Boğa erkeğini kazanmanın en iyi yolunun ne olduğunu merak ediyor musunuz?

Belki de onun kovalanmayı veya kovalamayı sevip sevmediğini bilmek istiyorsunuzdur.

Eğer öyleyse doğru yere geldiniz.

Bu makalede boğanın kalbini kazanmak için en tutarlı yöntemi ortaya koyacağız.

Boğa Erkeği Kovalanmayı Sever mi?

Hem evet hem de hayır. Sadece biraz karışık diyebiliriz.

İlk olarak aşkta boğa erkeğini inceleyelim

  • toprak burcudur
  • venüs tarafından yönetilir
  • sembolü boğadır

Boğa erkeği doğru kadını bekleyecektir

Boğaları düşündüğümüzde onların her zaman kovalama kısmını yaptıklarını düşünürüz. Ancak boğa, aynı zamanda bir toprak burcu. Yani ayakları oldukça yere basar. Bu noktada boğanın paradokslu doğasını görebiliriz.

Şimdi boğa erkeğine dair bilmeniz gereken bir başka şey var. Genelde çok fazla enerji harcamak istemez. Bu erkekler bütün gün koltukta yayılmayı ormanda bisiklet sürmeye tercih ederler. Peki aşkta boğa erkeğiyle ne alakası var?

Esasında onlar için yanlış olabilecek bir kadını kovalamak için zaman harcamazlar. Çünkü doğru kişiyi buldukları zaman zaten o kişi onların yanında olacaktır. Yollarına çıkan her kızı kovalamakla uğraşmazlar.

Başlarda boğa erkeğini siz kovalamalısınız

Bu sizin için iyi haber. Boğa erkeğinin biraz kovalamacayı sevdiğini biliyoruz ama durun. Bunun anlamı gidip de onu sonsuz mesajlarla bombalayabileceğiniz değildir. 

Boğa için bir tane kırmızı bayrak gerekir. Onun sizi fark etmesi ve sizin onu kovalamanız arasında doğru dengeyi kurmanız gerekir.

Boğa erkeği ilk hareketi yapmaz

Boğa erkeği ilk hareketi yapan kadınları tercih eder. Böylece kimin onunla ilgilendiğini ve kimin ilgilenmediğini bilir. Bu da vakit ve enerji kazanmalarını sağlar.

Ortalama bir boğa erkeği asla ilk hareketi yapmaz. Bir kadın ondan hoşlanırsa dışarı çıkmayı davet edeceğini varsayar. Onunla konuşmayan kadınların ona ilgi duymadığını düşünerek hayatını sürdürür.

Bu nedenle boğa erkeği söz konusu olduğunda biraz kovalamaca yapmanız gerekir. Ondan hoşlandığınızı ona belli etmeniz gerekli. Burada esas zorluk, ne kadar kovalamak gerektiği ve nerede duracağınızdır.

Boğa erkeği uzun vadeli ilişki ister

Unutmayın, boğa erkeği tek gecelik ilişki aramaz. Sadık, romantik ve özel erkeklerdir ve eşit partnerler ararlar. Boğa erkeği duyular ile ilgilidir. Dokunma, tat alma, görme ve koku alma. Duyularını uyarmayı sever. Ama aynı zamanda ayakları çok yere basar.

Çok zor ilgilenilen bir kız arkadaş istemez. Rahatlayabileceği birisini ister. Birlikte olup gülebileceği insanları ister.

İlk hareketi yapın ve sonra kovalamayı bırakın

Benim tavsiyem boğa erkeğinizi başta kovalamak için ilk hareketi yapmak. Sizden hoşlanmaya başladığında biraz geri çekilin ve onun sizi kovalamasını bekleyin. Unutmayın, bu burç çok maçodur. Bu nedenle başlarda dikkatli olmalısınız.

Kendinizi boğa erkeği için mükemmel kadın olarak konumlandırmalısınız. Ona, onun ideal tipi olduğunuzu gösterin. 

Bunu yapmanın bazı yollarına değinerek devam edelim.

Boğa Erkeğine İlk Hareketi Yapmak için 14 Yöntem

Kırmızı giyin

Kırmızı, bilindiği üzere boğa için kırmızı bir bayraktır. Kırmızı arzuyu, cinselliği, tehlikeyi ve boğanın sahip olmadığı bir şeyi, yani enerjiyi çağrıştırır.

Kırmızı giymek kalabalık içerisinden ayrılmanızı sağlar. Bana bak diye bağırır gibi olursunuz ve odadaki herkesin dikkatini çekersiniz. 

Doğru kelimeleri kullanın

Daha önce dediğimiz gibi boğa erkeği duyularıyla çok bağlantılıdır. Ama bunu onun bilinçaltına dokunarak avantajınıza çevirebilirsiniz. Nasıl konuştuğunu dinleyin. Bir şeyleri tanımlamak için hangi tür kelimeleri kullanıyor?

“bak, gör” mü yoksa “dokun, hisset” mi yoksa “kokla, koku” mu yoksa “duy, ses” veya “tat, doku” gibi şeyleri mi kullanıyor? Onun kullandığı duyusal kelimeleri kullanın ve daha yakın bir bağ oluşturmak için onun konuşma tarzını yansıtın.

Bağımsızlığınızı gösterin

Boğa erkeği bir partnerle ömür geçirmek istese de bu, ona çok bağımlı olacak birisini istediği anlamına gelmez. Boğa erkeği biraz paradokstur. Kendi ayakları üzerinde durabilecek bir kadını ister. Bağımsız kadınları sever.

Ancak bu bağımsız kadını buldukları zaman onu güvende tutmak ve beslemek isterler. Bu nedenle boğa erkeğini elde etmek için kendinizi idare edebileceğinizi gösterin, sonra da onu elde ettiğinizde size bakması için bekleyin.

 

Güvenli olun

Boğa erkeği kendine güvenen kadınları sever. Çünkü eşit bir partner isterler. Boğa erkekleri genelde maçodur ancak bu kadın düşmanı oldukları anlamına gelmez. Onları zorlayabilecek bir partner isterler. Zekalarının eşleşmesini isterler.

Partnerleriyle gurur duyarlar. Boğa erkeği ev kocası olmaktan mutludur ve eşi eve ekmek getirirse bunu sıkıntı yapmayabilir. Bu nedenle kendine güvenen bir doğa her zaman dikkatini çeker.

Feminen olun

Kırmızı ve seksi bir elbise çok etkilidir ancak basit bir elbise bile çok etkili olabilir. Boğa erkeği güzel feminen bir görünüme kapılır. Bu durum kalbini eritir ve sizi güvende, kendine yakın tutma dürtüsünü canlandırır.

Beyaz atlı bir prens gibidir. Sizi seçmesi uzun sürebilir ancak bir defa onun kadını olduğunuzda sizi sonsuza kadar sevecektir. Sizi asla aldatmayacak ve üzmeyecektir.

Onun duyularına hitap edin

Burçlara insan hayatının aşamaları gibi bakarsak, koç ilk burçtur ve bir bebektir. Balık ise son burçtur ve yaşlı bir adamdır. Yani boğa bir okul öncesi çocuğudur. Bu aşamada her şey duyularla alakalıdır. Dokunma, tat, koku, görme vb.

Güzel bir koku sürerek boğa erkeğinin sizi fark etmesini sağlayabilir veya ona lezzetli bir yemek yapabilirsiniz. Sesinizi biraz alçaltın ve seksi olun. Sevdiğini bildiğiniz bir parçayı çalın.

Tutkularınızı gösterin

Boğa erkeğinin pek çok pozitif özelliği vardır. Bunlardan bir tanesi amaç duygusu ve inançtır. Bunun sonucunda, kendi tutkularını takip eden bir insandan daha çekici bir şey yoktur.

Boğa erkeği için böyle tutkularınızın olması onun size dair güçlü kadın algısını güçlendirir. 

