Pratik yapmak, seks performansını arttırmaya yardımcı olur. Bu sayede hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız şeyleri öğrenebilirsiniz. Partnerinizle birbirinizi daha iyi anlamak, pratik yapmak ve hayatınıza biraz daha eğlence katmak istiyorsanız, hayatınıza seks oyunlarını davet edebilirsiniz. Peki neden? Çünkü seks oyunları eğlencelidir ve genelde ilişkilerde daha fazla eğlenmeye ihtiyaç duyulur. Ayrıca eğlenceli seks oyunları ile gerçek sekse geçiş yapabilir ve bunu daha heyecanlı hale getirebilirsiniz.

Seks ve ilişki uzmanlarının önerdiği seks oyunlarından 8 tanesine aşağıda göz atabilirsiniz.

Başla & dur

Hiçbir şey, harika hissettirip sonra bu şeyi geri çekmek kadar heyecan verici olamaz. Eşinizle cinselliğe yönelmeden önce telefonunuza 5 dakikalık zamanlayıcı kurun. Süre dolduğunda yaptığınız her şeyi durdurun. Zamanlayıcıyı tekrar baştan ayarlayın ve yaptığınız şeylerde değişiklik yapın.

Doğruluk mu, cesaret mi?

Doğruluk mu, cesaret mi oyununu muhtemelen duymuşsunuzdur. Bu oyunca amacınız, partnerinizi hem yatak odasında hem de yatak odası dışında daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir soru listesi hazırlamaktır. Yatak odası rutininizin dışında cesaret edebileceğiniz şeyleri düşünün. Bu klasik oyunda aslında seçenekleriniz sınırsız. Günlük hayatın dışına çıkmaya cesaret edin.

Çıplak bakma yarışması

Bakma yarışmaları oldukça eğlencelidir. Çıplak yapılanlar daha da eğlencelidir. Bu oyun için soyunun ve partnerinizin karşısına oturun. Birbirinize bakarken ilk göz kırpan kişi ceza alaca. Bu ceza, vücudun daha fazla sergilenmesi anlamına gelebilir. Sadece yaratıcı olun ve eğlenmenin yollarını bulun.

Mesaj atın

Yatak odasında teknolojik ürünler kullanmamamız gerektiği söylenir. Ancak telefonunuzu yatak odasına girmeden kullanmayı düşünebilirsiniz. Partnerinizden gün boyunca erotik mesajlar göndermesini isteyin. Belki fotoğraf göndermesini de isteyebilirsiniz. Mesajların içeriğinin yatak odasında sevdiğiniz şeyler olmasına dikkat edin. Bu şekilde eve gittiğinizde sevişmeye hazır olacaksınız. Ancak eşinizi biraz beklettiğinizden emin olun. Erkekleri seks öncesi biraz oyalamak iyidir. Sekse bu şekilde hazırlandığınızda akıllara durgunluk verecek bir gece yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fantezilerinizi yazın

Partnerinizden gerçekleştirmeniz için bir liste oluşturmasını isteyin. Listedeki her şeyi tamamladıktan sonra sıra sizin listenize gelecek. Hayalini kurduğunuz, ancak henüz gerçekleştirmediğiniz fantezilerinizi yazın. Bunları bir kaseye atın ve partnerinizin arasından bir tane seçmesini isteyin. Sonrasında seçilen şeyi gerçekleştirin. Bu sayede geceyi kendi isteklerinizi tatmin ederek geçirebilirsiniz.

Buzla oynayın

Buzla oynamak için bir buz küpü alın ve partnerinizin vücudunun çeşitli bölgelerinde gezdirin. Önce küçük erojen bölgelerle başlayın. Örneğin, meme uçlarını deneyebilirsiniz. Buradan sonra daha büyük bölgelere ilerleyebilirsiniz. Buz, vücudun farklı bölgelerinde farklı hislere neden olur. Buzu elinizde ya da ağzınızda tutabilir veya vücudunuza koyabilirsiniz. Buzun en iyi hangi bölgede hissettirdiğine dikkat edin. Ancak cinsel organların etrafında yavaş hareket edin.

Gözlerinizi bağlayın

Dokunarak keşfetmek, bağlantı kurmak ve zevk almak için heyecan verici bir yoldur. Bunun için partnerinizle gözlerinizi bağlayabilirsiniz. Pek çoğumuz yalnızca bağlantı kurmak için değil, aynı zamanda neler olacağını görmek için de gözlerimize güveniriz. Ancak gözlerinizi bağladığınızda partnerinizin ne yapacağını tahmin edemezsiniz. Bu yüzden ona yapacağı şey için izin verirsiniz. Gözlerimizi kullanmadığımızda diğer duyularımızı geliştirebilir ve normalde yapmayacağımız şeyleri yapmak isteyebiliriz. Bu da yatak odasında heyecanlı bir deneyim yaratacaktır.

Oyuncaklar kullanın

Oyuncaklar, yatak odasında çiftlerin dostudur. Partnerinizle evinizi eğlenceli hale getirecek oyuncaklar alın. İlk başlarda bağlanmak için gerekli malzemelere bakabilir sonrasında vibratör gibi oyuncaklara geçebilirsiniz. Seks yeteri kadar eğlenceli değilse rol yapmayı da deneyebilirsiniz. Partnerinizin onayı olduğu sürece fantezilerinizi gerçekleştirmek için her şeyi yapabilirsiniz.