saç ikonu olabilir. Kestane, maun ve çikolata kahvenin lüks tonları kusursuz bir şekilde bir araya gelerek onu şık bir kadın yapıyor.

8. Dağınık Kahverengi

Chrissy Teigen’in muhteşem saçları var. Dağınık altın kahverengi ve sarışın vurgularla sonuçlanan bu koyu kahverengi bukleler, dalgaların yardımıyla cıvıl cıvıl bir heyecan yaratıyor.

9. Sıcak Kahverengi Işıltılar

Uzun saçlarınızı kestiğiniz zaman sahip olduğunuz büyük korku, tüm hacmini kaybedeceğini sanmanızdandır. Bu duruma karşı koymanın iyi bir yolu, biraz ışıltı katmaktır. Bazı ılık tonlamalı kahverengi ışıltılar, kısa saçların daha dolgun ve daha hacimli görünmesini sağlar.

10. Ceviz Kahverengisi ve Sarı Uçlar


Modernizm, kesinlikle denemek zorunda olduğunuz bu kahverengi saç renginde zerafetle buluşuyor. Bu katmanlı kesimin derin ceviz kahvesi, kenarlarında serin tonlanmış sarışın tonuyla tezat oluşturmuştur. Ön kısımdaki güzel perçemler, bu görünümün çarpıcı olmasına katkıda bulunur.

11. Boyutlu Bitter Çikolata

Kahverengi saç rengi söz konusu olduğunda, çikolata kahve listeyi yönetir. Derinlik ve hacim sahibi olan bir saç görünümüne kavuşmak isterseniz bu muhteşem gölgeler cazibe benziyor. Bunu yapmak için, en koyu kahverengini üs olarak kullanın ve çok ince dokunuşlarla zengin çikolatalı bir tonla hafifçe boyut kazandırın.

12. Tarçın Sombre

Şeker ve baharat içeren her şey güzel olabilir, ancak özellikle bir baharat, en muhteşem saç renklerinden birine ilham kaynağıdır. Tarçın kahverengisi, sonbahar veya kış için saç görünümünü değiştirmeye çalışan herkes için mükemmel bir sıcak tonlu renktir. Bu tonunun güzelliğine güzellik katmak için orta kahverengi bir tabanın altına atılan bu gölge ile daha yumuşak bir görünüm elde edin.

13. Sarımsı Orta Kahve

Kahverengi saç rengi söz konusu olduğunda, kahve renkleri hak ettiği kadar dikkat çekmez. Şeftali tonlarına sahip bu orta kahverengi gölgelerin hepsi birden çok güzel ve bu, mükemmel doğal saç görünümünü destekler. Düzgün bir şekilde şekillendirerek işinizi basit tutun.

14. Kum Kahve Ombre

Bir ombre, doğal rengin bittiği ve boyanın başladığı yeri bulamayacağınız kadar sorunsuz şekilde harmanlandığında bir sanat eserine dönüşür. Kestane kahverengi bir taban üzerinde yapılan bu kumlu kahverengi ombre, muhteşem bir saç görünümü yaratmak için tam olarak bunu yapar.

15. Karanlıktan Aydınlığa Geçiş

Hafif bir saç rengi işi yapmak isteyip istemediğiniz konusunda karar vermek için uğraşıyorsunuz? Tamam, bu geçişli renk, kafanızda ne istediğinizi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bu tarz koyu bir kahve rengi ile başlar ve yumuşak bir kahverengi tonuna kadar yavaş yavaş açılır. Bu geçişli tarz çok uzun saçlarda özellikle harika görünüyor.

16. Baharatlı Çikolata Kahve

İşte herkesin Noel zamanında sevdiği ünlü baharatlı sıcak çikolatadan esinlenilen bir görüntü. Koyu çikolata kahve saçlarla yapılan bu zencefil tonlamalı bal sarısı, çok lüks görünüyor ve bir sanatçı tarafından boyanmış gibi duruyor. Hem dikkat çekici hem de iddialı!

17. Bronz Tonlu Kahverengi

Emma Watson oyunculuğu ve güzelliği ile dünyanın kalbini çalmış olabilir, ama onunla ilgili en çok sevilen bir başka şey de her zaman çok şık olan saç modelleridir. Bronz tonları olan bu maun renk güzel bir örnek olabilir.

18. Küllü Koyu Kahveden Sarıya Geçiş

Kıvırcık saçlı kadınlar, çoğunlukla, saçlarına iyi gelmeyeceğini düşünerek saç boyatmakta zorlanırlar. Koyu kahve saçlara yapılan bu açık sarışın vurgular kabarık saçlara parlak bir renk katıyor ve bukleleri bütün ihtişamıyla vurguluyor.

19. Kızıl Alt Tonlu Kahverengi

Eminim Selena Gomez’in çarpıcı saçlarını çok beğeniyorsunuz. Peki neden yapmıyorsunuz? Görkemli kestane yelelere, biraz kızıl tonlar ekleyerek zirveye erişebilirsiniz.

20. Işıltılı Hafif Kahverengi

Sarışın ya da esmer, Jennifer Lopez’in sportif olarak uyguladığı bu basit renk ikilemden kurtulmanıza yardım edebilir. Bu ışıltılı altın kahverengi gölge o kadar hafif ki neredeyse sarışın olarak görünebilir. Fakat bu rengin çok boyutlu kalitesi onu esmer saç görünümüne de sokabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir