Hepimizin her gün birçok kez duygularımızı ifade etmek için kullandığı ‘smiley’ ler yani bize eklenti, yeni ifade biçimlerimiz , şubat ayının Feng Shui enerjilerini kendi mimikleri ile anlatır olsaydı , yukarıdaki tablodaki gibi ifadelerle karşılaşabilirdik. İletişim dilleri bir araç ancak arada çeşitlendirmekte de yarar var.

 

Yıldızların enerji kombinasyonları elementler ile dönüştürülebilir, dengelenebilir ve pekiştirilebilir yeter ki temiz bir niyetle uygulayan olalım.

Şubat 2022 Yıldız Kombinasyonları

2022 senesi senelik yıldızını , şubat ayı yıldızını ve 8.Dönemi de dahil edince ‘Feng Shui ‘ tablosunda

3 çeşit yıldız kombinasyonu karşımıza çıkıyor .

Birinci Kombinasyonda :

2, 5, 8 yani güneybatı ,merkez ve kuzeydoğu yönleri .

İkinci Kombinasyonda :

3, 6, 9 yani güney ,doğu ve kuzeybatı yönleri .

Üçüncü Kombinasyonda :

1, 4, 7 yani güneydoğu , batı ve kuzey yönleri.

Güneybatı , Merkez ve Kuzeydoğu Yönleri

Bu ay evinizin bu yönlerine fazla zaman geçirmemeye özen gösterin ve bu yönlerinizde olabilecek potansiyel inşaat işlerinizi ertelemenizde yarar var. Güneybatı, kuzeydoğu ve evinizin merkezinde metal çanı veya metal bir obje bulundurmanız ve evinizi gün içinde güzelce havalandırmayı ihmal etmemeniz , yıldızların kombinasyonlarının sağlık sorunları ,kaza ve engellerine önlem olmuş olacak .

Güney ,Doğu ve Kuzeybatı Yönleri

Evinizin veya işyerinizin güney ,doğu ve kuzeybatı yönlerinde bir bardak suya tuz katıp rutin aralıklarla bunu tekrarlamanız ve güneyde siyah turmalin taşı ile birlikte ,doğu ,kuzeybatı ve güney yönlerindeki iç mekanınızın yaşam koşullarına uygun olabilecek güzel bir scheflera sp. veya monstera deliciosa da kullanmanız ,şubat ayı içinde sizi şans ve rast giden işleriniz ile buluşturacak adımlar olacaktır. Ve tabi bu şanslı yönlerde zaman geçirmeyi unutmamanız da önemli.

 Güneydoğu , Batı ve Kuzey Yönleri

Zeka , şöhret, ilişkiler, bilgelik gibi yıldızların kombinasyonlarını desteklenmeniz için yapmanız gereken batı yönünde güzel bir şans bambusu büyütmeniz ,güneydoğu ve kuzeyde obsidyen taşını bulundurmanız olacaktır.