Güneş, Şiron ile kare yaparken ve Aslan burcundaki Venüs ve Mars, Kova ile Boğa’daki Satürn ile Uranüs arasındaki çatışmayı yoğunlaştırırken kendinizi daha hassas hissedebilirsiniz. Kuzey Amerika’daki ısı kubbesi gibi doğal afetler gerçekte neyin daha önemli olduğunu fark etmemizi sağlıyor. Bu sayede değerlerimizi ve dünyanın kaynaklarıyla ilgili anlayışlarımızı değiştirebiliriz. Ayaklarınız sağlam bir şekilde yere bassın. Fizikselliğinizi, kişisel ekolojinizi ve istikrarınızı esas öncelikleriniz haline getirin.

10 Temmuz’da gerçekleşecek olan Yengeç yeniayı okyanusun ve mistisizmin burcu olan Balık’taki Jüpiter ve Neptün retrosu ile bir araya gelerek duygusal, sezgisel ve somatik duygu/beden durumunuzu ve farkındalığınızı güçlendiriyor. Yeniay, Oğlak burcundaki Plüton ile karşıtlık yaratırken eski yaralar kalıcı olarak iyileşmek için yüzeye çıkıyor. Kendinize bedeninizin gerçekleri söylediğini ve sizi aydınlatmaya götürecek olanın bedeniniz olduğunu hatırlatın.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

Mars ve Venüs’ün, etkileri ağır gezegenler olan Satürn ve Uranüs ile aralarında uzaklık olduğundan ait olduğunuz sosyal ağlar ve gruplarda bazı çatışmalar ya da rahatsızlıklar ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar nedeniyle tartışmaya girmek yerine size benzer insanların olduğu topluluklara geçme zamanınız gelip gelmediğini düşünün. Sosyalleşmek, eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak için çok fırsatınız olacak, bu fırsatlardan en iyi şekilde yararlanın. 10 Temmuz Cuma günü Yengeç burcunda gerçekleşecek olan yeniay tamamıyla yaşadığınız yer ile ilgili olacak. İçeri daha fazla ışığın girmesi için pencerelerinizi temizleyin, dağınıklıkları giderin ve evinizi tam olarak istediğiniz gibi yapın.

İçgüdülerinize güvenin.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Hem kişisel gezegeniniz Venüs hem de Aslan burcundaki Mars, Boğa burcundaki Uranüs ve Kova burcundaki Satürn ile haritanızın zirvesinde bulunduğundan dolayı kariyerinizle ilgili size muhalif olan biriyle karşılaşabilirsiniz. Bu kişi özellikle de sizden daha fazla ilgi ve zaman bekleyen bir aile üyesi olabilir. Bu yıl eski sınırlayıcı rolleri bırakıp daha büyük bir sahneye adım ayarken yeni bir çığır açıyorsunuz. Bunlar, diğer insanların içerlenmelerine ve hatta sizi kıskanmalarına yol açabilir. Ancak büyük resme bakmaya devam edin. Cuma günkü Yengeç yeniayının Plüton ile hizalanması iletişim açınızın yeniden düzenlenmesini sağlayacağı için yeni bir proje, podcast ya da blog başlatmayı düşünüyorsanız bunu yapın.

Size inanmayanlara değil, yardım edenlere dikkat edin.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

Kişisel gezegeniniz Merkür gerilediği derecelerden geçerken hayatınız biraz yönünüzü kaybetmiş gibi hissettiğiniz bir haftadan sonra tekrar hızlanacak. Aslan burcundaki Mars ve Venüs, tüm bağlantılarınızı güçlendirecek ve iletişiminizi hızlandıracak. İleriye taşımak istediğiniz bir proje, blog, podcast ya da seminer varsa bunları gerçekleştirmeniz için güzel bir hafta. Cuma günü gerçekleşecek olan Yengeç yeniayı tamamen parayla ve özellikle de gelirinizle ilgili olacak. Mali açıdan büyük resme bakın ve net olun, size borçlu olunan para varsa bunu isteyin ve ne kadar ufak olursa olsun bir tasarruf planı belirleyin.

Damlaya damlaya göl olur.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

Neptün ve Jüpiter retrosunun Su burcu Balık’ta olması, kendinizden daha büyük bir şeye duyduğunuz özlemle birlikte yaratıcılıkla dolup taşmanıza neden oluyor. Değerleriniz ve yaşam felsefeniz değiştikçe ve derinleştikçe yeni spiritüalizm ya da mistisizm yollarına yönelebilirsiniz. 21 Temmuz’a kadar burcunuzu aydınlatacak olan Güneş ve 10 Temmuz’da Plüton ile hizalanacak olan yeniay ile birlikte yeni bir 12 aylık döngüye başlıyorsunuz. Burada kendinize sormanız gereken soru şu olmalıdır: “Artık neleri yapmam gerekmiyor ve nelere ihtiyaç duymuyorum?”. Merkür’ün ayın 11’inde Yengeç burcuna geçmesiyle olduğunuz kişiyi daha iyi bir şekilde yansıtan hizmetler ya da gelir akışları için bazı yeni düşünceleriniz olacak.

İçgörülerinizi yaşadığınız topluma sunuyor musunuz yoksa onları savuruyor musunuz?

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

Mars ve Venüs 2015 yılından beri ilk kez burcunuzu aydınlattığı için şanslısınız. Bu iki gezegen sizi daha çekici, cazibeli ve ulaşılabilir kılacak, yolunuzu düzgünleştirmeniz ve büyük hedefler için içinize güç verecek. Hem Satürn hem de Uranüs’ün bu iki gezegenle hizalanması ile dağları yerinden oynatabilir ve fiziksel işlerinizi halledebilirsiniz. 11-14 Temmuz arası dış görünüşünüzü yenilemek, gardırobunuzu genişletmek ve saçlarınızı şekillendirmek için harika günler olacaktır. Bunlar her ne kadar yüzeysel şeyler gibi görünseler de moralinizin düzelmesine yardımcı olacaklar. Cuma günü gerçekleşecek olan yeniay, 12. evinizin derinliklerinde olacak ve atalarınızı ve köklerinizi düşünmenizi, hatta belki de araştırmanızı sağlayacak.

Yeni bir sen.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

Hem Neptün hem de Jüpiter karşıt burcunuzda geri hareket ettiğinden dolayı kendinizi sallantılı hissediyor olabilirsiniz. Her şey doğru yapılıyor olsa da bazı şeyler tam olarak doğru hissettirmiyor olabilir. Pembe gözlüklerinizi çıkarmanın ve gerçeğe bakmanın zamanı geldi. Satürn, Uranüs, Mars ve Venüs arasında sürmekte olan çatışma size zarar verir ve stres seviyenizi yükseltirken duygusal ve fiziksel sağlığınız bakımından sevgi dolu bir ilgiye ihtiyaç duyuyorsunuz. Cuma günü Yengeç’te gerçekleşecek olan yeniay duygularınızı yatıştırmanıza ve önümüzdeki yıl için yeni bir sosyal döngü başlatmanıza yardımcı olacak. Kimlerin ve nelerin gitmesi gerektiğini ve kimleri ve neleri daha fazla istediğinizi düşünmek için 10 Temmuz günü  kendinizle baş başa kalacağınız bir zaman yaratın.

İçgüdülerinize güvenin.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

2015’ten beri Aslan’da ilk kez bir araya gelen Mars ve Venüs ile birlikte Temmuz sizin için çok daha sosyal bir zaman olacak. Bu durum 11. evinizin altında bir ateş yakacak ve arkadaşlarınız, gruplarınız, sosyal ağlarınız ve ittifaklarınız ile eğlenmenizi ve işbirliği yapmanızı sağlayacak. 10 Temmuz’da haritanızın zirvesindeki Yengeç yeniayı kariyer bakımından yükselmenizi sağlayacak ve sizi çok daha görünür kılacaktır. İlerleyen günler hamle yapmanız, farklı bir işe başlamanız ya da maaş artışı istemeniz için mükemmel olacak. Maaş artışını konuşurken ya da serbest meslek mensubuysanız ücretlerinizi yükseltirken mümkün olduğunda ikna edici olun.

Yoğun ve mutlu zamanlar.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

Yönetici gezegeniniz Mars, Satürn ve Uranüs ile çatışırken havada kıvılcımlar uçuşabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissetmekten nefret ediyorsunuz; mevcut koşullarda tam olarak böyle hissedebilirsiniz. Aslan burcundaki Mars 2015 yılından beri ilk kez Venüs ile birlikte haritanızın en üstünde duruyor. Bu durumun iki kenarı keskin bir kılıç olduğu söylenebilir. Bir yandan engelleri kırmak için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz, diğer yandan insanlar taleplerinizi kabul etmeyecek. Diplomatik olmaya çalışın. Bu özellikle de en yakın ilişkiniz için geçerlidir. Partneriniz karakteri dışında davranarak ayağınızı kaydırabilir. Su burcundaki Yengeç’te gerçekleşecek olan yeniayda ufkunuzu genişletmek için planlar yapın ve büyük resme odaklanın.

Yavaş ve nazik olun.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

Kişisel gezegeniniz Jüpiter ev ve aile açınızda Neptün ile birlikte geriye doğru hareket ederken zor ve hızlı planları uygulamak neredeyse imkansız olacak. Doğrusal bir zaman çizelgesi hazırlamanız işe yaramayacaktır. Kendinizi akışa bırakmak zorunda kalacaksınız. Tıkanmış hissediyor ve uzak yerlere seyahat edemiyorsanız en iyisi dışarı çıkmak ve yaşadığınız yeri dolaşmak olacaktır. Bu ay hem Mars hem de Venüs Ateş burcu olan Aslan’dayken mümkün olduğu kadar spontane davranın. Yengeç burcundaki yeniay kendinizi kontrol etmek, kovaladığınız hayallerin meyve verip veremeyeceğini sorgulamak ya da yeni bir planın zamanının gelip gelmediğini görmek için iyi bir zaman olacak.

Rutinlerinizi kırın.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

22 Temmuz’a kadar Güneş karşıt burcunuz olan Yengeç burcunu aydınlatacak ve tüm ilişkilerinizin hızlanmasını sağlayacak. İster iş ister kişisel ilişkiler bakımından olsun, etkinlikler sayesinde insanların her şeyden önemli olduğunu hatırlayacaksınız. 10 Temmuz’da gerçekleşecek olan yeniay Oğlak burcundaki Plüton ile karşıt açı oluşturacak ve kimin size karşı olduğunu ve kimin yanınızda olduğunu görmenizi sağlayacak. Toksik bir ilişkiniz varsa bunu geride bırakmanızın zamanı geldi. Yanlarında olduğunuz zaman kendinizi enerjik yerine bitkin hissetmenize neden olan ilişkilerinizin farkına varın. Para konusunda ise Venüs ve Mars’ın 2015 yılından beri ilk kez Aslan’da bir araya gelmesiyle bazı sevindirici haberler alabilirsiniz.

Bazı şeyleri değiştirmenin vakti geldi.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

Temmuz’un ilk haftası çok dolu geçtiyse bunun için Mars ve Venüs ile Uranüs’ün burcunuzdaki Satürn ile çarpışmasını suçlayın. Ortaya aniden fikir ve otorite çatışmaları çıkmış olabilir. Neyse ki bu hafta Venüs’ün Mars’a yakınlaşmasıyla birlikte en önemli ilişkileriniz daha yakın, daha sıcak ve daha açık yürekli hale geliyor. Ancak insanların size gelmesini beklemek yerine harekete geçin, davetiye gönderin, gezi planlayın ve dışarda yemek ayarlayın. Cuma günkü yeniayda işyerinizde ve evinizde temizlik yaparak dağınıklıktan kurtulun ve yeni deneyimlere kucak açın. Kelimenin tam anlamıyla yeni bir sayfa açmanızın zamanı geldi.

İlerlemeci olun.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

Tipik bir Balık burcuysanız, Jüpiter ve Neptün’ün sizin burcunuzdaki geri hareketinde çözülmeler hissedebilirsiniz. Bu zamanlar, birbirine bağlı olan şeylerin gevşeyip uzaklaştığı ve eskiden önemli görünen şeylerin artık öyle görünmediği bir bitiş zamanıdır. Serbest bırakmanız gerekenleri bırakın ve yeniliklerin daha iyi olacağını fark edin. Müzik, sanat, romantizm, atalar ve duygusal şifa sizden çok daha büyük bir şeyle temas kusmanın yollarıdır. Yalnızca güvenin ve içgüdülerinizi takip edin. 10 Temmuz’daki yeniay boş zaman, zevk, aşk ilişkileri, çocuklar ve kendini ifade etmeyle ilgili eviniz olan 5. evinizle uyumlu Su burcu olan Yengeç’te gerçekleşecek. Sizi canlı hissettirecek şeyi deneyimlemek için zaman ayırın.

Anın tadını çıkarın.