Bu hafta iki yarıdan oluşmaktadır ve bizden nelerin gerçeklik testine dayandığını ve nelerin dayanmadığını görmemiz istenmektedir. Benimsenen bazı inançların sanrılar olduğunu görebileceğimiz için bunu yapmak pek çoğumuz için acı verici olabilir. Burada yaşanacak olan zorluk, gerçeğin ne olduğunu anladıktan sonra düşüncelerimizi tekrar toparlayıp daha sağlam bir temel üzerinde ilerleyip ilerleyemeyeceğimizle ilgili olacak. Ancak bunu herkes başaramayacak. Başaramayanlar kendilerini kurban olarak gösterecek ve ağlayarak hayal dünyalarına geri çekilecek.

Salı günü Merkür ve Neptün’ün karşı karşıya gelmesiyle birlikte gerçeği arayışımız başlayacak. Merkür ve Neptün karşıt açı oluşturduğunda mantıklı düşünce ile rasyonellik ortamı terk eder. En mantıklı ve analitik düşünen insanlar dahi kendilerini hayal gücünün, gizemlerin ve yanılsamaların etkisinde bulabilir. Bir miktar hayal gücü iyi olsa da bu hayal gücü genelde yaratıcı işlerde çalışanlar ve hafif bir kaçış yapmak isteyenler için faydalıdır. Kötü olan şey  uydurduğumuz şeyin gerçekte doğru olduğuna inanmaya başlamamızdır.

Sanrılara inanmayı seçen herkes Perşembe günü Merkür ve Plüton üçgeniyle bu sanrılardan uyanacak. Kimse yanıldığını kabul etmekten hoşlanmaz ve hep diğer insanların yanılabileceğini düşünür. Bununla birlikte bu sefer yanıldığımızı kabul edecek kadar büyüklük gösterirsek daha iyi bir hafta geçirebiliriz.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

koç burcu
koç burcu

İyilik halinizi en iyi seviyeye çıkaracağınız konusunda kafanız karışık olabilir. Şimdiye kadar odak noktanız fiziksel sağlığınız üzerinde olmuş olsa da bu haftaki olaylarla esas dikkat etmeniz gereken şeyin zihinsel sağlığınız olduğunu anlayacaksınız. Dışarıdan sağlıklı göründüğünüz için içinizin de sağlıklı olduğunu düşünmeyin. Öz saygınız ya da öz değeriniz üzerinde çalışmak için danışmanlığa ya da terapiye ihtiyacınız olabileceğini kabul edecek kadar güçlü olun.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

boğa burcu
boğa burcu

Bu haftaki çatışmanız sizin için en iyi olan ile arkadaşlarınız ve topluluğunuz için en iyi olan arasında gerçekleşecek. Kendi hedefleriniz peşinde koşma arzunuz mantıksız değildir. Etrafınıza bakıp çoğu insanın aynı şeyi yaptığını görebilirsiniz. Ancak daha yüksek bir şeye davet ediliyor ve toplumun nezaket, insanlık ve kolektif çabaya dayanması gerektiğini sezgisel olarak hissediyorsunuz. Şüpheleriniz varsa bu hafta kendinizi değil, yaşadığınız topluluğu ön olana koyun. Sonrasında yine kendi kişisel önceliklerinize odaklanmak için gerekli zamana sahip olacaksınız.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

ikizler burcu
ikizler burcu

Bu hafta her şeye sahip olabileceğiniz ile ilgili devam etmekte olan yanılgılarınızla ilgileneceksiniz. Her şeyin en iyisini elde etmek, kariyerinizi zorlamak ve mutlu bir ilişki ile aile hayatı sürdürmek için fazlaca uğraştınız. Ancak bu hafta gerçekle karşılaşacak ve bir bedel vermek zorunda olduğunuzu anlayacaksınız. Bazen hayatın her alanına enerjiniz yetse de şu an bu mümkün değil. Enerjinizi neye odaklayacağınıza karar vermeniz gerekecek. Enerjinizi odaklayacağınız şeyi akıllıca seçin, çünkü bu kararınızın ileride yansımaları olacak.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

yengeç burcu
yengeç burcu

Son zamanlarda günlük yaşamın ayrıntılarına ve inceliklerine ciddi bir şekilde kapıldığınız için merak duygunuz ve kolektif bilinçle bağlantınız azaldı. Bu hafta bazı şeylerin gerçekliğini kontrol edeceksiniz ve hayatın yalnızca yaşamaktan daha fazlası olduğunu fark edeceksiniz. İçinizdeki ilahi kıvılcım sayesinde güçlü bir merak duygusuyla sizi nefessiz bırakan ve kolektif bilince yeniden bağlanmanızı sağlayan şeyleri, insanları ya da mekanları aramayı öncelik haline getireceksiniz.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

aslan burcu
aslan burcu

Bu hafta yavaş yavaş yalnız olmadığınızı ve her şeyi tek başınıza yapamayacağınızı anlayacaksınız. Hem iş hem de özel hayatınızda gururunuz nedeniyle kimsenin yardımına ihtiyacınız olmadığına inandınız. Bu hafta ekip çalışmasının önemli olduğunu anlayacaksınız. Sorumluluklarınızı tek başınıza üstlenebileceğinizi düşünerek kendinizi kandırmayın. Onları paylaşın. Diğer insanların da bu sorumluluklardan adil pay almalarını bekleyin. Halledilmesi gereken şeyi tek başınıza yaratmadığınız için bunu tek başınıza çözmek zorunda değilsiniz.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

başak burcu
başak burcu

Yönetici gezegeniniz Merkür burcunuzda olsa da aşk bölgenizde Neptün’ün tam karşısında bulunuyor. Bu durum romantik anlamda kafa karışıklığı, yanılsama ve hatta kandırılmaya yol açabilir. Kandıranın kim olduğu açık olmasa da bu yakın bir ilişkinizle ilgili olabilir ya da tamamen güvendiğiniz biri dürüst davranmıyor olabilir. Bunun kim olduğunu bulmanız canınızı yakacak olsa da olaya farklı bir yerden bakmaya çalışın. Bilmek, bilmemekten daha iyidir. Bu kişinin kim olduğunu öğrendiğinizde istediğiniz şey iyileşme ve uzlaşmaysa bu da mümkündür.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

terazi burcu
terazi burcu

Son zamanlarda işleri düzene sokmak ve kaostan düzen oluşturmak için çok çaba gösterdiniz. Ancak kaos peşinizden gelmeye devam ediyor. Bu hafta bu kaosu kucaklamaya ve hayattaki her şeyi kontrol edemeyeceğinizi anlamaya davet ediliyorsunuz. Bu hafta yaşayacağınız zorluk akışa kendinizi kaptırmak ve enerjileri yönlendirmeye, biçimlendirmeye, olmadıkları bir şeye zorlamaya ya da değiştirmeye çalışmadan bunların ortaya çıkmasına izin vermek olacaktır. Şu anda kontrol elinizde olmasa da bu daima kötü bir şey değildir.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

akrep burcu
akrep burcu

Bu hafta arkadaşlıklar ön planda olacak. Kimlerin gerçekten sizin yanınızda olduğu konusunda kendinizi şimdiye kadar kandırdığınızı fark edebilirsiniz. Haftanın başlarında ihanete uğrayabilir ya da sosyal ortamlarınızdan birinde düşündüğünüz kadar hoş karşılanmadığınızı fark edebilirsiniz. Bunları yaşamak hoş olmasa da bu durumun avantajlı bir yanı bulunuyor. Sosyal ortamlardan ne kadar uzaklaşırsanız, birey olarak kendi kimliğinizi o kadar güçlendirebilirsiniz. Sosyal ortamlarınızdan birinde kandırılmış olabilirsiniz, ancak sizin arkadaşlığınızdan onur duyacak başkaları bulunmaktadır.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

yay burcu
yay burcu

Bu haftaki yanılsamanız, hayattaki statünüz ve bunun sizin için ne anlama geldiğiyle ilgili olacak. Bugüne dek ne kadar para kazandığınızın, nerede yaşadığınızın, hangi arabayı kullandığınızın ve hangi markaları taşıdığınızın önemli olduğunu düşünmüş olabilirsiniz. Son zamanlara materyalizm tarafından baştan çıkarılmış olsanız da yaşamın aslında çok daha büyük bir temaya sahip olduğunu göreceksiniz. Özünüze geri dönün ve maddi zenginliklerinizi arttırmak yerine olduğunuz kişiyi ve dünyaya sağladığınız faydayı geliştirmeye çalışın.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

oğlak burcu
oğlak burcu

Bu haftaki enerjiler sizin için olumlu olacak. Çünkü kendi öneminizi sınırlamakla ilgili sanrılarınızı göreceksiniz. Tutkulu olduğunuz bir konu olsa da fark yaratamayacağınıza ve söylediklerinizle kimsenin ilgilenmediğine inandınız. Bu konuda yanılıyorsunuz ve bu haftaki olaylarla söylediklerinizin ne kadar önemli olduklarını göreceksiniz. Konuşmaya başlamanızın zamanı geldi. Hatta işiniz de bununla ilgili. Gerçeklerinizi konuşmanın kendi sorumlulukları ve sıkıntıları olsa da bunu yapmak, sizi kimsenin dinlemediğini düşünmenizden çok daha iyidir.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

kova burcu
kova burcu

Güvenliği dışarıdan aramayı bırakın ve kendi duygusal ve psikolojik güvenliğinizi içinizden inşa ettiğinizi anlamaya başlayın. Yaşadığınız yanılgı ekonomik güvenliğiniz ya da istikrarınızla ilgiliydi; kendinizi güvende ve sağlam hissetmek için belli bir miktar para kazanmış olmanız gerektiğine inanmış olabilirsiniz. Ancak gerçek şu ki herkes parayı sevse de aslında para düşündüğünüz kadar önemli değil. Ekonomik durumunuz ne olursa olsun, kendinizi güvende hissetme gücüne sahipsiniz. Bu gücünüz, kendinize olan inancınızın başladığı yerde başlar.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

balık burcu
balık burcu

Bu hafta mutlu olmak için başka birine ihtiyacınız olmadığı gerçeğini anlayacaksınız. İlişki içinde olmanız çok güzel bir şey olsa da kendi ayaklarınızın üzerinde de durabilirsiniz. Bekarsanız, şu anda partnere sahip olmanız gerektiği ve kimsenin olmamasındansa herhangi birinin olmasının daha iyi olduğu konusunda kendinizi kandırmayın. Kendi başınıza güçlü bir bireysiniz ve başınız dik durabilirsiniz. Aşk söz konusu olduğunda muhtaç olmadığınızı göstermeniz, en sonunda doğru kişiyi kendinize çekmeniz konusunda yardımcı olacaktır.