Koç Burcu:

Haftanız geri plandan yürüteceğiniz önemli işlerle başlıyor. Pazartesiden itibaren 3 hafta boyunca iş ve kariyer bağlantılı ilişkileriniz devreye girmeye başlayacak. Zam, terfi veya prim konularınızı konuşabilirsiniz. Güvensizliklerinizi iş ilişkilerinize yansıtmamaya çalışmalısınız. Bu hafta önemli iş konularında sorumluluklarınız artabilir. Ekonomik iş bağlantılarınızla daha kararlı ve yolunuzda ilerleyeceksiniz. Maddi konularda harekete geçmek için önsezilerinizi iyi kullanın. Fikirleriniz ve konuşmalarınız bu hafta gelecek planlarınız adına desteklenecek. Yılbaşı gecesini yakın çevrenizde bulunan insanlarla ya da kısa vadeli programlarla ve yolculuklarla geçirebilirsiniz.
Mutlu yıllar!

Boğa Burcu:

Haftanız sosyal çevrenizdeki güzel oluşumlarla başlıyor. Pazartesiden itibaren seyahatler, medya, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı işler, eğitim konuları ve bu alanlardaki ilişkilerinize yoğunlaşacağınız konular devreye girmeye başlıyor. Seyahat etmekten, istediğiniz bir kurs veya eğitim almaktan mutluluk duyabilirsiniz. Bu alanda bu hafta önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Özel hayatınız veya ortaklı işlerinizdeki adımlarınız çevrenizden alacağınız yardımlarla güzelleşebilir. Ailenize veya yuvanıza maddi konularda güzel yatırımlarda bulunabilirsiniz. Yılbaşında maddi konular önem kazanıyor. Yakın çevrenizle yapacağınız planlarda harcamalarınız öne çıkabilir.
Mutlu yıllar!

İkizler Burcu:

Haftanız koşturmacalarla başlıyor. Kararsızlıklarınız iş hayatınızda yavaşlamanıza neden olabilir. Bu kadar kendinize güvenmenize rağmen, aşk konularında kendinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Ortaklı para alanlarınızda bazı zorlanmalar oluşabilir ama genel olarak bu etkileri kontrol edebilirsiniz. Ortak para harcamalarınızda bu hafta önemli sorumluluklar oluşabilir. Ekonomik harcamalarla yolunuzda ilerleyeceksiniz. Neyse ki iş alanlarınızda atacağınız adımlar sizi mutlu edebilir. Özel hayatınızla ilgili konularda yakın çevrenizle olan iletişiminiz öne çıkabilir. Yılbaşı gecesinde kendi istekleriniz ve beklentileriniz öne çıkacak. Kendinizi önemseyecek ve sevdiklerinizle planlar yapacaksınız.
Mutlu yıllar!

Yengeç Burcu:

Haftanız seyahat, eğitim, dış bağlantılı işlerinizle başlayabilir. Pazartesiden itibaren 3 hafta boyunca özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz önem kazanmaya başlayacak. Sevdiğiniz insana olan düşkünlüğünüz artarken, güvensizliklerinizi ona yansıtmamaya çalışın. Bu alanlarınızda bu haftabaşında önemli sorumluluklar oluşabilir. Aile hayatınızda ekonomik ve küçük bütçeli adımlar atacaksınız. Seyahat planlarınızda herşey istediğiniz gibi akabilir. Bir yandan da bu hafta iş alanlarınızda fikirlerinizin ve düşüncelerinizin istediklerinizi karşınıza getirmesi olasılığı yükselecek. Yılbaşı gecesinde nostaljik etkiler altındasınız. Özel hayatınızdaki insanın, ailenizin fikirleri ve istekleri sizin isteklerinizin önüne geçebilir.
Mutlu yıllar!

Aslan Burcu:

Hafta ödemeler ve yapılması gereken banka işleriyle başlayabilir. Pazartesiden itibaren iş ortamlarınızdaki ilişkileriniz 3 hafta boyunca ön plana çıkabilir. Beraber çalıştığınız insanlara veya yanınızda çalıştırdığınız insanlara karşı güvensizliklerinizi ve kontrolcü yapınızı azaltmalısınız. Bunu başarırsanız, etkili işler yapacaksınız. Önemli bir iş veya yakın çevre sorumluluğu bu hafta karşınıza gelebilir. Ev ve aile hayatınızda koşturmalarınız ve bu alanda alışverişleriniz size heyecan verirken, hobilerinizde ve size keyif veren işlerde hızlı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Yılbaşı gecesi sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olabilir. Değişik ve sizden farklı insanlarla bir araya gelebilirsiniz.
Mutlu yıllar!

Başak Burcu:

Haftanız sosyal, aktif ve diğer insanlarla paylaşımlarınız yüksek bir şekilde başlayacak. Pazartesiden itibaren, aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda ilişkilerinize odaklanabilirsiniz. Bu 3 haftalık süreçte karşılık beklemeden sevmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Güvensizliklerinizi ve kontrolcü yönlerinizi sevdiklerinizle olan ilişkilerinizde aşmaya çalışın. Aşk hayatınızda veya çocuğunuzla olan ilişkilerinizde daha tutucu ve kontrollü davranabilirsiniz. Kişisel girişimlerinizde, sevdiğiniz insanın desteğini hissedebilirsiniz. Ailenizle olan konuşmalarınız, yuvanızla ilgili düşünceleriniz ve planlarınız tıkır tıkır işleyecek. Yılbaşı gecesinde kalabalıklar arasında, toplum içinde, eşinizin ailesinin yer aldığı ortamlarda bulunabilirsiniz. Bu yılbaşında kendinizi göstermek isteyeceksiniz.
Mutlu yıllar!

Terazi Burcu:

Haftanız yapılması gereken rutin işlerinizle başlıyor. Pazartesiden itibaren evinizi ve aile hayatınızı daha fazla önemseyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ailevi sorumluluklarınız artarken bu süreçte bir tamirat, dekorasyon, tadilat işiniz varsa biraz zorlanarak bile olsa bu işlerinizi halledebilirsiniz. Maddi konularda bu hafta yaratıcı ve keyifli etkiler altındasınız, harekete geçmek istediğiniz konularda şartlar sizi destekliyor. Girişimleriniz ve iletişimsel işlerinizde plan ve düşüncelerinizi uygulayacağınız, sosyal çevrenizden istediğiniz destekleri alacağınız bir hafta olacak. Yılbaşı gecesi uzak yerlerde, farklı ve değişik insanlarla bir arada bulunabilirsiniz. Her ne kadar ailenizle vakit geçirmek isteseniz bile ya eviniz gibi gördüğünüz dış ortamlarda ya da daha az samimi olduğunuz insanları kendi evinizde ağırlayarak gecenizi geçirebilirsiniz.
Mutlu yıllar!

Akrep Burcu:

Haftanız keyifli etkileşimlerle başlayacak. Pazartesiden itibaren iletişiminiz artmaya başlayacak. Bu süreçte yakın çevrenize anlayışla ve güvenle yaklaşmayı ihmal etmeyin. Sevginizi onlara daha fazla göstermelisiniz. Satış, reklam alanlarınız güçlenirken, yapacağınız işlerde önemli bir sorumluluk devreye girebilir. İletişimsel işlerinizde tutucu ve sorumlu bağlantılar altındasınız. Kişisel girişimlerinizde hayat size göz kırparken, özel yaşantınıza daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Maddi konularda düşünceleriniz ve planlarınız destekleniyor. Yılbaşı gecesinde bulunacağınız dış ortamlarda parasal harcamalarınız önem kazanabilir. Güvenli olacağınız ve hissedeceğiniz yerlere öncelik vermeyi unutmayın.
Mutlu yıllar!

Yay Burcu:

Haftanız ailevi konular, ev hayatınızın detaylarıyla başlayacak. Parasal konular ve maddi alanlardaki ilişkileriniz Pazartesi itibarıyla birkaç hafta boyunca devreye girmeye başlıyor. Bazı zorlanmalarınız olsa bile ticaretle uğraşanlar için güzel bir dönem olabilir. Bu hafta önemli bir parasal sorumlulukla karşılaşabilirsiniz. Yapacağınız harcamalarda daha kontrollü davranacaksınız. Geri planda durduğunuz işlerinizde rahat enerjinizle bir sürü işinizi halledebilirsiniz. Geleceğiniz adına kurduğunuz düşler ve planların istediğiniz koşullarla karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Yılbaşı gecesinde sevdiğiniz insanla, kendi isteklerinizin dışında, diğer insanların istek ve beklentilerine göre hareket edebilirsiniz. Sevdiklerinizle olmak sizi mutlu edebilir.
Mutlu yıllar!

Oğlak Burcu:

Haftanız iletişimsel işlerinizle hızlı ve hareketli başlayabilir. Pazartesiden itibaren venüs sizin burcunuza geçiyor. Artık rahatlamaya ve kendinize daha fazla özen göstermeye çalışacağınız bir dönemdesiniz. Alışveriş yapma ve güzel ortamlarda bulunma isteği artacak. Yine de yapacağınız alışverişler ve harcamalarınızda kontrollü adımlar atabilirsiniz. Bir yandan da kariyer ve özel hayatınızda önemli sorumluluklar sırtlanacaksınız. Çevreniz, iş şartlarınız genişlerken hayal gücünüzü iyi kullanacak, işlerinizde istediğiniz sonuçları yaratabileceksiniz. Planlarınız ve kurduğunuz düşler bu hafta karşınıza gelebilir. Bu yüzden olumlu olayların üzerinde durmalısınız. Yılbaşı gecesi, sevdiğiniz insanla planlar yapabilir, büyük planlardansa normal koşturmalarla yeni yılı karşılayabilirsiniz.
Mutlu yıllar!

Kova Burcu:

Haftanız parasal işleriniz ve yapılması gereken işlerinizle başlıyor. Pazartesi itibarıyla birkaç hafta boyunca ilişkilerinizde ve sosyalliğinizde azalmalar görülebilir. Daha fazla yalnız olmak, kafanızı dinlemek arzusunda olabilirsiniz. Başka insanların sorumlulukları bu hafta vaktinizi alabilir. İyi bir zaman planına ihtiyacınız var gibi görünüyor. Olayları çok fazla gözünüzde büyütmeyin. Kariyer koşturmalarınızın karşılığını yılın bu son haftasında istediğiniz gibi alabilirsiniz. Sosyal çevrenizde oluşturduğunuz planlar, konuşmalar tıkır tıkır işleyebilir ve yapacağınız işlerde sizi popüler kılabilir. Sevdiğiniz insandan da destek göreceksiniz. Yılbaşı gecesinde nerede olursanız olun hayata aşkla ve keyifle bakacaksınız.
Mutlu Yıllar!

Balık Burcu:

Haftaya kişisel istekleriniz ve beklentilerinize odaklanarak başlıyorsunuz. Bu hafta şartlar sizden yana! Pazartesiden itibaren arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizin devrede olacağı bir dönem içerisine giriyorsunuz. Sosyalliğiniz artacak, daha fazla insanla, değişik yer ve ortamlarda bulunacaksınız yalnız daha sorumlu, tutucu ve muhafazakar yaklaşımlar da öne çıkabilir. Çevrenizde olup biten olaylara bu hafta daha sorumlulukla yaklaşabilirsiniz. Bu hafta gelecek planlarınız istediğiniz gibi çalışacak. Önemli girişimlerinizde desteklendiğinizi göreceksiniz. Kariyer ve iş alanlarınızda önemli adımlarınız karşınıza gelebilir. İstediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yılbaşı gecesini evinizde, yuvanızda dostlarınız ve arkadaşlarınızla geçirebilirsiniz.
Mutlu yıllar!