Eğer bir ilişkiye başlıyorsanız, aşık olup olmayacağınızı merak etmek korkutucu olabilir. Uzun vadeli bir ilişkinin mümkün olup olmadığını tahmin etmek içinse burçları kullanmak iyi bir fikir olabilir.

Bu makalede ilişkideki ikizler erkeği ve başak kadınının dinamiklerine bakacağız ve bu çiftin gerçek aşkı bulup bulamayacağını değerlendireceğiz. Her ilişki ve aşkta olduğu gibi, herkes farklıdır ancak astroloji bir şansınız olup olmadığını görmek için iyi bir başlangıç noktası olabilir. Bu nedenle eğer ikizler ve başak çifti olduğunuzu biliyorsanız, okumaya devam edin.

İkizler Erkeği ve Başak Kadını Kimyası ve Uyumluluğu

İkisi de akıllıdır

Hem ikizler erkeği hem de başak kadını çok akıllı varlıklardır ve bunun sonucunda eşleşme için iyi bir temel vardır. Aynı entelektüel düzeyde oldukları için genelde iyi bir denge bulurlar ve bu da çift olarak onlara yardımcı olur. Hatta ikizler erkeği ve başak kadını en zeki burçlar arasında yer alıyorlar ve bu nedenle çok karmaşık sohbet ve tartışmalarda bulunabilirler.

İkisi de meraklıdır

Bu kadar akıllı olmalarının sebeplerinden birisi çok meraklı olmalarıdır. Böylece bir şeyleri daha derinden anlamak ve gerçeği öğrenmek için aşk temelli bir bağ oluşturabilirler. Buna ek olarak ikisi de bilginin sınırlarını zorlama peşinde olduğundan bu aralarındaki kimyanın oluşmasını sağlar. Bir konuda kendi görüşlerini sunmadan önce o konuda en bilgili insanlardan birisi olmak isterler. Bu da ikizler ve başak uyumluluğuna yardımcı olur.

İkizler çok seksidir, başak ise güzeldir

İlişkide görünüm her şey olmasa da, ikizler ve başak en iyi görünen burçlar arasında yer alırlar. İkizler erkeği çok seksidir, başak kadını ise çok güzeldir. İkisi de görünüm konusunda benzer standartlarda bulunurlar ve bu nedenle birbirlerine çekici gelirler, ayrıca ilişkileri boyunca da birbirlerine ilgi duyarlar.

İkisi de naziktir

Her ilişkiye yardımcı olacak özelliklerden birisi daima nezakettir. İkizler erkeği ve başak kadını uyumluluğunda bu görülür çünkü ikisi de çok nazik insanlardır. Nezaket iki tarafın da ihtiyaç duyduğunda bir diğerinden yardım alabileceğini bilmesi nedeniyle ilişki için de iyi olur.

İkizler uyum sağlar, başak pratiktir

Bu iki burç bazı konularda biraz farklı olabilseler de, ikizler erkeği ve başak kadını dinamiği ikizlerin uyum sağlayabilmesi ve başağın da çok pratik olmasıyla uyumlu hale gelir. Bu ilişki için iyi bir denge sağlar. Çünkü ikizler çeşitli durumlarda mutlu olabilir, başak ise bu durumlara karşı pragmatik bir duruş sergiler.

Başak ve İkizler Uyumlu mudur?

Peki ikizler erkeği ve başak kadını uzun vadede uyumlu mudur? Bu çiftin aşkının devam etmesini sağlayacak avantajlara bir bakalım. Aynı zamanda bazı dezavantajlara da değineceğiz.

Avantajlar

İkizler pek çok bakış açısına sahiptir

İkizlerin çok uyum sağlayabilir doğası onu çok iyi bir erkek arkadaş ve koca haline getirir çünkü olaylara farklı bakış açılarından bakabilir. Çünkü bu durum onun insanlara ve durumlara karşı empatisini arttırır ve böylece nezaketi artar. Bu nedenle onunla ilişki kurmak daha kolay olur.

Başak sadıktır

İlişkide sahip olunacak en iyi özelliklerden birisi sadakattir ve başak için en doğal tepkidir. Bu bazen iki yüzlü olmakla suçlanabilen ikizler için iyi bir haberdir çünkü başak kadını her zaman ona sadık olacaktır. İkizler erkeği genelde aldatan birisi olmasa da, iki yönlü bir insan olduğu için bazen insanların yanlış hassasiyetlerine dokunabilir. Başağın sadakati onu bu özelliğe karşı toleranslı hale getirecektir.

İkizler duygularını gösterme konusunda iyidir, başak iyi bir iletişimcidir

Bu çiftin ilişkisinin devam etme sebebi genelde ikizlerin iletişim yeteneklerini iyi kullanmasıdır ve başak partnerine duygularını aktarabilmesidir. Başak kadını ise duygularını tanımlamakta o kadar iyi değildir ancak kendi görüşlerini dile getirmekte iyidir. Bu nedenle bir diğerinin nasıl hissettiğini her zaman bileceklerdir.

İkizler esprilidir

Bir çiftin mutlu olmasına her zaman yardımcı olan şeylerden birisi espri anlayışıdır. İkizler erkeği genel olarak çok eğlenceli bir insandır ve bu özellik zorlu anlarda aşık kalmalarına yardımcı olur. Espri yeteneğini işler gergin olduğunda ortamı hafifletmek için kullanır ancak sadece eğlenmek için de kullanabilir ve bu da başağın ikizlere çekilmesini sağlar.

Students Woman Studying Online Browsing E-Learning Concept

Dezavantajlar

Başak mükemmeliyetçidir

Bu çift için sorun yaratabilecek konulardan birisi başağın mükemmeliyetçi olmasıdır. Bu durum ikizleri rahatsız edebilir çünkü her zaman aşkta yüksek standartları karşılayamaz ve aynı zamanda onun uyum sağlama yöntemine terstir. Başak ise mükemmeliyetçidir ancak bu nedenle ilişkisinin olabildiğince güçlü olması için çaba gösterse de ikizler bunu bazen zararlı bir davranış olarak görür.

Başak çok eleştireldir

Mükemmeliyetçi olmanın yanında başak kadını çok eleştirel bir insan olabilir ve bu da bir zaman sonra ikizleri çok rahatsız eder. Çünkü ikizler uyumludur ve aynı zamanda naziktir ve bu nedenle başak kadar eleştirel bir insan olmaz.

İkizler fazla düşünür

İkizler ve başak arasındaki sorunları arttırabilen bir diğer şey ise özellikle başak kadını eleştirel ve mükemmeliyetçi haline çok devam ederse ikizlerin çok düşünebilme kapasitesidir. Bunun sonucunda başağın eylem ve kelimelerinden dolayı olması gerekenden daha fazla üzülür.

İkizler hava burcudur, başak ise toprak burcudur

İkizler ve başağın uzun vadeli bir ilişkiye sahip olmasının pek çok sebebi vardır ancak ikizler hava burcudur, başak ise toprak burcudur. Yani ikisinin de hayata çok farklı bakış açıları vardır ve durumlara karşı yaklaşımları aralarında bir gerilim yaratabilir. İkizler genelde hayalcidir, başak ise yere kök salmış gibidir.

Başak kolay üzülür

Başak çok kolayca üzülebilir ve bu da özellikle ikizler erkeği aklına eseni söylediğinde sorun sebebi olabilir. İkizler genelde problemlere ve sorunlara işaret etmek ve onları çözmek için aklına geleni söyler ama başak bunu çok kişisel algılar ve geçmişte söylenenlerin üstesinden de gelemez.