Zekanızı görmesini sağlayın

Bazı erkekler kadın zekasından korkarlar. Bazı kadınlar ise bu nedenle zekalarını erkeklerden gizlerler. Boğa erkeği farklıdır. Boğa erkeği için zeka büyük bir afrodizyaktır. Hatta onu entelektüel bir tartışmadan daha fazla uyaran bir şey yoktur. 

Belki kırmızı bir elbise ve güzel bir koku kadar etkili değildir ancak ikinci durumdadır. Boğa partneri ile münazara etmeyi sever. Fiziksel olduğu kadar zihinsel uyarımı da sever.

Onun maddeci yanına hitap edin

Boğa lüksü ve maddeciliği sever. Bu onun duyusal doğası ile alakalı. Dokunuşu güzel, görüntüsü iyi her şey onu memnun eder. Hayattaki daha incelikli şeyleri severler ve sürprizleri de takdir ederler. Bu onların değer gördüklerini hissetmelerini sağlar.

Flörtleşmeyi öğrenin

Çoğumuz nasıl flört edeceğimizi biliriz ancak boğa erkeğiyle nasıl flört edeceğinizi biliyor musunuz? Unutmayın ki bu burç duyularla alakalıdır. Dizine veya koluna şöyle bir dokunmanın bile etkisi büyüktür.

Saçınızla oynayarak veya boynunuzdaki kolyeye dokunarak onun dikkatini çekebilirsiniz. Bunu yaparken onunla göz kontağı kurun. Ama çok uzun da olmasın. 

Rutin yaratın

Boğa erkeği yapısallığı ve alışkanlıkları sever. Onunla kendi rutininizi yaratın ve hayatınızın bir parçası olduğunu hissettirin. Örneğin uyumadan önce ona her zaman güzel bir iyi geceler mesajı gönderin.

Uyanınca da günaydın mesajı atın. Boğa erkeği alışkanlık oluşturma eğilimine sahiptir ve bu nedenle bunlar olmazsa rutini özleyecektir. Siz rutine uyamazsanız endişe edeceklerdir.

Onun yanında sevgi dolu olun

Boğa erkeği duyusal bir erkektir ancak aynı zamanda çok sevgi dolu olduğunu unutmayın. Her tür dokunuş, okşama, kulağa bir fısıldama onu zevk spazmlarına gönderecektir.

Arkadaşlarınıza karşı da sevgi dolu olduğunuzu görürse sizinle bir ilişki isteyecektir. Sizinle olursa da aynı muameleyi göreceğini bilecektir. Boğa erkeğine diz çöktürmek için ona bol bol sarılın ve tatlı öpücükler verin.

Onu harekete geçirin

Ortalama bir boğa erkeği favori sandalyesine kurulup bütün gün maç izleyebilir. Ama enerjik kadınlara da ilgi duyar. Onu konfor alanından çıkartırken biraz söylenecektir ancak açık havaya çıktığında size bunun için teşekkür edecektir.

Onu harekete geçirmek için bazı numaralar var. Onun maço yanına hitap edebilir ve yardıma ihtiyacı olan kadın rolünü oynayarak kendiniz yapamadığınız bir şeyde yardımını isteyebilirsiniz. Veya ona bir işi bitirmesinin ardından bir ödül vaadedin. Onu harekete geçirdiğinizden emin olun yeter. Yoksa başka biri yapacaktır.

Sabrınızı kaybetmeyin

Boğa erkeği hiç bir şeyi hızlıca yapmaz. Bu inatçı boğayı hareket ettirmeye çalışırsınız ancak toynaklarını yere gömmüştür. Bunu değiştirme şansınız yoktur.

Bu nedenle “boğa erkeğini seviyorum” düşüncesinde ciddiyseniz ama sizden hoşlandığına dair herhangi bir işaret görmüyorsanız, sabırlı olun. Unutmayın, ona ilgi duyduğunuzu yukarıdaki yöntemler ile göstermeniz iyi olur. Ona tepki vermesi için yeterince zaman verin.