13 Eylül itibariyle Ay’ın ilk çeyreği ile Neptün kare yapacak ve size, gerçeği sorgulamanıza neden olacak garip duygular ve deneyimler getirecek. Olayları olduğu gibi algılamıyor olabilir, kendinizi kandırıyor ya da düşmanlarınız tarafından kandırılıyor olabilirsiniz. Bu nedenle ilk izlenimlerinize dayanarak karar vermekten kaçının. Ay’ın bu evresi 20 Eylül dolunayına kadar devam edecektir.

Pazar-Perşembe arası Güneş ve Neptün’ün karşıt açı oluşturmasıyla birlikte Salı günü kendinizi güvensiz ve aldanma ile kafa karışıklığına karşı daha hassas hissedebilirsiniz. Bu haftanın astrolojisi nedeniyle nezaketiniz ve şefkatinizden faydalanmak isteyen insanları kendinize çekebilirsiniz. Bu nedenle bir şeyin gerçek olamayacak kadar iyi olduğunu düşünüyorsanız, gerçek değildir.

Salı-Pazar günleri arası Jüpiter ve Güneş arasında gerçekleşecek olan kavuşamayan açı ile hayatta kişisel başarı ile ilgili olarak gerilimler ortaya çıkacak. Bu nedenle Perşembe günü elinizden gelenin en iyisini yaparak gerginliği azaltabilir ve şanslı olabilirsiniz. Gerilimin birikmesi bazen sindirim ya da kaygı sorunlarına neden olabilmektedir. Kendinizi, hayatta her zaman daha fazlası olması gerektiği hissiyle dolu bulabilirsiniz.

Güneş-Plüton üçgeni ise Salı ila Pazar günleri arasında yoğun ve derin deneyimler getirecek. Kendi hayatınız, hayatınızdaki olaylar ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olacaksınız. Daha yüksek benlik saygınızın olması, üstleriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olacaktır. Kişisel ve mesleki sorunlarınız da daha kolay çözümlenebilir.

Çarşamba-Pazar günleri arası gerçekleşecek olan Satürn-Venüs karesi ile gecikmeler, utangaçlık, uzaklık ya da diğer ilişki sorunları nedeniyle aşk hayatınıza stres eklenebilir. Bu engellerin çoğu kendi korkularınız ya da eleştirilerinizden kaynaklanacak olsa da başkalarının da aynı korku ve eleştirilere sahip olduğunu görebilirsiniz. Daha çok çaba göstermeniz, ilişkide yaşanabilecek olayların riskinin azalmasına yardımcı olabilir.

Merkür ile Neptün’ün, Pazartesi ila Pazar günleri arasında kavuşamayan açı yapması ile hayal gücünüz ve duyarlılığınız etkilenebilir. Bu nedenle Cumartesi günü hayal kurmanın kafa karıştırıcı etkileri olabilir ve bu durum yalnızlık duygularına yol açabilir.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

koç burcu
koç burcu

Koç burcu olarak Pazartesi-Perşembe günleri arasında diğer insanlarla daha derin bir seviyede bağlılık hissedecek ve onlarla daha anlamlı şekillerde bağlantı kuracaksınız. Sevginizi daha derinden yaşayacak ve hatta belki de tamamen yeni duygular keşfedeceksiniz. Bu günlerde aile bağlarınız güçlenebilir ve görünmeyen aile bağları sayesinde kendinizi evinize daha yakın hissedebilirsiniz. Cuma-Pazar günleri ise düşünceleriniz daha net hale gelecek ve bunları ifade etmeye daha istekli olacaksınız. Artan merak ve öğrenme isteğiniz sayesinde müzakereler, iş anlaşmaları, toplantılar ve sosyal aktiviteler için mükemmel bir zaman olacak. İyi haberler alabilir ya da yeni arkadaşlar yapabilir veya iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Pazartesi-Perşembe günleri arasında kendinizi daha şefkatli, daha yaratıcı ve daha idealist hissedebilirsiniz. Daha manevi bir yol izleme dürtünüz olabilir. Bu dürtünün bir sağlık sorunundan ya da yolunuzu kaybetmenizden kaynaklanması gerekmiyor. Kendinizi rahat ve güvende hissetmenizi sağlayan maddi şeylerden vazgeçmek zorunda kalmadan tatminkar hissedebilirsiniz. Partnerinizle daha yakın bir duygusal bağ kurmanın tadını çıkarabilir ya da gerçek bir bağ kurabileceğiniz özel biriyle tanışabilirsiniz. Cuma’dan Pazar’a ise yakın ilişkilerinizde, alışkanlıklarınızda ve evinizde değişiklikler yapmak için iyi bir zaman olacak. Bu alanlarda değişiklik yapmanız, normalde olduğu gibi rahatsızlıklara neden olmayacak, aksine fırsatlar sunacaktır. Evinizi yeniden dekore edebilir, taşınabilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki motivasyonlara dair artan farkındalığınız da bu sürece yardımcı olacaktır.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

ikizler burcu
ikizler burcu

Pazartesi-Cuma günleri arası en tutkulu olduğunuz şeyde başarılı olmak üzere odaklanmalısınız. Çabanızın ve şansınızın bir araya gelmesiyle hayatınızda büyük bir fark yaratma gücüne sahip olabilirsiniz. İş anlaşmaları ile ilgili başarı, zenginlik, yolculuk ya da işyerinde terfi mümkün olabilir. Sizden daha az şanslı olan kişilere yardımcı olmanız için iyi bir zaman olacak. Cömertliğinizin karşılığını alabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri kendinizi daha duyarlı, şefkatli, romantik ve yaratıcı hissedebilirsiniz. Diğer insanların duygularına karşı hassas olacak ve özellikle de ilişkiler söz konusu olduğunda içgüdülerinize güveneceksiniz. Çok idealist ve manevi bir arkadaşlık ya da aşk ilişkisi başlayabilir. Meditasyon, lüsid rüya ve okültizm ve spiritüalizmle ilgili konuları incelemek ve uygulamak için iyi bir zaman olacak.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

Pazartesi-Cuma günleri arası yoğun ve derin deneyimler yaşayacaksınız. Kendi hayatınız, hayatınızdaki olaylar ve çevrenizdeki insanlar üzerinde daha fazla güce ve etkiye sahip olacaksınız. Güçlü ve otorite konumundaki kişiler ve kuruluşlarla olan ilişkiler iyi gidecektir. Daha yüksek benlik saygınızın olması, üstleriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmanıza yardımcı olacaktır. Kişisel ve mesleki sorunlarınız da daha kolay çözümlenebilir. Cumartesi ve Pazar günleri ise derin düşünme ve diğer insanlarla yoğun etkileşimler getirebilir. Araştırma yapmak için iyi bir zaman olacağı için sırları ortaya çıkarabilir ve gizemleri çözebilirsiniz. Bununla birlikte fikirlerinizde aşırılıktan ya da komplo teorilerinden kaçınmalı ve düşüncelerinizi ifade etmek için zorlayıcı yollar kullanmamalısınız. Aksi halde tartışmalar, eleştiriler ve çatışmalarla karşılaşabilirsiniz. Açık fikirli olun ve yalnızca tartışmak için tartışmayın.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

Pazartesi ve Salı günleri hayatınızda ihtişam veya entrika ile karşılaşacak ya da bu ikisi arasında hassas bir denge kuracaksınız. Negatif enerjilere karşı hassas olabileceğinizden dolayı pozitif insanlar birlikte olmanız önemli olacak. Aksi halde kafa karışıklığı yaşayabilir, kendinizden şüphe duyabilir ve düşük benlik saygısına sahip olabilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizde yalan ve aldatma ile karşılaşabilirsiniz. Çarşamba-Pazar günleri arasında ise geleceğinizi düşünebilir ve planlayabilirsiniz. Olumlu düşünerek, geniş bir bakış açısına sahip olarak ve mükemmel karar verme becerilerine sahip olarak tercih edeceğiniz yolu önünüzde net bir şekilde görselleştirebilirsiniz. İyi iletişim becerileri ve kendinizi açık bir şekilde ifade etme sayesinde sosyalleşmek zenginleştirici ve tatmin edici olacak. Fikirleri kolayca kavrayacağınız ve iyi bir şekilde odaklanacağınız için çalışabilir ve sınavlarınıza daha az stresli bir şekilde girebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

başak burcu
başak burcu

Pazartesi-Cuma günleri arasında artan güç ve etki ile olumlu değişim ve başarı gelecek. Ruhsal ve kişisel gelişim ile zenginlik ve kariyer ilerlemesi mümkündür. Hayatınızdaki her şeyi düzeltmeye yönelik duyduğunuz güçlü dürtü ile bunu yapma fırsatınız birbiriyle çakışacaktır. İşleri akışına bırakın ve önünüze çıkan fırsatları tam anlamıyla değerlendirin. Cumartesi ve Pazar günleri hedeflerinizle ilgili olarak daha dengeli ve rasyonel düşünebilirsiniz. Üretkenliği ve takım çalışmasını geliştirmeye yönelik fikirlerinizle işyerinde üstlerinizi etkileyebilirsiniz. Terfi veya zam istemenin, sınavlara girmenin ve yeni bir pozisyona başvurmanın tam zamanı. Ayrıca başkalarını ikna etmek, teşvik etmek, öğretmek ve eğitmek için de iyi bir zaman olacak.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

Pazartesi-Cuma arası iyi şeylerin daha kolay geldiği mutluluk ve iyimserlik zamanı olabilir. Sosyalleşmeli ve sevdiklerinizle ve işyerinizdeki veya grup etkinliklerinde beraber olduğunuz insanlarla iyi ilişkiler kurmalısınız. Bu günler zenginlik yaratma, seyahat, okul, iş ve yasal meseleler için iyi zamanlar olacak. Kendinizi dini, ruhsal, siyasi, sosyal ve felsefi konularla daha fazla ilgilenirken bulabilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri ise yoğun kişisel etkileşimler ile biri hakkında nasıl hissettiğinizi ve o kişinin sizinle ilgili ne hissettiğini anlayacaksınız. İlişkiniz daha derin bir seviyeye ilerleyecek ya da yolunuza devam edeceksiniz. Sahip olduğunuz kötü bir alışkanlık ya da bağımlılık varsa bunun sebebini anlayabilirsiniz. Bilinçaltınız çok güçlü; duygularınız ile davranışlarınızı kontrol edebilirsiniz. Gizemleri çözmek ve sırları ortaya çıkarmak için iyi bir zaman olacak.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

Pazartesi-Cuma günleri arasında başarı ihtiyacınızın artması ile amaçlarınıza ulaşma konusunda kendinizi her zamankinden daha kararlı ve niyetli hissedeceksiniz. Sahip olduğunuz herhangi bir takıntı varsa bunu zor bir görevi tamamlamak için kullanabilirsiniz. Çekiciliğinizin artması ile diğer insanlar üzerinde muazzam bir etki bırakabilirsiniz. Artan bu gücünüzü kötüye kullanmadığınız sürece gücünüz sizin yararınıza olacaktır. Cumartesi ve Pazar günleri ise ilgi odağı haline gelebilirsiniz. İletişim tarzınızla diğer insanları ikna etmeniz ve onlardan iyilik istemeniz için iyi bir zaman olacaktır. Aynı zamanda sözel olmayan düzeyde de etkili bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Titreşim enerjisine karşı artan hassasiyetiniz ile şiir, müzik ve dans gibi uyum içeren bir şeyler üzerinde çalışmak için mükemmel bir zaman.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

yay burcu
yay burcu

Pazartesi ve Salı günleri kafa karışıklığı, aldatma ve hayal kırıklığı mümkün olabilir. Kendinizi güvensiz, suçlu ve özür diler konumda hissedebilirsiniz. Aşırı idealleştirme ve saflık nedeniyle kayıplar, skandallar ya da iftiralar mümkündür, Bu nedenle ilişkilerinizde dürüst olmalısınız. Ayrıca motive olma ya da hevesli olma konularında zorlanabilirsiniz. Din ve diğer maneviyat türleri inancınızı kaybetmemeye yardımcı olacaktır. Çarşamba-Pazar günleri arasında görüşünüzün genişlemesi ile her şeyi daha geniş açıdan görebilirsiniz. Bu nedenle uzun vadeli planlarınız için iyi bir zaman olacak. Olumlu düşünceleriniz ve cesaret verici sözleriniz ile diğer insanları olumlu etkileyebileceksiniz. Ve iyimserliğinizin karşılığını diğerlerinden gelen iyi haberlerle alacaksınız.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

Pazartesi-Perşembe günleri arasında yoğunluk, dayanıklılık ve tutku ile karşılaşacaksınız. Daha fazla güç ve etkiye sahip olmanız, egonuzu ve kendinize güveninizi arttıracaktır. İnsanlar varlığınızın gücüne ve karizmanıza çekilecek. Bundan yararlanmanızda kötü bir yön olmayacak, çünkü önemli ve güçlü insanlar kazan-kazan durumları elde etmek adına sizinle çalışmak isteyecekler. Çekiciliğiniz ve artan özgüveniniz, aşk hayatınız açısından da iyi olacak. Cuma-Pazar günleri ise iyimserlik, iyi şans ve mutluluk gelecek. Yeni projelerinize başlamanız ve hedeflerinize ulaşmanız için iyi bir zaman olacak. Bu konularda dirençle hiç karşılaşmayacak ya da çok az karşılaşacaksınız. Servetinizi arttırma fırsatlarıyla birlikte maddi ve manevi büyüme için de güzel bir zaman. Ufkunuzu daha ileri eğitim ya da seyahat yoluyla genişletmeniz mümkün olacak.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

Pazartesi-Perşembe günleri arası iç denge hissinin yanı sıra hayatta uyum ve memnuniyet duygusu hissedeceksiniz. Etrafınızdaki insanlar drama yaratmayı sevseler de siz bundan etkilenmeyeceksiniz. Son zamanlarda kişisel düzeyde ya da ilişki düzeyinde yaşadığınız sorunları çözmeniz için iyi bir zaman olacak. Yakın ilişkileriniz, güçlü duygusal bağlar ve karşılıklı saygı sayesinde gelişebilir. Cuma-Pazar günleri ise duyularınız keskinleşecek ve titreşim enerjisine karşı son derece hassas hale geleceksiniz. Sezgisel yetenekleriniz ve psişik izlenimleriniz, iletişimleriniz ve ilişkilerinizde önemli olacak. Diğer insanlar sizin etrafınızda olmayı sevecektir, çünkü onların ne hissettiklerini bileceksiniz. Bu günler, şarkı söylemekten bir şeyler yazmaya kadar tüm sanatsal ve yaratıcı çalışmalar için iyi zamanlar olacak.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

balık burcu
balık burcu

Pazartesi-Perşembe günleri arası kişisel gücünüzü ve otoritenizi arttırmak için fırsatlar elde edeceksiniz. Kendinize olan güveniniz artacak ve hayatınızı düzeltme şansınız olacak. Kendinizi ilerlemek ve hedeflerinize ulaşma konusunda daha istekli hissedeceksiniz. İlişkileriniz, iyi anlamda daha yoğun hale gelebilir. Bu hafta patronunuzda, hayatınızdaki diğer önemli insanlardan veya kurumlardan yardım istemek için mükemmel bir zaman olacak. Cuma-Pazar günleri arası kendi hayatınızı, çevrenizi ve diğer insanların hayatlarını olumlu şekilde dönüştürmek için fırsatlar doğacaktır. Bu dönüşümler daha fazla güç, daha fazla etki ve daha fazla zenginlik ile ilgili olabilir. Durumların kontrolünün elinizde olduğunu hissedeceksiniz ve kendinizi grup ortamlarında güçlü konumda bulabileceksiniz. Siyaset, din, hukuk, eğitim ve seyahatle ilgili konular hayatınızda daha büyük bir rol oynamaya başlayabilir.