© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

11-17 Haziran 2018 haftalık burç yorumları

11-17 Haziran 2018 haftalık burç yorumları

Image Bu yazıyı 5 dakika 55 saniyede okuyabilirsiniz.

Koç Burcu:

Haftaya maddi işlerinize yönelerek başlıyorsunuz. Bayram öncesi yakınlarınızla beraber plan yapmak isteyeceksiniz ama zorlanabilirsiniz. Size destek olan kişileri fark etmelisiniz. Salı günü Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle, 2 hafta boyunca ev ve aile hayatında hareketlenmeler yaşayacaksınız. Ailevi konularda çözümsel yaklaşımlarda bulunacaksınız. Emlak alım, satım veya taşınma gündeme gelecek. Çarşamba gününden sonra aşk hayatınız hareketleniyor. Ancak sevdiğiniz insanın tavırlarını beğenmeyebilirsiniz. Sizi sevdiğine ikna etmesi zor olabilir. Ayrıca önemli organizasyonlara katılacaksınız. Çarşamba günü gece saatlerde gerçekleşen Yeniay’la birlikte, iletişim konularında önemli adımlar atabilirsiniz. Bayramın birinci gününde para konularında gerginlik yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla veya çocuğunuzla anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Olaylara karşı daha sakin kalmalısınız. Cumartesi günü aile ortamında bazı konuşmalarınızın desteklenmediğini görebilirsiniz.

Boğa Burcu:

Haftaya etkin şekilde başlıyorsunuz. Bayram öncesi maddi konuları halletmeye çalışmalısınız. Salı günü ilgi alanlarınızı belirleyen Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle; reklam, teknoloji ve iletişim konularında sezgilerinizi dinleyerek hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizle, akraba veya komşularınızla iletişiminizde alıngan davranmamaya çalışın. Çarşamba gününden sonra ailevi konulara odaklanacaksınız. Tadilat ve dekorasyon işlerine girişebilirsiniz. Çarşamba günü gece saatlerinde gerçekleşen Yeniay’la birlikte maddi konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Ticari yatırım için destek göreceksiniz. Önünüzdeki 15 günlük dönemi iyi değerlendirin. Bayramın ilk gününde aile ilişkilerinde sabırsız ve isyankar davranmamaya dikkat edin. Cumartesi günü yakın çevrenizle, bazı olumsuzluklar yüzünden karamsar olabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Haftanın başında olaylara çabuk adapte olamayabilirsiniz.  Duygularınız ve hisleriniz size yol gösterecek ama birkaç gün zorlanacaksınız. Salı günü Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle, zorlandığınız maddi konular üzerine eğilebilirsiniz. Çarşamba gününden sonra, akraba ve kardeşlerinizle olan bağlantılarınızı kuvvetlendireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Kendinizi yazarak ifade etmekten keyif alacaksınız. Çarşamba gece saatlerinde oluşan Yeniay kişisel girişimlerinizi destekleyecek. Önemli konulara bu tarihten sonra yöneleceksiniz. 15 gün boyunca farklı atılımlar yapabilirsiniz. Bayramın birinci günü yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde sorunlar çıkabilir. Sabırsız ve inatçı davranabilirsiniz. Cumartesi günü, parasal harcamalara dikkat edin. Maddi sorumluluklarınızın altında ezilebilirsiniz, bu yüzden karamsar ve negatif yaklaşımlar sergilemekten kaçınmalısınız.

Yengeç Burcu:

Arkadaşlarınızla yapacağınız etkinliklerde istediğiniz gibi eğlenmeyeceksiniz ve beklediğiniz gibi olmadığını göreceksiniz. Önemli işlerle uğraşmak istemeyeceksiniz. Biraz rahatlamalısınız. Salı günü Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle, 2 hafta boyunca önemli görüşme ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra, maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bir süre boyunca, keyfi harcamalar yapabilirsiniz. Maddi kazancınız artabilir. Yaptığınız yada yapacağınız planlarınızı harekete geçirmek isteyeceksiniz. Çarşamba gece saatlerinde oluşan Yeniay’da diğer burçların aksine harekete geçmemeli ve planlarınıza yoğunlaşmalısınız. Kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmak için harekete geçebilirsiniz. Bayramın birinci günü maddi konularda kolay tepki vermeye açık olabilirsiniz. Kendinizi sosyal ortamlarda gergin hissedebilirsiniz. Cumartesi günü özel ilişkilerinizde olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Bazı düşüncelerinizin ve konuşmalarınızın desteklenmediğini görebilirsiniz. Olumsuzluklardan uzak durun.

Aslan Burcu:

Bayram öncesi yapılması gereken işlerinize odaklanacaksınız. Sosyalliğinizin arttığı bu dönemde günlük işlerinizin altından kalkamayabilirsiniz. Salı günü Merkür, kader alanında hareket etmeye başladığından, sonraki 2 hafta boyunca önemli konularda harekete geçmemelisiniz. Bu dönemde geçmişi düşünmeye başlıyorsunuz. Arkanızdan konuşan insanlar artıyor. Çarşamba gününden sonra kendinizi iyi hissetmeye başlıyorsunuz, sosyalleşme isteğiniz artabilir. Kendinize olan güveninizle, dış görünüş ve giyim tarzı ile alakalı değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinize yeni bir imaj verebilir, saçlarınızı değiştirebilirsiniz ya da estetik birtakım uygulamalar yaptırmak isteyebilirsiniz. Çarşamba gece saatlerinde oluşan Yeniay’la birlikte, gelecek planlarınızı ve kurduğunuz hayalleri gerçekleştirebilirsiniz. İş hayatınızdaki önemli değişimlere alışacak ve hayatınızı akışına bırakacaksınız.

Bayramın birinci günü, göz önünde olacağınız ortamlarda kolay tepki vermemeye dikkat edin. Kolay sıkılabilirsiniz, aşırı tepki vermeyin. Cumartesi günü alacağınız bazı haberler moralinizi bozabilir. İnsanlarla iletişiminizde  sakin olmaya çalışın.

Başak Burcu:

Haftaya seyahat planları yaparak başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Salı günü Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle, 2 hafta boyunca organizasyonlarda, sosyal ortamlarda ve davetlerde hassaslaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla ilişkiniz güçlenebilir. Çarşamba gününden sonra, ikili veya sosyal ilişkinizde geri planda durabilirsiniz.

Çarşamba gece geç saatlerde oluşan Yeniay’la birlikte kariyerinizde önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeniay zamanı atacağımız adımlardan kalıcı sonuçlar bekleyebilirsiniz. Bayramın birinci günü, seyahat halindeyseniz, tatildeyseniz sıkılgan olabilirsiniz. Diğer insanlarla olan ilişkilerinize dikkat edin ve yangına körükle gitmeyin. Cumartesi günü sosyal ortamlarda karamsar olmayın.

Terazi Burcu:

Haftaya maddi konulara yoğunlaşarak başlayacaksınız. Ailenizdeki insanlardan destek görmeyebilirsiniz. Salı günü Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle, iş alanında temkinli ilerleyeceksiniz. Çarşamba gününden sonra, arkadaşlarınızla olan paylaşımlarınız artacak. Gireceğiniz ortamlarda gözler üzerinizde olacak. Çarşamba günü gece saatlerinde oluşan Yeniay’la yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Hukuki ve ticari konularda, medya veya eğitim sektöründe önemli adımlar atacaksınız. Yeni fikirlerinizle beraber iş yaptığınız insanları etkileyebilirsiniz. Bayramın birinci günü, sosyal ortamlarda yüksek harcamalar yapacaksınız. Sıkılgan olmamalı ve maddi konuların moralinizi bozmasına izin vermemelisiniz. Cumartesi günü fikirlerinizi ortaya koyarken bazı olumsuzluklar oluşabilir. Bu durum sizi daha da karamsar yapabilir ama alacağınız haberlerin enerjinizi düşürmesine izin vermemelisiniz.

Akrep Burcu:

Salı günü Merkür’ün Yengeç burcuna geçmesiyle, seyahat, eğitim ve ticaret alanında önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Uzaklarda bulunan akrabalarınızdan veya dostlarınızdan haber alabilirsiniz. Çarşamba gününden sonra kariyer ve iş hayatınızda ilişkileriniz size fayda sağlayacak. Zam istiyorsanız patronunuzla konuşabilirsiniz. Kendinizi toplum önünde göstereceksiniz. Çarşamba gece geç saatlerde gerçekleşecek Yeniay’la maddi konularda atılım yapabilirsiniz. Bir borcun altına girebilir veya kredi çekebilirsiniz.

Bayramın birinci günü kuracağınız ilişkiler partnerinizle aranızı gerginleştirebilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda, tepkilerinize ve konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Cumartesi günü, geleceğinize yönelik konularda bazı sorunlar oluşabilir. Sorumluluklarınızın sizi bunaltmasına izin vermeyin.

Yay Burcu:

Salı günü Merkür’ün para alanına geçmesiyle beraber 2 hafta boyunca maddi konulara yönelebilirsiniz. Bu alanda konuşma ve görüşmeler yapacaksınız. Çarşamba gününden sonra seyahate gidebilirsiniz. Uzun yolculuklardan keyif alacağınız bir dönemde olacaksınız. Yabancılarla yapılacak işlerde ve yasal konularda şansınız yüksek olacak. Çarşamba gece geç saatlerde oluşan Yeniay’la özel hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. İş alanındaki değişimlerin geri dönüşünü parasal olarak alacaksınız ve özel hayatınızdaki sıkıntılarınıza bu Yeniay’da son vereceksiniz. Bayramın birinci günü tatilde ve değişik ortamlarda, garip davranışlar sergilemekten kaçının. İlişkilerinizde tansiyon artabilir. Cumartesi günü para harcamalarınız istediğiniz gibi gitmeyebilir. Evdeki hesap çarşıya uymayacak ve bu durum sizi kötü etkileyecek, olumsuz olmayın.

Oğlak Burcu:

Salı günü Merkür’ün ilişki alanına geçmesiyle beraber 2 hafta boyunca özel hayatınız hareketlenebilir. Çarşamba gününden sonra, ortaklaşa para konularına yöneleceksiniz. Harcama, yatırım, alışveriş, kredi ve borç gibi konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemler varsa, tatlı dille bunların üstesinden gelebileceksiniz. Çarşamba gece saatlerinde oluşan Yeniay’la iş alanında ve sağlıkla ilgili konularda hızlıca kararlar alacaksınız. Yeni bir işe başlayabilirsiniz veya iş değiştirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili verilecek önemli konularda hareketlenme yaşayabilirsiniz. Bayramın birinci günü ve Cumartesi günü ilişkinizde halihazırda var olan stresli konular, bu günlerde yeniden gündeme gelebilir. Birbirinizi anlamakta ve sevginizi göstermekte zorlanabilirsiniz. Sıkılganlıklarınızı kontrol etmeye çalışın.

Kova Burcu:

Salı günü Merkür Yengeç burcuna geçiyor. İki hafta boyunca iş ve hizmet alanlarınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanacak. Aynı zamanda sağlık kontrollerini yaptırmak için uygun bir dönem içinde olacaksınız. Mide ve göğüs sorunları çıkabilir.

Çarşamba gününden sonra, özel hayatınıza odaklanacaksınız. Ortaklaşa girişimler açısından uygun bir döneme giriyorsunuz. Tartışmalı olduğunuz kişilerle hatta düşmanlarınızla bile ilişkilerinizi düzeltme şansınız olacak. Çarşamba gece geç saatlerde oluşan Yeniay’la aşk hayatınız hızlanabilir. Sanatsal veya yaratıcılığa dayalı işlerinizde önemli kararlar alabilirsiniz ve ayrıca spora başlamak için karar alabilirsiniz. Bayramın birinci günü aile hayatında ve ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerekebilir. Çabuk gaza gelebilir ve tepkilerinizi sevdiğiniz insanlara yansıtabilirsiniz. Cumartesi günü fikirlerinizde olumsuz ve karamsar etkilerle hareket edebilirsiniz. Memnuniyetsizlikler sizi zorlayabilir.

Balık Burcu:

Haftanın başında, gücünüzü sorgulayacaksınız. Salı gününden sonra, 2 hafta boyunca Merkür, aşk ve çocuk alanında dolaşmaya başlıyor. Aşk hayatınızda korumacı davranabilir ve sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Sanata, spora ve yaratıcılığa dayalı konularda sezgilerinizi dinleyebilirsiniz. Çarşamba gününden sonra; beraber çalıştığınız insanlarla olan bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Çarşamba gece geç saatlerde oluşan Yeniay’ın etkisiyle beraber aile hayatınızda birkaç haftadır almak istediğiniz kararları alabilirsiniz. Bayramın birinci günü, çevrenizdekilerle ilişkileriniz sizi zorlayabilir. Çevrenizdeki insanlarla olan bağlantılarınızda sıkılgan olabilirsiniz ve kolay tepki verebilirsiniz. Cumartesi günü özel hayatınızdaki kişiyle ilgili konularda moraliniz bozulabilir. Olaylara geniş açıdan bakarsanız, daha rahat bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir