AYŞE TOLGA VE ZAFER ALGÜL İLE BÜTÜNSEL ŞİFA VE ARINMA YOLCULUĞU

8- 10  EKİM

Kaz Dağlarının muhteşem doğasında şamanik ses ve enerji şifasıyla, nefes, yürüyüş ve arınma kampı.

Binlerce yıllık tarihi taşıyan İda, antik çağlardan günümüze taşınan büyük ozan Homeros’un İlyada destanında Olympos ile birlikte tanrıların yaşadığı yer olarak anlatılmıştır. İlyada destanında da yazdığı gibi Paris’in Helene’e duyduğu Batı tarihinin bilinen ilk aşk hikâyesinin de geçtiği Kazdağları,  Truva Savaşı’nda mitolojik tanrıların savaştığı ve yaşadığı kutsal topraklardır.Kaz dağlarının tarihini incelediğimizde, dişil enerjinin ve Tanrıça kültünün bu topraklarda derin etkisini görmekteyiz. Kaz Dağlarına ismini veren, Sarıkız Efsanesinde ya da dünyanın ilk güzellik yarışmasında birbirine giren tanrıçalarda olduğu gibi, İda dağındaki tüm mitlerde, Anadolu’daki tüm kutsal mekanlarda olduğu gibi dişi enerji, yani ana tanrıça temasını görmemiz tesadüf olmasa gerek. Nemrut- Truva ley hatları da buradan geçmektedir.

Bu topraklarda ben Zafer ve  Bihter’le  sizi buraya, ley hatlarına, köknar ormanlarına, yüksek enerjili topraklara, Bir’likte, içimizdeki vahşi ruhu harekete geçirmek, arınmak, tazelenmek ve titreşimimizi yükseltmek için Gaia üstündeki merkezlerimizden birine Kaz Dağlarına yolculuğa çağırıyoruz.

8 Ekim Cuma

Saat 00.00’da  İstanbul’dan yola çıkıyoruz

9 Ekim Cumartesi 

06.00 Zeus Altarı-  Gün Doğumu Seremonisi

Ayşe ve Zafer’in liderdiğinde şamanik ses şifası ve Torus enerji meditasyonumuzla çemberimizi açıyoruz.

08.30  Kahvaltı

10.00  Sarı kız Dağları Gezisi

Kahvaltımızın ardından araçlarımızla Sarı Kıza çıkıyoruz. Kaz dağlarına ismini veren, Altın Kız efsanesine konu olan Sarı Kız zirvesine gideceğiz. Burada yüksek enerji alanına bağlanarak Ayşe ve Zafer rehberliğinde meditasyonumuzu yapacağız.

12.00  Kaz Dağları Yürüyüş  ve Piknik 

Homeros’un İlyada destanında Olympos ile birlikte tanrıların yaşadığı yer olarak anlatılan ve antik çağlardan günümüze kutsal bilinen İda dağına gidiyoruz. Zeus’un Hera’ya aşık olduğu ve evlendiği ve yaşadığı kutsal topraklarda, Paris’in Diana’ya olan aşkını,  tarihin ilk güzellik yarışmasının düzenlendiği bundan sonra kopan Truva Savaşı’nda tanrıların toprak ve aşk uğruna savaştığı Kaz dağlarında öğleden sonramızı geçiriyoruz. Türkiye’ nin en yüksek oksijen miktarına sahip bölgesi olan Kaz dağlarının doğasında, yine sadece Kaz Dağı’nda yetişen endemik bir köknar alt türü olan Kazdağı göknarı, meşe-kestane-gürgen ve meşe-karaçamdan oluşan ormanda yürüyüşümüz ardından,  Ayşe’den bu kutsal topraklardaki Tanrıça arketiplerinin  hikayelerini de  dinlerken, pikniğimizi yapacağız.

17.00  Kaz dağlarında yer alan Manastır Otele geliyoruz, odalarımıza yerleştikten ve dinlendikten sonra akşam yemeği öncesi  Şamanik Şifa Seansımızda buluşuyoruz.

18.00 Şamanik Ses, Enerji Uyumlanma ve Şifa Çalışması/  Buhur uygulaması – Zafer, Ayşe ve Bihter

20.00 Akşam Yemeği

21.00  Sohbet

10 Ekim Pazar

08.00  Enerji ve Nefes çalışması, Ayşe

09.00 Kahvaltı

10.30  Şamanizm, Arketipler ve Semboller Semineri – Ayşe ve Zafer

11. 30 Şamanik Enerji Meditasyonu – Ateş Şaman Zafer ile Rape uygulaması

Şamanik Yolculuk ve kapanış seremonisi

14:00 Otelden ayrılış Ve Adatepe köyünde serbest zaman

15.00 İstanbula dönüş

Kayıt ve Bilgi

Whatsapp iletişim hattı

+90 541 440 57 47