Kova erkeği sizi ihmal ederse ne yapmalı?

Kova erkeği sizi ihmal ederse ne yapmalı?

Bir ilişkide olmak zor bir iş olabilir. Bir erkekle daha yeni çıkmaya başladıysanız partnerinizin ne düşündüğünü bilmek de zor olabilir. Ancak burcunu kullanmak gerçekten ne hissettiğini bilmekte çok iyi bir yol olabilir. Size doğrudan söylemediği bir konuda ne yapacağınızı bilmiyorsanız davranışına nasıl tepki vereceğinizi bilmenize de yardımcı olur.

Bu makalede birlikte olduğunuz kova erkeği sizi ihmal etmeye başlarsa neler yapabileceğinize göz atacağız. Soğuk bir şekilde yaklaşması ile başa çıkmak zor olabilir ve bu nedenle ne yapacağınızı bilirseniz özgüveniniz de daha yüksek olacaktır. Mutlu ve tatmin edici bir ilişki yaşamak için kendinize güvenmeniz ve kendinizden hoşnut olmanız önemli.

Kova Erkeği Sizi İhmal Ederse Nasıl Tepki Vermeli?

Aşağıdaki önerilerden bir iki tanesini aynı anda deneyin ve işe yaramazsa bir diğerine geçin. Hepsini aynı anda kullanmak sizin için zor olabilir ve onun da kafasını karıştırabilir.

Ona neden diye sorun

Hayatınızdaki kova erkeğinin sizi ihmal etmesinin sebebini öğrenmenin en direkt ve hızlı yolu ona doğrudan sormaktır. Bu biraz cesaret ve güven gerektirebilir çünkü garip bir sohbet olacaktır. Ancak uzun vadede bu davranışın sürmesinin sonuçlarına göre daha hızlı sonuç alabileceğinizi unutmayın.

Zoru oynayın

Eğer sizi ihmal eden kova erkeğini gerçekten seviyorsanız ve onunla tekrar iyi olmak istiyorsanız, zoru oynayabilirsiniz. Size dikkat vermiyorsa bu zor olabilir ama sizinle iletişime geçmek istediği her seferde uygun olmayarak bunu yapmak iyi bir fikirdir.

Onu kıskandırın

Sizinle o an konuşmak istememesi, sizin için duyguları olmadığı anlamına gelmiyor. Başka insanlarla flört edebildiğiniz serbest bir ilişkideyseniz, belki de adını henüz koymadıysanız, onu kıskandırmak için bir başkası ile çıkabilirsiniz. Kıskançlık bazen onun sizi hayatına tekrar sokmak istemesi ile sonuçlanır.

Kendinize odaklanın

Kova erkeğinin sizi ihmal etmesinin önemli bir sebebi olabilir ancak bu davranış sık sık yapılıyorsa duygusal olarak çok çocukça olabilir. Bu nedenle kova erkeği size soğuk davrandığında kendinize odaklanın. Olabildiğince mutlu olmak için kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanın.

Yeni hobilere başlayın

Bu yeni boş zamanınızı kullanmak için sizi mutlu edebilecek yeni hobilere başlayın. Hobiler erkek arkadaş veya ilişkinin yerine geçemezler ancak kova erkeğiyle zorlu anlar yaşarken zihninizi odaklayacak bir fırsat sunabilirler.

Arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin

Kendinize odaklanmanın ve mutlu olmanın bir yolu da arkadaşlarınızla vakit geçirmektir. Sizden hoşlandıklarını zaten biliyorsunuz ve bu da kova erkeği sizi ihmal ederken özgüveninizi korumanıza yardımcı olabilir.

Anlamaya çalışın

Kova erkeğinin size soğuk davranmasının bir sebebi de olabilir. Ona ne sıkıntısı olduğunu direkt sormak yerine, onun nasıl bir süreçten geçtiğini anlamaya çalışmak fayddalı olabilir. Böylece gelecek sefere sizi ihmal etmek yerine daha iyi bir yaklaşıma sahip olabilir.

İşte daha fazla vakit geçirin

Kova erkeği size dikkat etmiyorken kendinizi meşgul tutmak için yapabileceğiniz şeylerden birisi de kariyerinize odaklanmaktır. Genelde romantik hayatı ve profesyonel kariyeri dengede tutmak zordur ama romantik hayatın sessiz olduğu günlerde işinize odaklanma fırsatı doğar.

Yardımcı olup olamayacağınızı sorun

İnsanlar bazen yardım istemek yerine sevdiklerini ihmal ederler. Bu nedenle kova erkeğine bir konuda yardımcı olup olamayacağınızı sormak iyi bir fikir olabilir.

Sabırlı olun

Sizi ihmal eden kova erkeğine karşı sabırlı olmak da iyi bir fikir olabilir. Çünkü bu tip davranışlar bu burç için oldukça yaygındır. Eğer bu ilişkinin uzun vadeli olmasını istiyorsanız, bu aşamanın geçmesini beklemek en iyisi olabilir.

Ona ilgi vermeye çalışın

Kova erkeği ilgiyi sever ve bu nedenle onun sizi ihmal etmesiyle başa çıkmanın iyi yollarından birisi ihtiyacı olan şeyleri ona vermektir. Bunu rahatlatıcı bulacaktır ve bu nedenle ona olabildiğince ilgi gösterin.

Ayrılmayı önerin

Bu zorlu olabilir ancak sizi ihmal eden kova erkeğine ayrılmaktan bahsetmek iyi bir fikir olabilir. Çünkü bu durum onun davranışının doğru olmadığını fark etmesini sağlayabilir ve ilişkinize tekrar bir denge getirebilir.

Başkalarıyla çıkın

Eğer çok sıkı bir ilişkiniz yoksa, sizi ihmal ettiği zamanları başka insanlarla takılmak için kullanabilirsiniz. Kova erkeği istediğiniz kişi olabilir ancak başkalarıyla takılmak onun aklını başına getirebilir.

Sinirlenmekten kaçının

Davranışlarına kızarsanız muhtemelen hemen savunma moduna geçecektir. Bu da işleri olması gerekenden daha zorlu hale getirir. Konuyu tartışmak istiyorsanız, bunu oldukça sakin şekildei yapın.

Eylemlerinin sizi üzdüğünü söyleyin

Kova erkeği genelde çok nazik bir insandır ancak bunu her zaman doğru şekilde yapamaz. Muhtemelen eylemlerinin sizin üzerinizdeki etkilerinin farkında değildir. Sizi ihmal etmesinin sizi üzdüğünden bahsedin ve ne söyleyeceğine bakın.

Temellere geri dönün

Kova erkeği sizi ihmal ederse, ilişkinin temellerine dönmek iyi bir fikir olabilir. İlk çıktığınız zamanları düşünün. İlişkiyi eğlenceli hale getiren şeyler nelerdi? İşleri basit tutarak ve birbirinizi tanımanın keyfini çıkararak ateşi tekrar yakın.

Tatile çıkın

Eğer aranız çok kötüyse, bakış açınızı tekrar toparlamak üzere bir tatile çıkmak iyi bir fikir olabilir. Bu ilişkiden ne beklediğinizi ve sizi ihmal eden bir erkeğin uzun vadede mutluluk verip veremeyeceğini bir düşünün.

Sık Sorulan Sorular

Kova erkeği sizi ihmal ederse nasıl tepki vermeli?

Kova erkeği sizi ihmal ederse istediğiniz gibi davranabileceğinizi unutmayın. Sizin duygularınız da oldukça geçerliler ve onlara izin vermelisiniz. Bu nedenle yukarıdaki eylemlerden herhangi birisi ilişkiden istediğinizi almanıza yardımcı olması bakımından uygundur.

Kova erkeğini ihmal ederseniz ne olur?

Kova erkeğini ihmal etmek zorlu bir iştir çünkü onun tepkisi zorlu olabilir ve kovanın hangi özelliklerine güçlü olarak sahip olduğuna göre değişir. Sizi kovalamaya başlayabilir ama içine de kapanabilir.

Kova ihmal edilmekten nefret eder mi?

Bazı kova erkekleri ihmal edilmekten nefret ederler. Kovanın hangi özelliklerine sahip olduklarına göre ihmal edilmekten nefret edebilir veya bunu tolere edebilirler. Eğer umursamazlarsa çok toleranslı olurlar ancak inatçılarsa sinirlenebilirler.

Kova erkeği trip atmaya nasıl tepki verir?

Hangi kova özelliklerinin onda güçlü olduğuna bağlı olarak onu görmezden gelen birisiyle başa çıkma tarzı değişecektir. Trip atmanız size neyin ters gittiğini doğrudan sormasını sağlayabilir ama sizden kopmasına ve daha bağımsız olmasına da sebep olabilir.

Artık ilgi göstermediğini nasıl anlayabilirsiniz?

Sizinle artık ilgilenmiyorsa bunu anlamak zor olabilir. Çünkü sizi ihmal etmesi ilişkiyi bitirmek istediği anlamına da gelmez. Biraz zaman ayırmak için de bunu yapabilir. En iyi yolu doğrudan sormaktır.

Sonuç Olarak

Eğer sizi ihmal eden bir kova erkeğiyle çıkıyorsanız, bununla başa çıkması çok zor olabilir. Yukarıdaki önerilerden birisini kullanarak mümkün olduğunca proaktif ve yapıcı davranarak başa çıkabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir