Ocak 2021 Astroloji Tahminleri - Ayşe Tolga İyi Yaşam

Ocak 2021 Astroloji Tahminleri

Ocak 2021 Astroloji Tahminleri

2020 bittiği için derin bir nefes alabilirsiniz, ancak yeni yıl biraz ağır gelmeye başlarsa da üzülmeyin. Zamanla dengelenecektir. Yeni yılda tüm burçların yararlanabileceği en büyük astrolojik tavsiye, durumları ne zaman kendi hallerine bırakacağınızı öğrenmeniz gerektiğidir. Kova burcundaki Jüpiter, kendimizle topluluklar arasında ne zaman sınırlar geliştirmemiz gerektiğini bize öğreterek bu konuda bize yardımcı olacaktır. Satürn ve Jüpiter’in Kova burcundaki varlığı, yaklaşmakta olan önemli ölçüde daha hafif bir titreşim olduğunu gösteriyor.

1 Ocak’ta sembolik olarak yeni yılı başlatan Ay, gösterişli ve coşkulu bir burç olan Aslan’da olacak. Bu nedenle başkalarına anlattıklarınız konusunda dikkatli olun. Uyum sağlamak için kendinizi değiştirmenize gerek yok, ancak başkalarıyla çalışmayı öğrenmenin faydaları bulunmaktadır. İçgüdülerinize güvenmek ve açık fikirli olarak liderlik etmek, şaşırtıcı ve tesadüfi sonuçların kilidini açacaktır. 2 Ocak’ta Koç’taki Ay, Yay burcundaki macera dolu Venüs ve Koç burcundaki şamatacı Mars ile büyük bir ateş üçgeni oluşturuyor. 2021 yılına girişin bu denli kasırgalı olması sorunlara neden olabilir (sözlerinize dikkat etmezseniz). Ayrıca bu süre zarfında diğer kişilerle aldığınız risklere de dikkat edin. Oğlak burcunda 8 Ocak’a kadar olacak olan Merkür ile başa çıkabileceğinizden fazlasını üstlenmeniz akıllıca olmayacaktır. Bununla birlikte, hayır demenizde ya da başkalarının sizin işinizi yapmasını istemediğiniz sürece yardım istemenizde yanlış olan bir şey yoktur.

Merkür 8 Ocak’ta Kova’ya geçtiğinde daha toplumsal bir zihniyetle düşünmeye başlayın. Dünya toplulukçu bir zihniyete yöneliyor; bu da duygusal zekanızı kullanma yeteneğinizin büyük bir fark yaratacağı anlamına geliyor. 30 Ocak’ta, Merkür Kova burcunda geriliyor ve bize yeni normalimizi gözden geçirip özetlememiz için zaman tanıyor. İki hafta boyunca aktif bir şekilde dinlemek, en iyi arkadaşınız olacak. İnsanların söylediği kelimeleri gerçekten dinlediğiniz zaman yakın ilişkiler kurmak istemediğiniz kişileri tanımanızın daha kolay olduğunu göreceksiniz. Ocak ayında sınırlarınızı ifade etmek, 2021’de başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

2020, kariyerinize ve dönüştüğünüz kişiye büyük bir odaklanma getirdi. Evet, bazı zorluklar yaşadınız, ancak bu engellerin sizi yıkmasına izin vermeyin. Yeni yıl, siz istekli olduğunuz sürece doğal bir yükselme ve parlama yeteneği getiriyor. Belli bir gruba uymanız gerektiği inancından kaçının ve her zamanki grubunuzun dışındaki kişilerle kaynaşmayı deneyin. Elbette karşılaştığınız herkesin ilgi alanınızda olmasını beklememelisiniz. Bununla birlikte, uzun vadeli hedeflerinizi aklınızda bulundurun; yakın çevrenizdeki bireyler, dönüştüğünüz kişiyle aynı hizada bulunuyor mu?

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

Sizin için ortaya çıkan yalnızca büyük şeyler var Boğa. 2020’ye rağmen çok çalıştınız. Başınızı dik tutun ve çiçeklerinizin açmasını izleyin; yine de onları sulamaya devam etmeyi unutmayın. Ocak ayı beraberinde anlamlı bir dönüşüm potansiyeli getiriyor; bu yüzden zihninizi açık tutun, çünkü ne kadar çok şey bilirseniz o kadar çok büyüyebilirsiniz. Yakınınızda tuttuğunuz insanlara dikkat edin, çünkü gezegenler etrafınızdakiler üzerinde yeterince ayırıcı bir göz kullanmıyor olabileceğinizi söylüyor. İnsanların kendilerini nasıl ifade ettiklerine ve sizi ne tür bir eğlenceye sürüklediklerine dikkat edin. Ara sıra gevşemekte yanlış bir şey yoktur, ancak bunu yapmak için mantığınız açısından makul bir neden olmalıdır.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

Gelin bir gerçeklik kontrolü yapalım İkizler. Burcunuzla ilgili internette yapılan bazı yorumlar yalnızca şakasınadır, diğerleri ise bariz bir şekilde keşfedilmeye değer olan konulara atıfta bulunur. Yıldızlara bakarsak evren, önceki ilişkilerinizden arınmanızı talep ediyor. Evren geçen yıl, kişisel sınırlamalarınıza ve tereddütlerinize sahip çıkmanıza yardımcı olan yakınlık kalıplarınızı incelemenizi teşvik etmişti. Kişisel gelişim yolunda attığınız adımlar övgüye değer, ancak çalışmanız henüz tamamlanmadı. 2021’in tamamında ilişkilerinize daha az odaklanmanız ve kendinize daha dikkatli bir gözle bakmanız gerekiyor.

Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

Hayat sizin için daha da ciddileşiyor. Bunlar, uzun saatler ve yorucu etkileşimler gerektirseler bile yakın ortaklıklarınız ve ilişkileriniz üzerine eğildiniz. Ocak ayı ilerledikçe yakın ilişkilerinizi biraz daha takdir edin. Sevdiklerinizi arayın veya partnerinize romantik bir mektup yazın; bu yaptıklarınızın ne kadar iyi karşılandıklarını görünce şaşıracaksınız. Kendinizi, gerekenden fazlasını söyleme dürtünüze direnirken bulabilirsiniz; bu normaldir; çünkü sözleriniz özellikle Ocak ayında güçlü olacak. Söyleyeceklerinizi adil bir şekilde söylediğinizde ayın sonuna doğru karşılığını alacağınızı göreceksiniz.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Günlük yaşamınızı idare etme şeklinize daha fazla düzen koymanızın zamanı geldi. Ocak sizin için önemli bir yıl başlatıyor. 2021’de yakınlarınızın, ihtiyaçlarınızı karşılamanıza nasıl yardımcı olabileceğine şahit olacaksınız. Kelimelerinizi nasıl seçeceğinizi bilmenizin etkisi var, bu yüzden kendinizi nasıl ifade ettiğinize dikkat edin. Sorunlu ve işlevsiz insanlarla gereksiz etkileşimler sağlığınızı etkiler. Stres hayatın normal bir parçasıdır, ancak insanların hayatınızda gereksiz stres yaratmalarına izin vermemelisiniz. Ruhunuza zarar veren ilişkileriniz varsa sınırlar belirleyin.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Ocak ayını atlatmanın püf noktası, iş yükümlülükleriniz birikmeye başlasa bile eğlenmeyi öğrenmektir. Yavaş olun ve ayın başlarında ev ortamınıza odaklanın. Eviniz, size iyi gelecek olan şeydir; bu nedenle gereksiz dağınıklığı ortadan kaldırarak sizi ortamınızda batmaya teşvik eden her şeyden kurtulmayı düşünün. Bugün evinizi iyileştirmek için attığınız adımlar, keyif gezegeni Venüs’ün, Başak’ın keyif evine girdiği 8 Ocak’ta karşılığını alacaktır. İdeal bir şekilde yaşadığınız yere yatırım yapmak, buranın tadını daha iyi çıkarma yeteneğine dönüşür. Bu nedenle Ocak ayı, ev yapımı yemeklerine ve evdeki tadilat projelerine zaman ayırmak için mükemmel bir zamandır.

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

Sevgili Terazi, haklarındaki gerçekleri ortaya çıkarmadığınız sürece ilişkileriniz düzelmez. Bu gerçeklerden bazıları, kendinizi nasıl idare ettiğinizle ilgilidir. Şu anda, özellikle de yakın ilişkilerinizle ilgili olarak, sekiz yıllık bir iyileşme ve zafer döngüsünün içerisindesiniz. İyileşmeye ve samimiyete yönelmeyi seçerseniz, Ocak ayı size bu konuda yardımcı olacaktır. Geçmişinizin hayaletleriyle yüzleşmeniz zor olacak. Bu nedenle aileniz ve ev hayatınızla ilgili sohbetlere odaklanın. İçselleştirdiğiniz bazı hikayeleri ve gerçekleri değerlendirmek için zaman ayırın, çünkü özgür bırakılmak için yalvaran eski hayaletlere tutunmanız mümkündür. İncelemeye ve özetlemeye ihtiyaç duymanızın yanlış bir tarafı yoktur. Aslında eski olayları özetlemeniz, romantik ilişkilerinizde yaptığınız gibi kendinizi nasıl ve neden idare ettiğinizi anlamanıza yardımcı olabilir.

Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

Akrepler, merkezinizi bulmaya başlamalısınız. 2021’in titreşimi sizi minnettar olmaya teşvik edecek olan deneyimlere yönlendirecek. Hayat vahşidir ve bazı günler sizin istediğinizden çok daha fazla vahşi görünebilir. Ay ilerledikçe aşırı harcamalar yapmamaya çalışın. Ocak ayının ortasında yeni bir yere taşınmayı veya ev için bir alan düzenlemeyi düşünüyorsanız, yıldızlar size olumlu gözlerle bakıyor. Yatırımınıza değer gibi görünmekte olan yeni bir yerle karşılaşmanız olasıdır; sadece dikkatli olduğunuzdan emin olun. Gezegenler, kalıcı olacak şekilde düşünmenizi gerektiriyor; bu nedenle bütçenizi aşan yerlere ve mobilyalara para harcamayın.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

Birlikte hareket etme zamanı geldi Yay. Görünüşe göre dünya beklediğinizden daha karmaşık. Bazı şeyler aynı kalıyor gibi görünse de çok şey değişiyor. En iyisi hiçbir şey varsaymamak ve bunlar arasında daha iyi gezinmenize yardımcı olmak için daha dikkatli bir şekilde etkileşimlerde bulunmaktır. Eleştirilere kulak asmayın ve insanların tuhaf davranışlarının muhtemelen size kişisel bir saldırı olmadıklarını kabul edin. Sabır, sizi daha başarılı etkileşimlere yönlendirecektir.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

Ocak, sürmekte olan dönüşümünüzün son halini açıklıyor. Bu son iki yıl şüphesiz ki sizin için özellikle yoğun geçti Oğlak. Ocak ayının ortasına kadar güneş burcunuzdayken yaptığınız işi düşünmek ve onu takdir etmek için zaman ayırın. İçeride ve dışarıda, bütünsel gelişiminize doğru bilinçli bir çaba gösterdiniz. Şimdi kendinizi, sizi gülümsetecek bir şeyle şımartmanızın tam zamanıdır. Ancak yıldızlar fazla harcama yapmamanız gerektiği konusunda uyarıyor. Mantıklı olan şeyler dahilinde harcayın ve başınızı dik tutun; kendinizle gurur duymalısınız.

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

Ocak, büyüme ve zor derslerle dolu bir yıla işaret ediyor. Çok şey bilseniz de daha gidecek çok yolunuz olduğunu kabul ederseniz başarılı olursunuz. 2021 yılı derin bir iç gözlem gerektiriyor ve kendinizle ilgili şeylerle ilgili inkar içinde yaşamak yerine o yönlerinize sahip çıkma istekliliğinizi taşımanızı istiyor. Bu ay, kendinizi düzenlemek için zaman ayırmayı düşünün. Hayalleriniz sizinle konuşuyor Kova; dinleyip not aldığınızda onları gerçekleştirmek için stratejiler geliştirmeniz çok daha kolay hale geliyor. Alçakgönüllülük ve tutarlılık, bu yılın ya batmasına ya da çıkmasına neden olacak.

Balık  (19 Şubat – 20 Mart)

Harcamanızı azaltın Balık, harcamalarınız cüzdanınıza zarar vermiş olabilir. Harcama ihtiyacınız, Ocak ayının ilk haftası boyunca muhtemelen istikrarlı olacaktır. Ancak ayın sonu beklenmedik masrafları ortaya çıkarabilir, bu nedenle kötü günler için kenara para ayırdığınızdan emin olun ve sahip olduklarınızı kucaklamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Yıldızlar ay boyunca sizi kıyaslamaya yönlendirebilir ve kıyaslama genellikle aşağılık duygularına yol açar. Ocak, yaşamak istediğiniz hayatı planlamaktan keyif alacağınız bir zamana işaret ediyor, ancak bu planı 2021’in başında anlamak için baskı hissetmemelisiniz. Hayallerinize güvendiğinizde hayal gücünüzün, sizi nasıl bir sonraki seviyeye çıkarabildiğine şaşıracaksanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir