Duygusal, meraklı ve nazik, Balık kadını gerçek bir hayalperest. Kendi sezgileri, duyguları ya da maneviyat ve iç dünyası olsun, hayatında görünmeyen şeyler üzerine büyük önem vermektedir. Bu, hayatın kendine özgü düzeninden, kendi toplumsal etkileşimlerine kadar her zaman için daha derin anlamlar arayan ve bulan bir kadındır. Çevresindeki olayları absorbe ederek, başkalarının göremediği bağlantıları kurar. O, başkalarının duygu ve davranışlarındaki kalıpları gözlemler ve onları motive eden şey konusunda oldukça anlayışlı olabilir.

Balık, zodyakın on ikinci ve son evidir. Neptün tarafından yönetilen Balık kadınları çok sezgisel ve manevidir. Hassas, sevecen ve başkalarının ihtiyaçlarını göz önüne alır.  Balık kadınları, hayal kırıklığına uğradığında, istediği yere gidebileceği bir dünyaya girerek, zorlu hayat gerçeklerinden hızlı bir şekilde kaçabiliyor. Bazıları onun sorunlarından kaçtığını düşünebilir; Diğerleri, sadece sorunlarla başa çıkmanın yaratıcı bir yolunu bulduğuna inanıyorlar. Fırtınalı deniz gibi, duyguları da karmaşık ve değiştirilebilir.

Aşk hayatı:

Bir Balık kadın aşık olduğunda, heyecanlı, esin kaynağını bulmuş ve büyülenmiştir. Adeta Venüs görünümüne bürünmüşlerdir. Dikkatini yalnızca arzusuna çevirir ve yüreğini sızlatan duyguların her anından keyif alacaktır. Sevgiyi hissettiğinde, küçük bir çocuk gibi davranmaya başlar. Gülüşü ve cazibesi, aşık olduğu zaman doğal bir şekilde ortaya çıkar. Çekingen ve hassas, genelde özgür ruhlu olan balıklar; cinsellik konusunda samimiyet ve güven aramaktadır.

Balık kadınları sihir ve gizemi, harika mavi derin dünyayı beklemektedir. Aşık olmayı ve aşkı çok sever. Sadık bir sevgili olan Balık kadını, aşık olmadığı zaman yalnız hisseder. Cazibe söz konusu olduğunda Balık’ın gizli silahı kaçamaktır. Mutluluk, kadınlık ve yumuşaklığın yanı sıra, Balıkların çevresinde gizemli bir hava vardır. Tam olarak uzak duramayacağınız halde diğerlerini ilgisini çekecek kadar ince bir mesafe korur.

Aşık olduğunda; Balıklar çok şey verir, ancak her şeyi değil. Hatırlanması gereken en önemli şey şudur: Balıkların zayıf olduğunu varsaymak yanlış olur, ancak Balıkların güçlü olduğunu varsaymak da bir hatadır. İyi doğası ve fedakarlık yapma isteğinden faydalanmaktan kaçının. Bazen yardıma ihtiyacı vardır ve hayatındaki önemli kişi onu yalnız bırakırsa hayatının karışıklık yaşadığı zaman çok yalnız hissedebilir. Bu tavrı, sizin tarafınızdan bir endişe ve sevgi eksikliği olarak kolayca yorumlanabilir.

İlişkileri yaratıcı ve hassas ve çok duygusaldır ve onu korumak ve bir güvenlik hissi uyandıran bir aşık olmak gerekir. İlişkilerinde çok cömert davranır. Balıklar başkalarının ihtiyaçlarına son derece duyarlıdır.

Balık kadınlar, ailelerini memnun etmek için çok uğraşır. Her şeyden fedakarlık etmeye hazırdır, böylece hayallerini kurabilir ve gerçekleştirebilir; kendi pahasına olsa bile. Her zaman doğum günlerini ve yıldönümlerini hatırlar, dolayısıyla onun hatırlanması büyük önem taşır, çünkü onun için çok önemlidir.

Balık Kadını ve Dostluk

Balık kadınları bazen kendi özel dünyalarına dalmış gibi görünebilir, ancak aynı zamanda sahip olduğunuz en sevecen arkadaşlardan biridir. Su tarafından yönetilir, son derece sezgiseldir. Dostluğa çok önem verir.

Bir Balık kadını, sevdiklerini kendinden bile önemli tutan bir bağla arkadaşlıklarını kurar. Doğal olarak bir lider olmasa da, Balık kadınları güçlü ancak engellenmiş bir karaktere sahiptir ve çoğunlukla arkadaşları, aileleri ve iş arkadaşları tarafından kritik bir durumla yönlendirilmeleri için çağrılır. Balık kadınları, her yaş grubundan, tüm kişiliklerden, dinlerden ve etnik kökenden çok sayıda arkadaşa sahiptir. Benzersiz bir algılayıcılığa sahip  anlayışı, bu kadını sosyal çevrelerinde popüler hale getirir.

Balık kadını ve cinsellik

Hayatının diğer tüm yönleri gibi seks, balık kadınının duygusal bir meselesidir. Yatak odasında fantezi ortamlar yaratmaya eğilimli, eğlenceli ve büyülü ormanlar, mum ışığı çevreleyen alanlar, denizin kokusu – hepsi hayal gücünü arttırıyor.  Cinsel olarak, Balık doğal olarak itaatkâr taraftadır, genellikle kolayca orgazm konusunda sorun yaşamaz.

Balık kadını ve kariyer

Normal bir ofis işini unutun, çünkü şirket dünyası Balık kadınları için değil. Yaratıcılığını kullanması gerekiyor ve bunu yapmaya izin verildiğinde, kendisini tamamen eldeki görevlere adar.  Balık kadınları danışman, yazar, müzisyen, kütüphaneci, dedektif, sosyal hizmet uzmanı veya tasarımcı olarak düşünebilir.  Balık burcu; sanatçılar, müzisyenler, sosyal hizmet uzmanları, medyumlar, fotoğrafçılar, doktorlar, insancıllar, esnaflar ve medya ilişkileri ile ilişkilidir.

Balık kadını hayatının farklı evrelerinde birden çok kariyere sahip olabilir. Doğal olarak yaratıcıdır.

Balık ve Moda

Su, kısıtlamaları sevmez ve benzer şekilde, Balık kadını da rahat, akan, zarif silüetleri tercih eder. Bu küçük denizkızı, ipeksi ve yumuşak kıyafetler giyer. Bir Balık kadını, ışıltı sever, tıpkı suya yansıyan ışıklar gibi hafif ve zarif parıltılardan hoşlanır. Özel değerli taşı yeşim taşıdır ve Balıklar ayakları yönettiği için özellikle mücevherlerde eller ve ayaklar (yüzük, bilezik, ayak parmağı halkası vb.) Için uygundur. Ayrıca ametist ile de iyi sonuç verir. Ana rengi deniz yeşilidir.

Balıklar biraz bir bukalemun olduğundan, stil ve modaya gelince oldukça esnektir. Yapılardan ve basmakalıplardan hoşlanmaz. Ayrıca, kısıtlayıcı giyimden hoşlanmaz. Rahat giysiler tercih eder. Kendisiyle harmanlanıp benzersiz kalması alışılmadık bir kaliteye sahiptir. Balıkların fantezi, drama ve inandırıcılık için yetenekleri vardır ve bazen bu onun özel tarzında belirgindir.

Balık kadınlarının çekiciliği!

Çok sempatik, merhametli, kendini feda eden ve mütevazi, Balık kadınları etraflarındaki çevreden gelen duyguları absorbe etme olasılıkları yüksektir ve başkalarının ruh hallerine dayalı olarak genellikle mutlu veya depresifleşirler.  Özgün romantik, en çok bir ruh eşine ihtiyaç duyan bir kadın. Nazik, sevecen, duygusal, romantik ve fedakâr olmayan, sevdiklerini kendine çekme eğilimindedir ve nadiren öfkelenir veya agresifleşir.

Balık kadınları ne kadar sadık?

Balık kadınları genellikle çok sadıktır. Ancak tüm burçlarda olduğu gibi, durumun böyle olmayabileceği bazı durumlar vardır. Örneğin, duygusal olarak yeterince uzun süre ihmal edilirlerse, başka yerlerde bir bağlantı arayabilirler.

Balık Burcu ünlüler:

Liza Minelli, Rihanna, Füsun Önal, Suna Yıldızoğlu, Göksel Arsoy, Beren Saat, Ashley Greene, Burçin Terzioğlu, Burcu Kara, Ceren Hindistan, Defne Joy Foster, Ellen Page, Eva Longoria¸ Gülse Birsel, Işın Karaca, Jennifer Love Hewitt, Kesha, Kristin Davis, Pamela Spence, Nebahat Çehre, Rachel Weisz, Selin Demiratar, Yeliz Kuvancı, Lily Collins