© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Gelin Saç Modellerinde 2017 Trendleri

Gelin Saç Modellerinde 2017 Trendleri

 

Sıradan gelin saçlarından hepimiz bıktık. Bukleler, klasik topuzlar, dalgalar artık çok bilinenlerden. Biz daha sıradışı gelinler için farklı öneriler getirmeye karar verdik ve işte gelin saçı 2017 trendleri listesini böyle hazırladık.

1- Düşük At Kuyruğu

Bu şekilde ensede toplanan saçlar genç gelinler için harika bir saç modeli. Hem yapması çok kolay hem de 24 saat de dayanması bonus!

2- Nazik Dalgalar

Saçlarınızın ucuna doğru yayılan nazik dalgalar bu özel gününüzde size Hollywood yıldızı havası katacak. Saçlarınız omuzlarınızda en havalı haliyle parlayacak. Hazırlık aşamasında iri sıcak bigudilerden yardım almalısınız. Üzerine de süslü bir saç bandı ile tüm gece gözler üzerinizde olacak.

3- Çift Topuz

Evet bu biraz sıradışı ama çok da eğlenceli. Geleneksel topuzu istediğiniz şekilde saçınıza uygulayabilirsiniz. Biri altta diğeri üst yanda, ya da siz nasıl isterseniz.

4- Dev Fiyonk

Belki de duvak yerine sıradışı bir alternatif olacak. Sadece kumaşı seçerken sert durmasına dikkat edin, sönüp kafanıza inmesin. Çok havalı olacak ve gözler tekrar tekrar size kayacak.

5- Çiçeklerden Taç

Kafada çiçekli taçlar insanlara çok çocuksu gelse de, bir gelinin saflığı için de en uygun aksesuar olabilir. Beyaz çiçeklerden hazırlanmış zarif bir taç, kır düğünlerinin vazgeçilmezi olabilir.

6- Arı Kovanı

Eğer vintage bir düğün planlıyorsanız, her detay da vintage olmalı. İşte tam vintage bir düğün için uygun olacak saç modeli. Saç spreylerinde çok fazla faydalanmalısınız. Belki de tam ortaya bir ince kurdele ve üzerinde inci, neden olmasın?

7- Yarısı Toplu Yarısı Dağınık

Boho stilde gelin mi dediniz? O zaman saçlarınıza sıkıştırılmış çiçekler, hafif bohem dağınık toplanmış saçlar tam size göre. Üstelik çok rahat bir model…

8- Düşük Dağınık At Kuyruğu

Çok üzerinde durulmamış ama havalı bir görünüm son zamanların önemli detayı. İş gelinlere de sıçrarsa, bu model tam işinize yarayacak olandır. Dalgalı ama dağınık fönlü saçlar, ensede yine dağınık olarak toplanıyor.

9- Balıksırtı Örgü

Bu tip örgü bir de aralara boncuklar ya da çiçekler eklenirse, dünyanın en tatlı gelini olabilirsiniz. Üstelik saçım ne olacak endişesi de yok!

10- Tel Taçlar

Bazı gelinler çiçek olan ne varsa o gece üzerlerinde isterler. Gelinlik çiçeklerle süslü ise saça da bu şekilde aksesuar koymak abartı olabilir. O nedenle tel taçlar kullanılabilir.

11- Alında Örgü

Yine sıradışı ama eğlenceli bir model üstelik genç yüzlerde son derece güzel duruyor. Hem boho hem de süslü olmanın alternatifi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir