Başak erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi?

Burcunuz ne olursa olsun ayrılığı aşmak bazen zorlu olabilir. Terazi (başaktan sonraki burç) de olsa, başka bir burç da olsa aynı. Eğer yakın zamanda başak ile olan ilişkiniz bittiyse ve bundan pişmanlık duyuyorsanız, onu geri alma konusunda endişeli olmanız çok normaldir.

Başak bir toprak burcudur ve bu nedenle değişebilse de bunu yapması kolay olmaz. Başak erkeğinin kalbini değiştirmek emek ve efor gerektirir. İlişkinin bitme tarzı, onun size geri dönüp dönmeyeceği konusunda belirleyici olacaktır. İlişkiyi bitiren o olduysa, geri dönme ihtimali oldukça düşüktür denilebilir.

Başak erkeği acele kararlar vermez ve bu nedenle sizinle ilişkisini sonlandırmak için bu eyleme oldukça kafa yorduğunu söyleyebiliriz. Ancak yine de ayrılan o olduysa biraz umut olabilir.

Başak Erkeğinin Geri Döneceğini Bilmenin 11 Yolu

Hayatınıza dair ipuçları ister

Başak ayrılıktan sonra size zaman veren bir tiptir. Geri dönmek istese bile sizin hayatınızda olmak istemez. Gözlem yaparken duygularını gizlemesini de bilir. Onun arkadaşlarınızdan bilgi aldığına veya sosyal medyada sizi takip ettiğine dair işaretler görebilirsiniz.

Nasıl olduğunuzu takip etmeye çalışıyor. Hayatınızda pozitif değişimler yaptığınızı da bilmek istiyor. Bu nedenle onu geri istiyorsanız pozitif kalmaya devam etmelisiniz.

Neyin yanlış gittiğine dair konuşmak ister

Başak erkeği sorun çözmeyi sever ve bu nedenle gelecek defa görüştüğünüzde ilişkinize dair konuşmak isterse şaşırmayın. Ayrılık konusunda hatalı olan o olsa da, onun hemen özür dilemesini beklemeyin. Özür dilemek onu zayıf gösterecektir. Bunun yerine ayrılığı rasyonalize ederek ikinizin de bundan bir şeyler öğrenmiş olmanız ve daha iyi hale gelmeniz umuduna sahip olacaktır.

Farklı davranır

Çoğu zaman hızlıca değişen bir insan değildir. İlk olarak rasyonalize etmeyi ve anlam vermeyi sever. Bir şeyleri değiştirmek için adım attığını fark edebilirsiniz. Siz ilişkide bir şeye dair bir şikayette bulunmuş olabilirsiniz ve bu da ayrılığa sebep olmuş olabilir.

Eğer bu erkek sizin için değişiklik yaparsa, ona karşı eleştirel olduğunuzu bilmelisiniz ve sizi geri istiyordur. Size yeriniz hazır gibi hissettiren birisi romantizmi tekrar canlandırmaya hazırdır.

İlişki durumunu size gösterir

Başak erkeği düzdür ve dürüstlüğe önem verir. Kurnazca davranışlar ve aldatmacalar onun sevmediği özelliklerdir. Bu nedenle sizi geri istiyorsa, hala yalnız olduğunu ve ilişkiye tekrar başlamak istediğini gösterecektir. Bazen bu konuda çok açık olmaz ama bilinmesini sağlar.

Örneğin ona haftasonunda ne olduğunu sorarsanız, evde nasıl yalnız olduğundan veya dışarıda bir şeyleri yalnız başına yaptığından bahsedecektir. Bunlar akıl oyunları değildir, size sözlü işaretler vermesidir. Açık olma arzusunun ötesinde, onun bu durumuna karşı tepkilerinizi görmek ister.

Sizin eşyalarınızı saklar

Başak erkeği ilişkiyi sonlandırdığında, buna pek takılmaz. Daha önce dediğimiz gibi, tepki vermeden önce çok düşünür ve aniden hareket etmez. Ancak yine de ayrıldıktan sonra eşyalarınızı saklarsa, bu onu geri alabileceğiniz anlamına gelir. Ne kadar uzun sürerse sürsün, eşyalarınızı istediğinizde onlara hala sahip olacaktır.

Aile ve arkadaşlarınızla iletişimde kalır

Başak erkeği en merhametli burçlardan birisidir. Bu nedenle ilişki bittiğindee, ilişkinizde yatırım yaptığı insanların duygularını düşünür. Hal hatır sormak için sizin aile ve arkadaşlarını araması sıradışı değildir. Ancak bu görüşmeler ayrılıktan uzun süre sonra da devam ediyorsa, bu sizi geri istediğinin bir işareti olabilir.

Başak erkeği aileye değer verir ve partnerinin ailesi ile de iyi bir ilişkiye sahip olmak ister. Ailenizle bağlantıda kalarak sizinle ilişkisini canlandırma ihtimalinin de daha fazla olduğunu bilir.

Arkadaş kalmak ister

Klasik bir başak erkeği ayrılıktan sonra mesafe koymak ister ama yine de sizin çevrenizde kalıyorsa, bunu sıradışı ve pozitif bir işaret olarak algılamalısınız. Geri dönmesi yüksek ihtimaldir.

Sizi kontrol etmek için sık sık arayabilir, gününüzü sorabilir veya elinizdeki projeye dair bilgi edinmek isteyebilir. Yapmak istediği şey hayatınızda kalmaktır. Onun çok hızlı şekilde geri dönmesini beklemeyin ama kendisini hayatınıza yavaşça sokacaktır.

Hatasını kabul eder

Başak kendine karşı bile çok eleştireldir. Biraz korumacı görünebilir ama bu korumasını indirip hatasını kabul edebilir. Sizi tekrar hayatında istiyor ve bu nedenle kendi zayıflıkları ve yetersizlikleri konusunda ne kadar utandırıcı olurlarsa olsunlar açık olacaktır.

Bu özellik çok sürpriz değil çünkü başak istediği kişiye bağlanan birisidir. Bu nedenle, ilişkinizi yenilemek istiyorsa, sizin kusurlarınızı kabullenebilir ve kendisininkileri de gösterebilir. Bu onun sizi sevdiğinin bir işareti olabilir.

Aile buluşmalarına sizi davet eder

Başak erkeğinin sizi geri istemesinin bir diğer yolu ise sizi aile buluşmalarına davet etmesidir. Ailesini cidddiye alır ve böyle buluşmalara herkesi çağırmaz. Bu nedenle sizi bir aile buluşmasına davet ederse, özellikle annesi de orada olacaksa, bu sizi hale geri istediğini gösterebilir.

Kendinden bahseder

Başak erkeği sizi geri istiyorsa, kendinin daha iyi bir yerde olduğunu size bildirmeye çalışabilir. Bu nedenle kendinden konuşursa ve daha iyi hale geldiğini söylerse şaşırmayın. Bu sizi geri istediği anlamına gelir.

Sizi desteklemenin bir yolunu bulur

Kelimeler ve değişim sözlerinin ötesinde, başak erkeği amacını belli etmek için eylemlerini kullanabilir. Ne yaparsanız yapın sizi fiziksel ve duygusal olarak destekleme isteğine sahip olacaktır. Bir kere bağlandığında, büyük jestler yapar. Neticede neyden hoşlandığınızı biliyor ve bu bilgiyi avantajına kullanmak isteyecektir.

Sık Sorulan Sorular

Başak erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi?

Onun ayrıldıktan sonra geri dönüp dönmeyeceğini belirleyen önemli faktörlerden bir tanesi ayrılığın sebebidir. Eğer o sona erdirdiyse, geri dönme ihtimali sizin bitirmenize göre daha düşüktür.

Başak erkeği neden geri döner?

Başak erkeği size geri dönerse, bu sizin eşliğinizi sevdiğinin ve kusurlarınıza rağmen sizin kişiliğinizden hoşlandığının bir işaretidir. Yani onu diğerlerinden farklı şekilde anladığınızı ifade eder ve bu bağı kaybetmek istemiyordur.

Başak erkeği sizi özler mi?

Başak erkeğinin kalbini açıkça göstermemesi hislerinin olmadığı anlamına gelmez. Elbette bu nedenle sizi özleyecektir. Bağlanmayı ciddiye alır ve bu nedenle ilişki bitse bile üzgün olacaktır ve sizi özleyecektir.

Başak eski sevgilisine döner mi?

Başak nadiren eski sevgilisine geri döner ama olması mümkün. Ancak geri dönmesinin sebebinin geçerli ve mantıklı olduğundan emin olabilirsiniz. İlişkiyi analiz etmiştir ve bir hata yapmadığından emin olmak için tüm kontrolleri yapmıştır.

Başak kolayca unutur mu?

İlişkiye geri dönmek istemese bile, hemen başka bir ilişkiye atlamaz. İşleri ağırdan alır ve bu nedenle ilk önce kendiyle biraz zaman geçirmek isteyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir