Kova erkeğini üzmenin yolları

Kova erkeğini üzmenin yolları

Kova erkeği açık fikirli, toleranslı, merhametli ve ileri görüşlüdür. Bu burca sahip olanlar sosyal adalet konusunda özellikle güçlü hislere sahiptirler. Bir ahlaki koda ve etik davranışlara göre hareket ederler. Ancak bu üzülmeyecekleri anlamına gelmez.

Onu üzen şeyler için öncelikle burcunun özelliklerine bakalım.

 

Kova

  • Hava burcudur
  • Uranüs tarafından yönetilir
  • Sabit bir burçtur

Pozitif özellikleri: açık fikirli, kabullenici, özel, hayalci, fedakar, bağımsız.

Negatif özellikleri: bağlanmakta zorlanır, kolayca fikir değiştirir, odaklanamaz, bağlantısızdır, egzantriktir, umarsızdır.

Kova burçları kendilerine göre düşünürler, havadan bile iyi fikirler kapabilirler. Akıllıca iletişim kurarlar.

Uranüs dramatik ve devrimsel değişimlerin gezegenidir. Uranüs bilimsel keşifleri ve yeniliği yönetir. Bu gizemli gezegen isyan ve kalkışmalarla da bağlantılıdır.

Sabit burçlar zodyağın işçileridirler. Kardinal burçlar işleri başlatırken, değişken burçlar onları bitirirler. Sabit burçlar ise çalışanlardır.

Kova Erkeğinin Özellikleri

Bu kişi kalabalıklar arasından ayrılabilen özel bir bireydir. Birisine foton partiküllerinin garip davranışlarından bahsedebilecek kadar tutkulu bir bilgi meraklısıdır. Ayrıca restoran size pembe ve yeşil saçlarla hizmet eden garip garsondur.

Kova muhtemelen burçların en az yargılayanıdır. İnsanlar, politikalar, projeler ve her şey hakkında açık fikirlidir. Çok yaratıcıdır ve yaratıcı bir mesleğe sahip değilse bunu boş zamanlarında kullanacaktır.

Sosyal adalet duyusu güçlüdür. Daha kötü durumda olanlar için merhamet hisseder. Onları genelde önemsedikleri konularda çok çalışırken veya katkıda bulunurken görebilirsiniz.

Kova erkeği sınırlanmaktan ve bağlanmaktan hoşlanmaz. Birisiyle evlenebilir ancak erkek arkadaşlarıyla Cuma akşamı çıkmaktan da hoşlanacaktır. Bunu yapamazsa yalnız vakit geçireceği bir hobi sahibi olacaktır.

Kova erkeği güvenilirdir ve kolay geçimlidir, partnerinin de benzer olmasını ister. Doğrudan konuşur ve dürüstlüğe değer verir. Onu aldatırken yakalamanız pek mümkün değildir.

Şimdi onu neyin üzdüğünü bir görelim.

Kova Erkeğini Üzmenin 13 Yolu

Onu üzmek isterseniz yapabileceğiniz 13 davranış şöyle:

Zekasına hakaret edin

m

Onu üzmek istiyorsanız onun zekasını sorgulayın. Bilgi toplama ve analiz etme için seneler geçirmişlerdir. Tartışma ve bilgi aktarma yetenekleri ile gurur duyarlar.

Bunu sorgularsanız onun sinirlendiğini göreceksiniz.

Özgürlüğünü kısıtlayın

Kova erkeğine yapılabilecek en kötü şeylerden birisi ona sevgililer gününde evlenme teklif etmektir. Sizden kilometrelerce kaçacaktır.

Hiç evlenmek istemiyor değildir ama bunun kendi şartlarına göre olmasını ister. Kapana kısılmış hissederse geri tepecektir.

Onu aldatın

Tüm erkekler aldatılmayı üzücü bulurlar ancak kova erkeği bu işin mantığını anlayamaz. Koç burcu kıskançlık krizine girer, akrep soğuk bir intikam peşinde olur, oğlak sabırla aşka sırtını döner.

Ancak kova erkeği her zaman dürüst iletişime inanır. Kova aldatmaca ve kurnazlıklara gelmez. Manipülatif değildir ve yalan söylemez.

Trip atın

Kovanın iletişime değer verdiğini biliyoruz ve bu nedenle buna müsaade etmezseniz ne olur? Sessizliğe katlanamaz.

Çok düz ve akıl oyunları oynamayan bir insan olduğu için, sorunları hızlı ve etkili bir şekilde çözmek ister. Bunu yapma fırsatı vermemek onu sadece çileden çıkarmaz, aynı zamanda üzer.

Dürüstlüğünü sorgulayın

Kova erkeği hayatta her zaman iyi niyetlere sahiptir. Onu incelemeye alır ve dürüstlüğünü sorgularsanız, bir savaşa hazır olun.

Kendine ait bir ahlaki kodu ve damarlarından akan dürüstlüğü vardır. Hayvan derneklerine sessizce bağış yapan veya aş evlerine destek çıkanlar bunlar olurlar.

Dram yaratın

Dünya sorunlarına dair sosyal adaletsizlik hissi ve iç merhametinden dolayı, küçük dramlar yaratmanız onu kolayca sinirlendirir ve üzer. Özellikle de size neden kızdığını anlamazsanız.

Ebeveynleriniz mezuniyetiniz için size ikinci el bir araç mı aldı? Mezuniyet gecesi için planladığınız elbise satıldı mı? Yani?

Çöpü yere atın

Gezegeni kurtarmak kovanın en öncelikli işlerinden birisidir. Bana inanmıyorsanız, elinizdeki çöpü arabanın camından atın ve kova erkek arkadaşınızın yüzüne bakın. Bu, ilişkide tolere etmeyeceği şeylerden birisidir.

Gününü onun için düzenleyin

Kova erkeği özgürlüğü sever ve bu nedenle başkaları onun takvimini düzenlerse buna üzülür. Kontrol manyağı değillerdir ancak klostrofobi hissederler. Mecburiyetler ve kafeslerden hoşlanmazlar.

Onu ilgi merkezi yapmayı bırakın

Kova erkeğinin de bir kusuru vardır ve bu da ilgi merkezi olmayı sevmesidir. Hatta ilgi ile parlar. Ancak onun etkileyici yetenekleri de vardır ve bu nedenle onları göstermek ister.

Bunu yapamaması onu üzecektir.

Onu ilişkisi olmakla suçlayın

Kova yalan söylemez ve aldatmaz. Böyle davranacağını düşünerek onu üzebilirsiniz. Bu suçlamanız ilişkiyi onun için bambaşka bir hale getirir. Artık onu yeterince tanımadığınızı düşünür.

Yatakta iyi olmadığını söyleyin

Hiç bir erkek bundan hoşlanmaz ancak kova erkeği için işler daha farklıdır. Sıcak ve dokunsal doğası ile bilinmez. Bu nedenle onun tutkulu bir aşık olmadığını hissedebilirsiniz.

Ama cinsellik hakkında çok açık fikirli olduğu için düşünceli bir aşık olduğuna inanabilir. Kovaya karşı dürüstlük en iyi politikadır ancak bu mesajı biraz ballandırın. Erkeklerin egosunu bilirsiniz.

Bir rutine bağlı olmasını isteyin

Kova erkeğinin yönetici gezegeni olan Uranüs, ani değişimler ister ve bu nedenle bu burç sıkıcı, günlük rutinleri sevmez. Bu yüzden biraz uğraşın.

Hayal kırıklığına uğradığınızı söyleyin

Kova kendiyle çok gurur duyar ve insanları, özellikle de birlikte olduğu kişiyi yüzüstü bırakmaktan korkar. İlişkide onu daha fazla üzebilecek çok bir şey yoktur.

Sık Sorulan Sorular

Kova üzülünce nasıl davranır?

Kova üzüldüğü zaman sessizleşme eğilimindedir. Çünkü duygularını anlamlandırmak için zamana ihtiyaç duyar. Sadece hazır olduğunda telefonu açar ve sorun üstüne konuşur.

Kovanın sizi özlemesini nasıl sağlayabilirsiniz?

Kova bağımsızlık burcudur ve bu nedenle diğer insanlarda da bunu sever. Kendinize bakabileceğinizi ona gösterin. Kendi ilgi alanlarınız ve tutkularınızın olması ve ona ihtiyacınızın olmaması önemlidir. Bu onların dikkatini çeker.

Kova erkeğini ihmal ederseniz ne olur?

Eğer bilerek onu ihmal ederseniz o da sizi doğrudan ihmal edebilişr. Çünkü aptal değildir. Ancak ona arada bir zaman verin. Biraz özgürlük sağlayın ve sürekli ulaşılabilir olmayın.

Kova erkeği seçici midir?

İlişki içerisinde kova erkeği en seçici olanlardan birisidir. Çünkü çok bağımsızdır. Yerleşme fikri yoktur. Bu nedenle size bağlanması için gerçekten özel olmanız gerekir.

Kolayca unutur mu?

Maalesef unutur. Çok duygusal ve yılışık tipler değillerdir. İlişkiyi bitirirken ikizler kadar kaba olmaz ama hızlıca ardına dönebilir. Hiç bir şey olmamış gibi unutabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir