11 Ekim Pazartesi günü, zamanın ve karmanın efendisi Satürn’ün Kova burcunda ilerlemesiyle birlikte 2021 yılında gerçekleşen beklenmedik olaylarının hepsinin, kendi büyümemize hizmet ettiğini kabul etmemiz gerekiyor. 23 Mayıs’ta Satürn’ün uzunca süren gerilemesinden sonra karmik dersleri şükranla karşılıyor, geleceğinizi şekillendiriyor ve güçlendiriyorsunuz. Çünkü bu enerji azaldığında, yani kaybolduğunuzda, pes ettiğinizde ve üzüntüyle dolduğunuzda yeni bir eğilim ve yeni bir itici güç derinlerde bir araya gelir. Daha önce birkaç kez pes ettiyseniz, bu da hiç sorun değil.

3 boyutlu gerçeklikte Satürn katı bir öğretmen olarak görülüyor ve bizi, kaderin eli tarafından yönlendirilmeyi bekleyen çocuklar olarak görüyordu. Gücünüzü verdiğiniz insanları, kabul ettiğiniz katı inanç sistemlerini ya da sorgulamadığınız kuralları düşünün. Her şey kısıtlama, sıkı çalışma, engeller ve eksikliklerle ilgiliydi.

5 boyutlu gerçeklikte ise Satürn şunları temsil eder:

  • Gelişmekte olan potansiyeliniz
  • Artmış bilinçliliğiniz
  • Kendi rehberiniz, koçunuz ve akıl hocanız olarak hareket etme özgürlüğüne sahip olmanız
  • Aydınlanmış kişisel menfaatiniz
  • Artık kendinize uymayan şeylerden kurtulmak için beklediğiniz güç
  • Hayata olduğu şekliyle teslim olmak ve gerçek anlamda katılmak arasındaki noktayı bulmak

Sezginiz fısıldarken genelde zihniniz gürültülüdür. Tatlı ve rahat görünen, kulağa hoş gelen fikirler genelde geride kalmanıza neden olacak şeylerdir. Birden ortaya çıkan, “belki daha sonra” dediğiniz ve yapamayacağınıza dair bahaneler ürettiğiniz diğer sessiz fikir ise genelde gelişmenize yardımcı olacak eylemin kendisidir.

Satürn ilerlerken bu eylemleri gerçekleştirmenizin zamanı geldi. Konfor alanındaki hiçbir şey büyümez! Sizi geçmişte tutan şeyleri sonlandırmak için mükemmel bir zaman.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

Her şey, ilişki bölgenizi güçlendiren Güneş, Merkür ve Mars ile birlikte hayatınızdaki insanlarla ilgili olacak. Bunlar arasında hayat arkadaşı ya da iş ortakları gibi daha derin bir bağlantınız ya da uzun vadeli bağlılığınız olan kişiler olacaktır. 11 Ekim’de Satürn nihayet ileri harekete geçecek ve arkadaşlar, ağlar, gruplar ve çevrimiçi topluluklar ile olan ilişkilerinizde kalan son engelleri ve yanlış anlaşılmaları hafifletecek. Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle dışarı çıkmalı ve ufkunuzu genişletmelisiniz. 20 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek olan dolunaydan sonra seyahate çıkmak ya da konfor alanınızdan dışarı adım atmak için planlarınızı şimdiden yapın.

Sevdiklerinizle kutlama yapacağınız 15 Ekim’i not alın.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Kişisel gezegeniniz Venüs’ün Yay burcuna geçmesiyle aklınızda belli bir ortaklık bulunuyor. Bu ortaklık doğru şekilde ilerliyor mu? Eğleniyor musunuz? Öyle değilse ne yapacaksınız? Plüton’un akıl hocaları ve yardımcılarla ilgili olan açınıza yönelmesiyle ve Satürn’ün, haritanızın zirvesinde ilerlemeye başlamasıyla iş arkadaşlarınızla bir araya gelerek ve işbirliği yaparak kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. Gerçekleştireceğiniz konuşmalardan ortaya çıkan fikirler ile ipuçları 18 Kasım’da Merkür’ün yön değiştirmesiyle kanatlanabilir. Şans eseri iş yerine ön plana çıkabileceğiniz 15 Ekim tarihini not alın.

İyimserlik duygusuna sahip olun.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

Venüs’ün karşıt burcunuz Yay’a dönmesiyle birlikte her türlü ilişkiniz hız kazanacak. 15 Ekim Perşembe günü Terazi’de bulunan Güneş, beşinci evinizden dokuzuncu evinize kadar Kova’daki Jüpiter ile güzel bir ilişki kuracak. Bu tarihte daha önceden meydana getirmiş olduğunuz bir eserle ilgili olarak güzel haberler alabilirsiniz. Dışarı çıkıp sosyalleşmek için özel çaba gösterin ve sizi konfor alanınızdan çıkaracak yeni yerler ile farklı etkinlikler deneyin. Sekizinci evinizde bulunan Satürn’ün 11 Ekim’de ileri gitmeye başlamasıyla ekonomik durumunuz üzerinde kontrolü azalacak. Aşırıya kaçıp savurganlık yapmayın, ancak lüks bir şey için para ayırın ya da arkadaşlarınızla eğlenin.

Hayattaki küçük zevklerin tadını çıkarın.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

Haritanızın alt kısmında 18 Ekim’e kadar geri gidecek Merkür ile ailenizin kökeniyle ilgili sorunlarla uğraşacaksınız. Atalarınızı ve soy ağacınızı incelemek ya da eski aile fotoğraflarını bir araya toplamak için mükemmel bir zaman olacak. Satürn’ün 11 Ekim’de karşıt burcunuzda ileri gitmesi ve sağlığınız ve rutinlerinizle ilgili olan altıncı evinizdeki Venüs ile hizalanmasıyla günlük yaşamınızda bazı pratik değişiklikler yapmaya başlamalısınız. Yeni bir beslenme ya da egzersiz rutini deneyebilir, kontrol için doktorunuzu ziyaret edebilir ya da mümkün olduğunca fazla zaman yaratmak için düzen yaratabilirsiniz. Stres atmak ve rahatlamak için kendinizi iyi hissedeceğiniz yollar bulun ve bunları günlük yaşamınıza dahil edin.

Düzeninizi değiştiriyorsunuz.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

Satürn’ün 11 Ekim’de karşıt burcunuzda ilerlemesiyle birlikte kişisel hayatınızdaki ya da iş hayatınızdaki ortağınızın sizi sarsacak haberleri olabilir. Bu haberlerin 15 Ekim’de gelmesi muhtemel. Ancak uzun vadeli sonuçlar üzerinde konuşmak için Jüpiter’in Merkür ile birlikte ileri hareket etmeye başlayacağı 18 Ekim tarihine kadar beklemelisiniz. kasım ayına kadar aşk, romantizm ve eğlence açınızda bulunan Venüs ile özel bir ilişkinizi sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Bekarsanız, kendinizi normalden daha geniş bir yelpazede bulunan insanlarla tanışırken bulabilirsiniz. 18 Ekim’e kadar Merkür’ün gerilemeye devam edeceğini unutmayın ve iletişimleriniz konusunda ekstra net olun.

İnsanlarla ilişkiler kurma konusunda hızlanacaksınız.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

Kişisel gezegeniniz Merkür’ün değerleriniz, geliriniz ve kaynaklarınızla ilgili bölgede 18 Ekim’e kadar geri gidiyor olduğunu unutmayın. Bu tarih, genelde kaybolan eşyaları bulmak ya da eski arkadaşlar ve akrabalarla uzun süre sonra tekrar iletişim kurmak için harika bir zamandır. Gözden bir şey kaçırıp kaçırmadığınızı ya da size olan bir borcun tamamının geri ödenmesini isteyip istemediğinizi görmek için hesaplarınızı gözden geçirin. 11 Ekim’de Satürn’ün yaratıcılıkla ilgili olan evinizde ilerlemesiyle geçtiğimiz yaz sizi hayal kırıklığına uğratan engellerin, aksaklıkların ve gecikmelerin çoğundan kurtulmuş olacaksınız. 18 Ekim’de ise hem Jüpiter’in hem de Merkür’ün ilerlemesiyle birlikte fırsatlar yolunuza çıkacak ve sizin için çok yoğun bir dönem olacak.

Gelir ve giderlerinizi kontrol edin.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

Umuyorum ki Güneş, Merkür ve Mars’ın sağladığı enerji artışını en iyi şekilde kullanıyorsunuzdur. Merkür’ün 18 Ekim’e kadar geri gidiyor olacağını unutmayın ve kendinizi ve diğer insanları biraz rahat bırakın. Düzenleme gerektiren şeylerde kendinize hareket alanı bırakın. Olumlu şeyler ise 11 Ekim Pazartesi günü Satürn’ün ileri gitmeye başlaması ve bunu 18 Ekim’de Jüpiter’in takip etmesi olacaktır. Sizin için yılın en şanslı günlerinden biri olan 15 Ekim Perşembe gününü not alın. Kutlama yapın, ziyafet çekin ya da her zaman istediğiniz ancak yapamadığınız özel bir şey yapın.

Bir gününüzü kutlamaya ayırın.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

Geçtiğimiz hafta kişisel gezegeniniz Plüton ileri gitmeye başladıktan sonra bu hafta Satürn ve ardından da 18 Ekim’de Jüpiter ve Merkür de ileri gitmeye başlayacak. Bunları birer serbest bırakma mekanizması olarak düşünün ve sizi son zamanlarda engelleyen sinir bozucu aksaklıklardan, engellerden ve gecikmelerden kurtaracak şeyler olarak düşünün. Güneş 23 Ekim’e kadar hala on ikinci evinizde olacağı için hızınızı kendinize göre ayarlamayı ve işleri ağırdan almayı unutmayın. Güneş haritanızın alt kısmında Satürn ve Jüpiter varken bu yılın başlarında aklınızın bir köşesine attığınız taşınma ya da yenileme planlarınızı ortaya çıkarın. Bunlar hala geçerli mi? Hayalinizi güncelleyebilir misiniz? 20 Ekim’de Koç dolunayı etrafındaki olaylar ile bakış açınız değişebileceğinden acele etmeyin.

Düşünmeye daha fazla ve yapmaya daha az zaman harcayın.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

Bu hafta eğlenmek, insanları etkilemek ve iyimserliğiniz ile olayların merkezinde olmak için güzel bir hafta olacak. Venüs’ün burcunuza geri dönmesiyle birlikte çekiciliğiniz artıyor ve diğer insanlar, sizin söyleyeceklerinizi dinlemeye her zamankinden daha istekli hale geliyor. Kişisel gezegeniniz Jüpiter’in ayın 18’inde Merkür’le birlikte ilerlemesinden önce Satürn, parayla ilgili olan konularda ipleri gevşetiyor. Jüpiter ve Güneş’in birlikte ışık dansı yapmasıyla 15 Ekim günü, sizin için bu yılın en şanslı günlerinden biri olacak. Fikirlerinizi her şekilde ortaya çıkardığınızdan ve teklifleri, olası satışları ya da fırsatları takip ettiğinizden emin olun.

Halo etkisinin tadını çıkarın.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

Amacınız ne olursa olsun, amacınız doğrultusunda ilerliyor musunuz? İster kariyer yapmak isteyin ister gönüllü olun isterseniz de serbest meslek sahibi olun, yaşamınıza anlam ve yön veren şeyin ne olduğu, Ekim ayı boyunca ve Kasım ayının başlarında gündeminizde olacak. Kızıl gezegen Mars’ın iki yılda bir haritanızın zirvesinde olması, hayatta küçük ya da büyük hiçbir fark yaratmadan sürüklenmeniz için hayatın çok kısa olduğunu hatırlatıyor. Gezegeniniz Satürn, 11 Ekim’de ilerlemeye başlarken Merkür ile Jüpiter ise 18 Ekim’de ileri gitmeye başlıyor. Hem Satürn hem de Jüpiter’in gelir bölgenizde bulunmasıyla 15-19 Ekim arasındaki günlerde maddi durumunuzda rahatlama söz konusu olabilir.

Harcamak mı yoksa tasarruf etmek mi? Kendinize bunu sorun.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

Hem gezegeniniz Satürn’ün hem de Jüpiter, aylarca süren yavaşlamalar ve gecikmelerden sonra Kova burcunda ileri hareket etmek üzere. Planlarınız ve projelerinizi ileri taşımak için 11, 15 ve 18 Ekim tarihlerine dikkat edin. 11 Ekim’de burcunuzdaki Satürn size yeşil ışık yaktıktan sonra 15’inde Güneş’in ve Jüpiter’in hizalanmasıyla ayın en şanslı günlerinden birini yaşayacaksınız. Büyük bir hamle yapmak ya da yeni bir şey başlatmak istiyorsanız, 20 Ekim dolunayını bekleyin. Bu tarihten sonra ufkunuzu genişletebilir, konfor alanınızdan çıkabilir ve etki alanınızı genişletebilirsiniz.

Büyük düşünmenizin zamanı geldi.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

Oldukça yoğun geçen bir zamandan sonra bu hafta hem olayların hem de hayatın temposunun çok daha hızlı ve amaca yönelik olduğunu bilmek rahatlamanızı sağlayacak. Venüs’ün kariyer bölgenize dönmesiyle bağlantılarınızı arttırmak ve ağınızı genişletmek için destekleneceksiniz. İnsanlar fikirlerinize her zamankinden daha açık olacaklar. Bu nedenle insanlardan en iyi şekilde yararlanın. 11 Ekim’de Satürn’ün ileri gitmeye başlayacak ve ardından Satürn’e Jüpiter ve Merkür katılacak. 15 Ekim’i yılın en şanslı günlerinden biri olarak işaretleyebilirsiniz. İletişim platformlarınızı güncelleyerek Satürn’ün pratikliğini kullanın.

En iyi fikirlerinizi değerli bir hale getirerek nasıl kazançlı kaynaklara dönüştürebilirsiniz?