26 Mayıs’ta gerçekleşen Ay tutulması ile 10 Haziran’daki Güneş tutulmasının arasındaki hassas noktaya ulaştık; bu noktaya ulaşmamız, sismik alanın çok aktif olduğu anlamına geliyor. Hem Satürn hem de Merkür’ün Hava burçlarında geri hareket etmesiyle iletişim ağlarında karışıklık, yanlış anlaşılmalar ve sahte haberler bekleyebilirsiniz.

Güneş, Kader Düğümü ile kavuşuyor ve Büyük Çekici ile karşıt açı oluşturuyor. Bilinen evrendeki en güçlü elektromanyetik radyasyon kaynağı olan Büyük Çekici, hem uzayı hem de zamanı bükerek aynı anda geçmişe, şimdiki zamana ve geleceğe dair bir bakış sunar.

2 Haziran’da Mars, cüce gezegen Eris ve Plüton ile karşı karşıya geliyor ve bu durum, riskli ve sonucu ağır olabilecek siyasi tartışmaların patlak verebileceğini gösteriyor.

Henüz hiçbir şey belli değil. Sakin ve tutarlı nötr bir noktada durun ve nelerin hizalandığına ve nelerin ortadan kaybolacağına dikkat edin. Hem içsel hem de dışsal olarak nelerin söküldüğüne ve uzaklaşıldığına önyargısız bir şekilde yaklaşın.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

Geçtiğimiz hafta Yay burcunda gerçekleşen tutulma, sizi düşünebileceğiniz aralığın çok daha ötesindeki yeni algılamalara uyarlıyor. Güneş, Karmik Kader Düğümü ile zihninizle ilgili olan 3. evinizin tam ortasında kavuşurken size pek çok içgörü armağan etmeye davet edecek. 10 Haziran’da İkizler burcunun 19. derecesinde gerçekleşecek olan Güneş tutulması, dünya görüşünüzün sıfırlanıp yeniden oluşmasını sağlayacak. Bunların arkasındaki örüntüleri anlamak için son zamanlarda gerçekleşen olayları gözden geçirmeli, tekrar hayal etmeli ve yeniden değerlendirmelisiniz. Günlük hayatınıza büyük resim düzeyinde bakmaya çalışın ve bunu yaparken içgörülerinizi kullanın.

Perde kalkıyor ve her şey aynı ama tamamen farklı görünüyor.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Bu hafta çok güçlü iki tutulmanın tam ortasındayız. 26 Mayıs’ta gerçekleşen Ay tutulması, hayatınızda para, miras, vergiler ve cinsellikle ilgili önemli meseleler eviniz olan 8. evinizi harekete geçirdiği için Kasım sonuna kadar bu konularla meşgul olacaksınız. 10 Haziran’da gerçekleşecek olan Ay tutulması ise gelir ve kaynaklarınızla ilgili 2. evinizde olacak. Bu tutulmalarla birlikte kariyerle ilgili 10. evinizdeki Satürn ile burcunuzdaki Uranüs’ü göz önüne alın. Bu şekilde dharma’nızla tanışmak veya onu çağırmak için bir yükseliş dönemine giriyorsunuz.

Kendinizi yolunuza adayın.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

Burcunuz, ilki 26 Mayıs’ta gerçekleşen ve ikincisi 10 Haziran’da gerçekleşecek iki güçlü tutulmanın odak noktasında bulunuyor. Bu tutulmaların üzerine kişisel gezegeniniz Merkür’ün 29 Mayıs’ta başladığı retro döngüsü 22 Haziran’da sona erecek. Bu retroyu nadir gerçekleşebilecek atılımlar ve kavrayışlar bakımından değerlendirin. Doğum gününüze yakın gerçekleşmiş olan Ay tutulması, sizi İkizler olarak nitelendiren her şeyin sıfırlanması anlamına gelmektedir. Bu yıl tüm perdeler kalkıyor ve dünya görüşünüz tamamıyla değişmeye başlıyor. Tutunduğunuz eski şeylerin yok olması nedeniyle sarsılıyor gibi hissedebilirsiniz. Ancak Kasım/Aralık aylarında gerçekleşecek olan tutulmalarda yaşayacağınız özgürlük paha biçilmez olacak.

Gelen şeylere karşı açık olun.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

Bilmediğiniz yönlerinizle işbirliği yaparsanız, kutsal bir görev gibi yanınızda taşıdığınız tüm o duygusal yüklerden kurtulabilirsiniz. Bu hafta Güneş’in Karmik Kader Düğümü ile İkizler burcundaki kavuşması ile 26 Mayıs ve 10 Haziran tarihleri arasındaki iki güçlü tutulmanın tam ortasında olacaksınız. Farkında olmadığınız utançlar, müdafaalar, unutulmuş hayaller gibi rahatsız edici şeylerin gizlendiği 12. eviniz aydınlatılıyor. Bu, 10 Haziran’daki yeniay tutulmasına kadar unuttuğunuz bu yerlerde dolaşmanız ve hayatınızda istemediğiniz şeylerden kesin olarak kurtulmanız için bir davettir.

Venüs, Çarşamba günü Yengeç burcuna geçerken yolunuz düzgün hale geliyor.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

26 Mayıs ve 10 Haziran’daki iki güçlü tutulmayla birlikte öncelikleriniz farklılaşacak: Sizin için günlük olarak en önemli şeylere bakmanız ve bunları anlamanız gerekiyor. Aynı anda hem Satürn hem de Uranüs, ilişkilerinizdeki ve kariyerinizdeki gereksiz şeyleri eliyor. Bu ay insanların hayatınızdaki yeri önemli ve sizi hem yukarıya çıkarma hem de aşağı çekme gücüne sahipler. Bununla birlikte etkilenen değil, etkileyen olmayı hedefleyin. Sizin için değişim şu anda zorunlu olmakla birlikte etrafınızı sizi destekleyen ve geliştiğinizi görmekten mutlu olan insanlarla donatın ve yaptığınız değişikliklerden dolayı rahatı bozulan insanları hayatınızdan çıkarın.

Büyük bir büyüme hamlesi geliyor.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

Mevcut iç gerçekliğinizin haritasını bulunduran dünyayı açığa çıkarmak için perdeleri kaldırmak üzeresiniz. Bu hafta ilki 26 Mayısta gerçekleşen, ikincisi ise 10 Haziran’da gerçekleşecek olan tutulmaların tam ortasındasınız. Bu tutulmalar, eviniz ve sahip olduklarınız ve kariyerle ilgili evlerinizi harekete geçiriyor. Hayatınızdaki uyumsuzluğun gerçekleştiği ve arzu ettiklerinizle başarabilecekleriniz hakkındaki inançları güncellemeniz gereken yer tam da burası. Bir iş ve meslekle ilgili olarak zamanınızı gerçekten neye ayırmak istediğinize dair kapsamlı bir analiz yapın. Eski hedef ve hayallerinizden bazılarını silin, bunlar enerjinizi tüketecektir. 10 Haziran ve sonrasında koşullar kendi kendilerine yeniden düzenlenirken bunu izleyin ve yeni gündeminizi, 22 Haziran sonrası yöneticiniz Merkür’ün ileri harekete geçmesiyle belirleyin.

At gözlüklerinizi çıkarın.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

İki tutulma arasında özgürlüğe şans vermeniz için nadir bir fırsata sahipsiniz. Sizin için nelerin mümkün olduğuna dair eski kısıtlayıcı inançlardan ve kendi inşa ettiğiniz kurallar ve sınırlamalardan özgürsünüz. Satürn ve Uranüs, güvenlik duygunuzun temellerini sarsarken bir seçim noktasına geleceksiniz. Farkında olduğunuzdan daha fazla seçeneğiniz olduğunu fark etme ve en derinlerde barındırdığınız hayalleriniz için risk alma zamanınız geldi. Size ne kadar yakın olurlarsa olsunlar, hiç kimsenin kararlarınızı etkilemesine izin vermeyin.

Fırsatlar, 10 Haziran yeniay tutulması ile ortaya çıkacak.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

İlki 26 Mayıs’ta gerçekleşen ve ikincisi 10 Haziran’da gerçekleşecek iki güçlü tutulmanın tam ortasında bulunuyoruz. Güneş haritanızda bu tutulmalar arasında mali durumunuz, varlıklarınız, ortaklıklarınız ve kazancınız sarsılıyor. Aynı zamanda Uranüs en yakın ortaklıklarınızı istikrarsızlaştırdığı için değişikliklere ayak diremek yerine onlarla işbirliği yapın. Zamanı geçmiş ve sizi tüketen ilişkilerinizi iyice değerlendirin. Dengesi bozulmuş olan dinamikleri yeniden değerlendirin. Bunu yapmazsanız, 10 Haziran’daki Ay tutulması içinde bulunduğunuz şartları yeniden düzenleyecek. Para meseleleri söz konusu olduğu için sözleşmeleri yırtıp atmadan önce ortalığın durulmasını bekleyin.

Sizin için gelecek olan, yanınızdan geçip gitmeyecek.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

Geçen hafta burcunuzda gerçekleşen tutulma, Aralık ayına kadar sürecek olan bir domino etkisi başlattı. Gerçekten neye inandığınız ve daha da önemlisi arzu ettiğiniz ve sizin için mümkün olduğunu düşündüğünüz şeyleri yeniden tanımlamaya davet ediliyorsunuz. Büyüyorsunuz, değişiyorsunuz ve gelişiyorsunuz. Yaratmış olduğunuz küçük, güvenli ve tanıdık dünya sizi daha fazla tutamayacak. 10 Haziran’da karşıt burcunuzda gerçekleşecek olan tutulma etrafınızdaki şartları yeniden düzenleyecek. Bu sayede daha büyük kanatlarla daha geniş ufuklara uçma ihtiyacınızı görmezden gelmeniz mümkün olmayacak.

Kendinize şunu sorun: “En çok ilgilendiğim şeyi ilk sıraya koysaydım, şu anda neyi daha farklı yapardım?”

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

Bilmediğiniz yönlerinizle işbirliği yaparsanız, kutsal bir görev gibi yanınızda taşıdığınız tüm o duygusal yüklerden kurtulabilirsiniz. Bu hafta Güneş’in Karmik Kader Düğümü ile İkizler burcundaki kavuşması ile 26 Mayıs ve 10 Haziran tarihleri arasındaki iki güçlü tutulmanın tam ortasında olacaksınız. Farkında olmadığınız utançlar, müdafaalar, unutulmuş hayaller gibi rahatsız edici şeylerin gizlendiği 12. eviniz aydınlatılıyor. Bu, 10 Haziran’daki yeniay tutulmasına kadar unuttuğunuz bu yerlerde dolaşmanız ve hayatınızda istemediğiniz şeylerden kesin olarak kurtulmanız için bir davettir.

Geçmişinizden kalanları temizleyin.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

Güneş Kovası olarak bu yıl ve gelecek yıl, uzun zamandır hayatınızdaki en önemli yıllar olacak. Satürn, eski yaşam biçimlerinin etkisini kaybettiği yerleri ortaya çıkaran ve sizi daha ilginç şeyler yapmaya teşvik eden yerlere geriliyor. Değişiyorsunuz ve geriliyorsunuz. Bu nedenle geçiminizi sağlama şeklinizin ve zamanınızı ayırdığınız şeylerin size uyum sağlaması gerekiyor. Bu hafta ilki 26 Mayıs’ta, ikincisi ise 10 Haziran’da olmak üzere güçlü iki tutulmanın ortasında bulunuyoruz. Bu tutulmalar, içinde bulunduğunuz şartları yeniden düzenleyecek ve yeni projeleri, yeni tutkuları ve yeni insanları sizin alanınız içerisine davet edecek.

Artık top sizde.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

Güneş Balığı olarak sizin için güçlü bir astroloji olacak. Eviniz ve kariyerinizle ilgili şeyleri yeniden başlatmak üzere olan iki tutulmanın tam ortasındasınız. Ayrıca 2009’dan beri ilk kez Balık burcunda olan Jüpiter size genişleme fırsatları getirecek. Kendinize, “Yaşadığım yerle, yaptığım şeyle ilgili olarak gerçekte ne hissediyorum?” Hemen işe koyulun ve bunları kendinizle hizalı hale getirin. Bu şekilde sizin için nelerin mümkün olduğuna dair eski sınırlayıcı inançları geride bırakabilir ve 10 Haziran’daki yeniay tutulmasında yeni olasılıkları yakalamaya hazır hale gelebilirsiniz.

Her olasılık mümkün.