Merkez

 

Bu ay evinizin işyerinizin merkezinde uzun ve sabit  zamanlar geçirmemeye özen gösterip bu alanlardaki kırmızı renkleri kaldırabilirsiniz .Merkezdeki 1 ve 8 numaralı yıldızların zenginlik ,şöhret potansiyelini yaşamak için aynı zamanda bu kombinasyonda olan 5 talihsizlik yıldızının etkisini azaltmamız gerekmektedir ve bu da metal rüzgar çanı ve metalden yapılmış siyah bizi motive eden bir heykel veya obje ile mümkün olabilir. Metal bir çan ve çıkaracağı rüzgar sesi merkezdeki yıldızların kombinasyonundan dolayı oluşabilecek işitme sorunları ,böbrek rahatsızlıkları ve kişisel elementlerinizle ilgili rahatsızlıklarını dengeleyebilir bir etki yaratacaktır.

 

BATI

Mart ayı batıdaki yıldız kombinasyonlarındaki tartışma ,dedikodu potansiyelini yin su elementi kullanarak dengelememiz mümkün yapmanız gereken sadece evimizin batı yönündeki odanıza tercih edebileceğiniz bir fanusun içine biraz su ve biraz sirke ekleyip ,onu da bu ay içinde rutin aralıklarla değiştirmek olacaktır. Böylelikle mekanımızdaki 3 ağaç elementi ve 7 metal elementi yıldızlarından doğabilecek enerji dengelenmiş olur . Ve 1 su elementi yıldızının sosyal etkinizin potansiyeli için ise bu ay içinde batıdaki odanızı toprak rengi bir minder ,örtü ,mum ,aksesuar veya ev ihtiyacı ile destekleyebilirsiniz.

 

GÜNEYBATI

 

Bu ay için dikkatli olmanız gereken bir yöndesiniz. Buradaki alanınızın veya odanızın dekorasyonuna ne kadar uyumlu olur bilinmez ancak bu yönde siyah bir halı veya odanız ise mavi veya siyah çarşaflar veya yastık kullanmanız güneybatı yönünüzdeki 7, 2 ve 5 yıldızlarının kombinsyonlarıyla oluşabilecek ilişki sorunları, para kaybı ve hastalık enerjilerini dengeleyecek bir önlem olacaktır ve bu ay için güneybatı yönünüzde tadilat yapmayı erteleyebilirsiniz .

 

GÜNEY

 

Mart ayı için ‘Dikkat dikkat’ diyebileceğimiz ikinci yöndeyiz ancak sakinlikle, metal bir vazo, madeni paralar veya bronz bir rüzgar çanını burada konumlandırmak evimizin veya işyerimizin güneyini dengelememiz için ihtiyacımız olan alternatif dokunuşlar olacaktır. Nitekim beklenmedik engeller ve karşılaşacağımız durumlar memnuniyetsizlik ve stres yaratabilir.

 

GÜNEYDOĞU

Evinizin mutluluğunuzu ve popülaritenizi destekleyecek köşesindesiniz. Ancak bu kombinasyonun yıldızlarını arttırıcı önerilerde bulunurken tamda söylenildiği kadar uygulamada yarar olduğunu hatırlamak da önemli .

Evinizin veya işyerinizin güneydoğusunda kırmızı objeleri azaltmanız ve üçgen gibi sivri uçlu sembol veya objeleri odadan bu ay için kaldırmanız ve mum ,şömine unsurlarından kaçınmanız odanız için bir adım iken diğer bir yandan bir su fıskiyesi veya mavi rengi ağırlıklı bir tablo ile bu yöndeki odanızın enerjisini dengelemeniz mümkündür.

 

DOĞU

Mekanlarımızın doğusu mart ayı için hepimizin severek kabul edeceği refah ,zenginlik çanlarını çalıyorken bir yandan da 6 ,3 ve 8 yıldızının birlikteliği bizi yakın ilişkilerimizde daha sakin kalmaya çağırıyor olabilir .

Evinizde bir akvaryumunuz varsa bu yöne almayı düşünebilirsiniz . Doğunuzu kristaller ile dengelemek tercihiniz olursa pembe kuvars veya değerli bir mineral olan krizkol de çözümlerden olabilir.

 

KUZEYDOĞU

 

Tamirat ,tadilat işlerimizi bu ay için ertlelersek daha iyi olabilecek bir yöndeyiz. Tuzlu bir suyun içine 6 tane metal para koyarak ve rutin aralıklarla değiştirerek

2 toprak elementi yıldızının hastalık enerjisinin odanızdaki etkisini bu ay için dengelemiş olursunuz. Odanızda dumanlı kuvars taşı bulundurmanızda 8 toprak elementi yıldızı ve 4 ağaç elementi yıldızından gelecek olan bereket ve eğitimdeki pozitif şansı destekler.Diğer bir yandan para ve emlak şansını destekleyen ve ikili ilişkilerde ( 2 kız kardeş veya anne kızı gibi iki dişil enerjili ilişkileri gibi ve küçük erkek çocukların dikkatli olması gereken bir yön ) anlayış bekleyen bir yön .

 

KUZEY

İş başarısı,akademik kariyer, ticaret becerileri ,terfi ,zeka ve üst akılla ,içsel ve manevi rehberliklerle bağlantılı bir yön ,mavi tonlarında bir menekşe veya bir fanus içinde tuzlu suyu odada bulundurarak ve rutin olarak değiştirerek bu enerjileri destekleyebilirsiniz .

 

KUZEYBATI

Metal bir gong çıkarabileceğiniz bir çanı bu odada bulundurup zaman zaman da çalmanız mekanınızın bu yönünü (Enerji düşüklüğü ,hastalık ,otorite sorunları ) dengeleyecektir .Bu yönde uzun süreler sabit kalmamaya özen gösterin.