© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

2017’nin en havalı kahkül modelleri

2017’nin en havalı kahkül modelleri

Her kadın hayatının bir anında kendi kendine sormuştur: Kahkül mü kestirsem?

Saçınızın tümünü değiştirmeden aslında tüm çehrenizi değiştirecek bir karar olan kahkül, genellikle gözleri dramatize eder ve yüz şeklinizi değiştirebilir. Ve kısacık bir işlem sonunda bambaşka bir kadın olursunuz!
Aslında her senenin modası olan kahkül, yıl içinde dönem dönem bazı ikonlarda görebileceğiniz bir modeldir. Saç uzunluğu, saç yoğunluğu veya yüz şekli ne olursa olsun, alnınızı kaplayacak tutamlara hazır mısınız?

En güzel kahkül modellerini sizin için derledik. 2018’de de moda olacak kahkül için belki de artık harekete geçmenin tam sırasıdır. Bir göz atın!

Emily Ratajkowski, Cannes Film Festivali

Kahkül, Emily Ratajkowski’nin zaten kemikli olan yüzünü ısıtmak için muhteşem bir tercih olmuş, kenarlardaki perçemler kulakların kepçeliğini kapatmış ve yüz daha kadınsı hale dönüşmüş.

Rihanna, Billboard Müzik Ödülleri

Rihanna, Barbados adası doğumlu ve genleri sebebiyle alnı gayet geniş olduğundan, belki de kahkülün en çok yakışacağı kadınlardan biri. Kendisi de bunun farkında olduğundan, Rihanna’yı her sene birkaç etkinlikte kahküllü olarak görmek mümkün.

Emilia Clarke, Charles Finch and Chanel pre-Bafta After Party

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden olan Game of Thrones dizisinin sarışını Emilia Clarke, gündelik hayatında saç rengini genellikle kahve tonlarında tercih ediyor. Alın yapısı ve gözleri de kahküle son derece uygun olan Clarke, bu avantajını güzel bir tercihle kullanmış.

Halle Berry, Tiffany Etkinliği

Halle Berry, aslında çoğunlukla kısa saçlı görmeye alışık olduğumuz ünlülerden, kısa saçlıyken de kahkülü kendine yakıştıran sanatçı, uzun saçta da bu alışkanlığından vazgeçmemiş.

Kim Kardashian, The Spin Crowd Programının Açılış Partisi

Kim Kardashian yaptığı her hareketle konuşturan, en çok saç rengi ve modeliyle oynayan ünlülerden biri. Oldukça uzun ve oval olan yüz hatlarını, kahkül ve perçemle boyutlandırmayı seçerek çok doğru bir hareket yapmış ve yüzünü saç kesimiyle de kontürlemiş.

Zendaya, Art of Elysium Etkinliği

Zendaya, genç kızların örnek aldığı isimlerden biri ve ne yapsa taklit ediliyor. Genellikle saçlarını kahverengi olarak kullanmayı tercih eden şarkıcı, sıklıkla kahkülden vazgeçemiyor. Yüz şekline her saç modeli yakışan şarkıcıya kahkül de her zamanki gibi çok yakışmış.

Gigi Hadid, MTV Video&Müzik Ödülleri

Ne yapsa olay, ne renk ruj sürse moda Gigi Hadid. Genellikle sarı ve uzun saçlarıyla görmeye alıştığımız Hadid, değişiklik yapmak istediğinde kahkül tercih eden ünlülerden. Baktığınızda kahkülün yüzünü kısalttığını görebiliyorsunuz ama taşımayı beceriyor.

Kendall Jenner, Amerikan Müzik Ödülleri

Genellikle at kuyruğu ve saçlarını ortadan ayırmasına alıştığımız Kendall Jenner, geniş alnını kahkülle kapatmak istemiş olacak ki böyle bir tercih yapmış. Kahkül daha kadınsı ve sıcak hatlı görünmesini sağlamış. Muazzam görünüyor.

Naomi Campbell, Los Angeles’ta Kendi Düzenlediği Etkinlikte

Bir moda ikonu Naomi Campbell, kadın, erkek, genç, yaşlı herkes hayran ona. Yaşına rağmen muhteşem fiziğini korumaya devam eden ünlü model kahkül kesimini en iyi taşıyan isimlerden biri.

Dakota Johnson, BAFTA Ödülleri

Gri’nin Elli Tonu film serisiyle yıldızı parlayan genç ve güzel oyuncu, sıkça kahkül tercih edenlerden; kahkülsüz görsek yadırgarız. Fazla geniş bir alnı olan Johnson, kendisi için en doğru kararı vermiş denilebilir.

Penelope Cruz, Cannes Film Festivali

Saç rengi ve modeliyle genellikle kadınların örnek aldığı isim Penelope Cruz, kahkül kesimiyle doğru bir tercih yapmış mı tartışılır. Küçük ve kemikli bir surat yapısına sahip olan aktris, değişiklik ihtiyacı duymuş olacak ki böyle bir seçim yapmış.

Sandra Bullock, Altın Küre Ödülleri

Sandra Bullock, uzun ve kemikli yüzünü ısıtmak için genellikle kahkül tercih ediyor ve vazgeçecekmiş gibi de görünmüyor.

Renee Zellweger, Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitüsü Galası

Bridget Jones olarak akıllara kazanan Zellweger saç rengini sık sık değiştirse de, saç modeli konusunda genellikle sabit fikirli olarak nitelendirebileceğimiz ünlülerden. Ancak onun da kahkül isteğini dizginleyemediği bir dönemi oldu.

Kate Moss, Bir Albüm Tanıtımından

Tam bir moda ikonu! Ne giyse o moda oluyor. Yıllara meydan okuyan popülaritesiyle mutlaka hayatınızın bir döneminde sizin de uyguladığınız bir moda tüyosunun belki de mucidi o!

Lady Gaga, ‘Born This Way’ Albüm Etkinliği

Kahkülün bir numaralı temsilcisi desek yalan olmaz. Kahkülün en çok yakıştığı bir müzik ikonu Lady Gaga! Sadece müzik ikonu değil ayrıca bir moda tanrıçası! Her hareketi konuşuluyor. Kadınlara kahkül kestirmeyi en çok düşündüren kadın o olabilir.

Keira Knightley, Laurence Olivier Ödülleri

Keira Knightley de geniş alın sahibi aktrislerden, ancak kahkülü genellikle yarım perçem olarak kullanıyor ve çok da yakıştırıyor kendisine. Eğer tam bir kahkül kesimini çok iddialı buluyorsanız Keira gibi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir