Anneniz için en iyi teknolojik hediyeler, hayatını daha pratik bir hale getirecek şeylerdir. Onun için hem yararlı hem de eğlenceli olan en iyi teknolojik hediyelerden bazılarını bir araya getirdik!

İyi bir teknoloji cihazı, hayatı daha eğlenceli ve rahat hale getirmeye yardımcı olur. Bu nedenle teknolojik cihazlar, anneler dahil hemen herkes için harika birer hediye seçeneğidir. İster bir kitap kurdu, ister bir spor tutkunu, ister yeni bir anne olsun, listemizde anneniz için harika teknolojik hediye seçenekleri var. Çeşitli bütçelere uyan teknolojik hediyelerden oluşan listemizde, herkes için bir şeyler olabilir.

 1. Popsockets PopGrip Enml Donut Pink OW Telefon Tutacağı

Teknolojik ürünler, üzerine damgamızı koyana kadar oldukça sıradan görünebilir ve hissettirebilir. Bir telefon tutacağı, sıkıcı bir telefona karakter eklemenin eğlenceli bir yoludur.

Popsockets’in telefon tutacağı seçenekleri arasında, annenizin tarzı ve zevki ne olursa olsun, kişiliğine uyacak bir stil mutlaka bulabilirsiniz. Oldukça sevimli görünmenin yanı sıra, büyük bir telefonu rahatça tutmayı kolaylaştırır. Anneniz için süper sevimli bir hediye alternatifi olacaktır!


 1. Samsung Galaxy Tab A7

Daha büyük ekranda okuma, e-mailleri kontrol etme ve Netflix’te sevdiği dizileri izlemesi için annenize bir tablet hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

Çoğumuz telefonlara bağımlı olsak da; e-mailleri kontrol etmek, haberleri okumak, dizileri daha büyük bir ekrandan izlemek de güzeldir. Samsung Galaxy Tab A7, genel amaçlı bir tablet arayan herkes için ideal bir seçimdir.

Bir dizüstü bilgisayara göre daha taşınabilir ancak bir telefondan daha büyük bir şey arayanlar için harika bir ekrana, uzun pil ömrüne ve güçlü bir performansa sahiptir.


 1. Horus X – Mavi ışıklı gözlük Gaming 2.0

Bugünlerde, hepimiz göz yorgunluğu ve uyku düzeni bozukluklarından sorumlu olabilecek mavi ışık gösteren ekranlara bakmakla çok fazla meşgulüz. Neyse ki, Horus X Mavi Işıklı Gözlük, gözlüğe ihtiyaç duymayanların yanı sıra, okuma ya da numaralı gözlüğe ihtiyaç duyan kişiler için mavi ışığın etkilerini engelleyen çok kullanışlı bir üründür.

Mavi ışığı filtreleyen özel lenslere sahip bu gözlük, normal gözlükler ile benzerdir. Ancak, özel uyku gözlüklerinin lenslerinde bir koruma vardır. Daha fazla mavi ışığı engelleyerek, gece okumalarını çok daha rahat hale getirir. Bu gözlüğün, anneniz için de uygun olacağını düşünüyoruz.


 1. Fitbit Versa 2 Akıllı Saat

Bazı anneler gerçekten spor delisidir. Ve bir akıllı saat, güzel görünümlü bir saatten daha fazlasıdır! Anneniz spor yapıyorsa, ona bir Fitbit Versa 2 akıllı saat satın alın. Fitbit’in bu nispeten daha uygun fiyatlı akıllı saati, annenizin bir akıllı saatte ihtiyaç duyacağı tüm özelliklere sahip!

 • Geliştirilmiş hafif tasarım
 • Her zaman çık ekran seçeneği
 • Uzun pil ömrü
 • GPS yok

 


 1. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Siyah Akıllı Robot Süpürge

Anneler Günü için annenize bir temizlik aleti almamanız söylense de, kesinlikle hoşuna gidecek bir teknoloji içeren robot süpürge temizlik işlerini annenizin yerine yapacak! Odaları kendi kendine temizleyebilir, engellerden kaçınır ve bittiğinde şarj ünitesine geri döner. Hem, anneniz için çaba harcamadan temizlik yapmak paha biçilemez!

 • Zor lekeli etkili bir şekilde temizler
 • Düşük ses seviyesinde güçlü bir emiş gücüne sahiptir
 • Kapsamlı ve hassas bir navigasyona sahiptir
 • Sanal haritayı, istediğiniz bölgeleri temizlemek ve kapalı alanları kapatmak için kolayca özelleştirmenize olanak sağlar
 • Çok sayıda özellik sunan, kullanımı kolay bir uygulama ile birlikte gelir

Bu robot süpürge, ortalamanın üzerinde bir süpürme performansı sağlayan bir robot süpürge arayan anneler için idealdir. Elektrikli su kontrolü sayesinde, evin her yerinde aynı su çıkış miktarı sağlar. Temel süpürmeye sahip diğer robot süpürgelerin aksine, zorlu lekeleri çıkarmanıza da yardımcı olur.

 1. Aluratek adpf08sf-dijital resim çerçevesi

Bir dijital resim çerçevesi, evde gerçekten sergilemek isteyeceğiniz bir şey olmanın dışında, aynı zamanda yüklenecek mükemmel fotoğrafları seçmek için tüm can sıkıcı çabayı da ortadan kaldırır.

Telefon ile senkronize edildikten sonra, süper yüksek çözünürlüklü bir ekranda en iyi fotoğraflarınızın dönen bir galerisini sunar. Kulağa havalı geliyor değil mi? Anneniz bir fotoğraftan sıkılırsa, kolayca diğerine geçebilir.


 

 1. Bebevo VM903 Bebek Monitörü, Beyaz

Yeni bir anne için Anneler Günü hediyesi arıyorsanız, ona ve bebeğine alabileceğiniz sonsuz sayıda teknolojik ürün vardır. Yeni anneler için, en yüksek teknolojili alışverişlerden biri, güzel bir bebek monitörü almaktır.

Bebevo VM903 Bebek Monitörü, anne ve babaya beşikteki bebeklerinin güzel bir kuşbakışı görüntüsünü verir. Böylece, hem anne hem de baba, bebeğini uygulamada net bir şekilde görebilir.


 1. Haissky Bluetooth Duş Hoparlörü

Annenizin günlük stresini azaltacak bir yardımcıya ne dersiniz? Banyoda, perde arkasındayken şarkı söylemeyi seven bir anneniz varsa, yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri, ona su geçirmez bir hoparlör satın almaktır.


 1. BenQ GV1 200 lümen WiFi&Bluetooth Mini LED Projeksiyon Cihazı

Kulağa eğlenceli bir fikir gibi geliyor mu? BenQ GV1 mini taşınabilir projeksiyon cihazı ile, anneniz eğlenceyi gittiği her yere götürsün! Kablosuz olarak tasarlanan GV1; wi-fi, bluetooth ve USB bağlantısı ile film, video, müzik ve daha fazlasını sağlar.

Videoların, sosyal medya platformlarının, müziğin ve oyunların keyfini çıkarmaya başlamak için kurulum zorlukları, kablo bağlantısı problemleri ve hantal kablolardan kurtarır. Anneniz; yemek pişirirken ya da egzersiz yaparken, tam anlamıyla günlük yaşamına uyacak bir yardımcıdır.

 • Özel tasarımı ile her açıdan kolayca projeksiyon yapmaya olanak sunar.
 • Her yerde 100 inçlik görüntüleri üretir
 • Resmin mükemmel bir şekilde kare olmasını sağlar
 • Şişe kadar hafiftir
 • Taşınabilir ve kullanışlıdır

Tüm bu özellikleri ile GV1, annenizin her yerde büyük ekran eğlencenin keyfini çıkarmasını sağlar.


 1. Dyson Airwarp Saç Şekillendirici 1600 W

Annelerimiz de en iyi şekilde görünmeyi hak eder. Dyson’un bu birinci sınıf saç şekillendiricisi, annenize kuaförden yeni çıkmış hissi verir. Saçları aşırı ısı hasarından koruyan akıllı ısı kontrolü ile saçlarının doğal parlaklığını korumasına yardımcı olur.

 • Çeşitli saç tiplerine uygun farklı aparatlar içerir.
 • Annenizin kıvırcık, kalın telli ya da süper ince ve düz saçlarını şekillendirmesine yardımcı olur.
 • Fönleme başlığı, saçları tararken kurutmaya olanak tanır.
 • Düz ve yuvarlak fırçalar, bukle gibi farklı görünümler elde etmeyi sağlar.
 • Özel teknoloji kullanan motorları; saç tellerini ısıya karşı korurken, aynı zamanda ısıyı doğru ayarlar. Böylece, annenizin saçları asla yanmayacaktır.