Bugün 24.06.2022  numarolojik olarak dikkat etmemiz gereken özel günlerden birisi. Yani 666 sayılarının yan yana olduğu bir dizidir.

Büyük ihtimalle numaroloji ile ilgilenen bir çok kişinin 666 rakamını görmeye başladığında aklınıza gelen ilk şey uğursuzluk olabilir.

Çoğu zaman kötülüğü temsil eden sayı olarak kabul edilir.

Ancak bu doğru değildir. Aldığınız mesajların koruyucu meleğinizden geldiğini anlamalısınız. Ve koruyucu meleğiniz şeytandan başka bir şey değil.

666 büyük ölçüde yanlış anlaşılan bir melek numarasıdır. Yükselmiş üstatlar ve koruyucu melekleriniz, ruhsal yolunuzda size rehberlik etmek için oradalar. Seni mutlu, sağlıklı ve başarılı görmek istiyorlar. Gönderdikleri mesajlar genellikle sizi gerçek yolunuza geri döndürmek için bir şeylerin değiştirilmesi gerektiğini bildirmek içindir. Sizi içsel benliğinize daha yakından bakmaya ve sizi bekleyen iyiliğin bolluğunu elde etmek için neyin ayarlanması gerektiğini belirlemeye davet ediyorlar. Bu eşsiz Özüne Dönüş Yolculuk fırsatını kaçırmayın… Amacınız konusunda net misiniz? Çarklarınızı döndürmekten ve hiçbir yere varamamaktan bıktınız mı? Kimleri etkiliyor ve kimlerden etkileniyorsunuz?  Bazen – en iyi çabalarınıza rağmen – Evrenin başka planları varmış gibi hissedebilirsiniz. Ve bu sinir bozucu olabilir. Aslında ,gitmek istediğin yere gidememenin bir nedeni var. Basitçe söylemek gerekirse, uyumsuzsunuz: astral konfigürasyonunuzla uyumsuzsunuz. Ve o uyumu bulana kadar, bu direnç hissini deneyimlemeye devam edeceksiniz. İşte madalyonun daha iyimser tarafı: hizalanmanızı geri kazanmanıza yardımcı olabilecek bir tür harita vardır. bu harita da Özüne Dönüş Haritandır. Sadece amacınızı ve potansiyelinizi tanımlamanıza yardımcı olmayacak, aynı zamanda sahip olduğunuzu bile bilmediğiniz önemli yetenekleri ve güçlü yönleri ortaya çıkaracak bir harita. Bunu başarı ve mutluluk için kendi kişisel planınız olarak düşünün: en muhteşem hayatınızı yaşamanıza yardımcı olacak bir plan. yalnızca size özel bilimsel verilerle hazırlanmış bir harita. ÖZÜNE DÖNÜŞ …

Peki 666 Melek Sayısının anlamı nedir? 

666 melek sayısının önemini anlamak için onu bileşenlerine ayırmamız gerekir. 6 sayısı sorumluluk sayısıdır; denge sayısıdır. 66 sayısı aynı zamanda evinizde veya “evde” odaklanmanız gerektiğini gösterir. Birlikte, 666 sayısı, ev ve hayatınızın geri kalanı arasında bir dengeye ihtiyacınız olduğunu gösterir. Hayatınızda bir şeylerin dengesiz olduğuna dair bir işaret var ve melekleriniz sizi o şeyin ne olduğunu keşfetmeniz ve tekrar düzeltmeniz için uyarıyorlar. Melek Sayısı 666 İlahi ve Dünyevi Mesaj666’yı görmeye devam ettiğinizde ve bunu fark ettiğinizde, Azrail size hayatlarında değişiklik yaparak başkalarına hizmet etme ve yardım etme ihtiyacı hakkında bir mesaj gönderiyor.  Büyümek için fedakarlık yapma gereğini kabul etmeniz gereklidir. Melek Sayısı 666 İlahi ve Dünyevi Mesaj 666’yı görmeye devam ettiğinizde ve bunu fark ettiğinizde, Azrail size hayatlarında değişiklik yaparak başkalarına hizmet etme ve yardım etme ihtiyacı hakkında bir mesaj gönderiyor.  Büyümek için fedakarlık yapma gereğini kabul etmelisiniz.Hayat döngüseldir ve 6 rakamı hizmet enerjisini, başkalarının değişmesine ve değişimlerinde ilerlemelerine yardımcı olma ihtiyacını temsil eder. Otantik ve Öz benliğinizle aynı hizada hissetmiyorsanız, bu sayının ortaya çıkması, başkalarına, özellikle de zorluk veya kayıpla uğraşanlara hizmet ederek kendiniz hakkında bilgi edinmenizi ister.  Kendini keşfetme çalışması yapmanın en iyi yollarından biri, zor deneyimlerinizi, ihtiyacı olan başkalarıyla paylaşabileceğiniz bilgeliğe “dönüştürmektir” (6+6+6’nın 9 kalitesi).  Hayat derslerinizi alın ve başkalarına öğretmeye yardımcı olun, böylece hayatın doğal döngüleri bozulmadan öğrenmelerine yardımcı olabilir. Uzun yürüyüşler yapın ve zihninizi parasal konulardan uzaklaştırmaya çalışın. Doğru yöne gidiyorsun. Ve nimetlerinizi saymayı ve hatta hayatınıza istikrar getiren şeyler için bir dua etmeyi unutmayın. Bu tutumu akılda tutarak, bu gezegenin neresinde olurlarsa olsunlar, onlarla karşılaştığınızda ruh eşinizi daha iyi tanıyabileceksiniz.

Evrensel Enerjiler açısından Melek Sayısı 666 

666 numaralı melek de evrensel enerjilerle ilgili önemli bir mesajdır. Size gelen Evrensel Enerjilere her zaman inanın ve güvenin. Onları asla inkar etmeyin çünkü onlar aynı zamanda aile, ev ve kişisel yaşam konularındaki hedeflerinize ulaşmanıza da yardımcı oluyorlar. Düşüncelerinize güvenin, pozitif adımlarla ilerleyin ve büyük çabalarınızla hayal gücünüzü gerçek dünyaya taşıyın.

666 numaralı meleğin gizli etkileri ve gerçek anlamı:  666 numaralı melek, önceden haber vermeden ve onaylamadan aslında hayatınızı etkiliyor. Bu nedenle, rutin yaşamınızda bu sayıyı tekrar tekrar görüyorsanız, buna tüm dikkatinizi verin çünkü bunlar hayatınızın iyileştirilmesi içindir. Diyelim ki maddi yaşam hedeflerinizle çok meşgulseniz ve endişe ve hayal kırıklığı hissediyorsanız, ancak aynı zamanda bu numarayı tekrar tekrar görüyorsanız, o zaman dikkatinizi ona yönlendirmeniz gerekir. Gerginliklerinizi azaltırken, güveninizi, güveninizi ve gücünüzü artırırken yaşam hedeflerinizi dengeleyecektir. Aynı zamanda hayatınızı sorunlu durumlardan iyileştirmek için maneviyata odaklanmanız için bir mesaj iletmektedir. Maneviyat yerine para ve materyalleri vurgulamaya çalışmayın çünkü öncekiler her zaman dengenizi bozmak için oradadır. Mesajlarına odaklanarak sadece gerilimlerinizi, şüphelerinizi ve korkularınızı meleklere verin. Bu şekilde zihin huzurunuz iyileşebilir ve maneviyatın yardımıyla gelecek hedeflerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Bunun dışında insanlığa hizmet etmenin tam zamanı olduğunu da söylüyorlar. Hesaplarınızı parayla doldurmayın. Onları insanlık adına bağışlamaya devam edin ve muhtaç durumda olanlara yardım edin. Başkalarına sebepsiz yardım ettiğinizde, Allah ve Melekler sizi korur ve size birçok mükâfat verir. Hayatınız mutluluk ve manevi huzurla dolu olacak. Bu nedenle, ne zaman hayal kırıklığına uğrarsanız ve tekrar tekrar 666 sayısını görürseniz, başkalarına ve ailenize de yardım etmeye odaklanmaya çalışın.