Bu hafta kendinizi değerlendireceğiniz, doğruları söyleyeceğiniz, her şeyi açığa vuracağınız ve artık uymayan koşulları ortadan kaldıracağınız bir hafta olacak. 26 Mayıs Çarşamba günü karmik Güney Kader Düğümü’ndeki Yay’ın beş derecesinde Süper Ay Tutulması gerçekleşecek. 23 Mayıs itibariyle ise zamanın efendisi Satürn retrosu başlarken 29 Mayıs’ta ise Merkür retrosu başlayacak. Bu üç olay kabul edilmesi, yüzleşmesi ve çözülmesi gereken her şeyi ortaya çıkaracak.

Merkür retrosundaki gerçeğe, yalana, sahte haberlere ve iletişimde yaşanan kayıplara ilişkin temalar, Ay tutulması ile kavuşum gerçekleştirecek.

Bu Ay tutulması sırasında, 10 Haziran tarihinde İkizler burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulmasında yeni bir kapı açmak üzere eski bir kapıyı kalıcı olarak kapatıyorsunuz. Ay tutulmaları, sonları yaratırken duygusallığa yol açar. Sizi duygusal hale getirecek ve zamanın geçtiğinin daha fazla farkına varmanızı sağlayacak anlar yaşayabilirsiniz. Hatıralar ve hayaller gün yüzüne çıkabilir. Haziran 2002’de gerçekleşen son Yay Güneş Düğümü Ay tutulmasına ve 2012 yılında Kader Düğümleri’nin tersine dönmesine geri dönün. Bunlar, şu an hayatınızda tam bir çember oluşturan noktalar için meydana gelmişti.

Kendinize bu tutulmanın aklınızla ilgili olmadığını hatırlatın ve topraklanma konusunda çaba gösterin. Bu tutulma, Ay’ın Dünya’ya en yakın olduğu dönemde gerçekleştiği için enerjisi büyütülmüş olacak. Bu hafta jeopolitik ve finansal olarak gerçekleşebilecek dengesizliklerle karşılaşabiliriz.

Koç burcu haftalık tahmin

Sizin için büyük bir hafta olacak. Çarşamba günkü Süper Ay tutulması 9. ve 3. evlerinizi gölgeleyecek. Bir kursu tamamlıyor olabilir ya da akıl hocanızdan ayrılıyor olabilirsiniz. Etrafınızda sizin kontrolünüz dışında değişen koşullar sizi, düşüncelerinizi güncellemeniz ve iç dünyanızın haritasının doğruluğunu bozan eski inançlarınızı bir kenara atmanız için dürtüyor. Artık zamanı geçmiş bir arkadaşlığı ya da sözleşmeyi serbest bırakmanızın, uyum sağlamadığınız bir gruptan ayrılmanızın ya da sosyal medya bağlantılarınızı temizlemenizin zamanı geldi.

Boğa burcu haftalık tahmin

Haziran 2002’yi tekrar düşünün ve o dönemde ne satın aldığınıza, ne sattığınıza ya da neye yatırım yaptığınıza dikkat edin. Bu hafta hem Satürn’ün hem de Merkür’ün geri harekete geçmesiyle hem kazandığınız hem de miras edindiğiniz kaynaklarınız ön plana çıkacağı için büyük taahhütlerde bulunmayın, önemli sözleşmeler imzalamayın ya da pahalı şeyler satın almayın. Duygularınız oldukça yoğun olabilir ve anın sıcaklığında kaybolabilirsiniz. Bu nedenle 10 Haziran’daki Güneş tutulmasına kadar beklemeniz gerekiyor.

İkizler burcu haftalık tahmin

Doğum gününüz kutlu olsun İkizler. Burcunuzda gerçekleşecek olan Süper Ay tutulması, hem Satürn hem de Merkür retrosu tarafından destekleniyor. Ay tutulması sırasında duygular yoğunlaştığı için nostaljiye gömülebilir ya da artık hayatınızda olmayan birini özleyebilirsiniz. Bu Ay tutulması ile bir ilişkinin kapısı kalıcı olarak kapanabilir. Bu ilişki aşk hayatı, iş hayatı ya da arkadaşlıklarla ilgili olabilir. Tutulmalar, daha önce görmediğiniz gerçekleri açığa çıkarır ve bu gerçekleri görmezden gelmeyi imkansız kılar. İster biri sizden ayrılsın ister siz birinden ayrılın, yolunuza devam edin ve hayatınızda yeni insanlara yer açın.

Yengeç burcu haftalık tahmin

26 Mayıs’taki Süper Ay tutulması, sağlık ve inzivaya çekilme ekseniniz olan 6. ve 12. evlerinizi harekete geçirecek. Farkında olun ya da olmayın, sizi sağlık, rutinler ve öz bakım anlamında sabote eden şeylerin kapısı kapanmış olacak. Artık toksik alışkanlıklarınızı bırakmanızın ve yerine sağlıklı alternatifler koymanızın zamanı geldi. Bırakacağınız şeylere size ilham vermekten çok strese girmenize neden olan bir işten ayrılmak dahil olabilir. Bu tutulma sırasında hem Satürn hem de Merkür geri harekete geçtiğinden dolayı gönder tuşuna basmadan önce diyeceğiniz her şeyi iki kez kontrol edin.

Aslan burcu haftalık tahmin

Hem Satürn’ün hem de Merkür’ün geri harekete geçtiği Süper Ay tutulmasıyla yoğun ve duygusal bir hafta yaşayacaksınız. Değişim, kendinizi ifade etmenizle ilgili olan 5. ve 11. evlerinizde gerçekleşecek. Kişisel olarak ilgilendiğiniz projeleriniz, planlarınız ya da tutkularınızla ilgili bir kapı kapanacak. Bunlarla ilgili hevesiniz bitmiş olabilir ya da kısaca pes etmiş olabilirsiniz. 10 Haziran günü gerçekleşecek olan Güneş tutulması, yeni ve daha heyecan verici şeyleri düşünmeye başlamanız için çok daha iyi olacaktır. Önümüzdeki iki hafta içinde işlerinizi yedekleyin, iletişiminizi güncelleyin ve masanızdakileri temizleyin.

Başak burcu haftalık tahmin

Bu haftanın astrolojisi tamamen ailenizle ilgili olacak. Çarşamba günkü Süper Ay tutulması ile birlikte ev hayatınızın bir bölümündeki kapı kalıcı olarak kapanacak. Yaşadığınız yerde yeterince bulunduğunuzu ve sizinle daha fazla uyumlu olan bir yer bulmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Veya başka bir şehre ya da ülkeye taşınmaya karar verebilirsiniz. Duygusal ve nostaljik şeyler hissedebilirsiniz. Bu durumda kendinize üzülmek için zaman tanıyın ve ardından bu üzücü hatıraları serbest bırakın.

Terazi burcu haftalık tahmin

Çarşamba günü gerçekleşecek olan Süper Ay tutulması, iletişimle ilgili olan 3. ve 9. evinizin tam karşısına düşecek. 3. eviniz, kardeşleriniz ve komşularınızla ilgilidir. Bu nedenle dikkatli olun ve sorunları çözmeyi hedefleyerek bunları kalıcı olarak arkanızda bırakın. Bir öğrenme programını bitiriyor ya da isteğiniz kalmadıysa bırakmaya karar veriyor olabilirsiniz. E-postalarınızı, mesajlarınızı ve sosyal medya gönderilerinizi yollamadan önce iki kez kontrol ettiğinizden emin olun.

Akrep burcu haftalık tahmin

26 Mayıs Çarşamba günü hem Satürn’ün hem de Merkür’ün gerilemeye başlamasıyla birlikte duygularınız yoğunlaşacak. Ay tutulmaları oldukça nostaljik zamanlar olabilir ve size artık hayatınızda olmayan insanları hatırlayabilir. İhtiyaç duymanız halinde kendinize karşı nazik davranın ve üzülmek için süre tanıyın. Gerçekleşecek olan değişiklikler mali durumunuzu, gelirlerinizi ve ortak mülklerinizi etkileyecek. Bir gelir kaynağı bakımından kapıyı tamamen kapatabilir ya da bir iş sözleşmesini bitirmeye karar verebilirsiniz. Merkür’ün güvenilmez olduğunu ve önümüzdeki 3 hafta için büyük sözler vermekten ve yatırımlar yapmaktan kaçının.

Yay burcu haftalık tahmin

Büyük bir şeyler yolda… 2002 yazından bugüne ilk kez kendi burcunuzda bir Ay tutulması yaşamak üzeresiniz. Hayatınızın hangi kısmının tamamlandığına dair daha fazla ipucu elde etmek için 2012’de gerçekleşen tutulmaları düşünebilirsiniz. Bu aralar kendinizi her zamankinden daha duygusal hissedebilirsiniz. Üstünüzdeki yükü hafifletmeniz gerekiyorsa kendinize güvenebileceğiniz bir arkadaş bulun. Bu Ay tutulması, kişisel hayalleriniz ve gelecek planlarınız için sizi bir kapıdan geçirecek ve bu kapıyı ardınızdan kapatacak. Tutulma, neleri ve kimleri geride bırakmanız gerektiğine ışık tutacak; bu sayede kendiniz için yeni ve çok daha büyük bir hayal yaratabileceksiniz.

Oğlak burcu haftalık tahmin

Önümüzdeki iki hafta yoğun ve duygusal olacağı için kendinizi biraz rahat bırakın. 23 Mayıs’ta gezegeniniz Satürn’ün 2. evinizde gerilemeye başladı ve bu gerileme Ekim ayına kadar devam edecek. Ekonomik durumunuz, Mart 2023’e kadar yavaş ve kesin bir şekilde yeniden yapılanıyor. Bu nedenle o zamana kadar işbirliği göstererek tasarruflarınızı arttırın, borçlarınızı kapatın ve size borçlu olunan paraları toparlayın. Çarşamba günkü Süper Yeni Ay tutulması, 12. evinize ışık tutacak. Eski hatıraları deşebilir, geçmiş insanlar ve geçmiş zamanlarla ilgili nostalji yaşayabilir ya da kendinizle ilgili anlayamadığınız noktaları açığa çıkarabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar mantıksız davranıyor gibi görünebilir, bu nedenle dikkat çekmemeye çalışın. Atalarınızla, hayallerinizle ve spiritüel hayatınızla yeniden bağlantı kurmak için kendinize zaman tanıyın.

Kova burcu haftalık tahmin

Çevrenizdeki olaylar ile koşullar, kendi hayatınızı kontrolünüzün ötesinde domino etkisi şeklinde değiştiriyor. Öncelikle 23 Mayıs’ta başlayan Satürn retrosunu yaşadığınız ve çalıştığınız yerdeki ilişkilerinizi gözden geçirmek ve temellerinizi güçlendirmek için bir fırsat olarak görün. Bu sayede aynı zamanda hem esnek hem de dirençli olabilirsiniz. Çarşamba günkü tutulma Süper Ay tutulması olduğu için etkisi armış olacak ve duygular daha yoğun bir hale gelecek. Bu tutulma arkadaşlıklar, gruplar ve ağlarla ilgili olan 11. evinizdeki bir kapıyı kalıcı olacak kapayacak. Bir ilişkiyi arkanızda bırakabilir, artık sizi tatmin etmeyen bir arkadaşlıktan vazgeçebilirsiniz ya da tam tersi bir arkadaşınız sizden vazgeçebilir.

Balık burcu haftalık tahmin

Bu hafta duygusal geçeceği için kendinize zaman ayırmayı unutmayın. 26 Mayıs’taki Süper Yeni Ay, kariyerinizi ve toplum içindeki yerinizi harekete geçirecek ve bir kapıyı kalıcı olarak kapatacak. Beklediğiniz terfiyi alamayabilirsiniz ya da iş yerindeki bir kimse pozisyonunu bırakmaktan vazgeçebilir veya başka bir yerde çalışma fırsatı bulabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, buna sıkı sıkıya tutunduğunuza emin olun. 10 Haziran’da yepyeni bir zorlukla karşılaşabilirsiniz. 29 Mayıs’tan itibaren Merkür’ün gerilemeye başlayacağını unutmayın; bilgi arayışında olmak, fayda sağlayacak bağlantılara sahip olmak ve bir şeyleri ortaya çıkarmak için zaman ayırmayı ihmal etmeyin.