Haziran ayı oldukça çalkantılı bir şekilde başladı. Bu ay her şey gerçekleşebileceği için Temmuz’a kadar kesin planlar yapmayı unutun.

26 Mayıs’taki Ay tutulmasının dalgalanmaları ile yansımaları hayatınızı baştan sona etkilerken 10 Haziran’daki Güneş tutulması ise güçlü bir zihin temizleyici görevi görecek. Önümüzdeki 18 ay boyunca yeni deneyimler yaşamak için geçmişe ait hayaletleri hayatınızdan çıkararak talihinizle işbirliğine gidin.

Tutulmaları, hayatınızda bitmiş ve tamamlanmış şeyleri ortadan kaldıran olaylar olarak düşünebilirsiniz. Tutulmalar bireylere, gruplara, öğretmenlere ve tüm inanç sistemlerine dair eskimiş bağlılıklarla birlikte kendi kendinizi baltalamanıza neden olan şeyleri temizliyor ve çözüyor. Bu çılgınlıklarla dolu yeni dünyada eski bağlılıklara tutunmaya çalışmak cazip gibi görünse de ne kadar çaba gösterirseniz, kontrolünüz dışında hızlı bir şekilde değişen olaylar ve koşullar o kadar çabuk ortadan kalkar.

Burada kendinize şunu sormanız gerekiyor: Frekansları artık sizinle uyuşmadığı için 2021 yılı içerisinde şimdiye kadar kaç tane kişisel bağlantınızı, sosyal medya arkadaşlarınızı, öğretmenlerinizi ve akıl hocalarınızı içgüdüsel bir şekilde takip etmeyi bıraktınız ve ortadan kayboldunuz?

19° İkizler burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması Merkür retrosu ile kavuşuyor, Balık’taki Neptün ile kare yapıyor, Kova’daki Satürn ile üçgen meydana getiriyor ve Büyük Çekici ile karşı karşıya geliyor. Tüm bunlar zihinsel devrenizin sarsılmasına neden olacak. Zihninizin tanıdık olduğunuz dört duvarının ötesine geçmenizin ve dünyanın nasıl işlediğine dair sahip olduğunuz varsayımlarınıza meydan okumanızın zamanı geldi. Yeni bilgiler ve daha yaratıcı düşünceler için yeterince olgunsunuz. Bu tutulmanın sizin lehinizde olması için öğrenin, çalışın, önemli şeyler hakkında konuşun, bunlara nasıl dahil olabileceğinizi düşünün, sesinizin duyulmasını sağlayın ve kolektif için bir şeyler sunun.

Koç Burcu Haftalık Tahmin

Haziran’da hiçbir şey göründüğü gibi olmayacak. Merkür, en yanıltıcı retrolarından birinde ve 22 Haziran’a kadar 3. eviniz olan iletişim evinizde kalacak ve bu bölgenin 8 Temmuz’a kadar net olmamasına neden olacak. Sonrasında ise İkizler Güneş tutulmasından gelen bir diğer darbeyi yaşayacaksınız. 10 Haziran gibi komşularınızdan, kardeşlerinizden, arkadaşlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan bakış açınızı değiştirecek şeyler bekleyebilirsiniz. Birisi aniden hayatınızdan çıkabilir ya da yavaş yavaş birisiyle yollarınızın ayrılması gerekebilir. Tutulmalar, kesin olarak gerçekleştikleri tarihten sonra en az 6 ay boyunca hayatınıza değişim dalgaları gönderir. Bu tutulma, artık sizin dalga boyunuzda olmayan bağlantıları temizlemenizi sağlayacak.

Boğa Burcu Haftalık Tahmin

Kişisel gezegeniniz Venüs, Yengeç burcunda ilerlediği ve yaşanan sarsıntılar boyunca yolunuzu pürüzsüz hale getirdiği için şanslısınız. Merkür, 22 Haziran’a kadar geri giderken 10 Haziran’daki yeniay tutulmasından etkilenecek. Unutmuş olduğunuz faturalar olup olmadığına bakın, vergilerinizi kontrol edin ve size borcu olanları arayın. Bir gelir kaynağınız ortadan kaybolabilir ya da beklemediğiniz bir fırsat ortaya çıkabilir. Merkür retrosu ile Neptün’ü göz önüne alarak olası dolandırıcılıklara karşı daha dikkatli olun. Bu sırada sosyal hayatınız hız kazanmaktadır. Bu nedenle önemsediğiniz kişilerle mümkün olduğunca daha fazla vakit geçirmeye çalışın.

İkizler Burcu Haftalık Tahmin

Bu ay burcunuzdaki gezegensel aktivitenin yoğunluğu ve Güneş tutulması önümüzdeki bu yılın ilginç bir yıl olacağını gösteriyor. Bu hafta gerçekleşecek olan şeyleri önümüzdeki yılların bir ön izlemesi olarak düşünebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür 22 Haziran’a kadar burcunuzda geri hareket ediyor olacak ve 8 Temmuz’a kadar geri gitmeye devam edecek. 10 Haziran’daki Güneş tutulmasıyla birlikte kendinizi geri çekin ve ortaya çıkan şeyleri gözlemleyin. Tutulmaların gerçekleştikleri tarihten 6 ay sonrasına kadar olan süreci etkileyebileceğini unutmayın. Görünüşünüzü, yaşam tarzınızı ve bağlılıklarınızı yavaş yavaş gözden geçirmek ve artık sizinle aynı frekansta olmayan şeylerle ya da kişilerle yollarınızı ayırmak için mükemmel bir zaman.

Yengeç Burcu Haftalık Tahmin

Yengeç burcu olarak Ay’ın enerjisine uyum sağladığınız için Perşembe günü gerçekleşecek olan yeniay tutulmasında enerji alanınızı temizlediğinizden ve biraz dinlendiğinizden emin olun. Neyse ki Haziran ayının çoğunda burcunuzda olacak olan Venüs tarafından korunuyorsunuz. Bu durum, ilişkilerin akmasına yardımcı olurken kendinizle fazladan ilgilenmenize de yardımcı oluyor. Merkür retrosu-Neptün karesi kendinizi biraz başıboş, hovarda ve değişken hissetmenize neden olabilir. Bu nedenle 22 Haziran’a kadar önemli kararlar vermemeye çalışın.

Aslan Burcu Haftalık Tahmin

Merkür retrosu, İkizler burcunda 10 Haziran’da gerçekleşecek olan yeniay tutulması tarafından yutulurken karşılaştığınız her yeni bilgi kendinizi Babil Kulesi’nde gibi hissetmenize neden olacak. Özellikle iş arkadaşlarınız ve işyerindeki ekiplerinizle olan planları tekrar inceleyin, programlar üzerinde yeniden konuşun ve sonrasında bekleyin. Planlanan her şeyin 22 Haziran’a kadar gerçekleşmesi mümkün olmayabilir. Bir projenin gerçekleşmemesi daha heyecanlı fikirlerin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Bir şeyin bitmesi gerekiyorsa bırakın bitsin. Uranüs, kariyer bölgenizde Satürn ile çakıştığı için daha önce hiç beklemediğiniz yerlerden kapılar açıldığını görebilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Tahmin

Başak burcu olarak spot ışıkları altında bulunuyorsunuz. Bu nedenle elinizden geleni yapmaya devam edin. Yönetici gezegeniniz Merkür geri giderken Perşembe günü gerçekleşecek olan yeniay tutulması kariyer bölgenizi harekete geçirecek. Bu tutulma işinizi, patronunuzu, müşterilerinizi ve kendi işinizin sahibiyseniz sizin konumunuzu ve itibarınızı etkileyecek. Merkür ve Neptün işbirliği içerisinde olduğu için mesajlardaki, e-postalardaki, gönderilerdeki ya da yazılardaki aksaklıklar konusunda daha dikkatli olun. İşyerinden biri size beklenmedik bir pozisyon elde etme şansı verebilir. Veya geri dönüp yön değiştirmeye karar vermeniz de mümkündür.

Terazi Burcu Haftalık Tahmin

Venüs tarafından yönetilen bir burç olarak bu hafta Venüs haritanızın zirvesinden geçerken bu ters düz olmuş astrolojiye karşı korunuyorsunuz. Bu esnada Merkür geri gitmeye devam ediyor olacak ve bir diğer Hava burcu olan İkizlerde güçlü bir yeniay tutulması meydana gelecek. Çalışma, yüksek öğrenim, yayıncılık, hukuk ya da bilgi endüstrisi ile ilgili şeyler 22 Haziran’a kadar kesintiye uğrayabilir, karışıklık olabilir ya da ortada güvenilmeyecek şeyler olabilir. Tekrar iletmeniz gereken bir işiniz ya da sınavlarınız varsa veya önemli bir şeyler araştırıyorsanız, bunları gerçekleştirmek için mükemmel bir zaman.

Akrep Burcu Haftalık Tahmin

Söylemeniz gereken şeyler varsa bu hafta sonu bunları doğrudan dile getirin. Şunu unutmayın: Gerçek, sizi özgür kılacak. Merkür retrosu, Perşembe günü gerçekleşecek olan yeniay tutulmasının merkezinde yer alırken hiçbir şey basit görünmeyecek. Özellikle sizin ve bir başkasının sırlarının aniden ortaya çıkabileceği durumlarda hem duygusal hem de finansal güvenliğinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle 22 Haziran’a kadar geri dönüşü olmayan kararlar vermeyin. Merkür retrosu ile Neptün kare yaptığından dolayı ekstrelerinizi, banka hesap özetlerinizi ve kredi kartı faturalarınızı iki kez kontrol edin ve dolandırıcılık durumlarına karşı dikkatli olun.

Yay Burcu Haftalık Tahmin

Yönetici gezegeniniz olan Jüpiter’in ev hayatınıza sevgi ve sıcaklık getirmesiyle birlikte 27 Temmuz’a kadar şansınız yaver gidecek. Karşıt burcunuz olan İkizler’de gerçekleşecek olan yeniay tutulması, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak ve oldukça sosyal bir dönem sizi bekleyecek. Bu dönemde her şey diğer insanlarla ilişkili olacak. Belki bir arkadaşlığınızın sonuna gelebilirsiniz, bir arkadaşınız sizden uzaklaşabilir ya da ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Partnerinizin içinde bulunduğu değişik koşullar etkilenmenize yol açacak. Yeniay tutulması, sonraki 6 ayınızı etkileyerek domino etkisi yaratacağı için gerekli konuları tartışın ve kararları ortak bir şekilde kabul edin.

Oğlak Burcu Haftalık Tahmin

Bu haftanın astrolojisi son derece garip olsa da karşıt burcunuz olan Yengeç’teki Venüs sayesinde koruma altındasınız. Bu sayede yolunuz düzeliyor ve ilişkileriniz uyumlu hale geliyor. Neptün ve balık burcundaki Jüpiter ile açı yapan Venüs ile arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız tekrar etki alanınıza giriyor. Daha fazla insan tanımak ve ittifak oluşturmak için bu durumdan en iyi şekilde faydalanın. 10 Haziran Perşembe günü Merkür’ün yanıltıcı bir retroda olduğu yeniay tutulması sırasında rutinlerinizde, gündeminizde, işinizde ve sağlığınızda değişiklikler olacak. Kötü bir alışkanlığı bırakmanızın, sağlığınız için muayene olmanızın ve yediklerinizde iyileştirmeye gitmenizin vakti geldi.

Kova Burcu Haftalık Tahmin

Bu hafta her şeyin gerçekleşebileceği bir hafta olacak. Yöneticileriniz olan Satürn ve Uranüs sayesinde içinizdeki geleneksel taraf ile özgür kalmak isteyen taraf arasında çekişmeler yaşayacaksınız ve daha fazla şey keşfetmek ve daha cesur yaşamak isteyeceksiniz. Özgürce yaşamak için yaratıcı yollar bulup bulamayacağınıza bakın. 10 Haziran Perşembe günü eğlence, zevk ve kendini ifade etmeyle ilgili evinizde gerçekleşecek olan yeniay tutulması, içinizdeki çocuğu dışarı çıkmaya davet edecek. İçinizdeki çocuk için bir şeyler yapın. Çocuklukta bıraktığınız bir hobinizi, tutkunuzu ve hayalinizi yeniden tutuşturun.

Balık Burcu Haftalık Tahmin

Haziran, iyi anlamda hafızanıza kazınacak aylardan biri olacak. Bu ayın ilerleyen zamanlarında yöneticileriniz olan Jüpiter ve Neptün, yakın zamanlarda geri harekete geçecek; bu durum oldukça nadir olarak görülür. Bu retrolar sayesinde ufkunuz genişleyecek, kendinizi iyi hissedeceksiniz ve psişik yeteneklerinizle iletişime geçeceksiniz. Bu esnada 10 Haziran’daki yeniay tutulması, ev hayatınızda önümüzdeki 6 ay boyunca yaşayacağınız değişiklikler getirecek. Merkür’ün retro aşamasında olduğunu aklınızda bulundurduğunuz sürece ev aramaya başlamanız, nerede yaşamak istediğinize karar vermeniz ve her şeyi hesaplamanız için mükemmel bir zaman olacak. 22 Haziran’a kadar satın alma işlemi yapmayın ya da herhangi bir sözleşme imzalamayın. Bu arada yaşadığınız topluluktan biri ayrılabilir ya da topluluğunuza yeni biri gelebilir.