© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

12 – 18 Şubat 2018 haftalık burç yorumları

12 – 18 Şubat 2018 haftalık burç yorumları

Koç Burcu:

Haftaya iş ortamlarınızda biraz güvensiz ve tedirgin başlayacaksınız. Aslında mantıken doğru kararlar aldığınızın farkındasınız ama duygu bakımından tatmin olmak kolay olmayabilir. Bu hafta sosyal ortamlarda ve gruba dayalı işlerinizde bazı hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba, arkadaşlarınızla beraber heyecanlı etkinlikler yapabilirsiniz. Çevrenizdeki ve iş yerindeki kişileri düşüncelerinizle etkileyeceksiniz. Perşembe, kendi düşünceleriniz ön plana çıkacak. Sosyal ortamlarda farklı konuşmalar ve görüşmelerle haşır neşir olabilir ve iş hayatınızda ortaklaşa adımlar atmak isteyebilirsiniz. Cuma günü gerçekleşecek olan parçalı güneş tutulması, sosyal çevre alanında gerçekleşiyor. Bu tutulmayla beraber değişik yerlerde bulunabilirsiniz. İşten kazandığınız para ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi, hayatınızı fark ettirmeden etkileyen insanların sizi yanıltmasına izin vermeyin. Geçmişteki hayal kırıklıklarınız sizi zorlayabilir. Özellikle seyahat sırasında bağışıklık sisteminizi güçlü tutmalısınız. Alerji ve enfeksiyon hastalıkları ile uğraşabilirsiniz. Pazar gününden sonra yaşamınızı gözden geçireceğiniz bir döneme gireceksiniz. Bu sırada arkanızdan konuşan insanların sayısı artabilir. Önemli girişimler başlatmak için uygun bir dönem değil. Sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Mide ve bağırsak sıkıntıları, sizi zorlayabilir. Birkaç hafta boyunca bağışıklık sisteminizi sağlama alın, vitamin takviyelerinizi ihmal etmeyin.

Boğa Burcu:

Uzak çevrenize, eğitim ve seyahate dayalı işlerinizde kendinizi istediğiniz gibi ifade etmekte zorlanabilirsiniz, yeni ortamlarda melankolik yönleriniz ağır basacak. Çarşamba, gelecek için planlı davranmak işe yarayabilir. İşinizde sezgilerinizle bir adım öne geçebilirsiniz ve durumu kendi lehinize çevirebilirsiniz. Perşembe, kariyerinizde çok özel fırsatlar karşınıza çıkabilir. Farklı yaklaşımlar iş hayatında öne çıkmanızı sağlarken, yaptıklarınızdan alacağınız keyif sizi yukarılara taşıyacak. Cuma günü oluşacak olan parçalı Güneş tutulması, kariyerinizde güzel olaylara sebep olacak; düşündüklerinizi uygulamalı, farklı yaklaşımlara yönelmelisiniz. Cumartesi, sosyal ortamlarda parasal konulara dikkat edin. Pazar gününü takiben, kişiliğinizi takım çalışmasında göstermeye başlayacaksınız. İşteki profesyonelliğinizi değişik iş fırsatlarına yönlendirmenin zamanı gelmiş olabilir. Aktiviteler ve organizasyonlar hızlanabilir veya organizasyon işlerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Her tür önleminizi almanıza rağmen ortaklı para işlerinde kendinizi tedirgin hissedebilirsiniz. Bu hafta genel olarak seyahat, ziyaret, eğitim, medya ve ticaret alanlarınıza odaklanacaksınız. Çarşamba, maddi konularda üreteceğiniz çözümler işinize yarayabilir. Geleceğiniz konusunda umutlanabilirsiniz. Perşembe, hem eğitimsel konularda, hem dış ticarete ve seyahate dayalı işlerinizde farklı gelişmeler sizi mutlu edebilir. Cuma oluşan parçalı Güneş tutulması eğitim, seyahat, hukuk, ticaret konularını hızlandırabilir, beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Uzak çevrenizin hayatındaki önemli değişimler sizin hayatınızı da etkileyebilir. Eğitim hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Cumartesi, göz önünde olacağınız yerlerde, sevdiğiniz insanla bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Pazar gününden itibaren kendinizi göstermeye başlayacaksınız. Toplum önündeki işlerinizde daha etkin hale geleceksiniz. Konuşma ve görüşmeleriniz artabilir. Bu dönemde yapacaklarınızı etkili bir şekilde sunabilir, birden fazla işle uğraşabilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Özel hayatınızda ve ortaklı işlerinizde tedirgin tavırlar içerisinde olabilirsiniz. Bu hafta ortaklaşa gelirler ve giderler alanlarınız, banka, ödemeler, kredi, faiz ve vergi alanlarınız ve konuları aktif olacak. Çarşamba, cesur ve korkusuz adım atma isteğiniz yüksek olabilir. Farklı ve değişik olan herşey daha çok ilginizi çekebilir. Perşembe, maddi anlamda çok fazla bağımsız hareket edemeyeceksiniz. İş alanında farklı parasal destekler içine girebilirsiniz. Parasal paylaşımlar, malların, mülklerin paylaşılması gibi etkiler, gündemde olacak. Cuma günü oluşan parçalı Güneş tutulması bir sonraki tutulmaya kadar, partnerinizin maddi konularında hızlı gelişmelerini karşınız getirebilir. Onun hayatında parasal yönden hızlı gelişmeler olabilir. Bir borcun altına girebilirsiniz. Cumartesi, seyahatte, tatilde, uzak yerlerde sağlığınıza dikkat edin. Enerjiniz düşük olacak, alerjilere, zehirlenmelere, ateşli hastalıklara yakalanabilirsiniz. Pazar gününden sonra kendinizi dış ortamlarda, iş seyahatlerinde, medya işlerinde, hukuki konularda ortaya koyacaksınız. Yurtdışı bağlantılı işler, ticari konularda yapılması gerekenler, önemli anlaşmalar devreye giriyor. Derslerinizin üzerine düşmek, yeni konulara ilgi duyabilirsiniz. Yurtdışında okuyorsanız bu süreçte şanslı bir döngüde olduğunuzu bilmelisiniz.

