Havaların bozuk olması ile bu hafta sistemler aşırı yüklenmiş gibi gelecek, çünkü tüm Kopernik’in geleneksel gezegenleri (Mars hariç) Kova burcunda Cygnus-X’in kara delikleri ile kavuşuyor. Bu, haritanızın bir bölümünde bulunan ve tümü Güneş, Venüs ve Jüpiter ile kavuşan Merkür retrosuyla güçlendirilen çok büyük miktardaki Sabit Hava enerjisine neden oluyor. Açığa çıkarma dalgası durdurulamaz bir halde. Kendinizi bağlanmış ve yorgun hissetmekten kaçınmak için beyniniz yanmadan önce mümkün oldukça çevrimdışı kalın.

Perşembe günü 23° Kova burcunda gerçekleşecek olan yeniay, 8 gezegen (Güneş, Ay, Pallas, Merkür, Venüs, Jüpiter, Satürn ve Chariklo) ve noktalardan oluşan nadir bir elmas kolye meydana getirmektedir. Bu heyecanlı yeniay gününde Venüs ve Jüpiter, Kova burcunda tam kavuşum gerçekleştirecek; bu kavuşum, güçlü bir sosyal, kültürel ve felsefi değişim dönemine giriş noktası olacak.

Kova burcundaki Jüpiter, iyi talihin taşıyıcısıdır ve bir yıl boyuna olağanüstü fırsatlar getirecektir. Bunun farkında olarak içgörülere, tesadüflere, eşzamanlılıklara dikkat edin; hızlı bir şekilde zekice değişiklikler yapın ve ipuçlarını havaya karışmadan önce belirleyin.

Doğrusal olarak planlama yapmanın aksine sezgisel şekilde yapılacak ufak değişikliklerin işinizi, uygulamanızı ve hizmetinizi beklentilerinizin ötesinde geliştireceğine güvenin. Projeleri daha büyük bir amaca, özellikle de insancıl olanlara ve gezegenin refahına yönelik olanlara uydurmak için alışık olduğunuz zaman veya enerji tayinlerini değiştirmeye hazır olun. 

Koç Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

Kova’nın ön plana çıkardığı şey arkadaşlıklarınızı, gruplarınızı genişletmek ve destekleyici bir ağ oluşturmaktır. Bu, sizin büyük gelişme bölgenizdir; bu yüzden onu nasıl kullanmak istediğiniz konusunda strateji belirleyin. Yeni ve acil bir durum sizi bir topluluğa ya da topluluklara ait olmaya ve bağlı kalmaya zorluyor; hatta belki de kendiniz bir topluluk kurmalısınız. Kendinizi yeni bir tür hareketin başında bulabilir veya insani ya da hayırsever girişimler konusunda daha tutkulu olabilirsiniz. Bağımsız ve yalnız bir kolcu olmaktansa benzer düşünen diğer insanlarla işbirliği yapmaya geçiş yapmanızın zamanı geldi. Mali durumunuzun bu yıl oldukça belirgin bir şekilde dalgalanmasını bekleyin ve güvenilir bir ortam oluşturmak için birtakım yenilikçi ek gelir akışları oluşturun.

Önceden önemli olan bir şey artık önemsiz görünüyor.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

İlerleyici olan Kova stelyumu, büyük bir yeniden hizalama sürecine kendinizi adama zamanınızın geldiğini gösteriyor. Beklenmedik fırsatlar ortaya çıkacak. Yeni deneyim ortamına uygun olacak yeni bir tür yaratıcılık ortaya çıkıyor. Bu hafta hayatınızda istediğiniz takdirde öncü ya da lider olabileceğiniz bir zaman. Bununla birlikte kişisel yaşamınızı gözden kaçırmamaya dikkat edin. Uranüs en kişisel evinizde hız kazandıkça dünyaya bakış açınız hızlı bir şekilde değişmeye başlar ve bu durum, ilişki dinamiklerinizi etkiler. Tamamen yeni olan bir tür ruh gelişimi hayatta yalnızca bir kez olacak şekilde sizi bulmaya çalışıyor. Değişme ve evrimleşme ve en nihayetinde her zaman olmak istediğiniz kişi olma zamanınız geldi.

Değişim bir seçenek değil.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

İnanç sisteminiz ve hayat felsefeniz oldukça köklü bir şekilde değişmeye başlıyor. Kova frekansı, kendinizi hiç olmadığı kadar büyük şekillerde tanıtmanız için sizi dürten bir deneyim sunuyor. Öğretme ve öğrenme sistemlerinizi güncellemelisiniz. İster kitap yayınlayın ister blog ya da podcast başlatın, sesinizin duyulması için risk almanız gerekiyor. Sıkı çalışmalarınızın çoğu en sonunda bir araya gelmeye başlayabilir. Ayrıca uzun süredir ihtiyaç duyduğunuz bir başarı duygusu da nihayet karşınıza çıkabilir. Karmik Kader Düğümü burcunuzdan geçerken yeni olana yol açmak için birine veya bir şeye elveda demeye hazır olun.

Yalnızca 19 yılda bir açılan kapılar gıcırdamaya başlayacak.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

Kova enerjisine doğru büyük geçiş sizi en sonunda biraz daha kolay nefes alabileceğiniz bir yere koyuyor. Son birkaç yıl yaşadığınız baskının çoğu şimdi serbest kalıyor. Kırılması gereken şey artık kırıldı ve tamamen farklı bir şey oluşturmak için parçaları bir araya getirmenin zamanı geldi. Yeni bağlantılar kurmaya başladığınız zaman diğer insanlar aracılığıyla gelecek olan yeni yardımlar bulabilirsiniz. Bunun gerçekleşmesiyle kendi en yüksek çıkarlarınızı korumak için önceki bazı finansal sözleşmeleri sona erdirmeniz gerekebilir. Bu aynı zamanda geçmişteki borçlarını temizlemeye ve geçmişe sünger çekmeye karar verdiğiniz zaman olabilir. Yavaş hareket edin, dikkatli olun ve yoldaki her adımınızda muhteşem sezginize ve içgüdülerinize güvenin.

Nöbet değişimi yapmanın zamanı geldi.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

Karşıt burcunuzdaki Kova’da bulunan gezegenler sayesinde bağlantılar, ilişkiler ve ihtiyaçlarınızı diğer insanlarınkiyle nasıl dengelediğiniz, görünürlük elde etmedeki yeni başarınızda size yardımcı olacak. Yeni tarzdaki insanları çekecek, yeni rolleri deneyecek ve artık yolunuzda size hizmet etmeyenlere veda edeceksiniz. Sağlam ve gerçek olan her ne ise Satürn’ün meydan okumasına karşı ayakta kalacak. Ayakta kalmayan her şeyin ölmesi ya da tamamen yeniden inşa edilmesi gerekecek. En sonunda uzun vadeli taahhütler arayışında olacak ve verdiğiniz şeylerde denge arayacaksınız. Bu yılın en büyük dersi, en gerçek potansiyelinize güvenmek için başkalarıyla çalışmanın gerekliliğini anlamanız gerektiğidir. Henüz iş değiştirmediyseniz bile sizi yeni seçenekleri keşfetmeye iten dürtüleri çoktan hissetmeye başladınız.

Önemli olan gerçek işbirliğidir.

Başak Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

Kova’nın yoğunluğu, günlük yaşamınıza tamamen yeni bir tür enerji tayin etme zamanınızın geldiğini gösteriyor. Bu, rutinlerinizi bilinçli olarak sarsmak anlamına gelir; çalışma ve ev ortamınız, sağlığınız, evcil hayvanlarınız ve günlük alışkanlıklarınızda değişiklikler yapmalı ve yeniye yer açmak için eskiden kurtulmalısınız. Gerçekten meşgul olmayı bekleyin ve yapacağınız şeyleri düzene sokun, yalnızca gerçekten önemli olan şeylere öncelik verin ve gereksiz olanları bırakın. 9. evinizdeki Büyük Uyandırıcı Uranüs, yeni ve ilgi çekici bir şey öğrenmeniz için son derece iyi bir şekilde konumlanmıştır. Eski sınırlarınız genişliyor; hiç olmadığı kadar ileri gitmeye zorlanacaksınız. Yakın zamanda tamamladığınız tüm yaratıcı çalışmaları için video, sosyal medya ve podcast gibi farklı sanal platformları keşfedin.

Meşgul ve meşgul.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

Burcunuz son birkaç yıldır büyük bir yeniden yapılanma sürecinden geçti, ama şimdi akıntı nihayet sizin lehinize dönüyor. Hem Satürn hem de Jüpiter’in Hava burcu olan Kova’da olmasıyla işlerin biraz daha hafiflemesinin zamanı geldi. Çocuklarla ilgili olan herhangi bir şey, kendinizi ifade etme, yaratıcılık, romantizm ve eğlence, denklemin yaşam kısmını iyileştirerek iş-yaşam dengenizi tekrar oturtacak. İçinizdeki bir şey, sizi bağlayan ve sizi sıkışıp tutan eski bağlardan, görevlerden ve sorumluluklardan kendinizi kurtarmanız için sizi dürtüyor olacak. Bunu yapmanız bencilce olmayacak, siz bunları aştınız. Bunun anlamı, paylaşılan kaynakları içeren sözleşmeleri bozmak olabilir. Tamamen yeni olan bir özgürlüğü nasıl bulacağınız konusunda beklenmeyeni bekleyebilirsiniz.

Bir şey veya yeni biri üzerine kumar oynayın ve sizi nereye gittiğini görün.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

Kova burcundaki Satürn ve Jüpiter ile birlikte hayatınızın alışkın olduğunuz yönleri yeniden hizalanacak ve bu yönlerden bazılarının gün ışığına ve temiz havaya ihtiyaç duymasına izin verecek ve böylece tamamen yeni bir tür varış noktası hayal edebileceksiniz. Konfor bölgenizin dışına sürüklenmeyi ve itilmeyi bekleyin. Aileniz ve topluluğunuzla yeni bağlantılar bulmak için koşullar tarafından test edilecek olan yalnız kurt olacaksınız. Büyük bir hamle yapmanızın ve tamamen farklı bir yere yeni kökler salmanızın zamanı gelmiş olabilir. Nereye giderseniz gidin, gideceğiniz yer eski ve kısıtlayıcı kalıplardan kurtulmanıza izin verecek bir yer olmalıdır. Perşembe gün gerçekleşecek yeniayda büyük bir arınmaya başlamak, işe yaramayan şeylerden kurtulmak ve onları işe yarayan şeylerle değiştirmek için mükemmel bir zaman. Her şeyi temizleyin ve gelecek olanlara yer açın.

İlişkilerin de biraz nefes almaya ihtiyacı olur.

Yay Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

Yeni Kova frekansı, dikkatinizi düşüncelerinize ve başkalarıyla nasıl iletişim kurduğunuza çekiyor. Bağlantı evinizi öne çıkaran bu kadar çok aktivite varken insanlar söyleyeceğiniz şeyleri dinleyecektir. Ayrıca her zamankinden çok daha fazla konuşmaya yönlendirileceksiniz; ancak Yay burçları, gerçeği çıkarları için söylemeye eğilimli oldukları için bunu yapmaktan kaçının. Büyük Uyandırıcı Uranüs, yaşam ve çalışma ortamınızda beklenmedik sürprizler yaratmaya devam edecek. Günlük yaşamınızda yeni bir tür özgürlük ile kendinizi çok fazla sıkışmış hissetmemek için yollar arayacaksınız. Günlük görevleriniz köklü bir değişimden geçerek büyük bir kariyer sıçraması yapmanıza yönelik fırsatlar yaratabilir.

Kendinize beden, zihin ve ruh açısından bakmanın farklı yollarını keşfedin.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

2018 – 2020’de yaşanan zorlu geçişlerinden sonra farklı, daha dayanıklı ve daha becerikli bir kişi olarak ortaya çıktınız. Şimdi 2. evinizde Hava burcu olan Kova’nın enerjisinin akışı dikkatinizi kaynaklarınıza doğru çeviriyor. Bu kaynaklara finans, mülk, beceri, deneyim ve insanlar da dahildir. Büyük resimde en önemli olan şey gündeme geliyor. Perşembe günü gerçekleşecek olan yeniay ile artık ihtiyaç duymadığınız şeylere yeniden öncelik sırası vermenizin, bunların önemini azaltmanızın ya da bunlardan kurtulmanın zamanınız geldi. Para biriktirmek veya kazanmak için basitleştirme veya daha yenilikçi yollar bulma dürtüsü duymayı bekleyin. Önümüzdeki 5 yıl Boğa burcunda olacak olan Büyük Uyandırıcı Uranüs ile yaşadığınız konfor bölgenizin dışına çıkma dürtüsü sizi şaşırtabilir, ancak buna direnmeniz boşuna olacaktır. Yeni bir yaratıcılık türü inşa etmeye başlayacaksınız ve bu, heyecan verici bir süreç olacak.

Doğrusal planlama yapmak yerine içgüdülerinize güvenmeye başlayın.

Kova Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

Artık usta olmanızın ve yeni bir kişiye dönüşmenizin zamanı geldi. 2021’nin sonuna geldiğinizde olduğunuz kişi, bugün olduğunuz kişiyle aynı olmayacak. Perşembe günü burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay, planlarınızı harekete geçirmek ve oyununuzu geliştirmek için hızlandırıcınız olacak. Kendinizden şüphe duymayı unutmanız, kenar çizgilerinin dışına çıkmanız ve dünyayı uyandırmak için bir oyuncu ve etkileyici haline gelmeniz gerekiyor. Gün ışığının gelmesine izin vermek ve taze bir şekilde düşünmek için eski rutinlerinizi ve konfor alanlarınızı kasıtlı bir şekilde parçalayın. Yılın sonuna doğru dünyaya damga vurmaya daha yakın olacaksınız. İçinizdeki yenilikçi tarafla yeniden bağlantı kurun ve hayallerinizi görselleştirin. Tamamen yeni varış noktaları sizi çağırıyor.

Kontrol etme veya en ince ayrıntısına kadar inceleme dürtüsünü serbest bırakın.

Balık Burcu Haftalık Tahmin: 8 – 15 Şubat 2021

12. evinizdeki ilerici Kova enerjisi ile bilinçaltınızda saklı olan içsel derinliklerinizi keşfederek yeni bir tür maceraya atılmanızın zamanı geldi. Kendinizi bir tür iç uzay kaşifi olarak düşünün. Bulacağınız şey, kendinizi tamamen yeni bir şekilde anlamanıza yardımcı olacaktır. 2021’nin yüksek Kova frekansı, burcunuzla çok güzel bir şekilde uyumlu olan mistisizm ve okült temalara karşı olan ilginizi uyandırıyor. Metafizik ve spiritüel pratikler için zaman ayırın; bedeniniz, zihniniz ve ruhunuz bunu takdir edecek. Geri vermeyi seven tarafınız, yakınlık duyduğunuz insani yardım ve gruplara katılmanız için sizi dürterek topraklanmış kalmanıza yardımcı olacaktır. Perşembe günü gerçekleşecek yeniayda gönüllü çalışma fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.

“Dışarı bakan rüya görür; içeri bakan uyanır.” Carl Jung