Boğa burcu erkeğinin ilgisini çekmek her zaman kolay değildir. Bazı durumlarda Boğa erkeğinin dikkatini çekmek her zamankinden zor olabilmektedir.

Boğa erkeğini kendinize çekmek istiyorsanız, onun zayıf noktalarını, karakter özelliklerini ve zaaflarını bilmeniz işinize yarayacaktır.

Boğa erkeğinin karakter özelliklerinden bazıları arasında bağlılık, inatçılık, yavaşlık ve tensellik yer almaktadır.

Boğa erkeği genellikle bağımsız ve kendine güvenen kadınlardan hoşlanır. Bu nedenle onun ilgisini çekmek istiyorsanız, bu özelliklere sahip olmak işinize yarayabilir.

Aynı zamanda sabırlı, kadınsı ve pratik olmanız da Boğa erkeğini kendinize çekmenize yardımcı olabilir.

Boğa erkeğinin 10 zaafını ve onu kendinize nasıl çekeceğinizi aşağıda okuyabilirsiniz.

  1. Ona kadınsı yönünüzü gösterin

Boğa erkeğinin saygısını kazanmak için güçlü ve kendine güvenli olmanız gerekiyor olsa da onun ilgisini çekmek için güçlü bir kadınsılığa sahip olmak işe yarayacaktır.

Boğa erkeği, güzelliği sever ve kadınının güzel görünmesini ister. Bu yüzde giyindiğiniz zaman klas ve şık olmaya özen gösterin.

Kıyafetler, yiyecekler ve müzik konusunda da iyi bir zevke sahip olmak da Boğa erkeğinin ilgisini çekme konusunda yardımcı olacaktır.

  1. Hassas tarafınızı göstermekten çekinmeyin

Boğa erkeğinin yanında mükemmel görünmeye çalışmanıza gerek yok.

Boğa erkeğiyle muhabbet ederken hayatınızda yaptığınız bazı hatalardan bahsedebilirsiniz. Bu hatalardan ne dersler çıkardığınızı ve bunların sizi nasıl daha iyi bir insan haline getirdiğini Boğa erkeğine anlatın.

  1. Sizi aradığında ara sıra meşgul olun

Boğa erkeği kovalamayı sever. Bu nedenle ona meşgul bir insan olduğunuzu ara sıra göstermenizde sakınca oktur.

Bazen planlar yapın ve bazen o planlara Boğa erkeğini dahil etmeyin. Hayatınızı yaşayın. Aynı zamanda hem dürüst olmanız hem de kendi başınıza bağımsız zaman geçirmeniz mümkündür.

  1. Bağımsız olun

Boğa erkeğiyle birlikte olmak istiyorsanız, ekonomik bağımsızlığınızı kazanmış olmanız önemlidir. Boğa erkeği, ekonomik bağımsızlığınızdan etkilenecektir.

Boğa erkeği iyi para kazanmaktan ve başarıya ulaşmaktan hoşlanır. Bu nedenle kendi finansal amaçlarına kavuşmak için ekonomik bakımdan bağımsız kadınları çekici bulur.

Parasal konular ve yatırımlar hakkında konuşma konusunda rahat olan bir kadın, Boğa erkeğinin ilgisini çekecektir. Ekonomiyle ya da yatırımla ilgili fikirler sunmanız, Boğa erkeğinin sizi kolayca beğenmesini sağlayacaktır.

  1. Güzel yemekler yapın

Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Boğa erkeği için bu özellikle geçerlidir.

Boğa erkeği yemek için yaşar. Ona muhteşem akşam yemekleri hazırlamanız durumunda kalbini fethedebilirsiniz. Boğa erkeği için lezzetli bir yemek çok önemlidir.

Boğa erkeği duyusal bir erkek olduğundan dolayı yediği lezzetli şeyler, size olan ilgisinin artmasını sağlayacaktır.

  1. Sabırlı olun

Boğa erkeği yapısı gereği inatçıdır. Söylediği şeyler konusunda umursamaz olabilir. Değişmekten de hoşlanmayan Boğa burcu bazen sıkıcı olabilmektedir.

Bu nedenle Boğa burcu evde olmayı, dışarı olmaya tercih eder. Siz de ev insanıysanız, Boğa erkeği sizin için oldukça uygun bir seçim olacaktır. İkinizin de zevk alabileceği kapalı alan aktivitelerini keşfedin.

Boğa erkeğinin inatçı ve değişimden nefret eden doğası nedeniyle onunla tartışmaya girmekten kaçınmak isteyebilirsiniz. Boğa erkeğinin ilgisini çekmek istiyorsanız, sabırlı olmanız en iyisi olacaktır.

  1. Dürüst ve sadık olun

Boğa erkeğiyle ilişkiye başlayacaksanız hayatınızla ilgili dürüst olmanız gerekir. Dürüstlük, Boğa erkeği için çok önemlidir. Kolayca güven duymayan bu erkek yalan söylediğinizi anladığı an sizi uzaklaştıracaktır.

Boğa erkeğinin ilgisini çekmek için hiçbir şey saklamamalısınız. Boğa erkeğinin güvenmesinin zaman alacağını ve yalan söylenmesinden hoşnut olmayacağını unutmamalısınız. Boğa erkeği kıskanç ve paylaşması sevmeyen bir yapıdadır. Bu nedenle onunlayken başka biriyle flört etme fikrini aklınızdan çıkarmalısınız.

Yalnızca flört etmek istediğiniz bir erkek arıyorsanız, Boğa erkeği bunun için uygun olmayacaktır. Ancak gerçek ve uzun süreli bir ilişki arıyorsanız, Boğa erkeği tam size göre demektir.

  1. Ona saygı gösterin

Boğa erkeği ilişkisinde karşılıklı saygı görmek ister. Boğa erkeği yapısı gereği lider olduğu için ilişkiyi kuran taraf olarak ona ilgi göstermeli ve hak ettiği şekilde davranmalısınız.

Onun ilgisini çekmeye çalışırken desteğinizi esirgememeniz gerekir. Boğa erkeği, onu lider özelliklerinden dolayı takdir etmenizi bekler.

  1. Onu dinleyin

Boğa erkeğiyle ilişki içerisindeyseniz ilişkinin nereye doğru gittiğini anlamaya çalışırken dikkatli olun.

Boğa erkeği inatçı ve sabit fikirli olduğu için zorlanmaktan hoşlanmayacaktır. Bu nedenle onu yönlendirmek istiyorsanız bunu nazik bir şekilde yapın.

Boğa erkeği maskülen ve güçlü olmakla birlikte sessiz bir yanı da vardır. Bu nedenle onunla ilgileniyorsanız, ilişkinin başlarındayken hislerinizi kendinize saklamanız faydalı olacaktır.

Boğa erkeğini, onunla ilgileniyor olduğunuzu tam olarak hissettirmeden baştan çıkarın. Size güvenmesi için dinleyin ve zaman ayırın. Gerçekten güvenilir olduğunuzu gösterin ve kendinizle ilgili her şeyi anlatın.

  1. Düzenli olun

Boğa erkeği düzenlidir. Bu nedenle siz de düzenliyseniz, Boğa erkeğini kendinize çekmeniz çok daha kolay olacaktır.

Boğa erkeği sizi evinizde ziyaret edecekse eşyalarınızı nasıl düzenlediğinize dikkat edecektir. Düzenli bir ev, Boğa erkeğinin sizin hakkınızda olumlu düşünmesini sağlayacaktır.