Her evin çamaşır yükünü depolamak için basit ve etkili bir seçeneğe ihtiyaç vardır. Bu nedenle, bir çamaşır sepeti en önemli ev eşyalarından biridir. Hasır ve ahşap gibi malzemeleri ve hemen her dekorasyon tarzına uygun görünmeyi başaran doğal bir görünümle birleştirildiğinde, çamaşır sepetleri daha uzun bir süre tercih edilecek bir seçim olacak gibi görünüyor.

Banyonuz için doğru çamaşır sepetini bulmak için çok fazla bütçe ayırmak istemeyebilirsiniz, ancak sık sık değiştirilmesi gereken bir ev eşyası olmadığından, uzun süre dayanacak şekilde yapılmış kaliteli bir sepete yatırım yapmalısınız. Bu listede yer alan çamaşır sepetleri, her banyoda harika görünmekle birlikte, kirli çamaşırlarınızı gizli bir şekilde depolamaya da hizmet eder. El dokuması, bambu ya da deniz yosunundan yapılmış olsun; işte, çok yönlü bir yetenek sergileyen 10 çamaşır sepeti!

1.    Kanca Ev Bambu Kapaklı Çamaşır Sepeti

  • Boyutları: Çap: 31Cm. Yükseklik: 46Cm

Bu bambu çamaşır sepeti, dikkat çekici bir işçiliğe sahiptir. Kullanışlı kapağı, banyoyu dağıtmadan ağzına kadar doldurmanızı sağlar. Silindirik şekli ile, çok fazla kıyafeti çok hacimli olmadan tutmak için ince ve uzun bir sepete ihtiyaç duyan herkes için idealdir.

Yüzde yüz bambudan el yapımı bu Kanca çamaşır sepeti, çamaşırlarınızın makineye kolay aktarılmasını sağlayan iç astarı ile birlikte gelir.


2.    Mokee Yumuşak deniz yosunundan çamaşır sepeti

  • Boyutları: ‎35 x 35 x 55 cm

Mokee’nin bu deniz yosunundan hasır çamaşır sepeti, sağlam kapağı ile içindeki her şeyi gizli tutmak için yeterince alan sağlar. Sağlamlığı ve muhteşem doğal görünümü ile, banyonun dışında ebeveyn odaları, çocuk odaları ya da diğer odalarda saklanabilir. Sağlam sap ve kapak tasarımı ile de uzun yıllar kullanabileceğiniz bir sepettir.

Doğal malzemeden yapılmış keten torbası ile birlikte gelir.


3.    Weblonya Kirli Çamaşır Sepeti

  • Boyutları: Yükseklik 70 cm, genişlik 50 cm, derinlik 25 cm

İnce tasarımı ile küçük banyolar için ideal olan Weblonya hasır çamaşır sepeti, çam ağacı parçaları ile hem hafif hem de oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Kullanışlı kapağı ile kirli çamaşırlarınız içinde gizli kalır.

Ailenizin kirli çamaşırlarını bir çamaşır yığınına dönüşmeden önce ayırmayı tercih ederseniz, bu kullanışlı sepet ile çamaşırları ayırabilirsiniz. Sağlam ve sofistike görünümü ile küçük banyonuz için yatırım yapmaya değer olabilir.


4.    Kanca Ev 911M17621B Bambu Beyaz Örgü Desenli

  • Boyutları: 50 cm x 40 cm x 51 cm

Deri sapları, sert hasır kapağı, beyaz örgü deseni ile tamamen doğal malzemeden üretilen Kanca bambu çamaşır sepeti, şık ve kaliteli duruşu ile banyonuzun dekorasyonuna şık bir katkı sağlar.

Bir kirli sepetinden beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan geniş iç hacmi, uzun ömürlü kullanım sağlayan kaliteli malzemesi ve el işçiliği ile üretilmiş olması ile de tercih edilebilir.


5.    Weblonya Ahşap Kirli Sepeti

Bu, ahşap tasarımı ile saklamak istemeyeceğiniz bir çamaşır sepeti! Ahşaptan yapılmış ve kaliteli tasarım ile vurgulanmış bu kapaklı çamaşır sepeti ile ilgili her şey zahmetsizce şık görünüyor.

İçinde ne olursa olsun, gizli kapağı sayesinde görünmeyecek ve banyonuz hiçbir zaman şıklığından ödün vermeyecek!


6.    Adore Handy Mate Bambu Çamaşır Sepeti

  • Boyutları: 60 x 40 x 60 cm

Kaliteli malzemeden üretilmiş bu bambu çamaşır sepeti, banyosunda çok fazla yer kaplayan bir çamaşır sepetine yer olmayanlar için harikadır. Yerden tasarruf sağlayan tasarımı ve sağlam duruşu ile her banyo dekorasyonuna uyum sağlayabilir.


7.    DaMohony Katlanır Büyük Kapasiteli Çamaşır Sepeti

  • Boyutları: 55x39x20 cm

Ortalama bir çamaşır sepeti her şeyi düzenli tutsa da, sepetteki çamaşırları makineye aktarma genellikle yerde dağınık çamaşırlar ile sonuçlanır. DaMohony, 4 adet paslanmaz çelik tekerleği ile banyo veya koridorlarda yolculuk için pratik bir kullanım sağlar.

Yıkanabilir malzemesi, uzun ömürlü ve yüksek kalitelidir. Her iki tarafında bulunan sapları da taşımayı kolaylaştırır.


8.    YXZQ Rattan Çamaşır Sepeti, Kapaklı ve Astarlı

  • Boyutları: 38 cm x 60 cm

Rattan el dokuması YXZQ kapaklı ve astarlı çamaşır sepeti, çıkarılabilir ve makinede yıkanabilir astarı ile kullanımı kolaylaştırır. Çamaşırlar, yastık kılıfları, çarşaflar için kirli sepeti olarak kullanabileceğiniz gibi, dekoratif tasarımı ile oyuncaklar, battaniyeler, ayakkabılar ve daha fazlasını depolamak için de kullanabilirsiniz.

Kimyasal içermeyen malzemesi ile çevre dostu bu çamaşır sepeti, tüm çamaşırlarınızı gizli tutacak bir kapağa da sahiptir.


9.    OCEAN HOME Su Geçirmez Tabanlı Jüt Çamaşır Sepeti

  • Boyutları: 36 x 36 x 40 cm

Jütten üretilmiş Ocean Home su geçirmez tabanlı çamaşır sepeti, şık tasarımı, ergonomik ve fonksiyonel kullanımı ile banyonun dışında çocuk odaları, mutfaklar ve yatak odalarında tüm depolama çözümleriniz için kullanılabilir.

Neme ve küf oluşumuna karşı dayanıklı tasarımı ile banyoda uzun yıllar kullanılabilir. Hava alabilen yapısı ile koku oluşumunu önler. Modern desenleri ve dekoratif görünümü ile de banyonuza ve evinizin herhangi bir alanına şık bir katkı sağlar.


10. Rengirenk Kaktüs Çamaşır Sepeti

  • Boyutları: 50 cm x 35 cm

Kaktüs desenli tasarımı, yüzde yüz polyester kumaşı ve keçe dokusu ile Rengirenk çamaşır sepeti, leke tutmaz ve su geçirmez özellikleri ile banyoda kullanım için idealdir. Ayrıca, kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlanıp kaldırılabilir ve askıları taşımayı kolaylaştırır. Çamaşır makinesinde ve elde kolayca yıkanabilir, temizlemesi kolaydır.

Canlı renkleri ile bu çamaşır sepeti, erden tasarruf etmek istediğiniz küçük banyonuz için de harikadır.