Yengeç kadınını baştan çıkartmak ve kendinize aşık olmak istiyorsanız, öncelikle ona duygusal yönünüz ile güçlü yönünüzü dengeli bir şekilde göstermelisiniz.

Her ne kadar duygusallık ve güçlü olmak zıt şey gibi duruyor olsalar da aslında bunlar birbirleriyle bağlantılı şeylerdir.

Yengeç kadını, Su burcu olduğundan dolayı duygusal bakımdan içgüdüsel davranır ve Zodyak’taki en hassas burçtur. Sevgili olarak onun değişen duygularını anlamanız ve bunları kabul etmeniz gerekir.

Yengeç kadınını hakkında daha fazla şey öğrenmek ve onu baştan çıkarmak istiyorsanız, aşağıda yer alan yengeç kadınını baştan çıkarmanın yollarından faydalanabilirsiniz.

  1. İlk hamleyi siz yapın

Yengeç kadınının ilgisini çekmek ve onu baştan çıkarmak için ilk hamleyi yapmaktan çekinmeyin. Ancak bunu yaparken çok ısrarcı ve samimi olmamaya özen gösterin. Yengeç kadınları genelde utangaçtır ve kendini geri tutmayı tercih eder. Bu nedenle ona romantik olarak yaklaşmak için doğal bir şekilde yaklaşın ve süslü sözcükler kullanmaktan kaçının.

  1. İlk buluşmanızın romantik olmasına özen gösterin

Yengeç kadını ilk başlarda son derece utangaç görünebilir ve hatta göz teması kurmaktan bile rahatsız olabilir. Onlar için en iyi ilk buluşma, kendilerinden başka bir şeye odaklanılan bir buluşma olacaktır. Bunun için biraz kalabalık olan, ancak çok gürültülü ve aşırı kalabalık olmayan mekanlar tercih edebilirsiniz.

  1. Kibar olun ve güven verin

Yengeç kadını için güvenlik ve emniyet başta gelir. Bu nedenle Yengeç kadınını baştan çıkarmak ve kendinize aşık etmek istiyorsanız, öncelikle niyetleriniz konusunda net olmalısınız. Onu sürekli olarak habersiz bırakırsanız, sizden vazgeçebilir ve sizi hayatından tamamen çıkarabilir. Bu, Yengeç kadınının savunma mekanizmasıdır. Bu sayede reddedilmeye karşı kendini korumuş hisseder.

  1. Ona ciddi ve kişisel sorular sorun

Yengeç burcunu kendinize çekmek ve sizinle ilgilenmesini sağlamak istiyorsanız, ona ciddi ve kişisel sorular sormaktan çekinmeyin. Yengeç kadınının karakterinin duygusal yönünün güçlü olması onları bunaltabilir. Bu nedenle onun bu yönüne temas etmeniz, size karşı sıcaklık hissetmesine yardımcı olabilir ve en sonunda size aşık olmasını sağlayabilir.

  1. Onu güldürün

Yengeç kadını gülmekten çok hoşlanır ve genelde iyi bir espri anlayışına sahiptir. Onunla birlikte kaliteli romantik-komediler izleyebilir ya da güzel bir stand-up gösterisi seçebilirsiniz. Onu güldürerek kabuğundan çıkmasını ve sizden hoşlanmasını sağlayabilirsiniz.

  1. Romantik ortamlar yaratın

Yengeç kadınını baştan çıkarmanın en önemli yolu romantizm olabilir. Yengeç kadınının kendini yalnız ve hassas hissettiği dönemler olabilir. Bu gibi zamanlarda Yengeç kadını sevilmek ve kendilerini güvende hissetmek ister. Yengeç kadını kendini yalnız ve hassas hissettiği zamanlar masasına sevgi dolu ufak bir not bırakmanız, onu mum ışığında bir akşam yemeğine davet etmenizden daha fazla etkileyecektir. Bu nedenle romantizm için büyük organizasyonlar planlamak yerine doğru zamanı seçerek ufak jestler yapmanız Yengeç kadınının daha çok hoşuna gidecektir.

  1. Ona yemek yaparak evcimen yönünüzü gösterin

Yengeç kadınına en sevdiğiniz yemeği hazırlamanız çok hoşuna gidecek ve sizin çok düşünceli olduğunuzu düşünecektir. Yengeç kadınlarının çoğu kendilerini en rahat hissettikleri yerde, yani evde sakin bir gece geçirmek ister. Ona önem verdiğinizi göstermek için arkadaşlarını da yemeğe davet edebilirsiniz.

  1. Size açılması uzun sürüyorsa sabırlı olun

Yengeç kadını size açılma konusunda çekingen davranıyorsa onu sorularınızla bunaltmayın. Onunla ilgili bilmek istediklerinizi düşünün ve rahatsız olduğu şeyler varsa bunları daha samimi olduğunuzda sorun. Yengeç kadınları savunmacı ve utangaç oldukları için özellikle de arkadaşları ve aileleri konusunda konuşmaktan çekinebilirler. Yengeç kadını bir konu hakkında konuşmak istemediğini dile getiriyorsa bunun sorun olmadığını ve kendisini rahat hissetmesinin daha önemli olduğunu söyleyin.

  1. Güzel parfümler kullanın

Koku, karşı cinsi baştan çıkarma konusunda uzun zamandır kullanılan bir silah. Herkesin kendine has bir vücut kokusu vardır ve bu vücut kokusuyla uyumlu olan parfümler bulunmaktadır. Size aşkı hatırlatan ve özgüven kazandıran bir koku seçerek Yengeç kadınını cezbedebilirsiniz. Üstelik koku, kendinizi sözcüklerle ifade etmeden anlatmanızın en kolay ve en hızlı yollarından bir tanesidir.

  1. Onu yatak odasında memnun etmek için başka şeylere de dikkat edin

Yengeç kadınını baştan çıkarmak ve yatak odasında mutlu etmek istiyorsanız, onunla ilgili diğer ayrıntılara da odaklanmayı unutmayın. Onun ihtiyaçlarıyla ilgilenin ve kendisini özel hissetmesini sağlayın. İşleri aceleye getirmekten ve duygularını görmezden gelmekten kaçının. Yengeç kadını ile mutlu bir cinsel birliktelik için öncelikle ona karşı şefkatli olmanız gerekir. Cinsellik onun için oldukça anlamlı bir şey olduğundan dolayı saygı duyulmadığını hissetmesi durumunda sizden uzaklaşabilir.