© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

2018’de trend olabilecek saç renkleri

2018’de trend olabilecek saç renkleri

Image Bu yazıyı 1 dakika 55 saniyede okuyabilirsiniz.

2018’e sayılı günler kala saçlarınızı değiştirerek yeni yıla girmek isteyebilirsiniz. Sarılar, kızıllar ve kahverengiler bu sene de çok popüler. Yeni yılda hangi renk saç tercih edeceğinize bir de bizim önerilerime göz attıktan sonra karar verebilirsiniz!

Açık Renk Saçlar ve Koyu Kökler

Tembel kızlar sevinmeye başlayabilir, Emma Roberts sarı saçları için karanlık gölgeler tercih etmiş. Bu seçim saçına boyut ve hacim kazandırmış.

Karamel Saç Rengi Eskimeyecek

Sıcak renkler insanın içini ısıtıyor, Jessica Alba da bunun farkında olanlardan. Görünüşe bakılırsa bu sene de bol bol karamele bulanmış saçlar göreceğiz.

Doğal Koyu Sarı Tonlar

Açıkçası her yerde görülen platin sarılardan sonra tonları değiştirmek akıllıca olabilir. Hem daha doğal görünür hem de yüzü daha sıcak gösterir. Reese Witherspoon gibi tatlı sarışın görünümüne kavuşmak işte bu kadar kolay!

Bıçak Gibi Keskin Siyah

Saçlarda koyu tonların göründüğü mevsim sadece kış değildir, yazın da parıl parıl parlayan net siyahlar çok çarpıcı olacaktır. Kylie Jenner ve kız kardeşlerinin hepsinin doğal koyu saç tonları var ve bu onların zarif ve sofistike kökenlerine bağlılık yemini gibi bir şey!

Saçlarda Günbatımı Renkleri Görebiliriz

İlkbaharın başları ve sonbaharın sonları yaşanan yaprak dökümünün renklerini saçlara yansıtabilirsiniz. Rihanna gibi kahverengi saçlarla biraz eğlenmek istiyorsanız, aralarına veya geneline biraz kızıllık eklemek size iyi gelebilir!

Yok Saçlar ya da Nude Saçlar Artacak

Nude saç renkleri cilt tipiniz ve durumunuz ne olursa olsun sizi daha parlak ve yaşam dolu gösterecektir. Sadece yanlış nötr tonlar seçmekten kaçınmalısınız. Daha sonra sıkılırsanız uçlarına ombre yaptırmak renklenmenizi sağlayabilir!

Güneş Dokunmuş Gibi Duran Sarılar

Genellikle herkes kışın da yaz mevsiminde göründüğü gibi sağlıklı ve parıltılı görünmek istiyor. Bu yıl da güneşi saçınızda hissedeceksiniz!

Ana Saç Renginin Yarım Ton Açığı Doğal Gölgeler

Fazla çaba sarf etmemiş gibi görünerek modern görüntü yakalamak isterseniz, Margot Robbie gibi saç renkleri tercih edebilirsiniz. Saçların arasında doğal ışıltılar ekleyin, ayrıca saç köklerinizin de dinlenmesine olanak tanımış olursunuz.

Vazgeçilmez ve Sofistike Tarçın Kırmızısı

Tarçın rengi saçlar herkese yakışmayabilir, Julianne Moore gibi cesur olmalısınız! Bu sezon kırmızıların geri dönüşü başladı.

Bebek Gölgeleri

Gisele Bündchen’in muhteşem görünümüne kavuşmanın yolu basit: Birkaç farklı tonu birleştirmek. Balyaj hala çok popüler ama şimdi bebekken saç renginizin güneşten yandığı gibi görüneni daha çok tercih ediliyor.

Bronde!

Adından anlaşılacağı gibi sarı ve kahverenginin muhteşem karışımları, hem doğal hem çok çarpıcı! Jennifer Lopez’in ten renginin daha sağlıklı görünmesini sağlayan şey saç rengi elbette.

Kestane Her Daim Favori ve Doğal

Saça ciddi parlaklık veren saç kestane rengini yaz veya kış kullanabilirsiniz. Yüzünüzün hatlarını ortaya çıkarır ve cildinizi daha canlı gösterir. Derin renkler saçlara hacim katıyor, bunu da unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir