© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Scarlett Johansson’ın güzellik evrimi

Scarlett Johansson’ın güzellik evrimi

Scarlett Johansson hepimizin yakından tanıdığı yetenekli ve güzel bir oyuncu. 22 Kasım 1984 doğumlu olan Scarlett, oyunculuk kariyerine henüz küçük bir çocukken başladı. Atlara Fısıldayan Adam filmi ile dikkatleri üzerine çeken Scarlett, o günden beri hep ilgi odağı olmayı başarıyor. İlk filminin ardından Bir Konuşabilse, İnci Küpeli Kız, Dadım Aşık ve son olarak da Avengers filmleriyle izleyicilerin karşısına çıkan Scarlett, yer aldığı her filmde başarılı bir oyunculuk sergiliyor. Scarlett, oyunculuk kariyerinin yanında güzel sesiyle de dikkat çekti ve 2008 yılında ilk albümünü yayınladı.

Ünlü aktris özel hayatında ise 2008 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ryan Reynolds ile evlendi. Çift, üç yıl süren evliliklerinin ardından boşandı. 2014 yılında ise ilk çocuğunu kucağına alan güzel oyuncu, gazeteci Romain Dauriac ile evlendi. Bir kızları olan çift 2017 yılında boşandı. Scarlett yakın zamanda ise Colin Jost ile nişanlandı. Çiftin yakın zamanda evlenmesi bekleniyor.

Scarlett ilk defa kameralar karşısına çıktığında 1997 yılıydı, yani o zamanlar yaklaşık 12 yaşındaydı. Scarlett’ın çocukluk fotoğrafı ile yetişkinlik fotoğraflarını kıyaslamak yüzünde meydana gelen değişiklikleri görmek açısından önemli. 12 yaşındayken Scarlett’ın bugünküne kıyasla daha geniş bir burnu olduğu görülüyor. Dolgun dudakları ile ünlü olan güzel oyuncunun dudaklarında estetik bir müdahale olmadığı belli oluyor.

Scarlett 17 yaşına geldiğinde çok fazla bir değişiklik olmadığı görülüyor. Ancak henüz daha 17 yaşında olmasına rağmen burnundan bir estetik geçirdiği görülebiliyor. İlerleyen yıllardan burnu daha da küçülen Scarlett’ın başka bölgelerden estetik geçirmiş gibi görünmüyor.

2001 yılına geldiğimizde Scarlett’ın kırmızı halıdaki ilk halini görüyoruz. 17 yaşındaki hali ile Scarlett kırmızı halıda olduğu için daha fazla makyaj yapmış ve günümüzdeki görünümüne yaklaşmış gibi görünüyor.

Scarlett’ın 2002 yılında da henüz bugünkü burnu ile olmadığını görüyoruz. Şimdiki haline kıyasla burnu daha geniş ve büyük görünüyor. Burnuna hızma takan Scarlett’ın o zamanlar makyajında turuncu renkler tercih ettiği görülüyor.

2002 yılında katıldığı bir filmin galasında Scarlett’ı kızıl saçlarıyla görüyoruz. Daha sonra bazı filmlerinde kızıl saç kullansa da özel hayatında kızıl yerine sarı tonları tercih eden Scarlett’ın bu tercihinin doğru olduğu görülüyor.

Bir zamanlar Scarlett’ın da aslan yelesi kesimi saçlar kullandığını görüyoruz. Her ne kadar zamanının modası bir kesim olsa ve günümüzde garip karşılansa da Scarlett bu modeli bile güzel bir şekilde taşımış. Scarlett’ın burnuna baktığımızda daha küçük olduğu görülüyor ancak hala günümüzdeki haliyle aynı diyemeyiz. Görünen o ki Scarlett farklı zamanlarda birden fazla kez burun estetiği ameliyatı geçirmiş.

2003 yılında Scarlett’ı ilginç tarzıyla görüyoruz. Saçları bukle bukle yapılmış olan Scarlett’ın kirpikleri ise oyuncak bebekler gibi yapmacık görünürken dudakları ise pembe rujuyla parlıyor. Scarlett’ın burnuna baktığımızda ise estetik cerrahların oldukça başarılı bir iş çıkardığı açık bir şekilde görülüyor.

20 yaşına geldiğinde Scarlett’ı platin sarısı saçlarıyla görüyoruz. Kariyerinin tırmanmaya geçtiği günlerde Scarlett’ı platin sarısı saçlarıyla tanımaya başlamıştık.

Scarlett 21 yaşına geldiğinde kendinden emin tavrıyla kırmızı halıda kendini göstermeye başlıyor. Saçlarını önceki yıla göre koyulaştıran Scarlett’ı retro dalga yapılmış saçlarıyla görüyoruz.

Scarlett’ın görünüşü önceki yıla kıyasla daha dikkat çekici ve abartılı bir hale gelmiş. Özenle dalgalandırılmış saçları ve sade makyajıyla dikkatleri dekolte bölgesine çeken Scarlett’ın her yıl daha da iddalı bir görünüme kavuştuğu görülüyor.

2007 yılında ise Scarlett’ın iddialı açık sarı saçlara geri döndüğü görülüyor. Her yıl kendinde farklı bir imaj deneyen Scarlett’ın burnunun ise günümüzdeki görünümüyle aynı gibi görünüyor.

2008 yılında Scarlett’ın kırmızı ruj kullandığını görüyoruz. Burada kırmızı rujdan sonra göze çarpan bir diğer şey ise dişlerinin görünümü oluyor. Ünlü oyuncunun kamera karşısına ilk çıktığından beri dişlerinin daha düzgün ve daha eşit durduğu belli oluyor.

Bir yıl sonra Scarlett’ın saç renginin yine değişmiş olduğu görülüyor. 2009 yılında koyu kahverengi saçlara sahip olan Scarlett’ın makyajı ve saç modeli ise retro esintiler taşıyor. Burnu ise geçmiş yıllara göre daha küçük ve bu da yüzünün simasının eskisine göre değişmesine neden olmuş.

2010 yılına geldiğimizde Scarlett’ın koyu kahve saçlardan vazgeçip sarıya dönüş yaptığını görüyoruz. Makyajında sade tonlar kullanan Scarlett’ın saçlarında tercih ettiği sarı tonu ve doğal görünen dalgaları son derece güzel görünmesini sağlamış.

2011 yılı Oscar törenlerine katılan Scarlett o dönem bob kesimi saçlarıyla dikkat çekmişti. Saçlarını biraz daha koyulaştıran Scarlett’a bu kesim ve rengin çok yakıştığı kesin.

Scarlett’ın bob kesim saçlarını uzattığını ve saç uçlarına doğru ombre yaptırdığını görüyoruz. Eski Hollywood artistleri tarzı bir saç kullanan Scarlett, saçlarına örgü de ekleyerek daha değişik bir tarz denemiş.

Scarlett’ın saçlarını geriye taramış hali yüz hatlarının daha çok öne çıkmasını ve hoş görünmesini sağlıyor. Bu fotoğraf sayesinde Scarlett’ın burnunun yüzünün geri kalanına orantılı olacak bir şekilde yapıldığını görüyoruz.

Scarlett 30 yaşına geldiğinde daha doğal bir tarz benimsemiş. Makyajında da sade tonlar tercih eden Scarlett, son derece sakin ve doğal bir görünüm çiziyor.

2016 yılında Scarlett’ın doğal bal rengi tonlarında saç tercih ettiği görülüyor. Ayrıca daha kalın eyeliner kullanmayı tercih eden Scarlett’ın kedi gözü makyajı ona değişik bir hava katmış.

Günümüze geldiğimizde ise Scarlett’ın kısa saçlar kullanmakta karar kıldığı görünüyor. Kuyruklu eyeliner kullanmayı ihmal etmeyen Scarlett, saç renginde ise ağırlıklı olarak her zamanki gibi sarı tonlar tercih ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir