Yay erkeğini kıskandırmanın yolları nelerdir?

Yay erkeğini kıskandırmanın yolları nelerdir?

Yay erkeği ile çıkan herkes bunun kolay bir ilişki olmadığının farkındadır. Aşkta yay erkeği partnerine karşı aşırı dürüsttür. Bir sorun olduğunda dobra olacaktır ama duygularını ifade etmekte de zorlanacaktır.

Hedeflerine ve hırslarına o kadar odaklıdır ki, bazen partneri olduğunu unutur. Bu nedenle sevilmemiş ve kıymeti bilinmez hissetmeniz beklenebilir.

Yay erkeğini kıskandırarak sizi kaybedebileceğini fark etmesini nasıl sağlayacağınızı merak ediyor da olabilirsiniz. Ancak yay burcu diğer burçlar gibi değildir. Kıskançlığa eğilimleri yoktur. Hatta kızsalar ve üzülseler bile duygularını nadiren gösterirler.

Tüm burçlar arasında kendi hayatına en odaklanmış olanlar, büyük soruları cevaplayanlar yaylardır. Yay burcu filozoftur, ruhani aydınlanma yolundaki bir öğrencidir. Bu size pek de kıskanabilecek birisi gibi göründü mü?

Yay Erkeğini Nasıl Kıskandırmalı?

Eğer yay erkeğiyle birlikte yaşıyorsanız veya bir ilişkiniz varsa, onu oldukça iyi tanıma olanağınız var. Fakat her zaman bilgi güçtür derim ve bilmenin sınrıı yoktur.

Fakat onu kıskandıracaksanız her konuda bilgi sahibi olmalısınız.

Yay Erkeği

Sembolü – Yay, Okçu, At Adam

Bu burca sahip olan insanların işareti bir okçu ve yaydır. Bir ateş burcudur. Bir anlığına sembolünü düşünün.

Okçu her zaman uyanıktır, konsantrasyonu vardır ve mükemmeliyeti hedefler. At adam ise yarı at yarı insandır. Bir insanın beynine, bir atın hızına ve gücüne sahiptir.

Jüpiter tarafından yönetilir

Yayın yönetici gezegeni jüpiterdir. Roma mitolojisinde jüpiter tanrıları yönetir. Astrolojik olarak jüpiter bilge, kültürlü, ruhani, eğitimci, gerçeği ve bilgiyi arayandır.

Ateş elementi

Buna bir de ateş elementini ekleyin. Ateş kontrol halindeyken tutku ve sıcaklık verir, kontrolden çıkınca öfke ve yıkım getirir.

İşte yay erkeği böyle. Bilgi arayışında sonsuza kadar gerçeği arayan tutkulu bir insan. Okları en yakın hedefe dikilir. Meraklı yapısı onu pek çok yere ve mesleğe çekebilir.

Çok sayıda yeteneği vardır, pek çok farklı şeyle ilgilenir. Doğal bir liderdir. Neticede arkasına bakan pek bir okçu yoktur. Gerçek söz konusu olduğunda direkt konuşur. Onun bu dobra doğasını ya seversiniz ya da nefret edersiniz. Bunu değiştirme imkanınız yok.

İki taraf

Tüm yayların bir dualite hissi vardır. At adamın hassas dengesini dikkate alınca bu şaşırtıcı değil. Dört ayak üstünde insan kafasıyla yürürken bir yay tutup ok atmak zordur.

Pek çok yay burcunun iki yüzü vardır. Bu bir düğme gibidir. Bir an özensiz ve şakalar doluyken, bir an sonra sizi zalimce kelimeler ile ezen kızgın bir adam vardır.

Bu nedenle sıradan bir erkek burcu değildir. Yay hayatınızdaki diğer erkekleri nadiren fark eder.

Bu nedenle yay erkeğini kıskandırmak için farklı bir yoldan gitmeniz gerek. Gerçeği keşfetmek ve farkındalık konusuna hayatını adamıştır. Kıskanmaya vakti yoktur.

Yay Erkeğini Kıskandırmanın 4 Yolu

Yay erkeğini kıskandırmanın çok kısıtlı yolları var. Ancak onu zorlamadan önce bu erkeğin asla akıl oyunları oynamadığını unutmayın. Hep dürüst kalmayı tercih eder.

Unutmayın, bu adam dünyadaki en önemli sorunlara dair gerçekleri arıyor. Yakalayacak daha büyük balıkları var. Kıskançlık? Kıskançlık onun için bir zaman ve enerji kaybıdır. Bu nedenle bu yolu takip edecekseniz çok dikkatlice düşünmelisiniz.

Eğer onu kıskandırmanın tek seçenek olduğunu düşünüyorsanız, aşağıdakini deneyebilirsiniz.

  • Biraz gizli saklı olun
  • Kendi maceralarınıza odaklanın
  • Onu ihmal edin
  • Başkalarına karşı flörtöz davranın

Biraz gizli saklı olun

Yay erkeği doğru kişiyi bulduğunda yerleşir ve ilişkiye artık daha fazla akıl yormaz. Partneriyle hiç sorunu olmadığını varsayar. Ayrıca çözecek çok önemli sorulara sahiptir.

Bu nedenle partneri bazen kıymeti bilinmiyor gibi hissedebilir. Hatta bu gibi zamanlarda erkeğinizle oluşturduğunuz güçlü temeli biraz sarsmanız gerektiğini düşünebilirsiniz.

Sizi mobilya gibi görmemesini ona bildirmeniz gerekir. Yay erkeğine bazen bir ok doğrultmak gerekir. Odak noktası her zaman sevdiği insanda değil başka bir yerdedir.

Bu nedenle arada bir rutinlerinizi değiştirin. Belli bir zamanda evde olmanızı bekliyorsa, ofisteki arkadaşlarınızla bir şeyler içmeye gidin. Onu öğle arasında hep arıyorsanız, bir kaç defa aramayı unutun.

Eğer Cumartesi gecesini birlikte geçiriyrosanız, arkadaşlarınızla bir kulübe gidin. Zamanla bunu fark edecektir. Size neden açık olduğunu hatırlayacaktır. Size tekrar değer verecektir ve sevildiğinizi hatırlatacaktır.

Kendi maceralarınıza odaklanın

Hayatınızı tam anlamıyla yaşamak kadar onun dikkatini çeken bir şey yoktur. Tanıdığı birisi geziye çıktığında bu fırsatı kaçırma korkusuna sahip olur. Birisi yeni bir kişisel projeye başladığında da öyle hisseder.

Ayrıca pozitif enerjiye de çekilir ve bu nedenle durumunuza dair ne hissettiğiniz önemli değil, her zaman pozitif olmalısınız. Kendiniz ve arkadaşlarınız için bir haftasonu yolculuğu planlayın. Ona tamamen bağımsız olduğunuzu gösterin.

Sizin hayatınızın heyecanlı olduğunu gördüğünde bunun bir parçası olmak isteyecektir. Dışarı çıkmanızı ve yaşadığınız maceraları kıskanacaktır.

Onu ihmal edin

Bazen daha ciddi önlemler gerekir. Eğer yay erkeği hala mesajı almıyorsa onu doğrudan ihmal edin. Elbette özellikle birlikte yaşarken bunu söylemesi yapmasından daha kolay.

Ama sadece çıkıyorsanız bu daha kolaydır. Daha önce dediğim gibi, bu adamlar bir şeyi kaçırdıklarını düşündüklerinde kıskanırlar. Fakat mesaj ve aramalarına cevap vermezseniz de üzülürler.

Tipik bir yay erkeği sizin onun yolculuk arkadaşı olmanızı isteyecektir. En son maceralarında ona eşlik etmenizi ister. Sizi bir eşiti, suç ortağı olarak görür. Şimdi bir anda size ulaşamıyor.

Neler olup bittiğini merak edecektir. Endişe edecektir ve en sonunda da kıskanacaktır.

Başkalarına karşı flörtöz olun

Yay erkeği genelde ilişkide kritik bir aşamaya gelene kadar kıskançlık eğilimli değildir ve çok sahiplenici de değildir. Ancak hayatının aşkını bulduğunu fark ettiğinde endişe etmeye başlar. Biraz panikler. Bu kişiyi kaybederse ne olur? Onsuz nasıl başa çıkacaktır?

Tüm burçlar içerisinde yay, işler ters gitse bile duygularını aktarmakta zorlanır. Evet, bu burç çok dobra ve dürüsttür. Ancak duygular söz konusu olduğunda reddedilme korkusu onları tıkar.

Kıskançlığını tetiklemenin bir yolu diğer erkeklere karşı flörtöz davranmaktır. Elbette gidip de tüm arkadaşlarına kucak dansı yapmayın. Ancak onun gözü önünde küçük flörtleşmeler yapılabilir.

Burada hedef diğer erkeklere de çekici geldiğinizi göstermektir. Bu okçuyu kendi oku ile vuracaksınız. Hatta bu kıvılcımı ateşleyen şey olacaktır. Unutmayın, kıskançlık yayların doğasında yok.

Sizi sevmiyor değil, sadece onun için ne kadar değerli olduğunuzu unutmuş durumda. Onu kıskandırmak için biraz çaba göstermek gerekli yoksa sizi fark etmeyecek.

Sık Sorulan Sorular

Yayın kıskandığı nasıl anlaşılır?

Genel konuşmak gerekirse yay erkeği o kadar kıskanç değildir. Ancak emin olabileceğiniz en önemli şey duygularını gizlemediğidir. Pasif agresif davranmazlar. Eğer kıskanırsa size söyleyecektir. İlk başta bunu görmezden gelebilir ancak zamanla kızgınlığı ortaya çıkacaktır.

Yay erkeğinin sizi özlemesini nasıl sağlayabilirsiniz?

Planlarınıza dair gizemli ve üstü kapalı olun. Yaylar meraklı yaratıklardır. Neler olup bittiğini bilme ihtiyacı hissederler. Bu nedenle mesajlarına hemen cevap vermeyin. Sohbetleri ilk bitiren siz olun. Onu hep daha fazlasına aç bırakın. Bu onların kıskançlık duygusunu yükseltecektir.

Yay erkeğini kıskandırabilir misiniz?

Onu kıskandırmak biraz zor. Genelde bir sonraki macerasına o kadar odaklanmıştır ki sizin ne yapacağınızı fark etmez. Fakat dayanamadığı en büyük şey sizin büyük bir maceranız olmasıdır. Buna dayanamaz.

Yay erkeğinin kıskanması ne anlama gelir?

Bu burç özgürlüğe çok önem verir ve bir yerde duramaz. Size dair güçlü duygularının olması mümkün ancak bunlarla nasıl baş edeceğini bilemez. Bunun yerine bunu kıskançlık olarak yansıtır. Onu sakinleştirmek için nasıl hissettiğinize dair dürüst olun.

Yayın sizi özlediğini nasıl bilirsiniz?

Yay erkeği sizin hayatının bir parçası olmanızı ister. Maceralarında ona katılmanızı ister. Unutmayın, bu erkekler aşırı dürüsttürler ve bu nedenle sizi özlediğini muhtemelen söyleyecektir. Akıl oyunları oynamazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir