© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

En iyi Katlı ve Düz 50 saç modeli

En iyi Katlı ve Düz 50 saç modeli

Image Bu yazıyı 8 dakika 4 saniyede okuyabilirsiniz.

Konu her şeye uyum sağlayan bir saç modeline gelince, kat kat kesilmiş saçlar listenin başında gelir. Bu popülerliğe kayıtsız kalmayıp, modası asla geçmeyen bu kat kesimli saçları sizler için derledim. İşte sizler için içinde sayısız seçeneğin bulunduğu ve özellikle düz, kat kat olan saç stillerinden bahsettiğim yazım.

Kat Kat Düz Saçta Mükemmel Görünümü Yakalamak En İyi 50 Saç

Dünyada son derece popüler olan düz ve kat kat saçların yapımını keşfetmeye başlayın ve favorinizi seçin.

1.İnce Katlar Ve Kahkül İle Düz Saçlar

Bu zarif düz saç modelini tercih ederek gerçek bir Asyalı görünümü elde edebilirsiniz. Uzun, ve ince katlı saçlarınıza, çok keskin olmayan bir kesime sahip parlak bir kahkülle hava katın.

2.Asimetrik Katlar İle Altın Sarısı Saçlar

Kat kat kesilmiş saçlar her zaman düzgün durmak zorunda değildir. Günümüzde asimetrik kesimli havalı saçlar oldukça rağbet görmekte. İşte muhteşem sarı saçlara çeneden başlayarak kat kesilmiş bir asimetrik kesim örneği.

3.Sarı Işıltılı, Hafif Dalgalı Saçlar

Sade ve uzun kat kat düz bir saç modeli. Ancak, kül rengi kahverengi saça atılan bej sarı ışıltılar ve dalgalı uçlar saçı dikkat çekici hale getirmekle birlikte saça yeni bir boyut kazanmıştır.

4.Yandan Ayrılmış Yumuşak Katlı Siyah Düz Saçlar

Bu uzun katları yumuşak geçişli, siyah saç modeli şık ve profesyonel görünüm için ideal bir tercih. Saçınızı bir tarafa ayırın ve bol miktarda serum uygulayarak parlak bir görünüm verin.

5.Kahverengi Işıltılı, Gür Katlar

Eğer kahverengi, uzun ve gür doğal saçlara sahipseniz, bu saç sizin için mükemmel bir seçimdir. Saçınızı güzelce ayırarak katların her iki taraftan da omzunuza düşmenizi sağlayın.

6. Küllü Kahve Saçlar Ve Perçem

Parlak kahverengi gölgeler bu saçı çekici yapan en önemli detaylardan biri. Perçeminizi keskince dipten ayırmanız ve katlarınızın önünüze düşmesini sağlamanız ile birlikte muhteşem görünüşü elde edebilirsiniz.

7.Çikolata Vişne Katlar Ve Kahkül

Saçlarınızı üstten ayırın ve bir kısmını arkada gevşekçe toplayın. Tel tokalar ile her iki tarafı da sabitleyin ve kahkülünüzü ayırarak gözlerinizin önüne düşmesine izin verin.

8.Ortadan Ayrılmış Keskin Uçlu Sarı Saçlar

Düz dokulu ve sık katları olan sarı saçlara sahipseniz, saçlarınızı ortadan ayırın ve keskin uçlarının omuzlarınızı sevgiyle kucaklamasına izin verin.

9.Arkadan Öne Uzayan Asimetrik Kesimli Kısa Saçlar

Bu asimetrik kısa saç ile güncel ve şık bir görünümü yakalamanız çok kolay. Bu model geriye doğru kısalan katlar ve derinden ayrılmış perçem ile size olağanüstü bir şıklık vermek için hazırda bekliyor.

10.Uzun Perçem İle Kat Kat Kısa Saçın Buluşması

Altın sarısı vurgular ve küllü kahve ışıltılar ile omuz uzunluğunda doğal bir sarışın saç. Yandan ayrılmış saçınızdaki perçemi arkaya doğru atarak ve saç uçlarınızı içe kıvırarak keskin bir görünüm verebilirsiniz.

