Her insan şifacıdır..

Şifa sadece fiziksel sağlıkla ilgilenmez. Ruhun, zihnin, bedenin bütünsel şifaya ulaşması için iş birliği yapan bir sistem vardır.

Şifanın kaynağı, içinizdeki saklı bahçede desem?

Evet, sizin bahçenizde…

Unuttuğunuz, görmezden geldiğiniz, sulamayı bıraktığınız hatta kendi kaderine terk ettiğiniz bahçede.

Sınırlandırıldığınız, negatif kodlarla donatıldığınız bir alan var. Bu alanı, muhteşem bahçenizi terk ederek sürekli aktif tutuyorsunuz. Aslında her insan şifacıdır. İçinizdeki bilge neyin nasıl yapılması gerektiğine kadar her şeyi en doğru şekilde biliyor ve gücünü size çeşitli yollarla yansıtmaya çalışıyor. Buzdağının görünmeyen kısmı, yani bilinçaltınız, fırtınalı bir günün ardından bahçeniz darmaduman oluyor ve size o bahçeye sadece acıyan gözlerle bakmanız için tüm karanlık bulutları tepenizde topluyor…

Bittim ben!

Yorgunum!

Tükendim!

Gücüm kalmadı!…… vs

Tükenmişliği buram buram hissettiğiniz andayız. Şimdi tam şimdi lütfen gözlerinizi kapatın ve şimdiye kadar okuduğunuz satırlar üzerine düşünmeye başlayın. Bahçeyi düşleyin, kargaşayı şöyle bir uzaktan seyredin. Bahçe talan olmuş… Bittim, tükendim, yorgunum, gücüm kalmadı… tekrar edin… Her bittim dediğinizde bir ışık süzmesi belirecek zihin alanınızda, her negatif söylemde bir ışık süzmesi…  Ne kadar üretirseniz duyguyu o kadar etrafınıza ışıklar saçılıyor sadece fark edin.

Üretin, üretebildiğiniz kadar o güzelim bahçenizi talan eden negatif yükleri, görün fark edin, gidin üstüne…

Ve şimdi sizin zamanınız başlıyor…

Yeniayın muhteşem enerjisini toplayın tüm enerji alanınızda… Eril, dişil enerjiniz dengede, bedeniniz gayet sağlıklı, fit ve mükemmel görünüyorsunuz.

Ve yolculuk arka bahçenize doğru başlasın… Burası sizin bahçeniz, sizin alanınız… Buranın mimarı sensin, buraya istediğin çiçeği ekebilirsin… Şimdi!

Bakın bakalım etrafa, güzelce bir temizleyin, toprağınızı yeniden sürün ve sesli bir şekilde tekrar edin..

BU ZAMANA KADAR HAYATIMA KATTIĞINIZ RENK VE AHENK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM…’ şimdi ekmeye geldi sıra…

Her ektiğiniz çiçeğiniz sizin niyetiniz olsun… Çiçeklerinizi toprakla buluşturmadan evvel kalbinize götürün… Kalbinizden yayılan muhteşem enerjinizle çiçeğinizi besleyin… Etrafınızdaki renk cümbüşünün, ahengin ve uyumun farkında olun…

Hangi çiçeği ekersen ek, bolluk bereket, sağlık, affetme, olanaklar, özgüven, başarı, şans, kısmet her olursa olsun, önceliğin her nerede olursa olsun örneğin bu çiçek hayatın sana sunduğu maddi imkânların çiçeği olsun… Senin önceliğin… Para… İş… Ev… Araba… Her şey ama… Her şey olabilir… Olsun… Maddi imkânlarının çiçeği toprağa dikildiği anda hızla büyüyüp renk renk çiçekler açtıkça…Senin istediğin şeyler her ne ise hayatında derhal gerçekleşecek. Şimdi maddi imkânların çiçeğini kalbine götür… Kalbinin her zerresini maddi imkânların çiçeğinin enerjisiyle doldur… Şimdi çiçeği toprağa dik ve ona kalbinden enerji yansıt. Can suyu olsun… Maddi imkânlarının çiçeği hızla büyüyüp renk renk çiçekler açsın. Ve önceliğin her ne ise derhal gerçekleşsin… Derin derin nefes al…

Arka bahçeni ekmeye devam et… Yeniayın dönüştürücü, iyileştirici ve yenileyici gücünü tam destek arkana al ve her şeyin tamda şimdi şu anda gerçekleşmiş olmasına kocaman teşekkür et.

Uzaktan bahçeni izle ve ne muhteşem bir iş çıkardığını fark et..

Ve tekrar et…

BEN KENDİMİ VE BENİ ÜZEN HERKESİ AFFETTİM… VE ÖZGÜR BIRAKTIM…

BİR PLAN GEREĞİ BULUŞTUĞUMUZU, BİZLERİ GELİŞTİREN BU DENEYİMLERİ YAŞADIĞIMIZI BİLİYORUM…

ARTIK HEPİMİZ ÖZGÜRÜZ…

Harika bir çalışma yaptık birlikte… Hepinizi tebrik ediyorum, hayat bahçenizde arzu ettiğiniz tüm çiçekleriniz, niyetleriniz derhal pozitif enerjiyle buluşsun ve rengarenk çiçekler açın.. Arka bahçenizi sık sık ziyaret edin, unutmayın her fırtına size temizlik şansı verir ve unutmayın ki her insan bir şifacıdır. Sizi sizden uzaklaştıran tüm duygu ve düşüncelerden kolaylıkla kendinizi özgürleştirebilirsiniz.  Her ne istiyorsanız sizinle olsun…

Işığın Şifa Yolu kitabımda Niyetleri Gerçekleştirmek için harika bir ritüel var. Yeniay ve Dolunay enerjilerini kullanarak bu çalışmayla birlikte mutlaka yapın. Sonuçlarına hayranlık duyacaksınız… Finalde birde teslimiyet çalışması yaparsanız harika olur. Teslimiyet çalışmasını da kitapta bulabilirsiniz.

Harika günler sizinle olsun. Niyetleriniz derhal gerçekleşsin…

Işıltınıza sahip çıkın emi J

Aşk Olsun

Şifa Olsun