Aslan Burcu:

Hafta başında iş alanlarınızda insanlara karşı güvensiz tavırlarınızla çok çabuk düşman kazanabilirsiniz. Bu hafta özel hayatınız ve ortaklı işleriniz hızlanıyor. Çarşamba, parasal konularda içiniz rahat olacak. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla seyahat planları yapabilir ve hayata keyifle bakabilirsiniz. Birden fazla iş teklifi alabilirsiniz. Perşembe günü sosyal ve paylaşımcı yönlerinizi, farklı alanlardaki işlerinizde gösterebilirsiniz. İletişim konularında güzel destekler alacaksınız. Ayrıca sevdiğiniz insanla yapacağınız kısa vadeli planlar sizi mutlu edecek. Cuma günü oluşacak olan parçalı Güneş tutulması, özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde, evlilik alanlarında beklenmedik olayları karşınıza çıkarabilir ve önemli kararlar alabilirsiniz. Evlilik durumunuz hızlanabilir, evlilik teklifi alabilirsiniz. Cumartesi, ortak parasal konularda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Kolaylıkla aldatılabilir veya aldanabilirsiniz. Pazar gününden itibaren ortaklı parasal konular önem kazanacak. Aile hayatınızda ortak birikimleriniz ve ödemeleriniz ön planda olabilir. Vergi, banka, kredi, faiz gibi işlerinizde sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz. Ruhsal konulara ilginiz artabilir.

Başak Burcu:

Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda fazla hassas ve melankolik davranabilirsiniz. Kontrol isteği sevdikleriniz üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Bu hafta hep iş hayatıyla uğraşacaksınız. Çarşamba, ortaklaşa para alanlarında ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz. İşlerinizi iyi planlayın ve değişik şeyler denemekten korkmayın. Perşembe bir iş teklifi alabilir veya işinizde güzel bir sonuçla karşılaşabilirsiniz. Beraber iş yaptığınız insanlarla ortak parasal konularda farklı ve değişik alternatiflerle karşılaşmanız mümkün olacak. Cuma günü oluşacak olan parçalı Güneş tutulması, iş alanında oluşacak ani ve beklenmedik olayları tetikleyecek. Günlük hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Yanınızda çalıştırdığınız veya yanında çalıştığınız insanların hayatındaki değişimlere ve sağlığınıza bu dönemde dikkat edin.
Cumartesi günü aile hayatınızdaki girişimlerde sevdiğiniz insandan yana bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz, yanlış yönlendirmelere dikkat etmelisiniz. Pazar gününden itibaren özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. Bu tarihten sonrasında hayatı ilişkileriniz üzerinden okuyacak, bu alanda denge kurmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla paylaşımlarınız artabilir. Onun aldığı kararları uygulamaya yatkın olabilirsiniz.

Terazi Burcu:

Haftaya aile hayatına dayalı işler için fazla sorumluluk alarak başlıyorsunuz. Siz olayları kontrol etmeye çalıştıkça, hiç olmadık sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınız, romantizm veya çocuklarınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Çarşamba hırslı yanlarınız ortaya çıkabilir. Ailevi konularda alacağınız kararlar etkili olacak. Özel hayatınızda işler tam da istediğiniz gibi gelişiyor. Aşk hayatınızda farklı ve değişik işlerin peşinden gideceksiniz. Perşembe, özel hayatınızda çok özel bir teklifle turnayı gözünden vurabilirsiniz. İş, güç umrunuzda olmayabilir. Farklı ve değişik olan her şeye bu hafta yer açmalısınız. Cuma günü oluşan Güneş tutulması, aşk hayatınızı etkileyecek. Aşkta hızlı ve beklenmedik gelişmeler yaşayacaksınız. Değişimleri rahat ve kolay karşılayacaksınız. Evliyseniz bebek haberi alabilirsiniz. Özel hayatınızda hızlı gelişmelere açık olun. Cumartesi, hızlı hareket etmeniz gereken konularda zorlanabilirsiniz. Yine yakınlarınızın sağlığıyla ilgili konu ve olaylara karşı dikkatli olun. Pazar gününden itibaren işe yoğunlaşacaksınız. İş hayatında kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Önemli konuşmalar içine girebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi yaptırmak, sağlığınızı ve diyetinizi gözden geçirmek için uygun bir dönem olacak.

Akrep Burcu:

Hafta başında iletişim konularında kafanıza taktığınız detay ve ayrıntılarla uğraşacaksınız. Beklenmedik durumların moralinizi bozmasına izin vermeyin. Bu hafta, ailenizle ilgili konularda enerji harcayacaksınız. Çarşamba, uzak çevrenize dair alacağınız kararlar etkili olacak. Aile ilişkilerinde, hayatınızda yapılması gereken işlerinizde farklı çözümler üretmenin yollarını bulacaksınız. Perşembe, aile hayatınızda da mutluluğu tadabilirsiniz. Sevdiklerinizi evinizde ağırlamak isteyeceksiniz. Cuma günü oluşacak parçalı Güneş tutulması, aile hayatınızda beklenmedik olaylar yaşamanıza sebep olacak. Yuvanızda dengeyi sağlayabilir, bu tarihten sonra evlenmeyi ve yuva kurmayı düşünüyorsanız işlerin rahatladığını görebilirsiniz. Cumartesi günü para harcamalarınızı yaparken biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir. İhtiyacınızın dışında harcamalar yapabileceğiniz gibi, lükse olan düşkünlüğünüzde artabilir. Parasal konularda yanılma riskine karşı dikkatli olun. Pazar gününden sonra aşk hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacaksınız, ayrıca karşı tarafı da düşüneceksiniz. Fedakar ve anlayışlı yapınızla aşkta aradığınızı bulabilir ve kendinizi sanatsal işlerinizde gösterebilirsiniz.

Yay Burcu:

Kendinizi güvende hissetme isteğinizin yoğun olduğu bir haftaya başlıyorsunuz. Takıntılı davranmamaya özen göstermelisiniz. Hafta boyunca iletişimle ilgili şeyler yaşayacaksınız. Çarşamba, yakın çevrenizle yapacağınız faaliyetler sizi mutlu edebilir. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde iletişiminizi etkili bir şekilde kullanacaksınız. Perşembe, iletişimsel işlerinizde sosyal çevrenizden gelecek destekler hayatınıza mutluluk katabilir. Aşk hayatınızda değişik ve kısa vadeli planlar gününüzü renklendirebilir. Cuma günü oluşan parçalı Güneş tutulması iletişim, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu tutulmada yakın çevrenizdeki isnanların hayatında önemli açılımlar oluşabilir. Yeni bir aşk, çocuk, sanatsal bir iş devreye girebilir. Cumartesi günü kişisel girişimleriniz aile hayatınızda bazı insanları hayalkırıklığına uğratmanıza neden olabilir. Hem sağlığınıza dikkat edin, hem de ailenize karşı dürüstlüğü elden bırakmayın. Pazar gününden sonra aile hayatınızda kendinizi göstereceksiniz. İşlerinizi evinizden yürüteceğiniz gibi, aile ortamlarınızda boy gösterebilir ve yuvanızla ilgili işlerinize öncelik verebilirsiniz. Ev alım, satım işleriniz için de oldukça güzel fırsatların karşınıza geleceği bir dönem olacak.

Oğlak Burcu:

Haftaya melankolik başlıyorsunuz; bazı şeylerin istediğiniz gibi olmaması moralinizi bozabilir. Haftanın genelinde, parayla ilgili konular devrede olacak. Çarşamba, hayata karşı biraz daha rahat davranmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Aile hayatınız için yapacağınız para konuşmaları sizi heyecanlandırabilir. Perşembe günü kariyerinizde emin ve güzel adımlarla ilerleyecek, hayatın size sunduklarına minnet duyacaksınız. Parasal işlerinizde etkili ve şanslı açılımlar altında olacaksınız. Cuma günü oluşan parçalı Güneş tutulmasıyla, maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ev alabilirsiniz ya da satabilirsiniz. Cumartesi, enerjinizi istediğiniz gibi kullanamayabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar sizi önemli konularda yanıltabilirler. Bazı kayıplar yaşamak istemiyorsanız gözünüzü dört açın.
Pazar gününden sonra, ilginizi yakın çevrenizde olup bitenlere vereceksiniz. Etrafınızda olup bitenlere karşı meraklı yapınızla hareket edebilir, sizi aşan büyük olayları geri plana atabilirsiniz. İletişim becerileriniz artarken, satış, reklam, tanıtım, pazarlama, bilişim işlerinde kendinizi gösterebilirsiniz.

Kova Burcu:

Üzerinizde bir takım gerginlikler hissederek başlayacağınız bir haftadasınız. Kafanız belirli konulara takılı olacak ve olayları büyüteceksiniz. Çarşamba günü yapılması gereken günlük işlerinizi halledebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran bir çok şey karşınıza gelebilir. Hayata umutla yaklaşmayı tercih edeceksiniz. Perşembe, yakın çevrenizden sıra dışı teklifler alabilir, farklı yaklaşımlarınızla işlerinizde dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İyimserliğinizle her tür işin altından rahatça kalkacaksınız. Cuma günü oluşan parçalı Güneş tutulması, hayatınızda önemli adımları ve yepyeni başlangıçları karşınıza getirebilir. 16 Şubat tarihine yakın zamanda doğduysanız hayatınızda önemli değişimler oluşabilir. Bu tutulma sizi parlatabilir ve yaptığınız işlerde başarı elde edebilirsiniz. Yükseleniniz Kovaysa, hayatınız ve fiziksel sağlığınızla ilgili önemli gelişmeler altındasınız, önemli girişimleriniz konusunda bu tutulmada destekleneceksiniz. Cumartesi günü sosyal çevre alanlarınızda atışacak önemli adımlarınızda parasal yönden kafanız net olmayabilir. Para harcamalarınıza toplum içinde dikkat etmelisiniz. Pazar gününden sonra tamamen parasal konulara odaklanacaksınız. Kafanız bu alanda yaratıcı ama biraz kararsız çalışabilir. Yine de satış, ticaret alanlarınız aydınlanıyor. Güzel işler becereceksiniz.

Balık Burcu:

Bu hafta başında kendinizi kalabalık ortamlarda güvensiz hissedebilirsiniz ve melankolik olabilirsiniz. Haftanın genelinde kontrolünüz dışında gelişecek olaylara hazırlıklı olmalısınız. Çarşamba günü geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde içgüdüsel olarak bu aralar neyin, ne kadar ettiğini iyi tahmin edecek, beklenmedik para kazançlarına açık olacaksınız. Hayata keyifle baktıkça işleriniz daha da güzelleşecek. Perşembe, yapmanız gereken bir toplantı, bir buluşma gerçekleşebilir. Beklenmedik bir paraya dayalı konuşmalar yapabilirsiniz. Cuma günü oluşacak olan Güneş tutulması, kadersel alanınızda gerçekleşiyor. Beklenmedik olaylara maruz kalabilir, bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Değişkenliğiniz ve hayata adapte olmanızla birlikte olayları rahat karşılayabilirsiniz. Cumartesi günü göz önünde olacağınız yerlerde, kalabalık yerlerde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bazı noktalarda enerjiniz iyi ve doğru çalışmayabilir. Önemli girişimlerden uzak durun. Pazar günü itibarıyla kendinize olan güveniniz, iletişim becerileriniz yerine gelmeye başlıyor.Konuşmaktan, paylaşmaktan, fikirlerinizle dikkat çekmekten mutlu olabilirsiniz. Kendinizi geliştireceğiniz ve göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bencilliğiniz yüksek olsa bile, yine de diğer insanlar için bir şeyler yapmaktan geri durmayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir