Güneş, yoğun bir Koç dolunayı sonrası enerjiyi içe doğru kaydırarak 23 Ekim’de Akrep burcuna geçti. Güneş’in Akrep’e geçmesiyle içimizi keşfetmenin, Yin sularına derin dalışlar yapmanın, olayların ötesini görmenin, 7/24 süren dikkat dağınıklığının sanal komasından çıkmanın sezonu geldi. Hissettikleriniz güzel veya yüzeysel ya da ışık dolu olmayabilir, ancak gerçek olacak. Akrep’in neden olduğu krizin ve yeni bir yönelimin gerçek gücü budur.

31 Ekim’de Akrep’in diğer yöneticisi Mars, Güneş’e katılacak, ancak Akrep’ geçmeden hemen önce gezegen Haumea ile kavuşum gerçekleştirecek. En büyük dördüncü Kuiper kuşağı gezegeni olan Hamuea en az Plüton kadar önemli ve güçlüdür. Bu gezegen dönüşü olmayan hem iç hem de dış noktaları hızlandırır.

Öfkenin artmasıyla insanlar normalden çok daha hassas olacakları için dikkatli olun. Güneş ve Mars’ın Jüpiter ile çatışmasıyla işler kolayca kontrolden çıkabilir.

Kendi güdülerinizi değerlendirin ve kelimelerin zarar verme ya da iyileştirme gücüne sahip olduklarını unutmayın. Evrimsel bir Simyacı ve gölge bir Şaman olun.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

Koç dolunayının yarattığı dramanın ardından bu hafta daha sessiz ve daha sakin olacak. Güneş, önümüzdeki dört hafta boyunca sekizinci evinizi aydınlatıyor olacak ve 30 Ekim’de gezegeniniz Mars ile kavuşacak. İçinize bakmak için yavaşlama, kendi motivasyonlarınızı tanıma, alışkanlık haline gelmiş savunmalarınızın size nerede kötülükte bulunduğunu ve hayatınızda iç çemberinizde bulunan insanlar hakkındaki gerçek duygularınızı bilmenizin olduğuna dikkat etme zamanınız geldi.  Para, yakınlık ve aile mirası gibi konular, dış durumlar olarak gösterilerek çözüme kavuşacaktır.

Acele etmeyin.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Güneş, karşıt burcunuz Akrep’te bulunuyor. Bu dönemde tıpkı sizin gibi ilişkiler de içten dışa değişiyor. Akrep, kriz yoluyla yeniden yönelimin burcudur, yani kişisel ya da profesyonel anlamdaki ortaklıklar kimin sizin yanınızda ya da karşınızda olduğu gibi konularda gerçek yüzlerini gösterecektir.  Bu hafta dikkatli ve hassas bir şekilde hareket edin ve diğer insanlardan davranışlarını değiştirmelerini istemek yerine kendi alıştığınız kalıplarınıza bakma konusunda daha fazla zaman harcayın. Her şey sizinle başlar. Karışık mesajlar mı yolluyorsunuz? Aşırı bağımsız ya da bağımlı mısınız?

Önce kendinize yatırın yapın.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

Akrep sezonundayız ve Güneş, altıncı evinizden geçtiği için yapılacak çok iş var. 30 Ekim’den itibaren Mars’ın bir süredir ertelenmiş değişiklikler yapılması için baskı yapmasıyla ruh halinizdeki ve hızınızdaki değişimi daha fazla fark edeceksiniz. Akrep’in enerjisi içinizde yapmanız gereken işlerle ilgilidir. Bu nedenle rutinlerinizi ve yapacaklarınızı düzene sokmak için gereken motivasyonu bulmak ve fiziksel ve duygusal sağlığınızı iyileştirmeye daha fazla dikkat etmek için derinlere inmelisiniz. Zamanınızı harcama şekliniz, hayatınızı geçirme şeklinizdir. Kendinize yatırım yapıyor musunuz yoksa içsel kaynaklarınızı boşa mı harcıyorsunuz? Venüs’ün Jüpiter ile hizalanacağı 28 Ekim’i not edin. Bu tarihte hayattan zevk almayı düşünmek yerine bunu yapmaya teşvik edileceksiniz.

İyileşme ve yenilenme zamanı.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

Önümüzdeki dört hafta boyunca Güneş, Akrep burcunda bulunurken son dolunay sırasında yaşanan dramalardan sonra sakinliğin gelmesinden memnun olacaksınız. Derinlerde gerçekleşen şeyleri görmek için sezginizi ve empatinizi kanalize edin ve işe kendinizden başlamayı unutmayın. Hem süper yeniay hem de tutulma ile Kasım ayında çok fazla iyileşme ve yenilenme mümkün. Yengeç burcu olarak sizin için en iyi ilaç ruha dokunan müzikler, doğa, sanat, yakın arkadaşlıklar ve yaratıcı projeler gibi zevk almanızı sağlayan şeylerdir.

Kendi doktorunuz olun.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

Akrep burcundaki Güneş’in haritanızın tabanını geçmeye başlamasıyla birlikte bu hafta belirgin bir değişim fark edeceksiniz. Akrep bir Yin su burcu olarak sizin Yang ateş enerjinizden çok farklıdır. Önümüzdeki ay dikkatiniz eviniz, aileniz, topluluğunuz ve ebeveyn rolünüz üzerinde olacak. En iyi ilacınızı, önemsiz ve yüzeysel olmayan konuşmalarda, aidiyet bağlarınızı güçlendirmede ve yaşamınız için derin ve kalıcı temeller oluşturmada bulabilirsiniz. Hem Venüs hem de Jüpiter esas meselelere sihrini serperken durup gülleri koklamanızın zamanı geldi.

Sevgiyi yayın.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

Geçen hafta Koç dolunayının yarattığı yoğunluk ve dramadan sonra Güneş’in Akrep’teki bir aylık yolculuğu boyunca kendinizi sakin sularda bulacaksınız. Akrep, Başak burcu ile oldukça uyumlu bir Yin burcudur ve doğal yetenek, odaklanma ve gerçekten önemli olan şeyler için derinleri görmeye dair doğal yeteneklerinizi ortaya çıkarır. Bu dönem, sizin anlayışınıza göre sosyal bir dönem olacaktır. aynı dalga boyundaki diğer insanlarla ağ kurmak, bilgi alışverişinde bulunmak ve karşılıklı destek sunmak için ideal bir zaman. 31 Ekim Pazar gününden itibaren Mars’ın Güneş’e katılmasıyla arka planda gerçekleştirmekte olduğunuz projeniz kendi kendine gerçekleşecek. Haritanızın köklerinde Venüs bulunmaktadır ve Venüs, yaşadığınız yerden çalışmanızı ön plana çıkarır.

Kendinizi yakın hissettiğiniz planlarda gerçek ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

Güneş, pillerinizi bir yıllığına tamamen şarj etti ve burcunuzdan çıktı. Önümüzdeki dört hafta dikkatinizi kaynaklarınızdan en iyi şekilde yararlanmaya ve ilginç gelir akışları yaratmaya kaydıracaksınız. Jüpiter, Aralık sonuna kadar genişleme ve kalıpların dışında düşünme için şanslı bir dokunuşta bulunuyor. Kişisel gezegeniniz Venüs’ün Jüpiter ile hizalanmasıyla 28 Ekim’de diğer insanlardan iyilikler isteyebilirsiniz. İyilik istemediğiniz sürece bunu alamazsınız. İnsanlara varlığınızı hatırlatın. Savaşçı Mars’ın 30 Ekim’de Terazi’den ayrılmasıyla stresi seviyelerinizin düştüğünü göreceksiniz.

Tüm olasılıklar mümkün.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

Güneş, pillerinizi şarj etmek üzere burcunuza geri döndü. Gezegeniniz Mars’ın da 30 Ekim’de Akrep burcuna geçerek ekstra enerji artışı yaratmasıyla normalden daha da iyi bir kişisel yeni yılınız olacak. Bu Yang gezegenleri ile birlikte ivmeniz ve motivasyonunuz artabilir ve istediğinizi yapabilirsiniz. Gelir bölgenizde bulunan Venüs, 28 Ekim’de Jüpiter ile birlikte önemli bir bağlantı kuracağı için sermaye arttırmanız, kredi çekmeniz ya da yeni bir gelir akışı yaratmanız gerekiyorsa bu tarihte gerçekleştirin. Yapacaklarınızı belirleyin, yalnızca arzu edilenleri değil gerekli şeyleri bilin ve gözünüzü ödülden ayırmayın.

Tutkuyla yapacağınız projeniz üzerine çalışın.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

23 Ekim’de Güneş’in Akrep burcuna geçmesiyle doğum gününüz için bir aylık bir içsel hazırlığa başlıyorsunuz. Yılın bu zamanında şarjınız azalır ve kendinizi yenilemek ve yeniden yönlendirmek için bir adım geri atıp doğal Güneş döngüsünü izlemeniz gerekir. mars, 31 Ekim’de Güneş’i on ikinci evinize doğru takip edeceği için yarım kalan işlerinizi bir araya getirmeye ve kazanç-kayıp tablosu oluşturmaya odaklanın. 28 Ekim’den hemen önce gezegeniniz Jüpiter Kova’dayken kendi burcunuzda bulunan Venüs’ten olumlu işaretler alıyor. Yayıncılık ya da yolculuk veya öğretim içeren teklifler ya da fırsatlar aniden ortaya çıkabilir.

İçgüdülerinize güvenin.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

Güneş’in Akrep’te ilerlemesiyle sosyal ve keyifli olacağınız zamanlar bekleyebilirsiniz. Koç dolunayının geçen hafta neden olduğu dramalar ortadan kayboluyor ve Akrep’in derin ve sakinleştirici sularını kendi enerji alanınızla daha uyumlu buluyorsunuz. Jüpiter ile Venüs’ün hizalanacağı 28 Ekim’i not alın. Bu tarih, paranız söz konusu olduğunda içgüdülerinize güvenmeniz ve fırsat varsa bu fırsatı takip etmeniz için güzel bir gün. 31 Ekim’de Mars’ın Güneş’e katılmasıyla birlikte radarınızdan çıkan eski arkadaşlarınız ya da meslektaşlarınızla tekrar iletişime geçebilirsiniz.

İnsan manzaranız genişliyor.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

23 Kasım’a kadar Akrep burcunda olacak Güneş kariyerinizi, itibarınızı ve statünüzü sembolize eden haritanızın zirvesinden geçiyor. 30 Ekim Pazar günü Mars, iki yıldır ilk kez hayatınızın bu kısmının altında ateş yakacak. Mars ve Güneş motivasyonunuza, ivmenize ve güveninize büyük bir destek vermektedir. İşleri halletmek, dağları yerinden oynatmak ve istek duyduğunuz planlarda gerçek ilerlemeler kaydetme zamanınız geldi. Venüs ile Kova’daki Jüpiter arasındaki güzel açı, en yakın olduğunuz insanlara onları ne kadar takdir ettiğinizi söylemeniz gerektiğini hatırlatıyor. Bu insanlara fikirlerinizi danışın ve onlardan geri bildirim isteyin.

İmkanlar sonsuz.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

23 Ekim’den itibaren Güneş önümüzdeki dört hafta boyunca Su burcu olan Akrep’e geçerken ve bunu 30 Ekim’de Mars takip ederken kendi elementinize döneceksiniz. Dokuzuncu evinizdeki tüm Yang enerjisinin ifade edilmeye ve seyahat, öğretme, yayınlama ya da öğrenme ile ilgili şeylerle bağlantı kurulmaya ihtiyacı var. 28 Ekim’de kariyer bölgenizdeki Venüs, Kova’daki Jüpiter ile güzel bir bağlantı kuracak. Teknolojinizi güncellemek, platformlarınızı geliştirmek ve kariyeriniz konusunda inanılmaz derecede yardımcı olabilecek biriyle tanışma şansı yakalayabilirsiniz.

Etki alanınızı genişletiyorsunuz.