11.İçe Doğru Katlı Saçlar Ve Saklanmış Perçemler

Başınızın önünden üçgen bir bölüm alın ve istediğiniz tarafa yatırarak kulağınızın arkasına sıkıştırın. İçe kıvrık olan katlarınızın ise yüzünüzü güzelce çerçevelemesine dikkat edin.

12.Dalgalı Katlar Ve Işıltılı Kısa Saçlar

Yandan ayrılmış kısa, ışıltılı ve perçemli saçlarınıza dalgalı katlar ile hareket katarak son derece trend olan uğraşılmamış bir şıklık görünümü verebilirsiniz.

13.Koyu Dipler Ve Ortadan Ayrılmış Sarı Saçlar

İşte koyu köklere ve ince dalgalara sahip gerçek bir altın sarısı saç. Ortadan ayırın ve katların yüzünüzü bir şekilde çerçeveleyerek yüzünüze güzel bir şekil vermesini sağlayın.

14. Şeftali Kısa Saçlar, Dağınık Katlar Ve Kahkül

Bu çılgın serseri görünümü seçerek, içinizdeki şeftali sevgisini gösterin. Omuz uzunluğundaki kısa saçlarınıza dağınık bir görünüm verin. Kahküllerin saçın geri kalanı ile asimetrik olarak şekillendirilmesine dikkat edin.

15. Işıltılı Dalgalı Katlar

Koyu kahverengi ışıltılara sahip uzun, siyah ve katlı saçlar saç modellerini yakından takip edenler arasında da çok popülerdir. Saç köpüğü uygulayarak saçlarınıza biraz hacim verin, saçlarınızı ortadan ayırın ve son olarak görünümü tamamlamak için uçlarına yumuşak dalgalar oluşması için şekil verin.

16.  Yuvarlak Katlar Ve Yandan Ayrılmış Kobalt Mavi Kısa Saçlar

Bu kobalt mavi kısa saç oldukça ilginç ve şık bir görünüme sahip. Bununla birlikte bu görüntüyü hafif içe yuvarlanmış katlar, koyu kökler ve ipeksi pürüzsüz yüzey daha dikkat çekici hale getirmiştir.

17. Kızılımlı Sarışın Katlar, Önde Örgü Ve Dalgalar

Aynı anda taze, çekici ve şık görünmek söz konusu olduğunda, bu bakır sarı katlı saç modeli akla gelebilir. Tepeye örgü ile biraz hacim verim, saçınızın içine tel toka ile sabitleyin.

18. Orta Uzunlukta Havalı Saçlar

Kahkül ve yüzünüzü çevreleyen içe kıvrılmış katlar ile tatlı ve sevimli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

19. İçe Kıvrılmış Bombeli Saçlar

Gür ve arkadan öne uzayan katlara sahip altın sarısı saçlarınız ile modaya değer katın! Bombeli bir görüntü oluşturmak için katların ucunu içe doğru yuvarladığınızdan emin olun.

20. Geriye Taranmış Kısa Kabarık Dalgalı Katlar

Biraz dalgalı ve karışık bir yüzeye sahip bu kat kat saç modeli, omuz uzunluğundaki saçlarınız için doğru seçim olabilir. Tarakla geriye doğru tarayıp havalı bir görünüm elde edin, alt kısımdaki katları omuzlarınıza serbest bırakabilirsiniz.

21. Geriye Taranmış Kısa Sarı Katlar

Kat kesiminin kısa saça uymadığını kim söylemiş? Bu kısa ve düz katlı saç modelinde, üst kısım oldukça kaba bir şekilde fırçayla geriye doğru taranır ve uçları yarı yarıya etki yaratması için düz tutulur.

22. Işıltılı ve Dağınık Örgülü Saçlar

Katlı saçlarınız ve örgü size kesinlikle seksi bir görünüm verebilir. Saçınızı gevşek bir şekilde örün ve yüzünüzü çerçeveleyen katları dışarı çıkarın ve biraz dağınık bir görünüm elde etmek için çabalayın.

23. Düzensiz Katlı Perçem ve Kısa Saçlar

Birebir aynı olmayan düzensiz katlardan oluşan saç ve hatta perçem havalı bir görünüm için vazgeçilmez tercihler.

24. Doğal Sarılar ve Ayrık Kahküller

Koyu renk dipleri olan bu çabasız doğal sarı saçla havalı ve rahat olun. Saçınızı ve kahkülünüzü ortadan ayırın dağınık katlarınızın omuzlarınızdan aşağı akmasına izin verin.

25. Zikzak Ayrılmış Uğraşsız Saçlar

Diğerlerine benzer klasik bir saç modeli gibi görünebilir. Ancak, saçı zikzak şekilde ayırmanız rahat bir görünüm verir. Katların uçlarını içe doğru kıvırmanız daha iyi olacaktır.

26. Saçlarınıza Eğlence Katın: Renkli Işıltılar

Saçlarınızı alışılmışın dışına çıkarmak için uzun ve kat kesimli saçlarınıza kahverengi,mavi, kırmızı, pembe, mor gibi ışıltıları aynı anda katabilirsiniz. Doğal dalgalar ile görünümü güçlendirebilirsiniz.

27. Yoğun Katlar ve Keskin Siyahlar

Yoğun katlı ve perçemli siyah kısa saçlar günümüzde son derece popüler. Simsiyah kısacık saçlarınızı güçlü ve derinden ayrılmış perçeminizle birleştirmek göz alıcı görünümünüzü tamamlayacaktır.

28. Hacimli İnce Dalgalar ile Dağınık Küllü Katlar

Küllü kahve saçların parçanın biraz hacim kazandığı ve katların hafifçe sallandığı dağınık bir saç modelidir. Bu saç modeliyle sade ve doğal görünümü yakalamak oldukça kolay.

29. Kavisli Uçlar ve Uzun Katlar

Uzun ve kademeli bir saç modeli olmasına rağmen katlar çok keskin ve sık değildir. Saçınızı ortadan ayırın ve katları rastgele bir şekilde kıvırın. İşte bu kadar.

30. Jiler Gibi Keskin Bitişli Katlar

Bu eşsiz katlara sahip saç modelinin, çift rengi ve dokusu ile kalbinizi kazanacağından eminim. Pürüzsüz düz ön kısmı, tepeye kadar açık kahverengi renkte boyalıdır. Katların uçları keskinlik için traşlanırken, kıvrılan saç uçları dikkatleri iyice üzerine çeker.

31. Simsiyah Sivri Uçlu Katlar Ve Kahkül

Bu uzun simsiyah katlı saçlarla tarzınıza yeni bir soluk getirin. Sivri bitişli uçları ve kahkül ile çok seksi görünüyor.

32. Hafif Katlar ve Devasa Puf

Alltaki düz saçlar serbest bırakılırken, üst saçların büyük ve kabarık bir şekilde toplanır. Saçlarınızın gevşekçe saçıldığı bu özel saç modeli ile yüzünüze yükseklik katın.

33.Yana Atılmış Parlak Sarışın Katlar

Parlak altın sarısı saçlarınız ile muhteşem bir saç modeli sergilemeye ne dersiniz? İpeksi ve düz kat kat saçlarınızı bir tarafa toplayın ve kalan kısmı toka ile tutturun. Basit ama göz alıcı bir görünüm için mükemmel bir seçim.

34. Kavisli Uçlar ve Yandan Ayrılmış Saçlar

Orta uzunluktaki siyah saçlarınızı kat kat kestirin ve saç uçlarını içe doğru kıvırın. Şekillendirmeye bir tarafla başlayabilir ve saçınızın çok olan kısmını kulağınızın arkasına atabilirsiniz.

35. Geriye Taranmış Bombeli Saçlar

Katlı saçınızı her zaman açık tutmanıza gerek yoktur. Sadece ön kısmı arkaya tarayın, düzeltin ve oluşan tepeyi tel tokalar ile sabitleyin. Katların geri kalan kısmını serbest bırakıp ve uçları hafifçe kıvırabilirsiniz.

36. Tokalı Saçlar

Günümüzde tekrar moda olan saç tokaları ile nostaljik bir görünüm elde etmeye ne dersiniz? Saçlarınızı ortadan ayırın ve iki yandan şık bir toka ile tutturun.

37. At Kuyruğu

 

Katlı saçlarınıza at kuyruğu çok yakışmakla birlikte, saçlarınız kendinizden emin bir görünüm sergilemenize de yardımcı olur. Uçları hafifçe kıvrık saçlarınız ve tepeyi kabartmanız ile daha hoş duracaktır.

38. Seyrek ve Çok Keskin Olmayan Düz Katlar

Popüler şarkıcı Selena Gomez’i birçok kez bu saçla gördünüz fakat seyrek katlar ve küt uçlar bu modeli diğerlerinden farklı kılmıştır.

39. Dışa Dönük Bukleler

Bu muhteşem saç modelini seçerek bir sonraki partinizde büyüleyici görünün. Serum uygulayarak orta uzunluktaki katlarınıza şık bir görünüm verin ve katların uçlarında ince dış bukleler oluşturun.

40. İçe Dönük Bukleler

Yüzünüzü çerçeveleyen sarı saçlarınız ile görünümünüzü tamamlayın. Katların yeterince keskin olduğundan ve içe düzgünce kıvrıldığından emin olun.

41. Dışa Dönük Perçemler

Saçlarınızı yandan ayırın ve perçemlerinizi dramatik bir şekilde bükün. Kalan katları da hafifçe dışarı bükerek saçınızı tamamlayın. Sizce de harika gözükmüyor mu?

42. Kızıl Kısa Saçlar ve Ufak Katlar

Profesyonel bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar için harika bir saç modeli. Yandan ayırdığınız kısa saçlarınızın ve kısa katların kırmızıyla birleşimi ile dikkat çekici gözükmemeniz elde değil.

43. Uzun Kahküller ve Kıvrık Uçlar

Yüzünüzü çerçevelemenin en iyi yolu şüphesiz düz katlı saçlarınıza çok iyi uyum sağlayan uzun bir kahkül olacaktır. Daha belirgin bir görünüm için saç uçlarınızı kıvırabilirsiniz.

44. Gür Kahküller ve Uzun Katlar

Bu uzun, düz, siyah bir saç modeli olmasına rağmen, katlar saça zarafet ve hassas bir görünüm kazandırmıştır. Son derece gür olan kahküller ise görünüme yeni bir boyut kazandırmanızı sağlayacaktır.

45. Yana Savruk Dalgalı Saçlar

Son derece kadınsı bir görünüme sahip olan bu saç modelinde parlak saçlarınızı bir tarafa savurun ve geri kalan kısmı serbest bırakın.

46. Yandan Ayrılmış Saç İle Dağınık Katlar

Saçınızın kalın veya ince olmasına bakmaksızın, kıvrılmış katlar ve omuz boyundaki saçlarınız her zaman güzel görünmenizi sağlar. Yandan ayırdığınız kısmın gözlerinizi örtmesine izin verin ve hafif bir dağınıklık ile stili tamamlayın.

47. Dağınık Işıltılar ile Dağınık Katlar

Eğlenceli bir saç mı? İşte size bütün komplekslerden uzak son derece rahat bir saç. Düzensiz ışıltıları ve uyumsuz katları ile dikkat çeken saçınızı hafifçe kabartın ve işte tamam.

48. Erkeksi Kısa Saçlar

Bu saç modeli ile erkeksi yanınızı ortaya çıkartın. Çok kısa ve rastgele katlardan oluşan bu saça yana attığınız perçeminiz ile hareket kazandırabilirsiniz.

49. Aslansı Saçlar

Hem katlı hem de oldukça kabarık olan bu saç modeli oldukça sıra dışıdır. Parlak ve siyah saçlarınıza katlar ekleyin ve gür bir görünüm kazanana kadar özgürce hacimlendirin. Son olarak katlarınıza keskin, düz ve acayip gözükmesini sağlayacak bir dokunuş yapın.

50. Traşlı ve Geriye Taranmış Cesur Saçlar

Yanlarını kazıtılmış bu saç modelinde kalan uzun saçları geriye hacimli bir şekilde tarayarak istediğimiz görüntüyü elde edebilirsiz. Pürüzsüz bir görüntü için sprey kullanın. Umarım sizin için derlediğim katlı saçların birçok halini bulunduran bu yazımı beğenmişsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir