© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Erkek arkadaşınız sizi önemsiyor mu?

Erkek arkadaşınız sizi önemsiyor mu?

Erkek Arkadaşınızın Sizi Önemsediğinin 10 Kanıtı

Erkek arkadaşınız sizin hakkınızda ne düşünüyor olabilir? Bunu ciddi ciddi düşünüyorsunuz değil mi? Kabul edin, aklınızdan geçiriyorsunuz. Her kadın ilişkisinden emin olmak ister ve tereddüt ediyorsanız sıkıntı var demektir. Aslında bilmek istediğiniz tek şey bu olabilir: Beni önemsiyor mu?

İşte erkek arkadaşınızın sizi önemsediğine ve sizden başka bir şey düşünmediğine dair işaretler:

Size Daima Öncelik Veriyor

Bu, erkek arkadaşınızın sizin hakkınızda ciddi olduğuna ve sizi önemsediğine dair kesin bir işarettir. Hayatında size öncelik veriyorsa ve hep sizi düşünüyorsa onun için değerlisiniz. Kim umrunda olmayan birine iltimas gösterir ki? Hayatın her alanında sizi önemsediğini ima edebilir yani illa açık açık belirtmesine gerek yoktur. Her daim sizin mutluluğunuza özen gösteriyorsa ve sizin konforunuzu düşünüyorsa, şanslısınız.

Sebepli Sebepsiz Arıyor

Kabul etmelisiniz ki, birisini aramak, mesaj yazmaktan ya da hiç iletişim kurmamaktan iyidir. Gündelik hayatın sorunlarıyla uğraşırken dahi, sizi arıyorsa ve havadan sudan konuşuyorsanız, her şeyi sizinle paylaşma isteğinden dolayı olabilir. İyi ya da kötü her yaşadığını öğrenmenizi istiyordur, sizinle paylaştıkça dertleri hafifliyor olabilir. Muhtemelen siz de aynı duyguları kendisi için hissediyorsanız, uzun sohbetler kaçınılmaz olacak.

Haber Almadan Bir Gün Geçirmiyor

“Ne yapıyorsun?” veya “Günün nasıl geçti?” gibi mesajlar size sıradan gibi gelebilir ama aslında sizi düşündüğü anlamına geliyor. Nasıl olduğunuzu, uyuyup uyumadığınızı yani kısacası sizi ve hayatınızı merak ediyor. Bu yüzden bağlantı kurmak için elinden ne geliyorsa yapıyor. Ya da kendisini neden aramadığınızı merak ediyor olabilir. Ve hatta mesaj geldi mi diye sürekli telefonunu kontrol edebilir.

Sizi Dinlemeyi Seviyor

Çevrenizdeki insanların çoğu, sizin ne istediğinizle ilgilendikleri için değil, konuşacak başka bir şeyleri olmadığı için sorular sorarlar. Ve bunu yaparak, sadece sohbeti uzatmaya çalışırlar.

Ama sizinle gerçekten ciddi düşünen ve önemseyene bir erkek, ne derseniz deyin sizi dinlemeyi çok sever. Kendiniz, hayalleriniz ve sizi mutlu eden her şey hakkında her zaman daha fazla şey bilmek ister. Kadınların çoğu erkek arkadaşlarının, söylediklerine asla dikkat etmediğinden dert yanıyorlar. Yani, eğer sizi dinlemeyi seven bir erkek bulursanız, kendini şanslı bir kız olarak düşünebilirsiniz.

Fikrinizi İstiyor

Hayatındaki tüm kararlarda ona destek olmanızı ister. Alışverişle ilgili bir seçim ya da kariyerle ilgili olsun, her zaman sizin fikrini soruyorsa ve söylediklerinize değer veriyorsa sizi önemsiyordur. Son bir karara varmadan önce, mutlaka sevgilisine danışan bir erkek bulmak çok zor, bunu aklınızdan çıkarmayın.

Günlük Rutini Hakkında Şeffaf Davranır

Onun günlük rutininin her aşamasını bilirsiniz. Ama bu, ne yaptığına dair şüphe duyduğunuz için değil, o anlatmaya gönüllü olduğu için böyledir. Ofise gitmeden önce, erkek arkadaşının kafesine uğradığını veya öğleden sonra sizi aramama sebebinin, bir toplantı yüzünden olduğunu bilirsiniz. Bu durumda, ne yaptığını merak etmek zorunda değilsiniz. Zaten her şeyi sizinle paylaşır.

Ona İhtiyacınız Olduğunda Her Zaman Yanınızdadır

Birbirinizle savaşabilirsiniz ve sert sözler sarf edebilirsiniz, ama her ne zaman ona ihtiyacınız olursa, her türlü gerginliği bir kenara bırakır. Gerçekten endişelenir ve sizi umursar. Ayrıca sizi, her zaman karşılaştığınız sorunlardan korumaya çalışır.

Gözlerinizdeki gözyaşlarını kahkahaya dönüştürmek için her şeyi yapabilir. Sizi oyalayabilir, güldürebilir veya hasta olduğunuzda size bakabilir. Eğer böyle bir erkek arkadaşa sahipseniz, şanslısınız demektir.

Herhangi Bir Plan Yapmadan Önce Size Danışır

Hafta sonu ya da şehir dışına yapılacak gezi için herhangi bir plan yapmadan önce size danışır veya haber verir. Sadece ikiniz de aynı fikre varırsanız karar alır. Sizin içinize sinmeyen ya da yanında olmadığınız herhangi bir etkinliğe katılmıyorsa, sizi önemsiyor demektir.

Hasta Olduğunuzda Sizinle İlgileniyor

Sizi sevip sevmediğini öğrenmek için mükemmel bir yoldur. Eğer hastalanırsanız ve o her zaman sizin yanınızdaysa, bu iş tamamdır. İyi görünmezken ve bitkinken bile sizi hala hayran hayran bakabilir. Bu işi görev olarak yapmaz, ama sadece sizi iyileştirmektir. Sümüklü mendillerle dolu bir kanepede, sarılarak uyumak her erkeğin yapabileceği bir şey olmayabilir, böyle bir durumda hala sizi önemsemediğini düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz.

Sizinle Zaman Geçirmek İçin İmkan Yaratıyor

Herkesin başa çıkmak zorunda olduğu kişisel sorunları vardır. İş ya da aile ile ilgili bir durum haricinde her zaman sizinle vakit geçirmeye çalışabilir. Sizinle zaman geçirmek için küçük fedakarlıklar yapmaya hazırdır.

Ailesine ve Arkadaşlarına Sizden Bahsediyor

Yanınızdayken annesi arıyorsa ve açık açık kiminle olduğunu söylüyorsa, ilişkinizde seviye atlamışsınız demektir. Muhtemelen evde de bahsiniz geçiyor ve ailesi veya arkadaşlarını sizin kim olduğunuzu biliyor. Bu önemsendiğinize dair en büyük işaretlerden biri olabilir.

Gelecekle ve Evlilikle İlgili Sohbet Ediyorsunuz

İlerde nasıl bir hayat yaşayacağınızdan, evin duvarına hangi fotoğrafları asmak istediğinden ya da hangi semtte oturmak istediğinden bahsediyorsa, geleceğinde büyük bir yer kaplıyorsunuz demektir. Birisiyle ilgili uzun vadeli planlar yapmak için, onu gerçekten önemsemek gerekir.

Eğer yukarıda bahsettiğimiz “Bay Mükemmel” ile birlikteyseniz, ilişkinizde sevgi, sıcaklık ve ilgi hissediyorsanız; bu ciddi bir ilişkide olduğunuzun ve önemsendiğinizin bir göstergesidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir