Yengeç Burcu Erkeği ve Özellikleri

Tutkulu, uçucu ve heyecanlı yengeç burcu erkeğinin duygusal gücü ve savunmasızlığı, birçoğunun çekici ve eşsiz derecede seksi olmasına yol açar. Derin duygular, kişisel bakım ve sempatik kelimeleri ile özdeşleşmiş yengeç burcu erkekleri sevdikleri bir ortak için her şeyi yaparlar.

Oldukça sezgisel olan ve hisler konusunda doğal bir yeteneği bulunan yengeç burcu erkekleri  genellikle eşinin nasıl rahat ve güvenli hale geleceğini bilir. Sevecen, nazik, samimi ve anlayışlı biri, ancak yumuşak değildir ve sıklıkla ne hissettiğinizi ve sizi en iyi nasıl hissedeceğinizi duygusal olarak bilir.

Romantik ve özverili, ilişkilerini ve eşini ciddiye alan yengeç burcu erkekleri sevdikleri kişilerle ilişkili her şeyden hoşlanır. Yengeç burcu erkekler de genellikle son derece samimi ve başkalarına yardım etmek ve kendilerini gerekli hissetmekten çok hoşlanır.

Yengeç burcu erkekleri ve cinsellik

Ruh halini değiştirme hakkındaki yorumlar doğrultusunda cinsellik ile ilgili düşünceleri de değişkenlik gösterebilir ve çoğu zaman dinamik olabilir. Onunla uyumluysanız, fantastik bir aşk yaşayabilirsiniz. Oluşturabilir. Yengeç burcu erkekleri ruh hallerine bağımlıdırlar. Bazen çok fazla kendileri olabilir ve bazen olmak istemezler.

Yengeç burcu erkeği doğru bir kadınla harika uzun vadeli bir ilişki kurabilir. Duygusu ve kalbinin konuları tarafından yönetilir, ilişkiler konusunda zekası tarafından yönetilmemektedir. Bu nedenle, başkalarının, özellikle de umursadığı kişilerin hislerini genellikle çok sevecen, düşünceli ve sezgisel olarak karşılar.

Aile hayatında yengeç burcu erkeği

Ev ve aile Yengeç için son derece önemlidir ve şiddetle koruyucu olabilir. Yengeç  istikrar, güvenlik ve konfor üzerine hayatını kurar. Çoğu yengeç burcu erkekler sadık, destekleyici eşler olarak karşımıza çıkar ve nazik, sabırlı babalar olarak gelişirler. İlişkileri iyi eğilimlidir ve büyük bir espri anlayışı ile inanılmaz romantiktir.

Yengeç erkekleri duygusaldır. Ay tarafından yönetilirler ve ay sıkça değişirken, yengeç burcunun duygularını da değiştirirler. Tam ve tamamen sevgi ve bağlılık istiyorlar.  Yengeç erkekleri aşırı kıskanç ve kontrol edici olabilir.

Yengeç burcu erkekleri feminen kadınlardan hoşlanır. Bu sebeple de seksi elbiseler, seksi kokular, kadınlığı çağrıştıran kişilere ilgi duyabilirler.

Yengeç burcu erkeği fiziksel özellikler

Yengeç burcu erkeği fiziksel olarak fazla dikkat çekici değildir. Genellikle ince dudaklara, yuvarlar bir yüz hattına, belirgin çeneye ve pürüzsüz tene sahip olmaları ile ünlüdürler. Tenleri kumral ya da beyaz olabilir. Gür ve parlak saçlara sahiptir. Saçlarına her zaman önem verirler. Şekil vermeden dışarıya çıkmayı pek sevmezler. Hızlı adımlarla yürümezler. Omuzları geniştir.

Yengeç erkekleri, dış görünümlerine çok dikkat eder. Oldukça özenli ve temiz insanlardır. Özel giyim tarzları vardır, kimseyi taklit etmezler. Dolapları, kendi kombinleri ile tamamlanmıştır.

Farklı kıyafetleri uyumlu bir şekilde vücutlarına göre bir araya getirebilirler. Nadiren bile olsa, birlikte olduğu kişinin giyim konusunda fikrini alabilir.

Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yengeç burcu erkeği genel özellikleri bakımından oldukça efendi, kibar ve centilmen bir yapıya sahiptir. İnsanlarla uyum sağlamasını, anlaşmasını ve nasıl konuşacağını oldukça bilir. Nerede nasıl davranacağını bilirler. Sözleriyle ve uyumlu tavırlarıyla partnerini etkiler, ona göre hareket eder, anlaşmaya çalışır. Yapacakları son şey, insanları kırmaktır. Yalan söylemeyi sevmezler, daima dürüst ve nettir. Kendisi dürüst olduğu gibi karşısındaki kişinin de dürüst olmasını ister, yalana tahammül edemez. Aksi halde sevgileri bir anda bitebilir. Hayatta ki en önemli duruşun, dürüstlük olduğunun arkasında dururlar.

Yengeç burcu erkeğinin aşırı davranışları bulunmaz. Genelde sakin ve oturaklı kişilerdir. Pozitif bir bakış açıları vardır.  Sakin, oturaklı ve yaşından daha olgundur. Yaklaşımları daima pozitiftir. Genellikle duygularıyla hareket eder ve çok da hassastır. Saygıya ve sevgiye olan inancı ve güveni tamdır. İnsanlara saygı duyar ve kendisi de saygı görmek ister. Duruşları nettir. Değişken yapıları yoktur. İnsanların kendisine karşı olan tutumlarına çok dikkat eder. Yalan söyleyen, gizemli ya da dengesiz davranan insanlardan uzak dururlar. Çevresinde bulunan insanların kusurlarıyla dalga geçmez ya da umursamaz. Bunun dışında insanların hatalarını da yüzünü vurmazlar. Aksine yapılan hatalarını düzeltmek için yardımcı olurlar.  Değerli hediyeleri sever. Özellikle bakım ve giyim ürünlerini tercih ederler. Lüksten ve huzurlu ortamlardan hoşlanırlar. Sevgilisinin güçlü ve saygın biri olmasını isterler.

Aşk hayatında yengeç burcu erkekleri

Yengeç burcu erkekleri sadık ve aşk doludur. Paylaşımlarının artması için yenilikler yapar. Hayatı durgun ve sade yaşamayı sever ve partnerinin zevklerini umursar. Partneri uğruna bazen sevmediği ve istemediği halde zevk ve önerilere uyabilir. Bu aşamada prensiplerinden ödün verebilir. Partneriyle mutlu olduğunu hissettirir, her konuda ona destek olur. İlişkilerinde problem yaşansa da olayları fazla büyütmeyi tercih etmez.  Sevgisini uluorta herkese göstermeye çalışır.

Yengeç burcu erkeğinin ideal sevgili burçları

 • Uzun süreli aşk yaşayacağı burç: Oğlak
 • Macera yaşayacağı burç: Boğa
 • Aradığı cinsel partner: Balık

Yengeç, erkekleri burçların “anneleri” dir. Beslenmesi gerekiyor ve başkalarını yetiştirmeye ihtiyaç duyuyorlar; bu sıklıkla anneleri ile güçlü bir bağ oluşturulmasına neden oluyor ve onları kalıplaşmış bir “anne çocuğu” olarak görüyorlar. Bu özellik, çoğu yengeç erkeğin harika bir aile üyesi olmasının nedeni de aynı.

Güvensizlik: yengeçler doğasında her şeyden ve etrafındaki herhangi birinden güvensizlik içindedir. Hayatta kalmasına yardımcı olan şey de budur. Asıl soru, insanın güvensiz olup olmadığı değil, asıl soru ‘kabuğunun ne kadar kalın’ olmasıdır.

Sanatsal  yetenekleri: Yengeç erkekleri sanat açısından çok yeteneklidir. Ustalaşmak için hangi alanı seçtiğine bakılmaksızın, yengeç erkeğinin sanatsal yanından kaçınmak olmayacaktır.

Sevimlilik: Baş döndürücü gülümsemesinden muhteşem gözlerine kadar çekiciliğinden kaçılması mümkün değildir.  Dahası, onun ne kadar büyüleyici olabileceğini biliyor olması ve sizi cezbettiği zaman sıklıkla onun lehine kullanması sorun yaratabilir.

Yengeç Burcu Yabancı Ünlüleri:

Tom Hanks, Tom Cruise, Harrison Ford, Sylvester Stallone, Robin Williams, Bill Cosby, Mike Tyson, Carlos Santana, Julius Caesar, Nelson Mandela, Ernest Hemingway, Louis Armstrong, Ringo Starr, Franz Kafka, Reha Muhtar, Tan Sağtürk, Barış Akarsu, Deniz Baykal, Ali Poyrazoğlu, Harun Kolçak, Kenan Evren, Bedrettin Dalan.

Yengeç Burcu Erkeği ve Özellikleri” yazısı için 13 yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. SEVGİ dedi ki:

  Yengeç burcu kadını ile ilgili yazınızı da bekliyoruz o zaman 🙂

  • Usta dedi ki:

   Yengeç burcu olmak ayrıcalıktır iyi değerlendirildiği vakit hayat dolu anlamlı ve harika gider

   • Cancer dedi ki:

    Zor bir burç fakat gerçekten bir kadına en inanılmaz zamanları yaşatabilir

 2. Smtaydınlı dedi ki:

  %90 dogru diyebilirim ozellikle pozitiftir lakin yorumdaki gibi yalan soyleyeni affetmez ozellikle cok guvendigi biriyse bunu yapan icinde yerle bir olur. Yapmacik olmayida olanida sevmez soze deil icrate bakar. Baskalarinin kusurlarini hor gormez aksine kapatir. Ve cook merhametlidir. Guclu kadinlardan hoslanir lakin anlasamaz;)

 3. Jsjsjssjssnssnsn dedi ki:

  Benim sevgilim de yengeç burcu bende balık burcuyum çok ii anlaşıyoz.

 4. Palac dedi ki:

  kulliyen palavra, hic kusura bakmayın ama sallamıssınız iyice. birsuru yengec tandııgım var fakat buradakilerin tamtersi. birkere kesinlikle bencildirler ve fedakar degillerdir ve hep negatiflerdir. muhim olan burada sevgiliye degilde topluma karsı olan davranısları. sevgiliye karsi herkes yukarıdaki bahsettiginiz ozelliklerde….

 5. Beray dedi ki:

  Palac kardeş çok doğru diyorsunuz katılıyorum size çok benciller

 6. Rose dedi ki:

  Yengeç erkekleri kötümser her zaman negatiftirler bi de gerçekten çok bencil ve cimri

 7. Rose dedi ki:

  bencil kötümser cimri

 8. Mira dedi ki:

  Yengeç erkeği sizi beğenmemiştir yada işinize gelmemiştir yengeç erkeği kadar akıllı erkek yok. Rezil etmiştir sizi🤣😜

 9. Ali dedi ki:

  Valla dostlarım bende yengeç borcuyum yorumda bencil kötümser cimri diyenler yanılıyorlar yengeç borcu kesinlikle ne ona karşı nede başkalarına karşı hata yapmalarını sevmez ler yani demek istediğim şu demekki ona karşı bi hatanız olmuştur ki bu muameleyi size yapıyorlardır yoksa yukardaki tüm özellikleri kendimde görüyorum saygılar.

 10. Gül dedi ki:

  Yengeç erkekleri kesincikle bencildir; sizi elde edene kadar istediklerinizi veriyormuş gibi görünürler çıkarlarına ters bir durumda sizden soğuyacaklardır. Ayrıca o kadar dengesizdirler ki sizde mental yorgunluk oluşturmaları yüksek ihtimaldir.O kadar emek verirsiniz neticeye varırken sizi ortada bırakırlar bir de bunu sizin suçunuz gibi gösterirler. En sinsi erkektir. Aşırı takıntılı olması da herşeyi zorlaştırır. Sadıktır fakat çevresini görmezden gelmez herzaman daha iyisi olacak diye bakınacaktır.İşine nasıl geliyorsa öyle davranır bunlara sakın acımayın aksi takdirde sürünen siz olursunuz özellikle boğa Akrep balık aslan kadınları şiddetle uzak durmanızı tavsiye ederim bir şizofrenle bir yere kadar gider 😉

 11. sacide reis görmesin dedi ki:

  koçla yengeç nasıl anlaşır