Bu hafta gökyüzünde önemli bir hizalanma olduğunu görüyoruz. Jüpiter, Şiron, Satürn, Uranüs, Neptün, Plüton, Eris, Quaoar ve Ixion gibi tüm önemli gezegenler geri gidiyor. Yani bu gezegenler, Güneş’in etrafındaki yörüngelerinde Dünya’ya her zamankinden daha yakın olacaklar. Bununla birlikte bu gezegenlerin hepsi Kader Düğümlerinin bekçileri olarak Güneş sisteminin doğu yarımküresinde yer alacaktır. Tüm faktörler birlikte ele alındığı zaman Güneş sistemindeki gezegenlerin yarısının bizi rahatlığımızın, konfor alanlarımızın ve tüketici yaşam tarzımızın dışına iteceğini söyleyebiliriz.

Batı yarımkürede ise Güneş, Ay, Merkür, Venüs ve Mars bulunuyor. Bu sayede daha büyük bir bakış açısına sahip olma, büyüme, değiştirilemeyecek olanları kabul etme ve onlara uyum sağlama ve yapmamız gereken şeyi yapma fırsatı bulacağız. Atmamız gereken ilk adım kendimizi sanal gerçeklikten mümkün olduğunca fiziksel gerçekliğe döndürmek, Yang’ın baş döndürücü hipnozundan kurtulmak, sosyal medyanın ve sahte haberlerin üzerimizdeki etkisinden kurtulup topraklanmak olacaktır.

Başak yeniayının Boşa burcundaki Uranüs ile üçgen yapması nedeniyle beklenmedik değişimler karşısında daha esnek, daha duyarlı ve daha yenilikçi olabileceğiz. Uranüs, sizi konfor alanınızdan çıkaran ve kaçınılmaz olan şeylerle işbirliği yapmayı öğreten öngörülemez olaylar, ani değişiklikler ya da içgörüler sunar. Hayatınızda yeni ve değişik bir şeyin bilinçli farkındalığınıza dahil olma zamanı geldi.

Konfor alanınızdan çıkmanızı sağlayacak yeni yöntemler ve yaklaşımlarla işinizde, zanaatınızda, hizmetinizde ve rutinlerinizde çok daha yenilikçi olmaya hazır olun. Artık her zaman güvendiğiniz ve sonuç aldığınız çalışma yöntemleriniz, süreçlerinizin ve prosedürlerinizin birçoğundan vazgeçmeli ve ilerlemelisiniz.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

Eylül ortalarına kadar sorun çözmeye odaklanın. Günlük rutinler, programlar ve sağlık kontrolleri gibi şeyleri ne kadar düzenlerseniz, ileride bunlarla uğraşmamak için o kadar iyi bir şey yapmış olursunuz. Başak yeniayı ile birlikte Oğlak burcundaki Plüton ve Başak burcundaki Mars size egzersiz rutininizi değiştirmeniz, beslenmenizi iyileştirmeniz ve kendi kendinizi sabote eden davranışlarınıza son vermeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor. Acele etmeyin, kendinize karşı nazik olun ve her şeyi ortaya çıktıkları şekliyle yapın.

Hayat, kendini geliştirme projesi değildir.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Venüs boğa burcunda

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün 10 Eylül’e kadar Terazi burcunda olmasından en iyi şekilde faydalanın. İşiniz, her zamankinden daha kolay gelebilir ve bu sayede dikkatinizi bedeninizi güzelleştirmeye çevirebilir, duyularınızı harekete geçirmenin yollarını bulabilir ve durup gülleri koklayabilirsiniz. Eylül ayının çok yoğun bir şekilde geçecek olan ikinci yarısına hazırlanmanız için güzel bir hafta olacak. Bu nedenle ihtiyacınız olan şeyleri stoklayın, telefonunuzu ya da bilgisayarınızı yenileyin, saçlarınızı kestirin. Sizin gibi bir toprak burcu olan Başak’taki yeniay, Boğa’daki Uranüs ile mükemmel bir bağlantı kuracak. İçgörülerinizi, aydınlanma anlarınızı, hayallerinizi ve parlak fikirlerinizi uçup gitmeden yakalayın.

Şartlar pürüzsüz olacak.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

Bu hafta güneş haritanızın merkezinde güzel bir Başak yeniayı gerçekleşecek. Haritanızda 4. eviniz yaşadığınız yer, yaşama şekliniz, aileniz ve topluluğunuz ve en önemlisi aidiyet duygunuzla ilgilidir. Yeniaylar, yeni başlangıçlar getirir. Bu nedenle dağınıklıkları toparlayın ve bahar temizliği ile derin bir enerji temizliği yapın. Hem kendinizi hem de evinizi uyandırmak için yaşadığınız yerin her bir köşesine temiz havanın ve ışığın dolmasına izin verin. Yönetici gezegeniniz Merkür, kendini ifade etme ve hayatın zevkleriyle ilgili olan 5. evinizde ileri ve geri giderken önümüzdeki birkaç hafta tamamen kişisel keşiflerinizle ilgili olacak.

Anın tadını çıkarın.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

22 Eylül’e kadar Güneş, Başak burcunda ve sizin 3. evinizde olacak. Yeniay’a Mars’ın da eşlik etmesiyle birlikte haritanızın bu kısmında temizlik yapmanız gerekiyor olabilir. 3. eviniz, kardeşleriniz, komşularınız ve iş arkadaşlarınız gibi her gün karşılaştığınız insanlarla ilgilidir. Ancak aynı zamanda sizin ilişki kurma tarzınızla ve her tür iletişimle ilgilidir. Mars, sınırlarınızla ilgili yapmanız gereken bazı gecikmiş değişiklikleri yapmanız, pratik düzenlemeler gerçekleştirmeniz ve sizinle aynı dalga boyunca olmayan, suyu bulandıran ya da dikkat dağıtıcı olan insanlarla bağlarınızı kesmeniz için sizi teşvik ediyor. Bunu yapmayı ertelemeyin. Çünkü önümüzdeki birkaç ay boyunca eviniz, topluluğunuz ve sahip olduklarınız ön planda olacak.

Hayatınızda yeni bir bölüm açmak için temelleri oluşturun.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

Ağustos ayında yaşadığınız çalkantılardan sonra Eylül ayında kendinizi topraklanmaya odaklamalısınız. Güneş burcu Aslan olanların mali durumu, bağlantıları ve sosyal hayatı tam merkezde olacak. Güneş 22 Eylül’e kadar geliriniz ve kaynaklarınızla ilgili olan 2. evinizde olacak. Başak yeniayıyla birlikte israf, aşırı harcama, savurganlık ve paranızı sokağa atma gibi şeylerin üstünü çizmenizin zamanı geldi. Uranüs’ün kariyer bölgenizde Güneş ile hizalanmasıyla birlikte gelir akışınızı arttırmak üzere kariyerinizde ani bir değişiklik fırsatınız olabilir.

Az mı kazanıyorsunuz, yoksa çok mu harcıyorsunuz?

Başak Burcu Haftalık Tahmin

Başak burcu olarak doğum gününüz ve kişisel yeni yılınız geldiği için sizin açınızdan özel zamanlar. Duygusal ihtiyaçlarınızı öncelik haline getirmek için yeniaydan faydalanın. Bu yeniay, yeni bir güneş yılının başlangıcını ifade ettiği için geçtiğimiz 12 ay içinde yarım kalan işleri bitirmek, dağınıklıkları gidermek ve gerçek ya da mecazi anlamda çizgiler çekmek açısından önemli olacak. Mars iki yıldır ilk defa Başak burcundayken kendinizi ve işinizi yeni bir gözle görün ve zamanınızı, çabanızı, sevginizi ve deneyiminizi bunlara yatırın.

10 Eylül ile birlikte Venüs sayesinde çekiciliğiniz artacağı için her şeyi isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

Başak yeniayı 12. evinizde yer alacak. Bu nedenle sessizliğe, yalnız kalmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız olacak. Her yıl bu zamanlarda, yani doğum gününüzden önceki haftalarda güneş pilleriniz zayıflar ve tekrar doldurulmaya ihtiyaç duyar. Şifa, günlük tutma, öz bakım ve duygusal onarım için biraz kişisel zaman ayırın. Venüs’ün 10 Eylül’e kadar Terazi burcunda olmasıyla bedeninize ekstra özen göstermeye ve destekçilerinizi ve dostlarınızı toplamaya davet ediliyorsunuz. Merkür de 4 Kasım’a kadar burcunuzda olacaktır; bu durumu yazılı ya da sözlü olarak, blog yazarak ve hatta video çekerek iletişimle bağlantılı herhangi bir şeye kanalize edebilirsiniz.

İnsanlar dikkatlerini size vereceği için konuşmadan önce düşünün.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

Güneş burcu Akrep olanlar için Eylül iki yarıdan oluşan bir tiyatro oyunu gibi olacak. 15 Eylül öncesi kişisel gezegeniniz Mars, Başak burcundaki Güneş ile birlikte daha sosyal olmanızı sağlıyor ve arkadaşlarınız ve ailenizle bir araya gelmenizi istiyor. Başak yeniayı ise tüm bağlantılarınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirmeniz ve bunların hangilerinin zamanının geçtiğini anlamanız için sizi davet ediyor. Bunu, hayatınızdaki insanları toparlamak olarak düşünebilirsiniz. Ayın 10’unda Venüs’ün Akrep’e dönmesiyle birlikte popülerliğiniz ve çekiciliğiniz artacak. Gardırobunuzu yenilemek ve saçınızda köklü bir değişiklik yaptırmanız için mükemmel bir zaman olacak.

Fark ediliyorsunuz.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

yay burcu
yay burcu

Güneş burcu Yay olanlar için bu hafta her şey kariyer bölgesinde gerçekleşiyor. 15 Eylül’e kadar Mars, Güneş ve Başak yeniayı ile birlikte haritanızın zirvesine enerji veriyor. Bu durum çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir. Patronunuz ya da iş arkadaşınız zorlanmanıza neden olabilir veya bir işi zamanında bitirme konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Yeniay ile birlikte yepyeni bir kariyer döngüsü ile karşı karşıya olacaksınız. Plüton ve Mars ile birlikte terfi alabilir ya da geçmiş çabalarınızdan dolayı bonus alabilirsiniz.

Düşünmeden konuşmamaya ve gerekli özeni göstermeye dikkat edin.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

Mars’ın haritanızın zirvesini geçeceği 15 Eylül’e kadar dışarı çıkın ve yeni bir öğrenme programına kayıt olun veya tutkulu olduğunuz bir şeyi öğretin. Ufkunuzu genişletin ve yeni insanlarla tanışın. Başak yeniayı ile birlikte rotanızı değiştirmenizi sağlayacak bir güce neden olacak bir sürpriz ya da içgörü ile karşılaşabilirsiniz. Hayatta değer verdiğiniz şeylerin ne kadar iyi sonuç verdiklerini düşünün. Temel öncelikleriniz, zamanınızın ve çabanızın çoğunu alıyor mu? Bunu düşünmek, kariyerinizin ve işgücünüzün önem kazanacağı Eylül’ün ikinci yarısında faydalı olacaktır.

Merdiveninizi yanlış duvara mı dayıyorsunuz?

Kova Burcu Haftalık Tahmin

Cesaretinizi toplayın! Eylül’ün enerjisi, Ağustos’ta yaşadığınız stresleri ortadan kaldıracak ve düzenlenmenize yardımcı olacak. Eylül’ün ilk iki haftası bir şeyler öğrenme, öğretme, seyahat etme; yani ufkunuzu genişletmek için mükemmel zamanlardır. Başak yeniayı ile birlikte mali durumunuz ya da varlıklarınızla ilgili haberler ya da şaşırtıcı bilgiler alabilirsiniz. Vasiyet hazırlamayı veya bir teknoloji şirketine yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. 10 Eylül’de Venüs’ün haritanızın zirvesini aydınlatmasıyla birlikte kamuoyundaki itibarınız, kariyeriniz ya da hizmetiniz ön planda olacak. Yaptığınız her şeyin kusursuz olduğundan emin olun, çünkü bunlar eninde sonunda fark edilecektir.

Beklentileri düşük tutun ve sonrasında bunları aşın.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

balık burcu
balık burcu

Eylül ayının ilk iki haftası, hem kişisel hem de profesyonel anlamda en önemli ilişkilerinizle ilgili olacak. Başak yeniayı, en az bir ortaklığınız için yeni bir döngüye işaret ediyor. Uranüs ile birlikte sürpriz değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bu sürpriz uyanmanız için bir çağrı olabilir ya da şanslı olabileceğiniz bir durum olabilir. 10 Eylül’de Venüs, Balık burcundaki Güneş’e yardımcı olmak üzere açınıza doğru ilerliyor. Bu dönem, heyecan verici bir çalışma programı başlatmak ya da koçluk yapmaya, özel ders vermeye veya akıl hocalığına başlamak için iyi bir zaman olabilir. Yayınlayacağınız ya da duyuracağınız bir şey varsa bunu dolunayın burcunuzda olacağı 21-22 Eylül gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Beklentilerinizi ve planlarınızı bir kenara bırakın.