666’yı görmenizin üç nedeni  ve 666’nın anlamı

666 sayısının hayatınızda sürekli olarak tekrarlandığını görüyorsanız, 666’nın farklı anlamlarını öğrenmek üzere buraya yönlendirildiniz. Tam şu anda, 666’nın sembolik anlamının sizin için ne ifade ettiğini keşfetmek için buradasınız.

Üç basamaklı sayı örüntüsü olan 666’yı görmek, yaşamınızda bir dengesizlik olduğu ve düşüncelerinizin, Evren ile aynı hizada olmadığı anlamına gelebilir. Bu durumda 666’nın anlamı, mevcut durumunuzu yeniden gözden geçirmeniz ve düşüncelerinizin yönünü değiştirmeniz için bir uyandırma çağrısıdır; bu sayede titreşiminizi daha pozitif bir frekansa yükseltebilirsiniz.

Düşünceleriniz arasında ayrım yapmak için vücudunuzu dinleyin. Düşünceleriniz Evren ile aynı hizada olduğunda vücudunuz, kendisini iyi (neşe, huzur, tutku, yaratıcı vs.) hisseder. Öte yandan, düşünceleriniz Evren ile aynı hizada olmadığı zaman vücudunuzun bir yerlerinde (örneğin kalp, mide, diz, bel) rahatsızlık, ağrı veya kısıtlanma hissedebilirsiniz. Fiziksel bedeninizin hissettiklerinin farkına vardıkça bunların, yaşamınızda doğru seçimlerle ilerlemenize yardımcı olacak en büyük ruhsal öğretmenleriniz olduklarını anlamaya başlayacaksınız.

İlahi meleklerden ve rehber ruhlardan oluşan ekibiniz hep birlikte, sizi yaşamınızda yönlendirmeye yardımcı olmak için çalışırlar. Özgür iradeniz nedeniyle yapacağınız seçimler nedeniyle sizin adınıza karar veremezler, ancak size nihai hedefinize giden doğru yolda olmanız için işaret verirler. Bir melek mesajı olan 666’yı tekrar tekrar görmek, ilahi amacınız ve sizi doğru yola sokan kararlar vermeniz için bir hatırlatıcıdır.

666’yı tekrar tekrar gördüğünüzde zaman bunun birden çok anlam olduğunu ve 666’nın sizin için ne anlama geldiği üzerinde düşünmenizin önemli olduğunu anlamalısınız. 666’nın ne anlama geldiğini daha fazla keşfetmek için bu sayının üç manevi anlamına ve 666’ı her yerde görmenizin nedenlerini okuyabilirsiniz.

666’nın ilk anlamı: Düşüncelerinizi, Evren ile hizalayın

Bildiğiniz gibi hayat karbonlardan meydana gelmiştir, tabi insanlar da. Karbon; 6 elektron, 6 nötron ve 6 protondan oluşur. Bu nedenle, maddi formunuz içerisinde 666 sayısını temsil ediyorsunuz.

Ruh seviyesinde baktığımızda, bu maddi dünyada bir görevi yerine getirmek için fiziksel bir bedende cisimleşmeyi seçtiniz. Kendinizi olabildiğince geliştirmek için fiziksel dünyaya geldiniz. Fiziksel dünyaya gelmiş olmanız, aynı zamanda tüm canlı varlıklara fayda sağlar, çünkü hepimiz bir olarak bağlıyız.

Yaptığınız her şeyin, söylediğiniz her kelimenin ve yaptığınız her eylemin, diğer insanların yaşamları üzerinde dalgalanma yaratma etkisi vardır. Sonuç olarak, bu maddi dünyada zaten ruhani bir kişi olarak bulunuyorsunuz. Sadece insan olmak ve bundaki başarı bile başlı başına büyük bir manevi eylemdir.

666’yı tekrar tekrar görmeye başladığınız zaman bu, düşüncelerinizi Evren ile hizalanmaları üzere dengelemeniz için bir işarettir. Düşünceleriniz kelimelere dönüşür; kelimeler ise sizi çevreleyen gerçekliği yaratan yüksek enerjili titreşimlere sahiptir. Kelimeler, pozitif duygularla kullanıldıkları zaman gerçekliğinizin yaratıcısı olur. Kelimeler olmadan bir düşünce asla gerçeğe dönüşmez.

O halde 666’yı gördüğünüzde şunu hatırlayın: Daha iyi bir dünya yaratmak istiyorsanız, işe kendinizden başlamalısınız. Düşünceleriniz, hayatınızda olup biten her şeyden sorumludur ve Evren’in yaratıcı gücü ile birlikte çalışırlar. Evrensel aklın bir tezahürüsünüz. Kendi gerçekliğinizi nasıl yarattığınızı düşününce şu alıntıyı yapmamak olmaz:

“Söylediklerinize dikkat edin; düşüncelere dönüşür, düşüncelerinize dikkat edin; duygularınıza dönüşür, duygularınıza dikkat edin; davranışlarınıza dönüşür, davranışlarınıza dikkat edin; alışkanlıklarınıza dönüşür, alışkanlıklarınıza dikkat edin; değerlerinize dönüşür, değerlerinize dikkat edin; karakterinize dönüşür, karakterinize dikkat edin; kaderinize dönüşür.”

666’nın ikinci anlamı: Gerçek ilahi doğanızı hatırlayın ve büyük hayaller kurun

Maddi dünyanın küçük şeylerine çok fazla odaklandığınız zaman 666’yı görmeniz, sizin için meleklerden gelen bir mesajdır; bu mesaj size düşündüğünüzden daha fazlası olduğunuzu hatırlatır. Sonsuz olasılıklara sahip olan sonsuz bir varlıksınız. Başarabileceklerinizin bir sınırı yok.

Her şey, kim olabileceğiniz ve başarabileceğiniz harika şeyler hakkında büyük hayaller kurmanızla başlar. Amerikalı yazar Brian Tracy’nin aktardığına göre bilge bir adam zamanında şöyle demiş: “Büyük hayaller düşlemelisiniz, çünkü sadece büyük hayallerin insanların zihnini harekete geçirme gücü vardır.”

En önemlisi de hayallerinizin, sizin dünyaya katkınız ile ilgili olduğundan emin olun. Hayal ederken ve tutkunuzu keşfederken, başarısızlığın sizi durdurmasına izin vermeyin. Başarısızlık, kendinizi gözden geçirmenize ve bir dahaki sefere daha iyi olmanız için becerilerinizi geliştirmenize izin verir. Başarısızlık, gelişmenize izin verse de başarısızlığın sizi tanımlamasına izin vermeyin; bırakın başarısızlık sizi geliştirsin!

Bir sebepten dünyaya geldiniz. Bu dünyada harika bir şey başarmak için eşsiz yetenekler ve beceriler ile doğdunuz. Bunun ne olduğunu anlamanız tamamen size kalmış.

“Yapıcı Düşünce Yoluyla Elde Edilen Güç” kitabının yazarı olan Emmet Fox, kalbinizin arzu ettiğinin Tanrı’nın sesi olduğunu ve bu sese er ya da geç uymanız gerektiğini söylüyor.

Bugünden sonra dışarı çıkın ve o sesi bulun. O sesi bulmaya zaman ayırdığınızda, sahip olduğunuz o büyük hayal ile dünyayı değiştireceksiniz. Dünyayı, kendiniz için değiştirecek, çevrenizdeki insanlar için değiştireceksiniz ve sonuç olarak bu dünyada bir fark yaratacaksınız.

Yani, 666 sayısını sürekli olarak gördüğünüz zaman bu, tam potansiyelinize ulaşabilmeniz için büyük hayaller kurmanız gerektiğini hatırlamanız için ilahi bir işarettir. Sınırsızsınız.

“Hayal edebiliyorsan, yapabilirsin.”  Walt Disney, Amerikan Girişimci (1901 – 1966)

666’nın üçüncü anlamı: “Pozitif düşünme” ile hayatınızı dönüştürün

666’yı görmenizin bir diğer anlamı da günlük düşüncelerinizin, fiziksel dünyanın korkularına ve endişelerine dayanan yanılsamalar olmasıdır.

Hayatınızın daha iyiye gitmesini istiyorsanız, sizin de daha iyi hale gelmeniz gerekir. Başka bir deyişle dış dünyanız, iç dünyanızı yansıtır. Hayatınızın düzelmesini istiyorsanız, içinizde kim olduğunuzu geliştirmeniz gerekir. İlişkiler hakkında konuşursak daha iyi ilişkiler kurmak istiyorsanız, daha iyi bir insan olmalısınız. Örneğin, olduğunuz kişiyi sevdiğiniz zaman içinizdeki bu sevgiyi uyandırmış olur ve doğal olarak ilişkilerinize daha çok aşk çeker ve onu yaşarsınız.

Yani iç dünyanızı değiştirdiğiniz zaman istediğiniz şeyleri yaratmak için titreşiminizi artırabilirsiniz. Şu ana kadar hayatınızdakiler meydana geldi; çünkü bunların hepsi kendi düşüncelerinizden gelen titreşime uyuyor.

Hayatınızın yaratıcısı sizsiniz; bu yüzden doğru düşünceleri seçerek bilinçli olarak istediğinizi yarattığınızdan emin olun. Hayatınız, sizin titreşimsel düşüncenizi yansıtır.

Bir dahaki sefer 666’yı gördüğünüz zaman bu, pozitif düşünceler seçerek titreşiminizi artırmanız gerektiğinin bir işaretidir. Şunu unutmayın: Hayattaki yönünüzü belirleyen sizin tavrınızdır.

666’yı gördükten sonra ne yapmalısınız?

666’yı görmeniz, düşüncelerinizi daha yüksek olan amacınızla hizalamanız gerektiğinin bir işaretidir. Bu, içinize dönmeniz için bir uyandırma çağrısıdır. Düşüncelerinizi değiştirdiğinizde yaşam amacınız en sonunda netleşmiş olur; doğru yoldasınız ve hayatınız, zarif ve rahat bir şekilde akıyor.

Evren ile uyum içinde olduğunuzu bilmenizin iyi bir yolu bedeninizi dinlemektir. Kalbinizin açık olduğunu hissettiğinde hizada olduğunuzu bilirsiniz. Evren ile aynı hizada olduğunuzu hissedebileceğiniz başka beden hisleri olsa da ancak sahip olacağınız en temel his, Evren ile uyum içindeyken bu dünyanın tepesinde olduğunuz hissidir.

Her şey akar ve her şey titreşimsel uyum ile ilgilidir. Düşüncelerinizin titreşimi, hayatınızı yaratır. Evren ile bağlantı kurmanıza yardımcı olması için egzersiz yapabilir, şarkı söyleyebilir, dans edebilir, sevdiğiniz insanlarla birlikte olabilir, sevdiğiniz eğlenceli aktiviteler, yapabilir, sizi neşelendiren kıyafetler ve renkler giyebilir, evinizi yatıştırıcı bir mabet haline getirebilir, vücudunuzu besleyen yiyecekler yiyebilirsiniz. Sessizlik içinde kalabileceğiniz bir zaman ayarlayın; en önemlisi de sahip olduğunuz her şey için minnettar olun.

666’yı gördüğünüzde bu, sizi olduğunuz yere götüren kararlar verdiğiniz için mevcut orada olduğunuza yönelik bir hatırlatıcıdır. Yönünüzü değiştirmek istiyorsanız, bugünden başlayarak düşüncelerinizi değiştirmeniz ve en sonunda yolunuzu değiştirecek olan kararları vermeniz tamamen size kalmıştır.

Unutmayın: Düşünceler, yaratma için gereken güç taşır ve bu yaşamınızdaki deneyiminiz, sizin düşünme şeklinizle yaratılır.

Ve en başlangıçta… önce düşünce meydana geldi ve sonra Tanrı, yaratılış gününde “Işık olsun” dedi ve orada ışık meydana geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir