Davlumbaz ile Ocak Bir Arada: Mythos 2 – gether - Ayşe Tolga İyi Yaşam

Davlumbaz ile Ocak Bir Arada: Mythos 2 – gether

Davlumbaz ile Ocak Bir Arada: Mythos 2 – gether

Geleneksel davlumbaz kullanımına inovatif bir bakış açısı kazandırma amacıyla yola çıkan Franke’nin, davlumbaz ile ocağı tek bir üründe buluşturduğu Mythos 2 – gether’la tanışın! Yerden tasarruf sağlayan davlumbaz motorunun yüksek performans ve minimal duruşla beslendiği, indüksiyonlu ocak teknolojisiyle birleştiği Mythos 2 – gether; mutfaklarda yepyeni bir çağ başlatacak… Gelin; ocak ve davlumbaz teknolojisinin en güncel ve etkili çözümlerini içeren bu inovatif ürünü birlikte keşfedelim.

İndüksiyonlu Ocakların Esnek Sistemleri

Üzerine konulduğu kabı ısı kaynağı olarak kullanan elektromanyetik çalışma prensibine sahip indüksiyonlu ocak, Mythos 2 – gether modelinin en önemli parçası…  Her bölgede pişirme aktivasyonu, köprüleme, kaydırmalı kontrol ve davlumbazla birlikte otomatik çalışma gibi özellikleriyle ön plana çıkan ocak, hayatınızı kolaylaştırırken mutfağınıza değer katar. Mythos 2 – gether’ın tezgâh üstü veya tezgâha sıfır olmak üzere iki farklı seçeneği bulunan indüksiyonlu ocak modeli, fonksiyonel kullanımına minimal tasarımıyla dekoratif bir görsellik de kazandırır. Tezgahla bütünleşerek yemek pişirme deneyimini daha pratik ve esnek kılan model, davlumbaz tasarımındaki tezgâha sıfır ızgarasıyla da ocak üzerinde göz değiştirme ihtiyacı için hareket özgürlüğü sunar. Tencerelerinizi yerinden kaldırmadan yalnızca sürükleyerek ocak üzerinde rahatlıkla hareket ettirebileceğiniz indüksiyonlu ocak tasarımı sayesinde yemeklerinizi daha hızlı ve pratik bir şekilde pişirmeniz mümkün hale gelir.

Kullanışlı Tasarım ve Yüksek Performans

Pratik kullanımın üstün performansla birleştiği Mythos 2 – gether modelindeki Flex pişirme alanı; farklı boyutlara sahip tencereler için geniş ve rahat bir yerleştirme planı sunar. Pişirme işleminin iki ayrı bölüme ayrılabilmesini mümkün kılan ocak tasarımı, kolay ve gelişmiş kontrol paneli ile fonksiyonelliğini pratiklikle destekler.

Dünyada A+++ enerji sınıfına dahil tek davlumbaz olan Mythos 2    gether, yüksek enerji tasarrufu sağlayarak hem çevreye hem bütçenize duyarlı bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Daima soğuk kalan pişirme yüzeyi, dökülen sıvı veya yemeklerin kristalleşip iz bırakmasına engel olarak temizlik işlerini kolaylaştırır. Su geçirmez davlumbaz motoru sayesinde yüzeye sıvı dökülmesi halinde bile performansını kaybetmeden çalışmaya devam eden model, kesintisiz kullanım sağlar.

Mutfak ekipmanları üretiminde yeni ve efektif teknolojilerin öncüsü olan Franke’nin mutfak çözümleri konusundaki deneyimini yansıttığı Mythos 2 – gether tasarımını siz de mutfağınızda ergonomik kullanım yaratmak için tercih edebilirsiniz. Kullanışlılığıyla işlerinizi kolaylaştırmakla kalmayıp gelişmiş teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu ve yüksek performans da sağlayan Mythos 2 – gether’la kendinize yenilikçi bir dünya yaratmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

https://www.franke.com/tr/tr/ks/uzmanlik/franke-urunleri/davlumbazlar.html

https://www.franke.com/tr/tr/ks/uzmanlik/franke-urunleri/ocaklar.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir