© 2017 Aysetolgaiyiyasam.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Akrep Burcunun En İyi 10 Özelliği

Akrep burcu, klasik astrolojiye göre kötülük, şiddet ve cehennemi temsil eder. Ancak Akrep burcu insanlarının da aynı bu belirtilenlere sahip olduğu asla doğru değildir, ama yine de dikkat! şeytansı bir Akrep burcu insanları, karşısındaki insana şeytanca şeyler yaptırabilecek sıradışı özelliklere sahiptir.

Akrep burcu insanları, insancıl içgüdülerin yıldızı Plüton’un etkisi altındadır. Akrep burcu insanlarının hayatındaki en önemli nokta, tutkudur. Duygularını çok iyi kontrol etmeyi bilen Akrepler, bunu kendi öz enerjileri için yararlı bir şekilde kullanabilir. Ancak duygusunu kaybeden bir Akrep zehirli hale gelir bu nedenle de insanlardan hemen uzaklaşırlar.

Akrep burcu denildiğinde genellikle tedirgin bakışlar almak konusunda artık alışıktırlar. En iyi lider, en iyi yöneticiler hep bu burçtan çıkar. Peki sadece en iyi özelliklerini sayalım derseniz, işte size 10 maddelik listemiz:

1- Çok iyi sır tutar.

Akrep burcu kesinlikle ser verir, sır vermez. Konu ne olursa olsun kendi başını yakacak bile olsa kendisine emanet edilen sırları asla ifşa etmez. Bu nedenle arkadaşları arasında en güçlü duruşa sahip olandır. Çünkü elinde çok fazla sır bulunur. Bunları kullanmasına gerek olmadan zaten her istediğini elde eder.

2- Çok iyi gözlem yapar.

Akrep burcu gireceği bir işte öncelikle her açıdan bilgi elde edeceği şekilde gözlem yapar. Konuyu her açıdan değerlendirir ve asla acele edip duygularına yenik düşmez. Mantık her zaman ön plandadır. Gözlem sonuçlarını da en iyi şekilde değerlendirir.

3- Yaratıcıdır.


Akrep burcu insanı, hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında yaratıcıdır. Sorunlara pratik çözümler yaratır. Sanatsal faaliyetlerde elleri hep yatkındır. Kısa süre içinde en ince detayına kadar bir organizasyonu kafasında planlayabilir, bir seyahat programını size yazabilir. Kafası gerçekten yaratıcı sinyallerle doludur.

4- Çok sadıktır.


Akla gelenin aksine, akrep burcu sadıktır. Onun sadakatini kazanmak asla kolay değildir. Her yönden denenir sınanırsınız ve gözlemlerine dayanarak size yaklaşır. Ama bir kere size güvendiyse artık sizden uzaklaşamaz. Sözlerine sadıktır. Asla farklı bir şey beklemenize gerek kalmaz, sizi yarı yolda bırakmaz.

5- Cömerttir.


Her açıdan cömerttir. Ancak yine bu cömertlik size olan güvenini inşa ettikten sonra başlar. Cömertliği müsrifliğe de asla çevirmez.

6- Kazanana kadar savaşır.


Tuttuğunu koparana kadar tek başına savaşmayı ister. Çünkü başkasına güvenmek konusunda zamana ihtiyacı vardır ve beklemek istemez. Ama kazanana kadar da kendi cephesinde eksiksiz savaşır.

7- Tutku için yaşar.


Akrep burcunun bu kadar tutkulu olması aslında fiziksel ilişki köklerinden kaynaklanır. Akrep burcunun fiziksel ilişkiyi, en esaslı, en saf şekilde bedenlerine uyarladığı söylenir. İş hayatında da durum farklı değildir. Tutku ile işine bağlıdır ve özveri ile çalışır. Tutkusunu kaybettiği anda ise ortadan çekilir.

8- Baştan çıkratma ustasıdır.


Konu flört etmeye gelince aman dikkat! Akrep burcu insanları bu konuda ustadır. Aklına taktığı anda sizin için şans kalmayabilir.

9- Sabırlı ve çok dikkatlidir.

İstediğini elde edene kadar adım adım ilerleyen akrep insanı, dayanılmayacak kadar sabırlıdır. Onu asla bir olaya direk atlarken ya da bir insanla direk tanışırken bulamazsınız. Öncelikle dikkatini toplar ve asla detayları unutmaz.

10- İşkoliktir!


Çok ama çok çalışır ve çevresindeki herkesin de bu şekilde olmasını ister. Sevdiklerine değer verse de o bir ev insanı değil, iş insanıdır. Sorumluluklarından asla kaçmaz ve görev adamıdır.

 

One thought on “Akrep Burcunun En İyi 10 Özelliği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ayşegül dedi ki:

    akrep burcunu ilk defa bu kadar olumlu okudum harikasınız teşekkür ediyorum