© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Oral seks hakkında ipuçları

Oral seks hakkında ipuçları

Kimin aşağıya indiği fark etmez, seks için iki tarafın da zevk alması esastır. Ayrıca kapalı kapılar ardında yaşananlar kimseyi ilgilendirmez! Özellikle oral seks seven erkek ve kadınlar için.

Rahatlayın

Öncelikle rahatlayın. Garip bir pozisyonda oral seks yapmak eğlenceli değildir. Tüm vücudunuz gevşetin ve eğlenmenize bakın. Önemli olan sadece karşı tarafın zevk alması değil, iki kişi de zevk almalı. Rahat olmayan bir pozisyon da sanki bir iş yapıyormuşsunuz gibi davranmayın, vücudunuzu da ağzınız gibi akışına bırakın.

Ritim Tutturun

Aslında izlediğiniz bir filmde gördüğünüz şey bazen doğru olmayabilir. Pornografik içerikler çoğunlukla izleyeni tatmin etmek için yapılır ve gerçek hayatta o kadar da eğlenceli olmayabilir. Doruğa ulaşmak için bazen bir ritim tutturmak önemlidir. Her defasında farklı hareketler yapmak orgazm olmayı zorlaştırabilir. Elbette ki bu keskin bir kural değil, ancak orgazma götürecek yol ritim tutturmaktan geçecektir. Elinizi ve dilinizi de aynı ritmik hareketlerle oynatın. Dudaklarınız elin hareketine uyduğunda zevk kaçınılmaz olacak.

Göz Teması Kurun

Oral seks sırasında sürekli bir bakışma yorucu olabilir, ayrıca olaya odaklanıp tadını çıkarırken gözlerinizi kapatmak da isteyebilirsiniz. Fakat arada sırada kafanızı kaldırıp partnerinizin gözlerinin içine bakarak çalışmak onu tahrik edecektir. Ne de olsa gözler kalbin aynasıdır, ne kadar çok istediğiniz gözlerinizden anlaşılacaktır ve beraberinde tadına doyulmaz bir orgazm yaşatabilir.

Kontrol Altına Alın

Partnerinize oral seks yapmak tüm kontrolü sizin ellerinize teslim eder, bu hiç de fena değil, kabul edin! İçinizdeki heyecan uyanır, daha ateşli hissedersiniz. Elinizi yerleştirin, ağzınıza alın ve her istediğinizi yapın, kontrol artık sizde!

Acele Etmeyin

Oral seks hakkında bilmeniz gereken en önemli şey; hızlı olmamaktır. Tadını çıkarın. Elinizi kasık etrafında gezdirin, yavaşça okşayın, ufak ufak dilinizi gezdirin ve emin. Ama hepsini tadını çıkara çıkara yapın. Seks zevk işidir. Zevk almak için acele etmeyin. Hem yavaş olmak doruğa ulaşma süresini uzatıp, karşı tarafı daha da ateşlendirebilir. Bu noktada tamamen dik değilse ya da uyarılmamışsa sorun değil, nasıl olsa birazdan her şey için hazır olacak.

Yalayın

Sanki en sevdiğiniz dondurmayla ilgileniyormuşçasına yalayın. Üzerini, çevresini, kasıkları ve her yeri.. Ellerinizden yardım alarak, düzenli bir ritimle yalamak partnerinizi çıldırtacaktır. Heyecanı dirilten bir düzen oluşturun ve neredeyse her yerin ıslandığından emin olun.

Dilinizi Kullanın

Oral seks genel olarak ağız işi gibi görünse de aslında dilin payı fazlasıyla büyüktür. Sıkıca kavrayın, ağzınıza alın ve ritmik şekilde hareket ederken dilinizi de kullanın. Dil en az üzerinde çalıştığınız bölge kadar yumuşaktır ve incecik dokunuşu partnerinizi hiç ummadığınız kadar tahrik edebilir.

Sesiniz Çıksın

Düşünsenize aşağıdaki bir şeyler oluyor, hem de çok ateşli şeyler ama kimsenin sesi çıkmıyor. Tamam ağzınız doluyken konuşmamanız gerektiği öğretildi ama zevk aldığınız da bilinmeli! Konuşmak için minik aralar verin ya da inleyin. Evet zevk aldığınıza dair bir ipucu verin ki, karşı taraf da ne düşündüğünüzü bilsin. İltifat edebilirsiniz ya da belki de daha ayıp şeyler fısıldayabilirsiniz. Görev bilinciyle çalışmayın, zevk aldığınızı hissettirin.

Yoruldunuz mu?

Evet sürekli boynun ve başın kullanılması yorabilir, o zaman sadece dilinizi kullanarak küçük hareketler deneyin. İşi tamamen yarıda bırakmak hüsranla sonuçlanabilir. Ama az önceki ritmin dışına çıkıp daha yumuşak şekilde kendinizi dinlendirerek devam edebilirsiniz.
Ya da öpüşün. Öpüşmek kendinizi dinlendirmek için gereken fırsatı sunacaktır. İkinizin de duygularını alevlendirecek uzun bir öpücük oral seks sırasında hiç de fena fikir değil!

Ellerinizi Kullanın

Tamam bu bir oral seks ama ellerinizi de kullanırsanız zevki iki katına çıkarabilirsiniz. Gerçekten zevk vermek istiyorsanız eller de işin içine girmeli! Elinizle kökünden sıkıca kavrayın ve aşağı yukarı oynatın. Oral seks aslında el ve ağız senkronuna dayanır. Hem sadece ellerinizle de iş görebilirsiniz. Ağzınızla yeterince ıslattığınız için asla rahatsızlık vermeyecektir. Bir süre ellerinizle devam ettikten sonra yeniden ağzınız devreye girsin.

Seyretmesine İzin Verin

Aşağıda neler olup bittiğiniz izlemek de, en az yaşananlar kadar zevk verir. Ayrıca ne kadar istekli olduğunuzu da görmesi hoş olmaz mı? Arada yukarı, gözlerinin içine bakarken, elinize alın ve okşamaya devam edin. Seyretmesini sağlayın. İzlemek de dokunulmak kadar zevk verir. Göğüslerinize doğru çekin ve başka bir seyir keyfi yaratın. Onları da sevdiklerini biliyorsunuz. Hem sizi, hem yaptığınız işi hem de göğüsleri izlemek emin olun muhteşem bir orgazmın ayak sesleri gibidir.

Her Yer Özel

Sadece bir bölgeye odaklanmak bir süre sonra sıkıcı olmaya başlayacaktır. Sadece ana bölgeye odaklanmayın, tüm bölgenin uyarılması cinsel hazzı kolaylaştırır. Her yeri okşayın, yalayın ve emin. Ayrıca her iki deliğin arasındaki bölgeyi es geçmeyin. Sadece kasıklardan da bahsetmiyoruz aslında, kulak memesi, göğüs ucu ve boyun. Ağızla yapılan her hareket, dilinizi değdirdiğiniz her dakika eğlenceyi artıracaktır.

İstediğinizi Almaktan Çekinmeyin

İşin heyecanı arttıkça istekleriniz de artacaktır. İşin nihayete ermesini istiyorsanız hızlanmanız ve daha fazla emmeniz gerekebilir. Asılmaktan korkmayın fakat nazik olun. Daha çok uyarılma sağlamak için olabildiğince güçlü emmelisiniz. Ritmik, kararlı ve istekli! Ne istediğini bilen bir ağız herkesi mutlu edebilir. Penisin ucu çok hassastır, ağzınızdayken dilinizle o bölgeyi uyarmayı deneyebilirsiniz.

Buz Küpü

Biraz daha heyecan katmaya ne dersiniz? Ağzınıza bir buz küpü alıp, eğlenceye öyle devam edebilirsiniz. Buz tüm bölgeyi uyaracaktır ve işi başka bir boyuta taşıyacaktır. Aynı şekilde buz gibi bir su içmek de ağzınızın sıcaklığını düşürür ve alacağınız tepkiyi artırır. Bu şekilde uyarılmak partnerinizin hoşuna gidebilir.

Tatlandırın

Her zamankinden biraz farklı olacak. Eğer partnerinizin de hoşuna gidiyorsa deneyebilirsiniz. Biraz bal, çikolata ya da siz neyi seviyorsanız. İşi eğlenceli bir boyuta taşımak iki tarafı da heyecanlandırabilir. Hem tatlı isteğinizi de böylece gidermiş olursunuz değil mi?

Anlatın

Tüm bunların yanında oral seksten hoşlanmayabilirsiniz, eğer durum buysa partnerinizle konuşun ve ne hissettiğinizi söylemekten çekinmeyin. Sizi anlayışla karşılayacak ve belki de sizi bu duruma alıştırmak için özverili davranacaktır. Unutmayın seks karşılıklı zevk alıp verme işidir. Sizin zevk almadığınız bir durumdan eşiniz de hoşlanmayacaktır.

Oral seks hakkında ipuçları” yazısı için 2 yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Çağlar dedi ki:

    Merhabalar ayşe hanım. Öncelikle bilgilendirmeleriniz için teşekkurler. Benim sorum oral seksle hastalık geçme ihtimalleri ve oral seksten gecen hastaliklardan korunma yolları varmidir acaba? Şimdiden teşekkürler görüşmek üzere seviliyorsunuz

  2. Yesim dedi ki:

    Merhaba ayşe hanım . Tavsiyelerinize uydum eşime ilk kez oral yaptım o çok beğendi ama benim hoşuma gitmedi