Lifeco Bodrum Detoks Deneyimim

Lifeco Bodrum Detoks Deneyimim

Lifeco Bodrum Detoks Deneyimim

Bedensel, zihinsel ve ruhsal yorulmuş olanlar, tazelenmek, arınmak isteyenler, kendini iyi hissetmek isteyenler , detoksa ihtiyacı olanlar ve gelmek isteyenler için % 35’lik bir indirim aldım.  Bilgilerinizi doldurup size özel indirimle yeni yılda kendinize bir hediye vermek isterseniz link aşağıda..

https://www.thelifeco.com/tr/ayse-tolga-takipcilerine-

The Lifeco Bodrum deneyimim


Sizlere hep anlatıyorum, arınmanın önemini. Biliyoruz ki modern şehir  yaşamı  bize birçok kolaylık sunarken, aynı zamanda bedenimize ve ruhumuza da zarar veriyor. Katkı maddeleri ile dolu işlenmiş gıdalalarla kötü beslenmek, stres, oksijen seviyesi düşük ve kirli havalı ortamlarda tv karşısında  hareketsiz bir yaşam, her yeri sentetik boyalarla toksik evler, düşen bağışıklık sebebiyle sürekli hastalanan ve gereksiz yere kullanılan ilaçlar, cep telefonları tarafından yayılan elektromanyetik dalgalar, bilgisayarlar ve diğer elektronik cihazlar, deterjanlar, şeker, fastfood, alkol ve sigara tüketimi vücudumuza zarar veren olumsuz faktörlerin başında geliyor. Durum böyleyken  bu zorlu yaşam koşullarında maruz kaldığımız bütün zararlı şeylerden,  kötü beslenme sebebiyle bedenlerimizde oluşan toksinlerinden en etkili şekilde arınmak, modern hayatın getirdiği hastalıklardan korunabilmek ve sağlıkla yaş alabilmek için  sağlıklı yaşam hizmetleri ve çözümleri sunan merkezlerin önemi ortaya çıkıyor. Bunlardan benim için en kıymetlisi 2008’den beri müşterisi olduğum TheLifeCo. Ben Lifeco’nun Etiler Akatlar’da açılan şubesinin müdavimi olarak bir de Bodrum’daki merkezlerini denemeyi uzun zamandır istesem de, vakitsizlikten bir türlü gidememiştim. Özellikle pandemiden sonra artık hepimizi iyice saran, kutu kutu evlerimizin, trafiği kirli havasıyla beni bile artık yoran canım İstanbul’un keşmekeşinden kaçmak, hem yazdığım sonkitabıma iyi ce kanalize olmak, hem de bedenimi zihnimi ve ruhumu arındırmak için biraz uzaklaşmaya ihtiyacım oldığu anda, Seksenler setinin de bir hafta ara verdiği bu zamanı fırsat bilerek kendimi  TheLifeCo Bodrum’a attım. 5 günlük konaklama ile hem dinlendim, hem kafamı dinledim, hem kitabım su gibi aktı. Sessizlik içinde, profesyonel, özenli  ama bir o kadar da sıcak personelin şefkatli ellerinde pamuklara sarıldım resmen. ( elleri diyorsam sembolik, Covid önlemlerinin fazlasıyla alındığı, Güvenlli Turizm Belgesine sahip, her yerin ultra hijyenik bir şekilde hazırlanmış olduğuna dikkat etmedim değil ) Her ne kadar en cok istediğim buhar odasında , Ozon saunada ve hamamda da bu detoks deneyimimi taçlandırmak idiyse e Covid önlemleri sebebiyle gelen yasaklardan dolayı bu hizmetlerden faydalanamadım.

5 gün boyunca sadece sıvı beslendiğiniz Master Detoksu aldım, bağırsakların temizliği için Angelwater dedikleri bir cihaza girerek modern bir lavman yaptım. Çok da iyi hissettim.  Doktoru, hemşiresi, hasta bakıcısı ile küçük bir sağlık kliniği burası, o yüzden her şey bu profesyonllerin 15 senelik tecrubesinde dostlar. Progamlar nelerdir detayları aşağıda anlatacağım, ama nedir The Lifeco merak edenler, 2005 yılında kurulan TheLifeCo; Bodrum, Antalya ve Phuket’teki merkezleri ile dünya çapında bilinen bir well-being organizasyonu aslında.. Açıldığı günden bu yana dünyanın dört bir yanından sayısız misafir ( misafirleri arasında ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş ve yakın arkadaşı Kate Moss var mesela, gazetelere bolca çıkmıştı)  ağırlayan TheLifeCo merkezlerinde sunduğu detoks / arınma, kilo kontrolü, hastalıklarda bütünsel tedavi programları ve diğer tüm programlarını; anti-aging uygulamalar, farkındalık (mindfulness) seansları ve özellikli doğal terapiler ile destekliyor.

TheLifeCo Bodrum Ege’nin en çok tercih edilen tatil lokasyonu Türkbükü’nde,  mandalina ve portakal ağaçları bahçeleri arasında, yer alan  30 odalı merkezli bir Konaklamalı Bütünsel Wellbeing merkezi.  Yeşillikler içindeki odalarının yanı sıra yoga alanları, geniş kütüphanesi, juice barı, terapi odaları, sinema odası, güzel bir de havuzu mevcut. Misafirler detoks, well-being, sağlıklı beslenme, kilo kontrol programları, güzellik, anti aging ve SPA terapleri ile terapiler, mindfullness , beden terapileri gibi pek çok yeni ve farklı pek çok hizmeti alabiliyorlar.  Peki Türkiye’de böyle bir alana yatırım yapma fikri nasıl doğmuş derseniz, cevabı kurucusu Ersin Pamuksüzer’de buluyoruz.  TheLifeCo’nun kurucusu Ersin Pamuksüzer, iş dünyasının yakından tanıdığı başarılı bir yönetici. Çok hızlı adımlarla ilerlediği iş hayatında başarılı, ancak bir o kadar da hızlı ve yoğun tempolu dönem geçiren Pamuksüzer, 50 yaşına geldiğinde hayatında ilk kez bir detoks programına katılmış. Bu programın ardından senelerce hızlı iş yaşamının yan etkileri olan kötü beslenme ve yüksek tempolu yaşamın kurtulamadığı hediyeleri olan sindirim sistemi sorunları gittiğini ve bozulmuş uykularının düzene girdiğini, kendisini eskiye göre çok daha iyi hissettiğini, daha iyi göründüğünü, enerjisinin arttığını ve fazla kilolarından kurtulduğunu fark eden Ersin bey, alternatif tedaviler ve tedavilerin dayandığı felsefeler üzerine daha fazla araştırma yapmaya başlamış, bir de üstüne meditasyona da başlamış. Zihninin sakinleşmesiyle yaşamının da doğallıkla düzene ve sükûnete kavuştuğunu fark etmiş Ki hepimizin hayatlarında bu noktalar, çok ciddi bir rahatsızlığın sonunda sağlıkla ilgili bir sorunda gerçekleşen uyanış ne mutlu ki Ersin bey için, erken dönemde olmuş.

Yemek ve egzersiz alışkanlıklarını değiştirerek ruhsal, bedensel, zihinsel, duygusal ve hatta enerjisel olarak ne kadar büyük farklar yaratabildiğini bu yola giren her insan gibi fark eden Ersin bey,  bu yeni yaşam tarzını yaşamına uygularken kendisini ailesinden, arkadaşlarından ve toplumdan izole etmek zorunda kalmadan, sağlıklı seçimleri mevcut yaşam tarzına nasıl dahil ederimin yollarını araştırmaya başlamış.  Modern insanların çoğunun ihtiyacı olan wellbeing  konsepti hızla popüler olmaya başlayınca TheLifeCo markası ortaya çıkmış, iyi ki de çıkmış. Beş günlük konaklamalı detoks deneyimimde 2 kilo verdim, dinlendim, sakinleştim ve merkezlendim.

Kendini iyi hissetmek isteyenler, detoksa ihtiyacı olanlar gelmek isteyenler için % 35’lik bir indirim aldım.  Bilgilerinizi doldurup size özel indirimle yeni yılda kendinize bir hediye vermek isterseniz link aşağıda..

https://www.thelifeco.com/tr/ayse-tolga-takipcilerine-

NEDEN DETOKS NEDEN THELIFECO ?

Siz de kendinizde aşağıdaki semptomlardan bir ya da daha fazlasını görüyorsanız ;

 • Toksin birikimi
 • Düşük enerji ve yorgunluk hissi
 • Kabızlık, gaz ve şişkinlik gibi sindirim problemleri
 • Kilo alımı, aşırı yeme, iştahsızlık
 • Zayıf bağışıklık sistemi, sık hastalanma
 • Sağlıksız yaşam tarzı
  • Aşırı stres
  • Zayıf yemek yeme alışkanlıkları
  • İlaç kullanımı
  • Sigara ve alkol tüketimi

Detoksa ihtiyacınız var demektir.  TheLifeCo merkezleride , misafirlere  özel olarak hazırlanan detoks ve sağlıklı beslenme programları ile modern yaşam koşullarının getirdiği bedensel ve zihinsel toksinlerden arınma, well-aging terapileri ile gençleşme ve fazla kilolarından kurtulma imkanınız var. TheLifeCo tüm merkezlerinde holistik (bütünsel) sağlık yaklaşımı ile well-being, well-aging, hastalıklar için korunma ve destek alanlarında hizmetler sunuyor.

TheLifeCo programlarının sağladığı faydalar;

 • Yoğun arınma
 • Hücrelerde ve dokularda yenilenme
 • Canlı ve parlak bir cilt
 • Enerji seviyesinde yükselme
 • Sindirimde ve bağırsak aktivitesinde rahatlama
 • Kilo kaybı (7 günlük programda kadınlarda ortalama 2-4 kg, erkeklerde ortalama 4-6 kg)
 • Şişkinlik ve ödemde azalma

THELIFECO Detoks ve Sağlıklı Beslenme Programları

TheLifeCo’da ihtiyacınıza göre 7 program bulunmakta.

 • Master Detoks
 • Yeşil Sıvı Detoks
 • Yeşil Salatalı Detoks
 • Düşük Kalorili Beslenm
 • Fasılalı Beslenme (Intermittent Fasting)
 • Ketojenik Beslenme
 • Su Orucu (Water Fasting)

Tüm programlar bir sıvı detoks veya sağlıklı beslenme planı içeriyor. Bu detoks ve sağlıklı beslenme planları, kişinin seçtiği programa paralel olarak destekleyici terapiler, besleyici takviyeler, fiziksel ve ruhsal egzersizler, eğitici dersler ve çiğ gıda atölyeleri ile destekleniyor. TheLifeCo merkezlerinde sunulan programlara minimum katılım süresi 4 gün iken, daha etkili bir arınma için 7-21 gün öneriliyor

Sağlıklı Yaşam Programları

 • Yoğun Arınma Programı
 • Kilo Kontrol Programı
 • Anti-aging Program
 • Karaciğer Destek Programı
 • Diyabet İyileşme Programı
 • GetFit & Healthy Programı
 • Mindful Living Programı
 • Hücre Terapisi Programı

Bu programları detaylı olarak www. thelifeco.com adresinden inceleyebilirsiniz. Bu arada, kendini iyi hissetmek isteyenler, detoksa ihtiyacı olanlar gelmek isteyenler için % 35’lik bir indirim aldım.  Bilgilerinizi doldurup size özel indirimle yeni yılda kendinize bir hediye vermek isterseniz link aşağıda..

https://www.thelifeco.com/tr/ayse-tolga-takipcilerine-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir